Modne Damskie Zegarki 2018, Jakie Złote i Metalowe Modele w Trendzie
08.05.2019 226 0 panibasia

Modne Damskie Zegarki 2018, Jakie Złote i Metalowe Modele w Trendzie

W zakładkach

Zegarek damski zegarek — przydatny i stylowy dodatek, który decyduje się wiele kobiet, mimo, że czas teraz można dowiedzieć się, spoglądając na ekran telefonu komórkowego. W czym nemerknushchaya popularność godzin? I dlaczego prestiżowe marki tak drogie? Oczywiście, korzyści godzin w tym, że jeśli telefon komórkowy może się rozładować, to zegarek nie. Do tego ten dodatek i modny trend nadaje styl, przyczynia się w sposób odpowiedni akcent, uzupełnia wizerunek i pokazuje status swojej właścicielki. Jak i we wszystkim, co choć w najmniejszym stopniu dotyczy projektowania, u kobiet godzin też ma swój moda i pewne trendy, które zmieniają się każdego roku. Jakie zegarki na szczycie popularności w obecnym sezonie?

Jakie zegarki nosić w 2019 roku?

Na początku dowiemy się, że nie jest modne:

  • Tracą popularność "letnie" kolory godzin — koral i turkus. Takie odcienie teraz rzadziej używane. Złoty zegarek z zastosowaniem takich odcieni i w ogóle nie występują.
  • "Drapieżne" drukuje też powoli odlewania siebie. Są odpowiednie tylko do tworzenia określonego stylu, ale na każdą okazję dokładnie się nie nadają. Ten trend można śmiało zapisać w chwilowo wyszedł z mody. Wyjątek — białe zegary z nadrukiem zebry.
  • Cyrkonie tracą swoje pozycje. Jeśli jeszcze w 2014 roku był to trend, z początkiem 2019 roku cyrkonie mają większe prawdopodobieństwo nas opuścić. Szczególnie wulgarne wyglądają czerwony zegarek z kryształkami — góra oryginalnego frywolności ostatnich sezonów.
  • Elektroniczne modele godzin, jakie by super wypasiony one nie były, już nie aktualne. Ukryj je z dala. Wyjątek — e-srebrny zegarek.

A jakie są nowe trendy w modzie? W przeciwieństwie do mężczyzn, dla których najważniejsze w godzinach — praktyczne i techniczne napełnianie, dla kobiet, nie mniej ważne i zewnętrzne piękno, a także zgodność z akcesorium trendy w modzie. Jeśli kobieta ma do zaoferowania niemodny, ale funkcjonalny model lub nowoczesną, ale z mniejszymi funkcji, ona bez wahania wybierze drugą opcję. No i oczywiście złoty zegarek nigdy nie wyjdą z mody.

Złoty zegarek damski.

Modny zegarek damski na myśli prosty elegancki design. Takie zegarki nigdy nie nudzi.

W tym sezonie mile widziane elegancki wygląd godzin.

"Męskie" oryginalne zegarki zajmują honorowe miejsce w pierwszej trójce aktualnych trendów. Kobieta, u której na ręku zegarek w brutal'nom stylu wygląda stylowo, a jednocześnie elegancko. Takie zegarki aktualnie wyglądają i z biznesowym garniturem i do dżinsów. Należy pamiętać, że jest teraz w modzie pasek z matowego metalu, a nie na nikiel i chrom. Nawet złote zegarki muszą być miękkiego odcienia. Jasność nie jest aktualna.

Klasyczne, metalowe, zegar, zdjęcia: Radu Bercan

Istotne żywe kolory — czerwony, fioletowy, zielony. Wybierając takie zegarki, ważne jest, aby wziąć pod uwagę kolor swoich strojów, aby stworzyć harmonijny obraz. Przy tym można wybrać model z jasnym tarczą lub, na przykład, z tarczą w klasycznym kolorze lub neutralnym, ale z jasnym paskiem. Szczególnie istotne wyglądają popularne srebrny zegarek z żywym, wesołym paskiem.

W modzie zegarek z kolorowym paskiem.
Zegar z fioletowym paskiem.
Niebieski kolor jest również istotne.

W trendzie długie skórzane paski do zegarków, które można owinąć wokół nadgarstka w kilku rzędach. Nawet bez samego urządzenia takie akcesorium wygląda bardzo stylowo, a z godzinami to staje się jeszcze i funkcjonalne. Również projektanci oferują użyć zamiast paska cienkie hustki aktualnych kolorów w tonie wraz lub zagrać w kontrascie stroju i kolory godzin. Materiał paska też inny wniosek - skóra i tekstylia, plastik, a nawet futra. Bardzo nowocześnie będą wyglądać czarne skórzane zegarek z łańcuchem zamiast paska, najlepiej też w kilku rzędach. I modny trend, i dekoracje, i przydatne rzeczy w tym samym czasie. W razie potrzeby taki pasek-łańcuch można udekorować jeszcze i wisiorki. Jak zwykle u godzin, mających podobne wywołujących i jaskrawe paski, dość zwięzły i prosty dial, że równoważy ogólną kompozycję. Białe skórzane zegarek ze srebrnym łańcuchem-paskiem będą wyglądać delikatnie i romantycznie.

