Czarny Matowy Manicure ze Złotym Lakierem na Krótkie Paznokcie, Projekt z Cekinami i Kryształkami 2018, French z Koronki i Vtirkoy w Ciemnych Kolorach Szelaku
05.05.2019 699 0 panibasia

Czarny Matowy Manicure ze Złotym Lakierem na Krótkie Paznokcie, Projekt z Cekinami i Kryształkami 2018, French z Koronki i Vtirkoy w Ciemnych Kolorach Szelaku

W zakładkach
Czarny manicure może szalenie podoba lub bardzo drażnić, ale on nikogo nie pozostawi obojętnym. Istnieje ogromna liczba modnych technik, elementów dekoracyjnych, oryginalnych kombinacji, że kobieta pozostaje tylko wybrać najbardziej odpowiedni wariant z uwzględnieniem nastroju, stylu, stylu życia.

Funkcje wykonawcze czarny manicure

Nowoczesne pomysły czarny manicure pozwalają wykonywać ciemny projekt w dowolnej technice i stylu. Nawet najbardziej minimalistyczny i prosty nail art w ciemnym kolorze wygląda bogato i dostojnie. Nie można go nazwać nudne i banalne. Czarny manicure 2019 roku łaski i krótkie paznokcie, i ekstremalnie długie płytki paznokcia. Aby ciemny nail art wyglądał bez zarzutu, ważne jest, aby wziąć pod uwagę następujące zalecenia:
 • Najbardziej odpowiednia forma paznokci – owal lub spokojny kwadrat. Ostre trójkąty lub surowy, szorstki kwadraty wyglądają w czarnym kolorze zbyt agresywnie;
 • Ciemne kolory mają zdolność podkreślać wady powierzchni paznokci płyty. Z tego powodu może cierpieć cały manicure. Zanim nakładać żel-lakier powierzchnię paznokci powinna być przygotowana zgodnie z oczekiwaniami;
 • Płytki paznokcia obowiązkowo leczonych za pomocą podkładu. Pozwoli to na wyrównanie paznokci, jak to możliwe. Ponadto, jest to wysokiej jakości baza chroni tkanki przed niepożądanym przebarwienia: niektóre czarne lakiery dosłownie v"edayutsya w paznokieć.
Czarny manicure na długie paznokcie dobrze uzupełniać różnych akcentów kolorystycznych. Ciemna baza uniwersalna w zakresie takich kombinacji. Jednak najbardziej korzystne jest połączenie czerni i bieli.

Czarny matte nail art – zdecydowany faworyt 2019 roku

Matowe faktury niezwykle popularne. Manicure w czarnych kolorach i z taka efektownym faktury podstawą – najbardziej modne rozwiązanie. Warto zauważyć, że błyszczący i matowy manicure w jednym i tym samym projekcie wyglądają zupełnie inaczej.
Jedną z ostatnich nowości – czarne koronki w jednym kolorze. Jeśli wcześniej kreatora łączyły w sobie elementy dekoracyjne w kontrascie, to teraz matowy czarny tło zdobią błyszczące monogram w podobnym kolorze. Uzyskany efekt koronki wygląda elegancko, objętościowo i bardzo stylowo.

Grając z połyskiem

Jeszcze jeden oryginalny i w tym samym czasie dyskretny opcja manicure – czarna matowa baza i błyszczący uśmiech, idącą w całej bazie paznokci płyty. Wcześniej był już popularny taki manicure: czarny ze złotem lub ciemne tło matowe ze srebrem. Teraz wspaniały uśmiech zastąpiła błyszczący atrybuty. Już zdążyła stać się klasykiem zaakcentowanie na środkowym palcu. Idealny wieczór manicure wygląda tak – matowe czarne paznokcie, nyudovaya paznokci płyta i wzór z błyszczących wykaszarki na palcu.

Wzory, wzory, druki

W rzeczywistości jest to tylko jeden z pomysłów, dobra baza do tworzenia świeżych bardziej skomplikowanych utworów. Wielu mistrzów lubią wrzucać dołka z niewielkich kamieni. To właśnie czarna podstawa nadaje się do eksperymentów z kamieni, kryształów, pereł. Stylowy design trudno zrobić zbyt efektowne, jasne lub krzyczeć. Kolor czarny równoważy niepotrzebnie pretensjonalnymi wystrój. W końcu okazuje się, harmonijna, skomplikowana, bogata kompozycja.
Jeśli i używać zastrzeżonego matową fakturę, eksperymentować z przyjemnością i na maksa. Czarne płótno o matowym wykończeniu po prostu stworzona dla kreatywnej aranżacji dekoracji. Na szczególną uwagę zasługuje połączenie matowych czarnych paznokci i wzorów z czerwonych róż.
Przy tym można również pobawić się jeszcze z akcentami, podkreślając kwiatami jeden lub kilka paznokcie. Jednak w pełni wszystkie paznokcie ozdobione kwiatami nie warto. Taka opcja będzie zbyt pretensjonalny i niesmaczne, a nawet czarna matowa faktura nie uratuje sytuacji.

