Szminka Loreal', Kolor Rish Paleta, Matowa Szminka, Paleta Do Brunetki Color Riche, Katalog
25.04.2019 200 0 panibasia

Szminka Loreal', Kolor Rish Paleta, Matowa Szminka, Paleta Do Brunetki Color Riche, Katalog

W zakładkach
Makijaż ust – duży akcent koloru na twarzy, ważny szczegół każdego obrazu. Wybór koloru i tekstury szminki i umiejętności z nią kontakt już żadnych słów mówią o naturze kobiety i jej stosunku do innych. Przemysł kosmetyczny oferuje tak szeroki wybór kosmetyków do makijażu, że decyzja na korzyść określonej marki lub produktu jest czasami bardzo trudne. Aby w sklepie nie tracić grunt pod nogami, trzeba regularnie uzupełniać zapas informacji o najlepszych producentach kosmetyków i ich produktów. Nauka aktualnych tekstur i kolorów pomoże trzymać rękę na pulsie. Francuska firma "L' Oreal Paris" ("Loreal'") – jeden z liderów na rynku perfum i kosmetyków. Historia firmy od momentu powstania w 1909 roku, liczy ponad sto lat. Przez ten czas firma zdobyła bogate doświadczenie i zdobył miłość klientek. Szminka "Loreal'" – prawdziwy mastkhev i powitanie gościa w każdej kosmetyczki.

Cechy produktów L 'Oreal Paris"

"Loreal'" – duża firma, w posiadaniu których znajduje się około czterech kilkudziesięciu fabryk. Ogromny stan specjalistów chemików, lekarzy, artystów makijażu, kolorystów i stylistów – stale pracują nad stworzeniem produktów wysokiej jakości. Ich celem jest tworzenie health-friendly beauty-środków, które, oprócz dostępności doskonałe walory dekoracyjne, będą zawierać w sobie składniki, które odżywiają skórę. Lata badań i kollaboratsiya ze znanymi projektantami pozwoliły firmie udoskonalić istniejące linijki i wydać nowe produkty. Paletka szminek "Loreal'" wyróżnia się dużą różnorodnością. Na dzień dzisiejszy w ofercie są:
 • klasyczna błyszcząca szminka;
 • uzupełnia matowa szminka;
 • podkład lakierniczy szminka;
 • nawilżająca pomadka-balsam;
 • błyszczyk do ust.
Każdy z produktów ma swoje własne cechy tekstury i nadaje się do różnych sytuacji i powodów. Matowa szminka odcień koloru skóry nadaje się do dziennego makijażu, jasne, błyszczące odcienie przydadzą się wieczorem, lśniące, lekkie błyski nadają się do randek i dyskotek.

Skład szminki

Podczas gdy miłośnicy statystyk dyskutują o tym, ile kilogramów szminki kobiety zjada za swoje życie, niewątpliwym pozostaje fakt, że jakiś jej ilość nieuchronnie dostaje się do organizmu. W związku z tym, skład szminek, błyszczyków i balsamów poświęca szczególnie baczną uwagę.

Wosk

Podstawą szminki początkowo był naturalny wosk pszczeli. Jednak, jak wszystkie produkty pszczele, jest to silny alergen, co ogranicza jego stosowanie. W nowoczesnych pojazdach stosuje się go dla alergików analog – naturalny wosk pochodzenia roślinnego. Najbardziej rozpowszechniony carnauba, który jest uzyskiwany z liści brazylijskiej palmy Copernicia cerifera. Oprócz tego może być używany lanolina (tłuszcz, który wydobywa się podczas vyvarivanii wełny owiec) lub wazelina.

Oleju

W składzie podłoża stosuje się olej rycynowy, dzięki jego odporności na utlenianie. Inne oleju jojoba, arganowego i kokosowego – są dodatkami. Ich zadaniem jest nawilżać skórę i tworzyć delikatny poślizg po nałożeniu na usta.

Barwniki

Głównym naturalnym pigmentem w składzie pomadki historycznie był karmin – kwas koszenila, meksykańskiego owada. Oprócz tego stosowano warzywne barwniki i naturalne zioła. We współczesnej szminki aktywnie stosuje się chemiczne barwniki z kategorii D&S (Drugs and Cosmetics list). Blask szminki zapewnia masa perłowa.

Suplementy

Jest to obszerna lista przeciwutleniacze, wyciągi z roślin leczniczych (aloe vera), filtrów przeciwsłonecznych, antiaging środków (kwas hialuronowy, kolagen), witamin (A, E), itp. w Celu nadania przyjemnego zapachu w skład wchodzi kompozycja zapachowa.

