Formy i Rodzaje Punktów Kobiet z Różnych Oprawce, Które Nadają się Do Różnych Typów Twarzy, Okrągłe Lub Kwadratowe, Jak Prawidłowo Dobrać Do Widzenia
08.05.2019 163 0 panibasia

Formy i Rodzaje Punktów Kobiet z Różnych Oprawce, Które Nadają się Do Różnych Typów Twarzy, Okrągłe Lub Kwadratowe, Jak Prawidłowo Dobrać Do Widzenia

W zakładkach
Piękne okulary tradycyjnie uważane za dobrym dodatkiem do każdego stroju we wszystkich porach roku. Współczesny rynek jest szeroki wachlarz wyboru optyki na każdy smak: pełne, płaskie, szerokie, kręcone lub idealnie okrągłe okulary można wybrać w dowolnym salonie swojego miasta.
Okrągłe okulary
Okulary z soczewkami w kształcie serc
Stopniowo okulary ze szklanymi soczewkami wybijane są swoimi plastikowymi bliźnich. Nowy typ wyróżnia się trwałością i wytrzymałością, dodatkowo chroni oczy przed nadmiernym obciążeniem światła słonecznego. Ale kiedy narasta pytanie o to, co lepiej: okrągłe okulary lub prostokątne, w metalowej ramie lub z tworzywa sztucznego, należy kierować się nie tylko pragnienia.

Rodzaje punktów

Niezależnie od rodzaju, konstrukcja składa się zawsze z soczewek i oprawek. Wszelkiego rodzaju zmiany ich łączenia, stworzyliśmy setki różnych modeli i form, jednak głównym kryterium przy wyborze i zakupie punktów pozostaje ich przeznaczenie:
 1. Dla poprawy wzroku. Punkty te nazywają optycznymi, przeznaczone są do stałego użytkowania. Ich jakość jest bezpośrednio związane z bezpieczeństwem człowieka, dlatego też wybór takich punktów warto podchodzić poprawnie i z pełną odpowiedzialnością.
 2. W celu wyeliminowania wad wzroku. Te okulary korygują różne anomalie funkcjonowania gałki ocznej. Nie są one tak ważne, jak optyczne, ale znacznie poprawiają komfort życia.
 3. Okulary, w celu ochrony przed nadmiernym wpływem promieni ultrafioletowych. Najbardziej ulubiony rodzaj projektantów i elegantów. Są wybierane na podstawie kształtu twarzy i osobistych preferencji każdego.
 4. Sportowe, dla różnych sportów i hobby. Różnią się gęstością i wytrzymałością.
 5. Ochronne, do prac montażowych. Mogą być neutralne i optycznymi. Na pewno sprawdzone, grube i szerokie.
 6. Kosmetyczne lub dekoracyjne, do maskowania deformacji twarzy. W tym przypadku ważną rolę odgrywa forma punktów, pozwalający ukryć niedoskonałości lub odwrócić uwagę od nich.
Duże okulary
Okulary w kształcie "kocich oczu"

Formy punktów

"Broulaynery" z grubszą górnej części oprawy, idealne rozwiązanie dla biznesu obrazu. Łzy "lotników" w cienkiej oprawie z metalu, ulubionym model amerykański policjant i wojskowych. Głośnych w XX wieku okulary w rogowej oprawie – "vayfarery" – rozszerzają się w górę i mają kształt trapezu. Elegancja "kociego oka" jest korzystne dla kobiet. Te okulary w grubej oprawie żartobliwie skierowane do górnych rogach. Jedną z odmian tego modelu jest forma "ważka" – wielkie i okrągłe okulary.
Broulaynery
Populyarnye w 60-e «tisheydy», w bolьshinztwe zluchaew nosić się bez optichezkoy tseli. To ulubiona forma hippie i Harry ' ego Pottera. Okulary formy "panto" otwierają szeroki przegląd, okrągłe dno i prostokątne z góry. Model ten jest popularny wśród naukowców i intelektualistów. Szczera dikowinoy w swoim czasie stały się okulary w kształcie serc pod nazwą "Lolita".
Tisheydy
Panto
Osobną niszę zajmują punkty dla aktywnego stylu życia. Zazwyczaj są one przedstawione jednej jednolity okrągłą soczewką w mocnej plastikowej oprawie. Są używane do uprawiania sportu ekstremalnego wypoczynku.