Czarny french 2019: stylowo i bezpiecznie

Francuski manicure – najbardziej uniwersalna opcja. Nic dziwnego, że mistrzowie grają z paletą odcieni, różnymi kombinacjami elementów dekoracyjnych, kształtu, proporcji, relacji. Nawet niestandardowe malowanie obrazu na klasyczną francuską podstawę pozwala na tworzenie prawdziwie ekskluzywne opcje zdobienia paznokci. W 2019 roku czarny french nie rozdaje swoich pozycji. Jest to tradycyjny zimowy manicure, który smoritsya magicznie w codziennym życiu, i na uroczystych wieczornych imprezach. Oto kilka modnych pomysłów na nowy sezon:
 • Eksperymenty z tekstury istotne w przypadku frencz. Błyszczącą czarną powierzchnię zdobione matowe elementów na końcówkach paznokci. Piękny manicure okazuje i w odwrotnej kombinacji;
 • Czarne paski o różnej długości i konfiguracji mogą być wykonywane na klasycznej beżowej lub blado-różowej bazie. W takim przypadku zabawach paznokci-art nadają za pomocą różnych elementów dekoracyjnych. Mogą to być złote wzory, vtirka, instalacja za pomocą różnych wykaszarki i cekinów;
 • Czarno-białe lub czarno-czerwony french przypomina raczej nie klasyczną wersję manicure, a skomplikowaną grę z geometrią. Modny czarny manicure wcale nie musi wyglądać naturalnie.
Linie w tym przypadku mogą być powiększone, nieregularny kształt, w połączeniu z takimi samymi ekstrawaganckich masywnymi dołkami. Oprócz lekkiego chaosu i celowo szorstki geometrii, w takim sztuce paznokci nic więcej nie powinno być.
Jeszcze jeden ciekawy odbiór, o którym warto wspomnieć. Na całkowicie czarnym paznokciem prorisovyvayut orientację srebrny pasek. Powinna ona przekroczyć linię zewnętrznej krawędzi płyty, rzekomo podcinanie paznokieć. Wygląda bardzo subtelnie, w pełni koresponduje minimalisticheskim trendów 2019 roku.

Czarny manicure z rysunkami: najbardziej fantazyjne pomysły

Już przejęzyczać podstawowe niuanse zdobienia paznokci płyty na matowej podstawie. Połysk ten sam pożądany. Na błyszczącej powierzchni można stworzyć nie mniej oryginalnych wzorów i ornamentów.
Najbardziej spektakularne opcje, jak rozjaśnić ciemne paznokcie:
 • Czarny manicure na krótkie paznokcie można ozdobić za pomocą nowoczesnych technik – malownicze i sztuka metody stosowania skomplikowanych rysunków na bezimienny i/lub środkowy palec;
 • Długie paznokcie zdobią za pomocą symboliki, trudne abstrakcji, nietypowych elementów geometrii;
 • Czarny manicure z kryształu górskiego, publikowanych w określony wzór, wygląda bardzo ekstrawagancko. Preferowane są najbardziej niewielkim stras. Specjalny ekstrawagancja – połączenie błyszczącego czarnego płótna i delikatnych wzorów z małych pereł;
 • Czarny manicure z kwiatami istotne i w błyszczącym wydaniu. Jednak w tym przypadku tradycyjne czerwone róże z powodzeniem można zastąpić delikatnie różowe pąki;
 • Najbardziej elitarne manicure nadal jest wyłożona kafelkami paznokci. Dziewczyny może samodzielnie dokonać wyboru – ciemny lub jasny połysk płótno. Warunek jest tylko jeden – kunsztowna symulacja rysunku kamienia naturalnego.
Węże i zwierzęce nadruki również mogli doskonale się dogadać na czarnym płótnie. Animalistika jest nie tak szeroko, jak inne trendy manicure, ale miłośnikom egzotyki będzie z czego wybierać. Jeśli chodzi czysto o czarnym formacie paznokci, można próbować symulować na białym tle specyficzny kolor zebry. Skomplikowane wzory z fakturą gadów lepiej kształtować na średnio i nienazwanym paznokci.

Modne kombinacje kolorów

Jak już wspomniano wcześniej, czarny kolor dobrze komponuje się z różnymi kolorami i odcieniami. W nowym sezonie nie ma żadnych ograniczeń w zakresie łączenia różnych kolorach. Czarny kolor może zaprzyjaźnić się zupełnie z dowolnymi kolorami partnerami.
Warto zauważyć popularność takich duetów:
 • Czarno-biały;
 • Czarno-cytrynowy;
 • Czerwony i biały na ciemnym tle;
 • Czarny i beżowy kolor;
 • Czarne tło i złote motywy.
Gradientu pomysły także w dużej mierze zawdzięczają swoją popularność bezwarunkowej uniwersalność koloru czarnego. Czarny manicure ombre najczęściej tworzy się z czerwonym, różowym, akwamarynowy, karmelem i bordowym kwiatami. Jednak to tylko kilka zwycięskich przykładów. Nikt nie ogranicza mody w ich kolorystycznych preferencji.

