Cienie Do Niebieskich Oczu, Jakie Cienie Pasują Do Szaro-niebieskich Oczu i rusy Włosów, Beżu i Brzoskwini Cienie
04.03.2019 244 0 panibasia

Cienie Do Niebieskich Oczu, Jakie Cienie Pasują Do Szaro-niebieskich Oczu i rusy Włosów, Beżu i Brzoskwini Cienie

W zakładkach
Posiadaczka niebieskich oczu mogą korzystać praktycznie wszystkie odcienie w swoim makijażu. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na inne cechy wyglądu dziewczyny. Warto również wziąć pod uwagę, że niektóre odcienie nie można używać, jeśli chodzi o dziennym lub wieczorowym makijażu na oczach kobiet.

Który kosmetyk idealny dla niebieskookich

Dziewczyny nie warto korzystać z głęboką czerń i ciemny brąz. Te kolory obciążyć rzut oka. Fioletowy i bordowy kolor daje obraz zmęczenia. Połączenie z zielonym niepożądane, ale czasami może się udać piękny makijaż. Żółty należy łączyć z innymi odcieniami, a cienie, które są identyczne z kolorem oczu, nie warto używać w ogóle.
Zbyt jaskrawe cienie do powiek mogą zepsuć makijażu. Przy użyciu trzeba trzymać się złotego środka. Zasada ta rozciąga się na wszystkie rodzaje makijażu (tusz do rzęs, szminka, kredka, ołówek).

Kolor włosów

Od niego też wiele zależy. Na przykład, nie jest konieczne, aby wybrać kolor cieni, który w dokładnie ten sam odcień włosów. Są pewne zasady kombinacji sucha skóra dla właścicieli różnych kolorów włosów.

Dla brunetki

W tym przypadku warto podkreślić kolor oczu. Do tego nadają się jasne cienie: perłowe, różowe, fioletowe, beżowe, srebrne. Dzięki perłowej, połyskujące pudrze skórze twarzy można nadać zdrowy wygląd, wizualnie zrobić jej czyszczenia. Dlatego nie warto skupić się na róż. Lepiej w ogóle z nich zrezygnować albo użyć pastelowe kolory. Nadaje się praktycznie cała paleta cieni. Brunetki zaleca się zrezygnować z czarnej kredki do podkreślenia oczu. Strzałki można również zrobić brązowej doprowadzenie. Usta przeznaczyć nie trzeba, szminka może być różowy lub blado-pomarańczowy, mile widziane korzystanie z przezroczystego połysku.
Zdobywczyni ciemnych włosów może podkreślić brwi kredką w tym samym kolorze lub bardziej ciemne. Ale nie należy go nadużywać. Można również zrobić grubsze rzęsy za pomocą tuszu do rzęs z efektem.

Dla blondynki

Niebieskooka blondynka jest uważany za klasyczny sposób na idealną dziewczynę. Taki wygląd wyróżnia się wśród pozostałych, więc blondyn właściciele niebieskich oczu, warto wziąć pod uwagę pewne niuanse, aby z powodzeniem uzupełnić wizerunek i podkreślić piękno. Najczęściej u blondynki z niebieskimi oczami, jasna skóra. Dlatego w kosmetykach zaleca się stosowanie neutralnych kolorach. Na przykład, beżowy, szary, różowy, złoty lub srebrny, niebieski. Tusz można wziąć czarną lub brązową. Brwi nie warto robić zbyt czarnymi, lepiej wybrać ciemny szary albo brązowy ołówek, także pasuje do niebieskich oczu. Nie zaszkodzi eyeliner, aby podkreślić wyraz.
Jeśli masz chęć zrobić jasny makijaż, należy zachować równowagę między ustami i oczami. Czerwone, fioletowe lub purpurowe szminki są używane tylko wtedy, jeśli zdaniem nie "ładowny" (na przykład, w przypadku smoky eyes). W tym scenariuszu, "dymny" zdaniem będzie zbyt ciężki, zgubi integralności obrazu. Takich samych zasad mogą trzymać posiadaczka szaro-niebieskich oczu.

