Jak Powiększyć Oczy za Pomocą Makijażu, Zarówno Wizualnie Sprawiają, że Oczy Więcej, Strzałki, Aby Powiększyć
02.05.2019 210 0 panibasia

Jak Powiększyć Oczy za Pomocą Makijażu, Zarówno Wizualnie Sprawiają, że Oczy Więcej, Strzałki, Aby Powiększyć

W zakładkach
Prawie każda dziewczyna chce zmienić swoją twarz, dodając ekspresji i wyrazistości oczom, zwłaszcza, jeśli są one z natury są wąskie i małe. I w tym pomoże umiejętnie wykonany makijaż, który optycznie poszerza spojrzenie, zrobić jego niezwykle ostry. Jeśli wiesz, jakie cienie najlepiej użyć, oczy staną się większe i przyciąga do siebie uwagę.

Makijaż dla wizualnego powiększenia oczu: porady

Jeśli chcesz uzyskać makijaż, powiększa oczy, trzeba znać pewne sztuczki i pewne niuanse. Zrobić taki makijaż nie będzie trudne. Najważniejsze – kilka razy poeksperymentować przed lustrem, a potem wszystko będzie się układało, jak u profesjonalisty. Optycznie otworzyć oko nacięcie pomogą następujące zalecenia:
 • Podstawową radą, pomaga poszerzyć oczu, do pielęgnacji tego obszaru twarzy. Przed nałożeniem kosmetyków do makijażu powieki należy zwilżyć. To wyeliminuje opuchlizna i obrzęk, które zmniejszają oczy.
 • Jeśli zastanawiasz się, jak powiększyć oczy za pomocą makijażu, to powinien postawić na jasne cienie. Rozszerzają obwód i otwierają oczy.
 • "Maksymalizuj" oczy podczas wizaż pomoże jasny ołówek. Taki eyeliner odświeża, ale co najważniejsze – do wyboru biały, a jakiś inny jasny odcień. I podsumowując trzeba dokładnie resnichnyy kontur. Wtedy uda się osiągnąć zamierzony cel.
 • Czarny eyeliner należy zmienić na niebieski ołówek. To pomoże przyciemnienie białka, dzięki czemu oczy staną się większe.
Kolejnym niezastąpionym pomocnikiem, który nadaje wyrazistość górnej części twarzy, jest tusz do rzęs z wydłużać efektem. Ale nakładać ją tylko na górne rzęsy, rusza szczoteczką pod kątem prostym.

Aby utworzyć efekt dużych oczu stosujemy podwójne cienie

Taka technika cieszy się jeden wybitny wizażystka, współpracujący z wieloma gwiazdami. Dwa odcienie farby, zaczerpnięte z tej samej serii, od razu dadzą wynik dużych oczu. Jasny odcień nakłada się na wewnętrzną część, a ciemnym odcieniem można oprawić zewnętrzny kącik ruchomego wieku.

W trakcie makijażu poprawnie ustawić akcenty kolorystyczne

Ważnym punktem, który musi być brany pod uwagę przy tworzeniu makijażu, jest dokładne rozmieszczenie wszystkich akcentów ottenochnogo charakteru. W tym przypadku mnóstwo wybranego tonu należy umieścić dokładnie nad resnichnoy linii w połowie wieku. Główny nacisk w tej części wieku, ponieważ jest ona uważana za najbardziej szeroka. I jeśli zacząć budować od niej, można będzie inne kolorowe linie zrobić płynne. Cień w tym przypadku nie na miejscu.

Nie boimy się użyć jasny kredka lub eyeliner

Wielu obawia się nasyconych ołówków jasnych kolorach, wierząc, że staną się one zmniejszać oczy. Ale to zupełnie nie tak. Z jasnych połączeniami można śmiało eksperymentować, i wtedy makijaż będzie wyglądać wyrazisty. Szczególnie jeśli chodzi o fioletowym, szmaragdowym lub niebieskawy tonem. Jeśli użyć takie farby, to oczom uda się nadać dodatkową głębię.