Manicure z vtirkoy: jak ozdobić czarną podstawą

Vtirka podoba i wielu mistrzów, jak i ich klientom. Ten rodzaj pokrycia jest po prostu nakładać i bardzo wygodne w noszeniu. Niezwykle bogata faktura i nieograniczone stylistyczne możliwości pozwalają do woli eksperymentować na czarnym tle.
Rodzajów najniższej vtirki bardzo wiele. Jak używać jej w każdym przypadku decyduje klient ze swoim mistrzem. Wśród najnowsze trendy warto zwrócić uwagę na następujące kombinacje:
 • Czarny manicure z cekinami na środkowym palcu dodatkowo zdobią srebrny lub złoty vtirkoy na palcu;
 • Czarny wyłożona kafelkami manicure z vtirkoy - idealny do długich paznokci średniej długości. Mały palec i palec wskazujący pozostają czarne. Na ringu robią marmurowe fakturę (biały czy różowy tło). Na płytce paznokcia palca środkowego powodując intensywny srebrny pigment;
 • Perłowy vtirku można stosować na wszystkie paznokcie oprócz płyty na palcu. Jej samej i pomalowane na czarny kolor. Faktura w tym przypadku może być tylko błyszczące;
 • Czarny księżyc manicure, gdzie dołka malowane za pomocą złotą vtirki, dodatkowo ozdobione złotymi monogram.
Najbardziej korzystne – połączenie czarnego błyszczącego paznokci i oryginalnym vtirki galareta. udekorować materiał naprawdę na powierzchni paznokci symuluje kolor skrzydła chrząszcza majowego. Zazwyczaj vtirka wcierać na ciemne tło i pozostaje dość ciemny. Jednak od bogactwa przelanie, które powstają na płótnie, nie można oderwać oczu. Wystarczy użyć vtirku melolontha tylko na jednym gwoździu (maksymalnie dwóch).

Długie paznokcie i czarny manicure

Wielu postrzega kolor czarny na długich paznokciach dość negatywnie. Naprawdę, zbyt ekstremalna długość w połączeniu z ostrymi narożnikami może dać czarnemu nail art niepotrzebną ponurość i chamstwa.
W nowym sezonie eksperci radzą, by zrezygnować ze zbyt długich paznokci. Jeśli dziewczyna chce sztucznie wydłużyć własne paznokcie, lepiej robić to bez większego fanatyzmu. Optymalna długość – średnia. Od agresywnych form warto również zrezygnować – owal lub miękki kwadrat będzie wyglądać bardzo naturalnie.
W ogóle warto zauważyć, że kobieta z dobrym gustem może każdy trend dostosować pod swoje preferencje smakowe. Czarny paznokci będzie wyglądać magicznie na zadbanych paznokciach dziewczyny, która z miłością i przyjemnością, opracowała ekskluzywny design dla siebie.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Piękny design paznokci 2019-2020 roku, zdjęcia, najlepsze pomysły paznokci
Wyrafinowany i subtelny manicure odgrywa ważną rolę w zewnętrznym sposobie dziewcząt i kobiet, które dbają o siebie i chcą być w centrum uwagi, przykuwając podziwu i
Manicure na ostre paznokcie 2019-2020 roku, zdjęcia, pomysły, nowości, design, trendy
Piękny manicure na ostre paznokcie 2019-2020 roku można słusznie uznać za najbardziej ekstrawaganckie i pięknym widokiem manicure dla wielu kobiet i dziewczyn, które
Stylowy szary manicure 2019-2020: zdjęcia, pomysły szarości manicure żel-lakier, trendy manicure w odcieniach szarości
Szary manicure, na pierwszy rzut oka, może wydawać się nudne lub niepozorny, bo szary odcień lakieru bardziej, niż spokojny i bardzo neutralny.Ale to na pewno nie można
Modny geometryczny manicure 2019-2020 roku, geometryczne wzory paznokci, zdjęcia, pomysły, trendy
Geometryczny manicure – to stylowy i nudny design paznokci, że przedstawiony z sezonu na sezon coraz to nowymi rozwiązaniami i różnych odmian manicure geometria.Jeśli
Modny manicure na długie paznokcie sezonu 2019-2020 roku: modne nowości, najnowsze trendy, zdjęcia
Wyrazistość i przyciągający uwagę design swoich nogotochkam pomoże dać manicure na długie paznokcie, co jest szczególnie przyciągają uwagę i zainteresowanie jego
Matowy manicure 2019-2020, modne matowe paznokcie, zdjęcia, pomysły matowych paznokci
Nowoczesne trendy w manicure są tak zróżnicowane i niesamowite, że czasami w poszukiwaniu odpowiedniego projektu paznokci trzeba przewijać kilkanaście stron, aby znaleźć