Zegarek na cienkim, skórzanym paskiem, obmotanom kilka razy.
Opcje godzin na cienkim, skórzanym paskiem.

Popularne zegarek damski teraz wykonywane są w kolorze szarym, cynkowo-czarnym, niebieskim kolorze. Krzykliwe odcienie nie są w modzie. Ale popularne czerwone zegary.

Popularne w tym sezonie kolory.

Kształt nowoczesnych i modnych kobiet godzin wskazane jest wystarczająco duża. Oczywiście, jeśli nie masz złoty zegarek - w tym przypadku lepiej mała lakoniczne model.

Zegarek z dużą tarczą pozostają w może już nie jeden sezon.

Kwiatowy print wyciekł nawet w godzinnej przemysłu, udekorować sobie kilka popularnych modeli znanych marek. Delikatny splot liści i gałązek dodadzą twojej akcesorium elegancji, a ich właściciel doda elegancji i szlachetności. Srebrny zegarek z roślinnym ornamentem szczególnie korzystnie wyglądają.

Klasyka z mody. Jeśli wolisz ten styl, wybrać odpowiedni model z prostokątną lub okrągłą tarczą w neutralnej kolorystyce i bez zbędnych dekoracji. Choć nie jest to oryginalne zegarki, ale za to świetna inwestycja.

Praktyczny wybór - klasyczny zegarek ze skórzanym paskiem.

Miniaturowe damskie zegarek, w przeciwieństwie do modeli w męskim stylu, otwarcie sygnalizują o kobiecości jego posiadaczka i jego dążeniu, aby wyglądać elegancko i delikatnie. Taki model może być wykonany i w szlachetnym metalu, i to nie będzie wyglądać wulgarnie.

Małe damskie zegarki dla miłośników klasyki i kobiecości.
Subtelne złote zegarki prezentują się bardzo elegancko.

Modne damskie zegarki sugerują smycze z bezprzewodowym dostępem do internetu. Jeśli ozdobić dial teraz nie jest modne, ozdobioną paskiem - bardzo nowocześnie. Istotne paski w baykerskom stylu - z nitowanie, kolcami - szczególnie dobrze wygląda na skórzanym pasku.

Styl retro, jak trend dotarł do branży zegarków. Ale należy zauważyć, że projektanci nie kopiują ślepo styl 50-60-tych. Nie, oni biorą pewną tendencję do tego czasu i używają jej do tworzenia nowoczesnych modeli, składając zegar pod "nowym sosem" - taki model będzie wyglądać nowocześnie i vintazhno jednocześnie. Aktualne szczegóły w tym stylu - cały korpus tarczy, wdzięku strzałki blokowe, cyfry, zwykle napisane po arabsku lub cecha rzymian. Pasek skórzany, często kolorowy.

Niezwykły projekt — też trend sezonu. Niektóre strefy projektanci są zegarki z tarczą-sercem lub w kształcie rombu, gwiazd i innych nietypowych kształtach. Taki model może stać się ozdobą twojego kierunku kolekcji i przy jej użyciu może nie trzeba już żadnych ozdób. Szczególnie dobrze prezentują się białe zegary różnych nietypowych kształtach.

Zegarek z niezwykłym paskiem.

Bardzo popularne zegarek, gdzie na tarczy przedstawiony obraz lub zdjęcie z pamiętnych miejsc na świecie. Na przykład, z wizerunkiem wieży eiffla lub statuy wolności. Srebrny zegarek z takim obrazem mogą być doskonałym dodatkiem do każdego stroju.

Przezroczysty korpus, który stał się popularny kilka sezonów temu, nadal nie rozdaje swoich pozycji. Przez przezroczystą plastikową osłonę można zobaczyć cały skomplikowany mechanizm i pracę wszystkich ... zębatek i kół.. To trend dla ekstrawaganckich ludzi z dociekliwy umysł.

Twoje damskie zegarki mogą pracować jako stoper, krokomierz, być kompasem, znać czas we wszystkich światowych stolicach i wykonywać jeszcze wiele innych przydatnych funkcji. Niektóre z tych funkcji w dzisiejszych czasach są absolutnie niezbędne. A to jest ich lokalizacja w jednym urządzeniu będzie mógł zaoszczędzić przyzwoicie czasu i energii. Do tego jest to bardzo stylowy zegarek.

Wielofunkcyjne modele dla tych, którzy od godzin wymaga nie tylko wskaźniki czasu.

Aktualny materiał do godzin

Skóra. Ten klasyczny materiał do pasków godzin nie traci na popularności, mimo, że istnieje już wiele bardziej nowoczesnych i praktycznych materiałów. Warto zauważyć, że trend sezonu - skóra naturalna. Przy czym, oczywiście będzie bardzo różna cena skóry pytona i zwykłej świńskiej. Oryginalne zegarki niezwykłego designu z klasycznym skórzanym paskiem zwłaszcza nowoczesny wygląd.