Okres trwałości

Producenci kosmetyków zazwyczaj instaluje się trzyletni okres jej przechowywania przed otwarciem. Po rozpoczęciu stosowania szminka jest przechowywany jeszcze rok lub półtora. Jednak specjaliści nie polecają korzystania z środkiem dłużej niż sześć miesięcy, ponieważ kontakt ze skórą a środowiskiem prowadzi do gromadzenia się bakterii na szminki. Z tych względów nie zaleca się używać kosmetyków po pojawieniu się zimno na ustach, aby uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa opryszczki przez nią po rekonwalescencji. Jeśli jednak musiałem użyć szminki w czasie choroby, po jej lepiej wyrzucić. Przedłużyć trwałość szminki pomoże zrównoważone wykorzystanie:
 • przechowywanie w lodówce;
 • nakładanie specjalnego pędzla.
Niektórzy wizażyści polecają nakładać szminkę na usta opuszkami palców do tworzenia makijażu ust z konspektami. W tym przypadku należy szczególnie wymagających czystości rąk.

Rodzaje środków do ust "Loreal'"

Wiek kobiety, czas, kontekst wydarzenia, gustu i wiele innych czynników powodują wymagania do makijażu w ogóle, a do szminki w szczególności. Specjaliści z firmy "Loreal'", stworzyliśmy narzędzia do ust, które są w stanie zaspokoić każdy kaprys. Warto zauważyć, że na terenie Rosji gama odcieni przedstawionych w ofercie, znacznie już europejskiej. Jest to spowodowane niskim popytem rosjanek na ekstrawaganckie kolory (czarny, niebieski, fioletowy itp.). Jednak producent oferuje duży wybór kolorów w każdym z rodzajów szminki.

Płynna szminka lakierniczy

Plastikowa lub szklana tubka z wygodnym profesjonalny aplikator zapewnia łatwe nakładanie szminki jednym ruchem. Płynna konsystencja praktycznie nie wyczuwalny na ustach, maskuje drobne rysy i zmarszczki, a także tworzy idealne na wysoki połysk lub matowe wykończenie.

Klasyczna z wykręcać się srebra

Szminka w tradycyjnej teleskopowym opakowanie jest wygodne w użyciu, kontakt z nią może każda kobieta. Zaostrzony czubek pozwala tworzyć wyraźne kontury. Twarda wykręcać się szminka "Loreal'" są błyszczące i matowe paletami. Warto zauważyć, wyrafinowany design butelki dla każdej z kolekcji, współbrzmiący produktu.

Pomadka-balsam

Forma balsamu przypomina wykręcać się ołówek z zatochennym ostrzem. Czarny korpus butelki ma kolorowy wydruk na krótką pokrywę. Narzędzie jest przeznaczone dla dojrzałej skóry. Efekt nakładania przypomina higieniczne szminkę z lekkim kolorem.

Błyszczyk do ust

Produkowany jest w szklanej fiolce z dwustronnym aplikatorem. Jego wklęsła strona przy użyciu powinna być skierowana do dolnej wardze, wypukła do góry. Ma lśniący efekt dzięki perłowy cekinów w składzie.

Paleta: pole do popisu dla wyobraźni

Bogata historia przyznała marka kolekcji klasycznych odcieniach czerwieni, fioletu i różu kolorów. Nowoczesna tendencja grawitacji do naturalnego wyglądu i nyudovomu makijaż doprowadziła do powstania dużego wyboru paletok delikatnych czekoladowych, kawowych i fizycznych możliwości. Oprócz tego nowe odcienie szminki "Loreal'" limitowanych kolekcji epatować obywateli fioletowym, brązowym, niebieskim kolorem, a nawet złotem.

Jak dobrać odcień

Usta – to tylko część ogólnego wyglądu. Przy wyborze odpowiedniego koloru szminki trzeba opierać się na swoje osobiste dane źródłowe:
 • kolor włosów;
 • odcień skóry twarzy;
 • kolor oczu.
Przy tym wygląd nie trzeba traktować jak wyrok. Każdy z ulubionych kolorów można w razie potrzeby i zdolności do adaptacji w swój makijaż. Dla tego ważne jest, aby próbować na twarzy, różne odcienie szminki i cieni, analizować wyniki, próbował przedstawić swoją doskonałą gamę i nie zostawiać poszukiwania. Wszystkie te działania z czasem doprowadzą do kształtowania własnego stylu i kolorów. Istnieje teoria, że wraz z wiekiem kobiety, warto stopniowo odchodzić w ciemniejsze odcienie kosmetyków. Zaczynając młodą dziewczyną z delikatnie różowych kolorach, zaleca się stopniowo przesuwamy się w kierunku śliwkowy i wina. Zaletą naszego czasu w tym, że z uwzględnieniem zasady, możemy z łatwością je łamać. Najpewniejszą drogę – zachować swoje własne zasady w tym, co dotyczy twojej osoby. Uniwersalny do wszystkich rodzajów wyglądu jest nyudovaya paleta. Jednak szminki spokojnych ciała kolorów nie pomagają podkreślać usta.
W charakterze wytycznych warto zauważyć, że żywe kolory na ustach, szczególnie jaskrawe odcienie czerwieni, raczej są samodzielnym dodatkiem, niż częścią meykapa. Za pomocą akcent koloru na ustach, warto zmniejszyć stopień aktywności pozostałych elementów obrazu.

