Makijaż Dla Głęboko Osadzonych Małych Oczu
04.02.2019 196 0 panibasia

Makijaż Dla Głęboko Osadzonych Małych Oczu

W zakładkach

Głęboko osadzone oczy, w ogóle nie jest problem. Natalia Vodyanova, Salma Hayek, Jessica Alba, Cameron Diaz i wiele innych gwiazd doskonale żyją z taką cechą, i co więcej, są wyznacznikiem kobiecej urody. Więc jeśli masz głęboko osadzone oczy i często kompleksuete z tego powodu - szkoda to robisz! Tym bardziej, specjalnie dla oka tego typu istnieje specjalna technika makijażu. Przyjrzyjmy się szczegółowo dowiedzieć, jak wygląda makijaż dla głęboko osadzonych oczu.

Jaki makijaż jest odpowiedni, jeśli oczy są głęboko osadzone?

Podstawowe zasady w makijażu

Cienia. Wszyscy wiemy zwykle w ubraniu: ciemny stroynit, jasny pogrubia. W makijażu odwrotnie: jasne cienie optycznie powiększyć oczy, ciemne - zmniejszają. Z tego powodu dla małych oczu dobrze sprawdzą się pastelowe, beżowe, kremowe, kremowe odcienie. A oto różowe odcienie w makijażu dla małych oczu lepiej unikać - rzut oka wydaje się nie zdrowe. Można do jasnych cieni dodać trochę masy perłowej - makijaż to nie zaszkodzi.

Dobieramy cienie, tusz do rzęs i szminkę do makijażu.

Brwi. Dla głęboko osadzonych oczu lepiej mieć gęste brwi, jednak jeśli kształt twarzy i inne ciekawe takie brwi nie pasują, lepiej szukać alternatywy.

Tusz do rzęs. Głęboko osadzone oczy potrzebują dużych, długich rzęsach, więc lepiej jest użyć tusz do rzęs, wydłużać rzęsy i nadający objętość, a najlepiej zrobić przedłużanie rzęs lub używać sztucznych.

Rzęsy na głęboko osadzonych oczach powinny być długie i obszerne.

Eyeliner. Strzałki na małych oczach rysuje cienką linią, blisko zbliża się do wzrostu rzęs. Można wyjść poza granice wieku i spojrzeć na strzałkę do skroni - to pozwoli "maksymalizuj" wygląd.

Usta. Ponieważ na małych oczach nie odbywa się akcentu, usta możesz wybrać, jak chcesz. Pasuje do wszystkich odcieni dwóch szminka, błyszczyk, cokolwiek.

Dobieramy cienie i tekstury

Wiadomo, że kolor cieni zbierane pod odcień oczu. To ogólna zasada, i nie ważne, głęboko osadzone masz oczy, czy nie.

 • Dla zielonych oczu pasują szare, fioletowe i brązowe odcienie.
 • Niebieskie oczy - pastelowy, niebieski, niebieskie, zielone, granatowe i jet-czarne odcienie.
 • Szare oczy - fioletowe, brązowe, ciemno-szary cień.
 • Brązowe oczy - beżowe, brązowe, szare, jet-czarne barwy.

Jeśli chodzi o tekstury, to też trzeba zwrócić uwagę. Makijaż dla małych oczu ważne są lekkie, lekkie tekstury. Z tego powodu, kremowe, gęste cienie raczej nie podejdą. A oto suche, z lekka konsystencja - w sam raz!

Użyj lekkie tekstura cieni.

Strzałki i smokey ice dla małych oczu

Tak więc, znasz zasady makijaż dla głęboko osadzonych oczu, wybrali odpowiedni odcień cieni, odpowiedni kolor oczu, z odpowiednią teksturą, teraz jest czas, aby przystąpić do nakładania makijażu. opanować najpierw dzienny makijaż.