Wybieramy okulary poprawnie

Odpowiedzieć na pytanie, jak wybrać okulary, zawsze jest bardzo proste – należy określić typ twarzy. Aby to zrobić, wystarczy zaznaczyć kontur swojego odbicia w lustrze ztiraemym markerem i zastanów się, do jakiego klasycznej formie jest najbliżej. Po tym pozostaje tylko zapoznać się z listą odpowiednich osobiście form i ramki, i śmiało iść do sklepu optyki. Do podstawowych (właściwym) formy osoby odnoszą się koło, owal, trójkąt i kwadrat. Ich wariacje mogą być w kształcie serca i rombu formy, podłużne, wydłużone i inne. Owalny kształt twarzy opodatkowania. Większość punktów nadają posiadaczy takiej osoby, jednak preferowane jest, aby dać punkty-motyle, "lotników", "kociej oku". Okulary do owalnego osoby nie powinny się różnić zdolności i szerokości. Pozwoli to zachować proporcje twarzy.
Punkty dla owalny kształt twarzy
Punkty dla okrągłej twarzy powinny wizualnej przedłużać, więc wybrać kwadratowe kształty z gładkimi liniami cienkimi świątyń i elementami dekoracyjnymi. Posiadaczy okrągłej twarzy zaleca się nosić okulary-motyle, "kocie oko". Przeciwwskazane okrągłe okulary z wąskimi oprawami i nizkorazpoloжennymi świątyń.
Punkty dla okrągłej twarzy
Kwadratową twarz potrzebuje w dużych okularach, okrągłe, owalne lub w kształcie, z ozdobami na górnej krawędzi i na duzhkakh. Nosić okulary z ostrymi szczelne formami w takim przypadku jest błędem.
Punkty dla kwadratowej twarzy
Dla prostokątnych osób , eksperci zalecają, aby kupić "lotników", okrągłe i duże okulary. Małe i wąskie opcje nie będą rozpatrywane.
Okulary do prostokątnej twarzy
Dla twarzy w kształcie serca polecam okrągłe okulary w neutralnych kolorach, "lotników", zaokrąglone małe z wąskimi poprzecznie. W takich przypadkach dobrze wyglądają okulary bez oprawek. Nie nadają się duże okulary w kształcie kwadratu, z podniesionymi do góry rogami i ostrymi formami, "kocie oko" i okulary-krople. Ważne jest, aby nie zamykać punktami brwi i nie wydzielać szerokości twarzy.
Punkty dla twarzy w kształcie serca
Dla osób formularza "odwrócony trójkąt" koncentruje się na górnej części twarzy, odwrócenia uwagi od wielkości podbródka. Posiadaczy takich osób odpowiednie prostokątne okulary o połowie rim lub wskazał w górę, "lotników".
Punkty dla trójkątnym twarzy
Kształcie gruszki kształt twarzy zdobi szeroka kolorowa oprawa, zaostrzone lub wydłużone krawędzie, punkty ze specjalnie zaprojektowanej górną częścią. Niedopuszczalne jest korzystanie z kwadratowych i prostokątnych kształtach. Właściciele wylosowanych osób muszą nosić okulary w szerokich kwadratowych oprawakh, kolorowe owalne kształty, okrągłe okulary. Konstrukcja z wąskim oprawce lub w ogóle bez niej wykluczone. Dla twarzy w kształcie rombu używają kwadratowe okulary, miękkie i płynne linie, lekkie rozszerzenie do dołu. Okulary z ostrymi narożnikami w miniaturowych oprawakh dodają takiej osobie nadmiarowe dyski cechy.

Moda i optyka

Styl biznesowy charakteryzuje się lakoniczne, surowością i wymaganiami funkcjonalności. Ważnym atrybutem biznesowym stylu, zawsze były i pozostają punkty do poprawy i korekty wzroku. Biznesmeni i politycy wolą oszczędne formy, cienkie metalowe oprawy nie przyciągają zbyt wiele uwagi, prostokątne i okrągłe okulary. Dla wpływowych klientów tworzone są felgi z metali szlachetnych: złota, srebra i platyny. Coraz popularniejsze felgi z drewna i skóry. Takie okulary służą do wzmocnienia autorytetu i łatwego ozdoby biznesowego stylu.
Drewniane okulary
Przedstawicielami ekstrawaganckiego stylu we wszystkich czasach występowali studenci. Odważne kreatywności ludzi sztuki wymagają jasności we wszystkim i akcesoria stają się celem takich eksperymentów. Namudrit' z kolorem i formą nie jest tak łatwo jak się wydaje. Jasne plastikowe konstrukcje, elementy retro i vintage, wielowarstwowe felgi, duże okrągłe okulary – łączyć nezochetaemoe zawsze było sprawą prawdziwych koneserów. Codzienny styl wymaga od punktów, w pierwszej kolejności, udogodnienia. Wielofunkcyjność co dzień-obrazów potrzebuje uniwersalnych okularów, nadaje się w równym stopniu zużyte fason i filtra powietrza sukni.
Codzienny styl z okularami
powszedni styl delitzya w dwe kateгorii: zport i zmart. sport-kateгoriya podrazуmewaet noshenie wygodny odeжdy i obуwi – фуtbolki, dжinzy, krozzowki. Пredpochtitelьny pochti wze formularz ochkow, гlawnoe уchitywatь formularz zwoeгo twarz. Kateгoriya «zmart» otlichaetzya menьshey zerьeznoztью, chem delowaya odeжda. Smart-sposób уmeztny dla ztуdentow i shkolьnikow, predpochtitelьno izpolьzowatь w nikh okulary z roгowoy oprawoy, konzerwatiwnye formularz.