Zalecenia dla blondynki

Dziewczyny z blond włosami mają nie bardzo kontrastujące z natury wyglądem. To jest kontrast między kolorem włosów i skóry nie jest zbyt silny. To prowadzi do tego, że nabłyszczająca pomadka do ust intensywnie czerwone nieuchronnie staje się centrum uwagi. Jeśli ustawianie ostrości na ustach i jest celem blondynki, więc efekt osiągnięty. Jeśli chcesz stworzyć zrównoważony obraz, należy zrównoważyć aktsentnye usta jasny makijaż oczu. Nie należy używać kolorowych cieni, wystarczy zrobić szare lub brązowe nasycone smoky eyes. Do dziennego makijażu nadaje się jasno-różowy kolor, pudrowe i pastelowe kolory. Paleta szminek "Loreal' Kolor Rish" zawiera idealne dla blondynek odcienie ("Delikatna róża" lub odcień Jennifer Lopez).

Porady dla rusy

Kasztanowe włosy mają zimny popielaty odcień. W tę gamę łatwo zmieszczą się narzędzia z fioletowym lub purpurowym podtonom, w tym śliwkowy i wina koloru. Wybór szminki z naciskiem do ciepłego pomarańczowego lub brzoskwiniowy koloru może spowodować, że włosy zaczną się odlać na zielono, zgodnie z prawami percepcji kolorów na kole Ittena.

Kolory dla szatynka

Brązowe włosy dobrze komponuje się z maksymalną ilością kolorów. Dzieje się tak dlatego, że sam w sobie brązowy neutralny i działa w tle. Przy tym różnica między kolorem włosów i skóry na tyle duża, że tworzy łagodny kontrast w wyglądzie. Wizualne iluzje kolorów interakcji w przypadku szatynka będą działać w połączeniu z kolorem szminki cieni lub odzieży.

Pomysły dla brunetki

Miały ciemne włosy dziewczyny z kontrastowymi wyglądem będą harmonijnie w ciemnych lub jasnych kolorach szminki. Zbyt jasne nyudovye biznes odcienie zawalić usta, ale kosztem tego podkreślać oczy. Szminki z naciskiem na pomarańczowy lub złoty stworzą lalek efekt. Szminka "Loreal'" z serii "Color Rish" oferuje wielowariantowy paletę dla brunetki (na przykład, "Śliwkowe nasycenie lub "Bordowy obrót").

Jak poprawnie nakładać

Aby szminka dokładnie położył się na usta, należy przygotować je przed nałożeniem makijażu:
 1. Raz w tygodniu należy złuszczają martwe cząstki skóry za pomocą specjalnego peelingu do ust.
 2. Za 20 – 30 minut przed nałożeniem makijażu należy zwilżyć usta balsamem.
 3. Powłoki należy nanosić pędzlem.
 4. Zacząć lepiej z formacji pokaz na środku górnej wargi i rysowania łuków. Następnie linie płynnie sprowadzają się do narożników. Dolna warga maluje się łatwiej: tutaj można działać na życzenie.
 5. Pierwszą warstwę można przypudrować i powtórzyć malowanie. To sprawi, że makijaż trwały, ale może utworzyć dyskomfort w ustach. Przy użyciu pudru w makijażu ust należy uważnie przeczytać jej skład.
 6. Po nałożeniu szminki łatwo mokre usta serwetką.
Kryteriami dobrze wykonanego makijażu ust to wyraźny kontur, gładkie i równomierne rozprowadzenie koloru.

TOP 5 nowych kolekcji odcieni szminki "Loreal'"

Firma stale rozwija istniejących linii i wprowadza na rynek nowe kolekcje odcieni. Piękno nie znosi ramek, kobiety chętnie próbują na sobie nowe trendy.