Dla szatynka

szatynka zaleca się jasne cienie, zbliżone do pomarańczowego. Na przykład, beżu, brzoskwini lub złote. Również mile widziane szary, srebrny i niebieski. W tym przypadku można użyć różu, ale nie zawsze. Często shatenov dość ciemną skórę, dlatego w ten sposób można stworzyć efekt nieregularnej pigmentacji skóry. Przy wyborze szminki warto kierować się kolorem włosów. Jeśli nasycenia barwy, szminka, odpowiednio, powinno być jaśniejsze, i odwrotnie.
Makijaż odpowiedni dla szatynka z niebieskimi oczami, pozwala podkreślić kości policzkowe. Forma oko podkreślone za pomocą liniowej, nadaje się czarny tusz.

Rude

Taka tsvetotip spotyka się rzadko i wygląda niezwykle. Zdobywczyni ognistych włosów i zimnego odcienia oczu, w zależności od wyboru kosmetyków, może wyglądać delikatna i krucha albo chamsko i dominująca.
Aby utrzymać skórę czystą (ale nie usunąć piegi), trzeba użyć jasnego fundacji narzędzie, a następnie – przezroczysty puder. Aby dźwięk pod oczami nie różniły, można nałożyć na skórę korektor, a następnie również pokrywając go pudrem.
Należy podkreślić kości policzkowe. Do tego jasno-brzoskwiniowy róż nakłada się na wystające kości policzkowe, a następnie lekka linia trwa do skroni. Zaleca się znaleźć ołówek, którego kolor przypomina kolor włosów. Jeśli się nie udało, wariant optymalny – kasztan. Szminka może być albo żywy, albo blado-różowy, w zależności od pożądanego rezultatu. Kolorystyka cieni jest zróżnicowana. Odcienie można łączyć ze sobą, tworząc przejście. Odpowiednie cienie do niebieskich oczu – fioletowe, szare, złote, brązowe, różowe, srebrne, niebieskie. Podkreślać oczy można również za pomocą cieni, podkreślając górna i dolna powiekę.
Z tuszem ważne, aby być ostrożnym i pamiętać o zasadzie równowagi: jeśli nie ma silnego akcentu jednocześnie na ustach i oczach, można użyć efektu podwójnej objętości.

Wybieramy dla kolorytu skóry

Aby nie zepsuć obraz, ważne jest, aby wziąć pod uwagę odcień skóry. Niektóre cień lub róż do policzków, dobrane prawidłowo, mogą wyglądać jak bolesne plamy na twarzy. Aby nie dopuścić poważny błąd w makijażu, należy zapoznać się z zasadami doboru kosmetyków dla ciemnej i jasnej karnacji.

Dla ciemnej

Odcienie mogą być odważne i nietypowe. Dopuszczalne jest połączenie neutralnych kolorach i jasnych kolorów. Ważne jest, aby podkreślić kontur, aby wygląd nie "zgubił" w buystve farb. niebieskooki brązowym dziewczynom pasują bardziej ciepłe kolory: brązowy, złoty, miedziany. Strzałki mogą być klasycznymi czarnymi i brązowymi lub żywe. Zaleca się stosować tusz do rzęs z efektem, tworząc piękny zginanie. Malować rzęsy lepiej czarnym, aby zwrócić uwagę innych na oczy. Brwi zaleca się zrobić czarne lub ciemnobrązowe. Szminka może być gładka lub pastelowej, w zależności od rodzaju makijażu.