Do otwartego spojrzenia postępujemy zgodnie z zasada "fałdy"

Wizażystka, która ma do czynienia z wieloma aktorkami hollywood i światowymi gwiazdami z zakresu muzyki, zawsze kieruje się "zasadą fałdy". Znajduje się ona na górnym wieku u każdej dziewczyny. W takim przypadku należy korzystać z liniowej czarnego koloru i nie dochodzić do tej fałdy. To pomoże uniknąć zwężenia przekroju i pięknie podkreśli czysty kontur. Najważniejsze – nie robić linię zbyt tłuste.

Technika ombre można używać nie tylko w przypadku włosów

Wiele słyszeliśmy o technice ombre, stosowanej na włosach. Można go używać i na wizażu, bo pokaże, jak cienie uda się powiększyć oczy. Głównym punktem jest to, że najbardziej jasne odcienie i ciemna farba tych samych cienie nakładają się na obszar fałdy powiek. Dzięki takiej metodzie oczy wzrośnie.

Nadać makijaż więcej naturalności można za pomocą beżowych kolorach

Nie zaleca się przy meykape nakładać zbyt duża ilość różnych odcieni. Jeśli nacięcie chce zwiększyć, wtedy sprawdzą się następujące odcienie:
 • beżowy;
 • kolor kości słoniowej;
 • mleczny;
 • brązowy;
 • cappuccino.
Eyeliner takie kolory wyglądają naturalnie i delikatnie. Dlatego z pomocą nich można poszerzyć oczy. I nadają się bardziej, niż odcienie koloru białego z dodatkiem różnych cekinów. Jeśli nie chcesz stosować cienie, wtedy można perłowej doprowadzenie lekko nakreślić oczu.

Wyróżniamy cieni kontur oczu, aby je rozjaśnić

Osiągnąć efekt otwartości można techniką, gdy oba wieku wyróżniają się jasno-brązowym makijażem. A oto perłowe i najbardziej jasne odcienie nakłada się na zewnętrzną część. Ważne jest, aby jasno pastelowych cieni zaznaczyć tę część, która znajduje się pod brwiowy łuków. Wtedy oczy staną się jasne, nastąpi wzrost.

Zrobić rzut oka fatalnym pomoże klasyczna technika smoky eyes

Technika smoky eyes nadaje spojrzeniu tomnost', ale wielu boi się jej użyć, obawiając się, że ona wizualnie zmniejsza przekrój. Jeśli poprawnie nakładać cienie, to takiego efektu nie będzie.
Nadać spojrzeniu wyrazistości z tej techniki można, jeśli na ruchomych powiek najpierw nałóż cielisty odcień. Dopiero potem można przystąpić do korzystania z ciemnego ołówka. Im odbywa się wyrafinowana linia do kształtu rzęs. Wykonywana manipulacja na obu powiekach. Te linie trzeba smużyć. Wypoczynkowa należy oznaczyć kolorem białym.

Doprowadzamy oczy, używając tylko cienie

Nadać spojrzeniu tomnost' może eyeliner, wykonany cieniami brązu lub ciemnego odcienia z małym, przeplatanych z masy perłowej. Krok po kroku technika wygląda tak:
 1. Biały ołówek wyróżnia się wnętrze.
 2. Ruchoma część jest wydawana cieni.
 3. Szary odcień jest resnichnaya linia.
 4. Dolna część określa kolory z perłą odcienie.
Po nałożeniu trzeba usunąć nadmiar makijażu z twarzy.

Wyróżniamy tylko blond połyskującymi cieniami kontur oczu

Obszar wiek może mieć zapaść obszary, które stają się widoczne i dodają oku "ciężar". W tym przypadku można użyć farby w jasnych odcieniach z połyskującymi drobinkami. Otworzą oczy. Ale stosować je należy po obrysie - wtedy staną się one powiększać.

Podstawowe techniki, aby powiększyć oko

Jeśli nie wiesz, jak zrobić makijaż tak, aby oczy wydawały się większe, lepiej stosować sprawdzone metody i techniki. Pozwolą one otworzyć wygląd i uczynić go bardzo wyraziste.