Metale szlachetne. To ozdoba, i przydatne urządzenie, i inwestycja jednocześnie. Oni prezentują status właścicielki i mówią o jej nadmiarze. Ale, ponieważ afiszować bogactwo - wulgarne, należy wybierać modele ze złota i platyny dość skromnych rozmiarów i zwięzłych form. W tym przypadku służą one jako stylowy dodatek i nie powoduje silnego uwagi innych. Należy pamiętać, że wybierając srebrny zegarek, trzeba je często czyścić - ten metal szybko się utlenia.

Stylowe damskie zegarki z dużą tarczą.

Plastik. Te nowoczesne materiały przy produkcji zegarków do tej pory wywołują gorące spory modnych krytyków i fashionistki na całym świecie. Ktoś uważa, że ten trend top złego smaku i taniość. A ktoś uznaje ich znaczenie, komfort i przestrzeń dla wielu wariantów rozwiązań projektowych. Jak by to było takie modele każdego roku oferowane są najbardziej znanymi strefami producentów. Drodzy czarny zegarek z tworzywa sztucznego będą kosztować taniej wyrobów z metali szlachetnych. Ważne jest, aby przy ich wyborze nie żałować pieniędzy i kupić dość prestiżową markę - takie modele, zazwyczaj wykonane w zwięzłej konstrukcji, obejmuje wulgarność i wskazywać na niski koszt. Ich zaletą w niedrogiej cenie, co pozwala eksperymentować z kolorami i ze stylową rozwiązaniem tych godzin. Świetnie takie modele prezentują się latem w połączeniu z jasnymi letnich strojów, na wakacjach, w rejs. Popularne czarne zegarki w plastikowej wersji — też dobry wybór.

Niebieski zegarek z plastikowym paskiem.

Jak i z czym nosić modne zegarki

Ważne jest, aby przy zakupie nowego modelu godzin pomyśleć o tym, jak będą one wyglądać w komplecie z ubraniem. Nie należy inwestować w zakup nowomodny nowości w sportowym stylu, jeśli nie ćwiczysz, a w szafie masz całkowicie klasyczne spódnice i długie płaszcze. Metalowy zegar w tym przypadku jest to najlepsze rozwiązanie i optymalny wariant.

Klasyczne metalowe zegarek.

Jeśli kupiłeś no bardzo drogie i prestiżowy model zegarka, który nawet nosi sama Kim Kardashian, nie rób ze swojego zakupu kult i nie warto specjalnie ją wykazać - w ten sposób pokazuje tylko zły gust. Jakie by drogi nie były zegarek, to tylko przydatne akcesoria i nic więcej.

Na szczęście godzinna moda nie zmusza nas do zmiany godziny każdy sezon na bardziej modne. Można kupić dobre klasyczny model i nosić ją przez długie lata, pozostając istotne przy tym.

Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Klasyczny Styl Odzieży Dla Mężczyzn 2018, Stylowe Stroje i Modne Obrazy z Nimi, Akcesoria i Płaszcz do arystokratyczny Stylu
We wszystkich czasach klasyka nie traci swą aktualność. Dotyczy to odzieży męskiej. Męski klasyczny styl 2019 podkreśla smak, elegancja, urok i pozycję w społeczeństwie
Moda Męska Wiosna Lato 2019
Moda Męska Wiosna Lato 2019
Moda Męska Wiosna Lato 2019
15.02.19 Moda Męska
Moda męska nie mniej nadzwyczajne i feeryczny, niż kobiet. Większość znanych projektantów mody już pokazali podstawowe fashion pomysłów na następny rok. Wielu mężczyzn w
Zegarki męskie 2018 Zegarek Modne, Stylowe i Popularne Modele od Najlepszych Marek w Młodzieżowym Designie
Już dawno męskie zegarki przestały być po prostu przedmiotem, na którym czuwają nad czasem. I dlatego przedstawiciele silniejszej płci teraz ich wybierają tak samo
Najbardziej Znane Marki Godzin
Najbardziej Znane Marki Godzin
Najbardziej Znane Marki Godzin
02.05.19 Akcesoria / Zegar
Dziś zegarki stanowią nie tylko ważną praktyczną część obrazu, ale i reprezentują status, smak i życiową filozofię swojego właściciela. Każdy producent stara się osiągnąć
Męskie Zegarek, Jakie są Teraz w Modzie, Najlepszych, Najbardziej Popularnych i Modnych Nowości 2019, Zdjęcia Modeli Sportowych
Status prawdziwego mężczyzny mogą ustalać wysokiej jakości ubrania, drogie buty, elegancki samochód. Ale najjaśniejszym świetle lampy częścią obrazu u płci męskiej zawsze
Jak Prawidłowo Nosić Zegarek, na Której Ręce Nosi Zegarek Mężczyźni i Dziewczyny, Dlaczego Noszą na Prawej Ręce
Urządzenie, albo delikatnej na nadgarstku i służy do wyświetlania bieżącego czasu, już dawno przestał być po prostu ozdobą. Zegarek opowiadają o statusie, smaku i stylu