Właściwa oprawa, jak gwarancja urody

Z punktu tarcia konstrukcji, oprawa służy urządzeniem prawidłowego mocowania soczewek względem oczu, jednak od dawna oprawa jest główną ozdobą wszelkich punktów.
Modne okrągłe okulary
Nowe, innowacyjne rozwiązania znacznie rozszerzył listę materiałów, które są używane w produkcji pip ramki. Mogą to być nie tylko klasyczne opcje z metalu i tworzyw sztucznych, a spektakularne konstrukcje z drewna z dodatkiem kamieni szlachetnych i wkładek. Standardowe oprawy składają się z ramy lub obręczy, w które wstawiane są soczewki, z dołączonym zaуshnikami. Jak dobrać oprawę dla punktów? Podobnie wyboru kształtu, rodzaju i parametrów twarzy:
 • Owalne: oprawa szerszy twarzy, małe nos i lądowanie zaуshnikow.
 • Okrągłe ramki z prostymi liniami, wyrażone kąty, gładkie kształty, wysoka lokalizacja zaуshnikow.
 • Trójkątny: owalne lub okrągłe okulary, zaokrąglone krawędzie, niski zaуshnikow, akcent w dolnej części punktów lub modelu bez obodkow.
 • Prostokątne: owalne zakrętów, ścięcia w górę, brak obodkow, plastikowej obręczy, zaуshniki mocowane są na środku.
 • Trapetsiewidnoe: wyciągnięte w górę rogi, szerokie zaуshniki, akcent na dolnej części punktów.
Specjalnymi dodatkami mogą stać się antyodblaskowy, wodoodporna, lusterka i odporne na uszkodzenia powłoki.
Modne okulary
Wybór punktów – sprawa niezawodności i smaku. Przed dokonaniem zakupu optyki każdego z gatunków, należy zwrócić się do okulisty o wysokiej jakości, a co najważniejsze, rozwiniętej porady. To pomoże ci nie tylko dobrze wyglądać, ale i być zdrowym.
Okulary z przezroczystymi soczewkami
Okulary z prostokątnymi soczewkami
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Modne Męskie Okulary Punktów Dla Wzroku i Okulary 2018, Stylowe Trendy i Modele Luksusowych Marek
Modne okulary dla mężczyzn i do widzenia, i słoneczne — integralną i ważną część ogólnego stylu. Odpowiednio dobrany, ten akcesorium jest w stanie nadać męskości,
Damskie Modne Oprawki Okularowe 2016
Damskie Modne Oprawki Okularowe 2016
Damskie Modne Oprawki Okularowe 2016
29.03.19 Akcesoria / Okulary / Okulary Do Widzenia
Każda kobieta ma swoje tajemnice uroku, oryginalne części, tworzące niepowtarzalny wizerunek i podkreślające elegancki estetyczny smak. Jednym ze stylowych akcesoriów
Okrągłe Okulary Przeciwsłoneczne i Do Widzenia z Cienkiej Oprawce, Modne Damskie Retro, Vintage Białe z Lustrzanymi Szybami, Ciemne Metalowe z Przezroczystymi Soczewkami
Okrągłe okulary są stylowe eklektyczny akcesorium. Popularnością cieszą się nie tylko okrągłe okulary do widzenia, ale i okulary modele w różnych kolorach. Oni doskonale
Okulary 2018 Mody Do Widzenia Wiosna Lato,trendy Formy i Felgi Do Kobiecych Modeli Przeciwsłonecznych, Stylowe Trendy Akcesoriów i Piękne Zdjęcia
Okulary 2019 roku – to nie tylko stylowy dodatek do obrazu, to specjalny symbol, który jest ucieleśnieniem stosunek człowieka do mody i własnego stylu. Jak każda modna
Modne Damskie Okulary Do Widzenia i Okulary 2019, Trendy Wśród Form Ramki, Najbardziej Stylowe Modele
Znaczenie tego akcesoriów, takich jak okulary, trudno nie doceniać. Podkreślają twoją osobowość, pomagają skupić uwagę na oczy i nadają całości wyglądu atrakcyjność i
Główne trendy okulary 2019-2020 – modne modele i nowości sezonu, zdjęcia punktów
Chcąc stworzyć piękne i modne łukasza każdego dnia, jak to widzimy na przykładzie wielu wiodących i najlepszych blogerów, ważne jest, aby uzupełnić swoją garderobę