 1. Przygotujemy powieki makijaż - uderzymy bazę dla cieni.
 2. Na ruchome powieki nakładamy cień, rastushevyvaem.
 3. Rysujemy strzałki - teraz są one bardzo istotne. Na początku robisz mezhresnichnuyu linię zwykłym czarnym ołówkiem. Eyeliner nie zamalować mezhresnichnye przerwy - będą brzydko się rozjaśniać. Górna granica strzałki musi być jakby przedłużeniem dolnej krawędzi rzęs. Następnie doprowadzenie rysuje narysowaną strzałkę. Na pędzel nie wolno naciskać, bo inaczej będzie falista linia. Można narysować strzałki bez ołówka - raz doprowadzenie, ale w tym przypadku trzeba wzornik. Jako szablonu można wziąć plastikową kartę. Przykładamy ją do do dolnej powieki - zapędzać pod rzęsy. Na podstawie szablonu rysuje długość strzałki.
 4. Ponieważ strzałki - tylko część pełnego makijażu, należy nałożyć trochę cieni na krotnie górnej powieki. Trochę ciemnych cieni należy umieścić na dolnej powiece, aby oko nie wydawał się zbyt wąskie. Pamiętaj: im dłuższa strzałka, tym dłuższe powinny być brwi i rzęsy.
 5. Wewnętrzne i zewnętrzne kąciki oczu vysvetlyaem khaylayterom lub bardzo jasnych cieni.
 6. Podkreślamy usta - bierzemy jasny odcień szminki lub błyszczyk. Rysujemy najpierw kontur kredką do ust, a następnie delikatnie rastushevyvaem, po czym nakładamy szminkę lub błyszczyk. Makijaż jest gotowy!

Jako makijaż dla głęboko osadzonych oczu mogą być wykorzystywane nie tylko strzałki. Co zaskakujące, ale właściciele małych oczu nadają się nawet smokey ice, ale tylko pod tym warunkiem, jeśli prawidłowo dobrany odcień i przestrzegane są wszystkie zasady makijażu dla takich oczu.

Smokey ice nadaje sucha skóra dla właścicieli głęboko osadzonych oczu, jak również dla wszystkich innych.

Jak zrobić smokey ice dla głęboko osadzonych oczu

 1. Podstawą takiego makijażu - biały lub jasny ołówek, którym trzeba narysować linię wzdłuż wzrostu dolnych rzęs. Tak oczy będą wydawać się większe i bardziej wyraziste.
 2. Na ruchome powieki nakładamy jasny cień.
 3. Rysuje krotnie górnej powieki ciemnymi cieniami.
 4. Na dolną część wieku nakładamy trochę ciemnych cieni i podkreślamy ciemnym ołówkiem dolną linię rzęs.
 5. Vysvetlyaem w wewnętrznym kąciku oka khaylayterom.
 6. Malujemy rzęsy tuszem - gotowe!

Jak zrobić klasyczny smokey ice

Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Biały Piękny Makijaż Krok po kroku, umieścić makijaż Oczy Białymi Cieniami i doprowadzenie
C początkiem zimnej pogody makijaż w odcieniach bieli i aktualne jak nigdy. Taka meyk-up sprawi, że oczy są jaśniejsze i bardziej wyraziste, a jeśli masz małe, głęboko
Jak Zrobić Piękny Lekki Dzienny Lub Wieczorowy Makijaż Strzałek
Makijaż oczu strzałek istotne we wszystkich czasach. Różnorodność opcji pozwala jej korzystać właściciele oczu dowolnych kształtach i rozmiarach i tworzyć różne obrazy z
Piękny makijaż Dla Niebieskich Oczu Krok po kroku
Piękny makijaż Dla Niebieskich Oczu Krok po kroku
Piękny makijaż Dla Niebieskich Oczu Krok po kroku
06.02.19 Kosmetyki i Makijaż / Oczy
Pierwsze, co nas przyciąga w człowieku to jego oczy. Z pewnością wiesz, że posiadaczka niebieskich oczu pozostaje coraz mniej. Rzecz w tym, że silne geny brązowe oczy są
Jak Zrobić makijaż Dla Zielonych Oczu Krok po kroku
Jak Zrobić makijaż Dla Zielonych Oczu Krok po kroku
Jak Zrobić makijaż Dla Zielonych Oczu Krok po kroku
12.04.19 Kosmetyki i Makijaż / Oczy
Zielone oczy są od dawna uważane zachęcające i magiczne, a ich kolor przypomina blask szmaragdowej buddy. Ale szmaragd, jak każdy inny klejnot wymaga solidnego oprawy,
Jak Zrobić Wieczorowy Makijaż Oczu
Jak Zrobić Wieczorowy Makijaż Oczu
Jak Zrobić Wieczorowy Makijaż Oczu
25.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Oczy
Makijaż pod sukienka ma swoje własne cechy. Tutaj jest dozwolone korzystanie z ciemnych cieni, jasnej szminki, cekinów i kolorowych doprowadzenie. Aby stworzyć piękny
Orientalny Makijaż Dla Brązowych i Zielonych Oczu Krok po kroku Jak Zrobić Piękny Wieczorowy Makijaż z Niebieskimi Strzałkami Dla Dziewcząt i Kobiet
Piękno wschodnich kobiety zawsze fascynuje. Wiele europejskich kobiety chcą odkryć, w czym tkwi sekret ich urody. W rzeczywistości, sekret tkwi w dwóch rzeczach – piękno