"Kolor Rish Shine"

Linia "Color Riche Shine" ) żywe nasycone pigmentami, błyszczącymi cząsteczkami w składzie pomadki i dobre nawilżenie. Kolekcja powstała jako odpowiedź na nowy trend – lśniące usta. Projekt butelki przypomina kryształ, tworząc dodatkową wskazówkę na mieniący się blask i przejrzystość. W paletke 8 odcieni, wśród których są: trzy opcje nasycenia koloru czerwonego; trzy delikatne różowe barwy; bordowy; beż.

"Kolor Rish Matte Addiction"

Kolekcję "Matte Addiction" wyróżnia dbałość o skórę warg. W składzie olej z kamelii i jojoba. Lekki żel odżywia i nadaje matowe wykończenie powierzchni. Ciemny teleskopowy etui szminka ma wystrój pod matową skórę ze złotymi elementami. W rosyjskim wydaniu serii prezentuje 10 odcieni. Trzy pozycje w paletke oddane żywy czerwony kolor, dwa kolory należą do bardziej mroczną zakresie, istnieją trzy dziewcząt różowe kolory i dwa odcienie nude.

"Color Riche"

Luksusowa klasyczna kolekcja "Color Riche" nie trzeba przedstawiać. Złote portfele i ich zawartość już dawno stały się klasykami makijażu. Jest to jedna z najbogatszych palet marki. Tradycyjna błyszcząca szminka sprawi, że każdy makijaż elegancki i stylowy.

"Les Chocolats"

Płynne matowe w przeważającej części nyudovye biznes szminki "Loreal'" uzupełnione delikatnym aromatem czekolady. To łakomy kąsek dla miłośników słodkiego życia. Cała linia z 8 odcieni skłania się do brązowym brzmienia. Szminka jest dostępna w szklanej fiolce z otkruchivayushcheysya pokrywą-aplikator. Producent obiecuje doskonałą nakładanie powłoki.

"Isabel Marant"

Kolekcja powstała we współpracy z francuskim projektantem mody Isabel Marans. Jest to limitowana edycja. Na czarnym opakowaniu szminki dużymi literami jest napisane "Smile" i nazwisko projektanta. Paletka matowych szminek od nyudovykh do burgunda obejmuje siedem odcieni: cztery czerwone i trzy brązowe gamma.
Wybierając szminkę, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko to, gdzie zakłada się wyjście, ale i własny tsvetotip. Jeśli na początku wybrać idealny odcień nie można – nie zniechęcaj się! Z czasem można zrozumieć, jaka szminka jest właśnie dla ciebie.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Jak Dobrać Odcień Szminki Do Ust w Tsvetotipu Osoby, Test Dla Prawidłowego Doboru, Beże i Odcienie Terakoty
Jak dobrać kolor szminki? To pytanie bardzo często zadają wiele kobiet, bo wiedzą, że mężczyzna w pierwszej kolejności zwraca uwagę na jej usta. Usta kryje wiele
Nyudovyy Makijaż Dla Brązowych i Zielonych Lub Niebieskich Oczu, Jak Zrobić Dzienny Makijaż Twarzy i Ust Dla Blondynki i Brunetki, Technika Nakładania Strzelec Krok po kroku,
Teraz w modzie naturalne piękno, dlatego dużą popularnością cieszy się nyudovyy makijaż. Może się wydawać, że wykonanie go jest bardzo proste, bo do tego nie trzeba
Bordovaya Szminka, Czarna, Fioletowa, Ciemna, śliwkowy Szminka, Makijaż Ciemny Kolor liliowy
Makijaż może zmienić kobietę zgodnie z jakimkolwiek stylem, a jednym z najbardziej odważnych "broni" jest tradycyjnie bordovaya szminka. Mimo powszechnego, trzeba znać
Matowa Szminka, Czerwona Matowa Szminka, Cielesne i Brązowe Odcienie Na Ustach
Usta — najbardziej seksowna część twarzy kobiety. Dziewczyny starają się podkreślić ich, bardziej wyraziste i seksowne. Od niedawna modne eksperci radzą, by wymienić
Jak Zrobić Szminkę w Warunkach Domowych, Jak Zrobić Szminkę Matową Własnymi Rękami, z Czego ją Robią
Nowoczesne sklepy oferują szeroki wybór szminek i błyszczyków do ust, na każdy gust i portfel. W sprzedaży są najbardziej niezwykłe odcienie niebieskiego, czarny i inne
Matowa Szminka Seventeen – Skórka Z Twojego Stylu
Co podkreśli indywidualność kobiecego stylu? Oczywiście, szminka. Soczyste, apetyczne usta przyciągają uwagę każdego mężczyzny. W torebce kobiety zawsze istnieje kilka