Dostosowujemy brwi, aby nadać wizualnego powiększenia oczu

Linia i kształt brwi ma szczególne znaczenie, tym bardziej, gdy trzeba sprawić, aby oczy otwarte. Zbyt gęste, zwisające i czarne brwi będą wizualnie zmniejszyć oczy. Dlatego linię brwi należy starać się podnieść. Można do tego wykorzystać ołówek na jaśniejszy odcień koloru brwi. Im należy narysować precyzyjną linię nieco powyżej wzrostu włosków. Pod brwiami koniecznie nakłada blask jasnych cieni. On nie musi wyróżniać się od wspólnego wizażu, a jedynie uzupełniać go.

Wykorzystujemy środki maskujące

Cienie również wizualnie sprawiają, że oko małym i wąskim. Dlatego koniecznie trzeba użyć korektor. Nakłada on na górne i dolne powieki, a także na obszar znajdujący się pod brwiami. Ten zabieg sprawi, że spojrzenie jest wyraziste.
Otworzyć i powiększyć oczy, a także nieco unieść brwi pomoże róż. Dodatkowo jest zamaskować dostępne cienie.

Prawidłowo łączymy cienie

Właściwe połączenie cieni daje możliwość powiększyć oczy. Wybrać najlepiej współgrające ze sobą odcienie. Nie należy jednocześnie używać więcej niż trzech kolorach. Zakład lepiej robić na następujące:
 • piaskowe;
 • beżowe;
 • pastel różowy;
 • nyudovye biznes.
Drugi odcień powinien być dobierane zgodnie z kolorem oczu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę samą gamę zimnych i ciepłych kolorach. Dla piaskowych cienie nadają się ciepło-brązowe odcienie, a do różowym można dodać fioletowe lub szare. Ale na pewno trzeba smużyć.

Rysujemy kontur oczu krok po kroku

Obwód może jednocześnie zwiększyć zdaniem albo kilka razy zawęzić go. Zależeć to będzie od prawidłowej techniki wykonania. Jego wizerunek wygląda w następujący sposób:
 1. Ciemnym ołówkiem najpierw jest rysowana linia w pobliżu zewnętrznego dolnego rogu.
 2. Następnie od góry delikatnie procherchivaetsya cienka linia.
 3. Obie ścieżki na zakończenie połączone z pełnym podkreślone.
Cienka linia musi być powyżej wzrostu rzęs.

Vysvetlyaem kąciki oczu

Zobacz efekt otwartego i raspakhnutogo rzut oka pomoże jasny kącik oka. Wydzielać jasnymi odcieniami należy wewnętrzny kącik z góry i z dołu. Główna zasada dotyczy prawidłowego doboru odcienia. Od białego lepiej zrezygnować, a to zakład należy robić na następujące odcienie:
 • mleczny;
 • kolor kości słoniowej;
 • ciepły porcelana;
 • naturalny beż.
Postawione jaśniejszy punkt należy nałożyć jak ledwo widoczną mgłę, nie zwracając na nią uwagę.

Zwracamy uwagę rzęs

Makijaż nie będzie kompletny bez użycia tuszu. I jeśli poprawnie wybrać to narzędzie, wtedy ja też pomoże powiększyć oczy. Należy wybrać tylko wydłużać tusz do rzęs. Ona nakłada się na górne rzęsy dolne tym środkiem nie są objęte. Przed malowaniem rzęsy zaleca się zapomnieć pincety. Wygląd staje się otwarty. Nakładanie tuszu do rzęs odbywa się pod kątem prostym.

Środki do makijażu i narzędzia: jak prawidłowo rozszerzać oczy

Nie będzie można zrobić piękny dzienny lub wieczorowy makijaż, który będzie otwierać oczy, bez następujących przedmiotów:
 • pędzel do nakładania cieni i ich wtapiania;
 • kosmetyczny aplikator;
 • szczoteczka do rozczesywania rzęs i brwi;
 • sponzh i puszek do obróbki obszarów pod dolnymi powiekami;
 • morska gąbka miniaturowego rozmiaru, który wchłonie nadmiar osypavshikhsya cieni;
 • ołówek ciemnego i jasnego odcienia z temperówka;
 • korektor i róż;
 • paletka różnych cieni.
Zestaw niezbędnych środków i narzędzi powinien mieć każdy początkujący wizażystka.