Do jasnej

Dziewczyny o jasnej karnacji najlepiej użyć delikatny różowy lub jasny pomarańczowy rumieniec. Zaleca się, aby unikać czystej czerni, stosując zamiast niego brązowy lub ciemno-szary. Wariant optymalny – szary cień. Dzięki tego koloru można odświeżyć spojrzenie, jednocześnie zwracając uwagę na oczach. Łączyć można z złocistym, tworząc płynne przejścia w środku. Zwycięskie opcje – brązowy, różowy. Tusz może być brązowej lub czarnej, aby skupić się na oczach. Po nałożeniu pierwszej warstwy tuszu rzęsy należy wysuszyć i pomalować końcówki w kolorze cieni.
W zależności od imprezy, dziewczyny o jasnej karnacji mogą korzystać zarówno jasną, jak i neutralną szminkę (lub błyszczyk). Aby dodać ust ekspresji, można użyć obiegową ołówek.

Na różne okazje

Byłoby niestosowne wykorzystać w codziennym życiu wieczorny albo świąteczny makijaż. Również śmiesznie wygląda makijaż z nieprawidłowo rozstawione akcentami. Warto zorientować się z podstawowymi różnicami pomiędzy trybem dziennym i wieczornym makijażem.

Dzienny makijaż

To codzienny rytuał, którego wykonanie nie powinno zająć więcej niż 5-10 minut. Dlatego trzeba wybrać taki makijaż, który łatwo będzie powtórzyć. Zaleca się stosowanie bardziej jasne, neutralne kolory.
 1. Przede wszystkim nakłada tonu krem odpowiedni do rodzaju skóry.
 2. Aby wyrównać koloryt, strefa pod oczami są przetwarzane konsilerom.
 3. Na kości policzkowe nakładamy róż do policzków. Nie powinny one być jasne, najlepiej wybrać różowy lub brzoskwiniowy.
 4. Brwi wybarwione ciemny lub brązowym kolorze.
 5. Cienie warto wykorzystać pastelowe: beżowy, brzoskwiniowy, różowy, jasno-brązowe, szare.
 6. Rzęsy wybarwione w jednym etapie.
W końcu usta podbarwiać delikatnymi jasnymi odcieniami – koral, różowy, pomarańczowy.

Makijaż na wieczór

Przewiduje on wykorzystanie ciepłych, jasnych odcieniach. Sprawdzą się cienie:
 • złote;
 • srebrne;
 • żółto-zielone;
 • niebieskie;
 • jasno-różowe;
 • fioletowe;
 • miedziane;
 • z brązu.
Można zrobić jasne strzałki, aby nadać spojrzeniu wyrazistości. Obraz często uzupełnia się błyszczy. Tusz do rzęs głównie objętość, nie koniecznie przestrzegać kanonów klasycznej czerni. Kolor szminki jest ustalana na podstawie osobistych preferencji. Ale nie warto uciekać się do zbyt jasne, jeśli główny nacisk skupia się na oczach.

Matowe lub z połyskiem

Wizażyści różnią się w swoich poglądach. Aby dowiedzieć się, jakie cienie są bardziej odpowiednie do makijażu z niebieskim oczom, należy zapoznać się z zaletami każdego narzędzia. Są one prezentowane w tabeli.
MatoweBłyszczące
· więcej nadaje się do codziennego makijażu; · dodaje wymagana zaciemnienie (na przykład, zadymione cieniu); · pomagają ukryć navisshee powieki; · wizualnie podkreślają spojrzenie, zwiększają oczy przy prawidłowym wykonywaniu makijażu; · nie tworzą odblasków; · pozwalają skorygować nierówności; · pozwalają zmniejszyć wiek kobiety· idealne do świątecznego makijażu; · jasne i ekstrawagancko; · można stosować jako eyeliner; · cienie trwałe, cekiny, aby nie kruszyć; · szeroka paleta kolorów; · łatwo się rozprowadza; · makijaż będzie się trzymał długo, aby usunąć takich cieni nie wystarczy mitselyarnoy wody; · można dodawać w lakier do paznokci. Wtedy manicure będzie uzupełniać obraz, połączone z oczami
W ten sposób wybierać cienie powinny być zgodne z zadaniami.

Jak umieścić makijaż

Mimo, że malować oczy zaczęły się bardzo dawno temu, nie wszyscy mają pojęcie o tym, jak zrobić to poprawnie. Wyróżniają kilka ważnych niuansów, bez których makijaż z użyciem cieni jest skazany na porażkę:
 • cienie należy dobrze cień, w przeciwnym razie mogą one wyglądać jak przebarwienia, nierówna rozdzielić się według wieku;
 • nakładać trzeba umiarkowane ilości środków;
 • ważne jest, aby zachować przejście między dwoma różnymi odcieniami, unikając wyraźnej linii;
 • nie zawsze właściwe używać zbyt ciemne cienie;
 • pigment na dolnym wieku powinien uzupełniać obraz, grać rolę eyeliner. Nie można robić na nich zbyt wyraźny akcent – to podkreśli niedoskonałości twarzy;
 • nie trzeba nakładać dużej ilości cieni w wewnętrznym kąciku oka. To nie tylko to nieestetycznie, ale i niewygodne, szczególnie w czasie upałów;
 • cień i kolor oczu powinny się różnić od siebie.
Pamiętaj, że łączyć odcienie trzeba delikatnie, najlepiej łączyć nie więcej niż dwóch-trzech.

Krok po kroku

Malować oczy ważne etapami, aby każda poprzednia część dodawała następną.
 1. Pierwszą rzeczą, na powieki nakładamy podkład w postaci dźwięku lub BB-krem.
 2. Następnie należy lekko otworzyć oczu i nałożyć trochę cieni na zagłębienie tuż poniżej brwi, na całej długości. Dalej należy smużyć.
 3. Następnie cienie nakłada się na połowę wieku. Powinny one być bardziej jasne.
 4. Do zakątka oczy, nos potrzebny jest najjaśniejszy odcień. To pozwala odświeżyć spojrzenie.
 5. Wszystkie, naniesione cienie rastushevyvayutsya. Ważne jest, aby uzyskać płynne przejście. Rozciągać kolor lepiej do skroni albo trochę wyżej.
Na koniec nakłada się eyeliner i tusz do rzęs.

Paleta cieni, odpowiednia niebieskooki szatynka

W makijażu zaleca skupić się na oczach, podkashivaya usta mniej jasno. Paleta cienie do niebieskich oczu szatynka nieco różni się od odpowiedniej czerwonawy lub brunetki:
Nie pasują/nadaje się rzadkoPasują
Czarne, niebieskie, ciemno-zielone, bagienny, ciemny żółty, fioletowy, oliwkowy, różowe odcienieZłote, srebrne, blado-fioletowy, miedziane, brązowe odcienie
To nie znaczy, że trzeba się ograniczać tylko do tych pigmentów. Nikt nie zabrania eksperymentować, ale o zgodność zapominać nie można.