Podstawowe błędy

Aby uzyskać wyrazisty wygląd, trzeba nie tylko umieć tworzyć odpowiedni makijaż, ale i starać się unikać błędów, zwężać oczy. Do typowych doktrynalnych można zaliczyć:
 • Historia dolnego odcinka czarnym ołówkiem lub zbyt ciemne doprowadzenie. Oko będzie wyglądać wąskie.
 • Zadając jasne cienie na ruchomy odcinek, nie warto przesadzać z perłowych kolorach.
 • Mnóstwo puszystych, sztucznych rzęs. Wygląd staje się lalkowy, a oczy będą wydawać się małymi.
 • Częste korzystanie z przycisków strzałek, które przedłużyć oczu, czyniąc go jeszcze.
Również częstym błędem jest malowanie rzęs tuszem kilkoma warstwami. Wizażyści mówią, że mnóstwo farby doda obraz wulgarności i na pewno nie rozszerza oczy.

Jak przygotować twarz do makijażu

Przed przystąpieniem do nakładania wizażu, osoba należy wstępnie przygotować. Skórę wokół oczu należy zwilżyć lub nanieść poprawki, aby usunąć obrzęk i obrzęk. Następnie można skorzystać z konsilerom i khaylayterom. Oni pomogą przyciemnienie wszystkie ciemne obszary. Szczególnie dotyczy to obszaru pod oczami. Koloryt trzeba wyrównać, aby potem harmonijny makijaż, który podkreślał wszystkie dostępne godności.

Zasady nakładania

Na powieki najpierw należy nakładać korektor. On pomaga ukryć zaczerwienienia i naczyniowy oczkach. Nałożyć jasny cień do góry od wewnętrznego do zewnętrznego rejony. A oto ciemne farby są nakładane w odwrotnej kolejności. Najpierw wyróżnia się zewnętrzny kącik, które potem wydają się bardziej wyraziste do centralnej części wieku. Ołówek lub kredka zawsze nakłada się nieco wyżej niż znajduje się resnichnyy kontur. Technika ta zwiększy nacięcie.

Właściwe połączenie

Wykonany makijaż powinien wyglądać harmonijnie i delikatnie. A do tego trzeba umieć poprawnie go zrobić i łączyć kolory, a także kosmetyki. Oprócz oczu uwagę poświęca się całym tonu twarzy, a także ust.
Zanim wybrać paletę cieni, trzeba wziąć pod uwagę, jaka gama będzie używany. Jeśli to ciepłe kolory, to wtedy reszta makijażu odbywa się w takim samym tonie. Zimne odcienie należy łączyć z podobnymi kolorami.

Z pomocą reprezentacji granic ołówka

Aby obiegową ołówek nie wygląda dramatycznie i pretensjonalne, trzeba go umieć prawidłowo dobierać i stosować. Od czarnego odcienia lepiej zrezygnować. Dla poszerzenia przekroju oczu należy stosować biały ołówek. Im wyróżnia się linia dolnej powieki na śluzowy działce. I tylko potem nieco poniżej można użyć ołówka ciemnego odcienia. Może on być:
 • w kolorze szarym;
 • brązowym;
 • bogaty fioletowym;
 • ciemno-niebieskim.
Górną powiekę towarzyszyło ołówkiem w podobny sposób.

Z pomocą liniowej

Prawidłowo nałożony eyeliner będzie podkreślać rozpięty rzut oka. Ale trzeba ją umieć poprawnie wykorzystać. Obszar w pobliżu oczu przetwarzane konsilerom. Lepiej, jeśli będzie karmelowe odcienie. Następnie doprowadzenie jest rysowana linia w kierunku wzrostu rzęs. Przy tym ona podnoszona do brwiach. A oto zewnętrzna część oczy podkreślone ołówkiem, ale nie czarny.