Opcje makijażu dla niebieskich oczu

Możliwości meykapa różnią się według kilku kryteriów. W tym przypadku warto rozważyć tworzenie wieczorowej i codziennego stylu:
StawekWieczorny
1. Przed nałożeniem makijażu twarz oczyszczone z zarośli. 2. Następnie należy zwilżyć skórę za pomocą kremu. 3. Następnie nakłada się podkład do twarzy odpowiedni do kolorytu twarzy. 4. Użyć najlepiej biały i brązowy kolor cieni. Ton, którym prokrashivaetsya miejsce trochę poniżej brwi, powinien być ciemniejszy. 5. Po nałożeniu brązowych cieni do skroni w postaci "strzały" , a białe w środku, należy je smużyć. 6. Dalej jest używany eyeliner, klasyczna czarna. Można tworzyć małą strzałkę. 7. Nakłada się tusz do rzęs, aby rzęsy gęste i zdrowe. 8. Kolor szminki nie musi być chwytliwy. Nadaje się blado-różowa, brzoskwiniowy. Można użyć połysk. 9. Obraz mocuje pudrem, który dodaje zmatowienia i umiarkowanym połysku.1. Oczyścić skórę za pomocą kosmetyków. 2. Spędzić nawilżenie kremem. 3. Nałożyć tonalny fundament. 4. Na górną powiekę nałóż cień w jasnych kolorach. 5. Od centrum do zakątków (nie raniąc ich) nałożyć ciemniejsze cienie. Mogą być brązowe, złote, ciemno-szare. 6. Cień cienia do skroni. 7. Nałożyć najbardziej ciemne cienie na kąciki oczu. Wtedy znowu cień, aby nie było wyraźnych granic. 8. Od połowy oka do kącika jest rysowany czarna strzałka. 9. Na dolną powiekę nakładamy cień w kolorze ciemnoszarym, ważne jest, aby osiągnąć ottenyayushchego efektu. 10. Tusz do rzęs najlepiej nakładać dwiema warstwami, aby rzęsy były grubsze. Końcówki można pomalować bardziej szary. 11. Szminki warto wybierać nie jest zbyt jasny. Nadaje się czerwona, różowa, lawendy.
niebieskooki dziewczyny mogą podkreślić swój urok różnymi kolorami cieni. Wybór zależy od pory dnia i imprezy, na które trzeba makijaż. Ważne jest, aby pamiętać o tym, że nacisk na twarzy musi być jeden: oczy lub usta. W przeciwnym razie istnieje ryzyko utworzyć przeciążenie obraz.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Makijaż Dla Głęboko Osadzonych Małych Oczu
Makijaż Dla Głęboko Osadzonych Małych Oczu
Makijaż Dla Głęboko Osadzonych Małych Oczu
04.02.19 Kosmetyki i Makijaż / Brwi / Oczy
Głęboko osadzone oczy, w ogóle nie jest problem. Natalia Vodyanova, Salma Hayek, Jessica Alba, Cameron Diaz i wiele innych gwiazd doskonale żyją z taką cechą, i co
Piękny makijaż Dla Niebieskich Oczu Krok po kroku
Piękny makijaż Dla Niebieskich Oczu Krok po kroku
Piękny makijaż Dla Niebieskich Oczu Krok po kroku
06.02.19 Kosmetyki i Makijaż / Oczy
Pierwsze, co nas przyciąga w człowieku to jego oczy. Z pewnością wiesz, że posiadaczka niebieskich oczu pozostaje coraz mniej. Rzecz w tym, że silne geny brązowe oczy są
Jak Zrobić makijaż Dla Zielonych Oczu Krok po kroku
Jak Zrobić makijaż Dla Zielonych Oczu Krok po kroku
Jak Zrobić makijaż Dla Zielonych Oczu Krok po kroku
12.04.19 Kosmetyki i Makijaż / Oczy
Zielone oczy są od dawna uważane zachęcające i magiczne, a ich kolor przypomina blask szmaragdowej buddy. Ale szmaragd, jak każdy inny klejnot wymaga solidnego oprawy,
Jak Zrobić Wieczorowy Makijaż Oczu
Jak Zrobić Wieczorowy Makijaż Oczu
Jak Zrobić Wieczorowy Makijaż Oczu
25.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Oczy
Makijaż pod sukienka ma swoje własne cechy. Tutaj jest dozwolone korzystanie z ciemnych cieni, jasnej szminki, cekinów i kolorowych doprowadzenie. Aby stworzyć piękny
Nyudovyy Makijaż Dla Brązowych i Zielonych Lub Niebieskich Oczu, Jak Zrobić Dzienny Makijaż Twarzy i Ust Dla Blondynki i Brunetki, Technika Nakładania Strzelec Krok po kroku,
Teraz w modzie naturalne piękno, dlatego dużą popularnością cieszy się nyudovyy makijaż. Może się wydawać, że wykonanie go jest bardzo proste, bo do tego nie trzeba
Makijaż do Niebieskiego Sukni Dla Brunetki i Blondynki, Makijaż Pod Niebieska Sukienka Dla Zielonych Oczu, Jaka Szminka Pasuje
Osiągnąć gotowego obrazu i wzmocnić nacisk na ubrania pomoże wykwalifikowanych makijaż. Nakładać makijaż, należy w zależności od barwy stroju, włosów i koloru oczu.