Rodzaje strzałek

Strzałki przy makijażu mają znaczenie. Nieprawidłowe ich wizerunek zmniejsza wygląd. Dlatego trzeba umieć robić strzałki, które zwiększają oczy. Muszą być cienkie i umieszczone bliżej do wzrostu rzęsek. Masywne i grube linie będą obciążać rzut oka. Otwórz oczy może tylko cienka strzałka, która nie wychodzi ogonkiem za granice wieku. Aby nadać oku trochę kotów efektu, trzeba narysować strzałkę w postaci cienkiej linii, która w zewnętrznym rogu oka staje się bardziej jelita. Dolną powiekę nie warto podkreślić wyraźny strzałką. Powinna ona być nieco niewyraźne.

Za pomocą wewnętrznego kącika wieku

Wewnętrzny kącik zawsze warto przeznaczyć jasnych, delikatnych kolorach. To pozwoli optycznie poszerzyć spojrzenie. Ale cienie nie powinny być białe lub z dodatkiem mieniące się perły. Lepiej wziąć beżowe i mleczne matowe odcienie. Wtedy kształt oczu staje się szeroki.

Jak optycznie powiększyć oczy za pomocą makijażu, jeśli forma jest wąska

Eksperci zalecają, aby postawić na paletę jasnych, ciepłych odcieniach. Unikać należy wyraźnych, procherchennykh i obfitych linii, a także ciemnych doprowadzenie. Od przydymionego meyka też trzeba zrezygnować. W oparciu o makijażu powinny leżeć techniki, które pozwalają zaokrąglić i powiększyć oczy.

Przy głęboko osadzonych oczach

W tym przypadku ostrożnie warto stosować ciemne eyeliner i połyskujące cienie. Głównym celem wizażu staje się wydalanie oko na pierwszy plan. Zabronione nakładać cienie na teren istniejącej fałdy. Jasne cienie z shimmerom nakładamy na ruchomą część i obszar pod brwią. Cienie pośredniego charakteru są umieszczone wzdłuż orbitalnej linii i nad samą krotnie. Ciemne odcienie można nałożyć na górny zewnętrzny kącik, a dolną powiekę dotykać nie wolno.

Okrągły kształt

Jeśli jesteś właścicielem okrągły kształt, łatwo zrobić oczy większe i bardziej wyraziste. I taki pomysł uda się zrealizować, jeśli wybrać mindalevidnyy makijaż. W tym przypadku można śmiało wykorzystać bogactwo jasnych odcieni, ale nie perłowe. Inaczej spojrzenie będzie ciężkie. Przy okrągłej formie wolno stosować eyeliner i zrobić strzałki, nawet jeśli są one podwójne. Dobrze będą wyglądać cienie z efekt migotania.

Przy navisshem wieku

Navisshee powieki nie można przerwać za pomocą cieni. Jeśli w wizaż stosuje się raz na kilka odcieni, to między nimi musi być bardzo płynne przejścia. Można to osiągnąć tylko wtedy, gdy krok po kroku nakładać ton za tonem. Brak jasno zdefiniowanych linii nie powinno być. Przy navisshem górnym wieku dolną część należy starać się zaznacza, aby oczy otworzył. A brwi trzeba będzie podnieść jak najwyżej. Można to zrobić za pomocą cieni w odcieniach nude lub kości słoniowej.

Wartość rzęs

Długie zadbane rzęsy pomogą optycznie powiększyć oczy. Dlatego włosy należy malować od korzeni. Jeśli swoje rzęsy rzadkie, to w dziedzinie zewnętrznego kącika można dołączyć kilka wiązek sztucznych włosków. Aby wygląd był otwarty i wyrazisty, można odwołać się do kerleru (zwłaszcza, jeśli swoje rzęsy bezpośrednie). Nieco zakręcony i podniesione włosy wzrastają oczu.

Korekta brwi

Nieprawidłowe i odpowiedni kształt brwi może zepsuć cały makijaż wykonany dla małych oczu. Dlatego dostosowanie tej dziedzinie też trzeba zwrócić uwagę. Aby twarz wyglądała korzystnie, cieniami trzeba doprowadzić linię do obszaru brwi.
Dodatkowe włosy przy tym vyshchipyvayutsya, a sama brwiowy łuk maksymalnie unieść. Jej koniec też musi odejść nieco w górę. Jeśli będzie on skierowany w dół, to wygląd staje się ponury.

Przeciwwskazania na makijaż dla małych oczu

Wyraziste spojrzenie i wielkie otwarte oczy od razu przykuwają do siebie uwagę. Dlatego właściciele małych oczu trzeba znać tajniki makijażu, pozwalające na osiągnięcie wzrostu. Przy tym ważne jest, aby nie dopuścić do błędów, które będą działać w drugą stronę, jeszcze bardziej zmniejszając przekrój. Do takich przeciwwskazaniem można zaliczyć:
 • mnóstwo ciemnych kolorach;
 • kwasy strzałki, końcówka których wychodzi poza granice wieku;
 • przesada z perłowych cieni;
 • akcentując uwagę na dolnej części oka.
Takich błędów należy unikać, jeśli chcesz optycznie powiększyć oczy. Istnieje wiele prostych technik powiększania oczu za pomocą makijażu. Z nimi poradzi sobie każdy początkujący. Ważne jest tylko, aby wziąć pod uwagę zalecenia wizażystów.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Makijaż Dla Głęboko Osadzonych Małych Oczu
Makijaż Dla Głęboko Osadzonych Małych Oczu
Makijaż Dla Głęboko Osadzonych Małych Oczu
04.02.19 Kosmetyki i Makijaż / Brwi / Oczy
Głęboko osadzone oczy, w ogóle nie jest problem. Natalia Vodyanova, Salma Hayek, Jessica Alba, Cameron Diaz i wiele innych gwiazd doskonale żyją z taką cechą, i co
Biały Piękny Makijaż Krok po kroku, umieścić makijaż Oczy Białymi Cieniami i doprowadzenie
C początkiem zimnej pogody makijaż w odcieniach bieli i aktualne jak nigdy. Taka meyk-up sprawi, że oczy są jaśniejsze i bardziej wyraziste, a jeśli masz małe, głęboko
Jak Powiększyć Oczy za Pomocą Makijażu
Jak Powiększyć Oczy za Pomocą Makijażu
Jak Powiększyć Oczy za Pomocą Makijażu
14.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Oczy
Czołowi makijażu przekonana twierdzą - odpowiedni makijaż oczu jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi do tworzenia efektownego wyglądu. Najczęściej za pomocą
Jak Zrobić makijaż Dla Zielonych Oczu Krok po kroku
Jak Zrobić makijaż Dla Zielonych Oczu Krok po kroku
Jak Zrobić makijaż Dla Zielonych Oczu Krok po kroku
12.04.19 Kosmetyki i Makijaż / Oczy
Zielone oczy są od dawna uważane zachęcające i magiczne, a ich kolor przypomina blask szmaragdowej buddy. Ale szmaragd, jak każdy inny klejnot wymaga solidnego oprawy,
Jak Zrobić Wieczorowy Makijaż Oczu
Jak Zrobić Wieczorowy Makijaż Oczu
Jak Zrobić Wieczorowy Makijaż Oczu
25.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Oczy
Makijaż pod sukienka ma swoje własne cechy. Tutaj jest dozwolone korzystanie z ciemnych cieni, jasnej szminki, cekinów i kolorowych doprowadzenie. Aby stworzyć piękny
Makijaż Dla Wąskich Oczu, Jak Malować Strzałki na Wąskie, Brązowe Oczy i Jak Zwiększyć ich Przekrój
Wąskie oczy częściej spotykane w azjatyckim typie urody. Ale i inne dziewczyny też mają do czynienia z cechą twarzy, chcąc wizualnie dostosować, jak im się wydaje, taka