Stylowe Kolczyki Kongo w Kształcie Pierścieni z Diamentami, Fianitami, Złotymi i Srebrnymi Wstawkami
09.02.2019 250 0 panibasia

Stylowe Kolczyki Kongo w Kształcie Pierścieni z Diamentami, Fianitami, Złotymi i Srebrnymi Wstawkami

W zakładkach
Kolczyki kongo – to rodzaj kolczyków, które mają specyficzną formę okrągłą o różnych średnicach. W większości przypadków kolczyki kongo wykonywane są puste, dzięki czemu wyróżniają się one łatwością nawet przy bardzo dużej średnicy. Taki rodzaj kolczyków należy do jednej z najstarszych. Nazwa pochodzi od nazewnictwa ludu środkowej Afryki, gdzie kobiety nosiły biżuterię w postaci pierścienia z drutu metalowego, drewna lub kości, a później – złota. Kolczyki kongo z powodu swojej uniwersalności pasuje wielu kobietom. Mogą one być różnej średnicy, który określa, dla jakich są one stosowane. Małe pierścienie są idealne do codzienności, tak jak oni nie przeszkadzają w codziennych sprawach, duże pierścienie swoim widokiem podpowiadają, że należy je nosić na imprezy okolicznościowe, w tym na inne specjalne okazje. Złote kolczyki w formie pierścieni – piękny wariant, który będzie pasować do każdego za osoby. Do tego takiego ozdoba świetnie komponuje się z różnymi stylami i nadaje się zarówno do letniej sukienki, jak i do zwykłego biznesowego garnituru.

Historia pierścieni kongo

Kolczyki kongo są jednym z najstarszych ozdób w historii ludzkości. Historycy odkryli, że ich robili z drewna, kości dzikich zwierząt, w tym z cienkiego drutu. Dane materiały svorachivalis' w pierścień, po czym vdevalis' w płatek ucha. Kiedy ludzie zorientowali się, że złoto jest neportyashchimsya i pięknym metalem, to ono stało się głównym materiałem do tworzenia takich pierścieni. Jego piękno i blask uderzali oczy, wskutek czego takiego ozdoba stało się niezwykle modne. Szczególną miłość do takich kolczyk-pierścienie doświadczył mężczyźni. To byli piraci, złodzieje, cygańskie plemiona i inne narodowości. Przy tym wchodziły w posiadanie tych ozdób pewien sens. Z czasem kolczyki kongo nierdzewnej kobiecym atrybutem, zdobywając popularność i miłość fashionistki na całym świecie. Uważano, że najlepiej nosić masywne i duże średnicy pierścienia. Kolczyki kongo stały się uniwersalną ozdobą, ponieważ można je dopasować do każdego wyglądu i wieku. Dlatego często sprzedają w salonach jubilerskich. Takie pierścienie pasują dosłownie do wszystkich, więc można bezpiecznie kupować w prezencie. Kolczyki kongo mogą być srebrne, wykonane ze złota, z brylantem ścianą, fianitami, diamentami i innymi akcentami. Najczęściej kolczyki Kongo kupują srebrne. Jest to spowodowane finansowym aspektem. Obrączki z białego metalu tańsze złota, więc mogą sobie pozwolić na wiele osób.

Komu zaleca się nosić kolczyki kongo?

  1. Istnieje opinia, że pierścienie nie są odpowiednie osoby okrągły kształt, jednak kolczyki kongo są najbardziej uniwersalną ozdobą. Percepcja twarzy łatwo dostosować wstawkami, kulkami, a także zbierając wymaganą średnicę i kolor. Przy tym można używać nie do końca okrągły kształt, na przykład, owalny.
  2. Kolczyki kongo doskonale komponują się z miniaturowych pierścieni lub pusetami. Dlatego jest to doskonała opcja dla tych kobiet i dziewczyn, którzy wolą nosić w uchu przez kilka ozdób.
  3. Współcześni mężczyźni też mogą nosić kolczyki kongo – to pierścienie małej średnicy ze złota. Również dekoracja może być z fianitami i przeplatanych z małych diamentów.
  4. Miniaturowe złote i srebrne kongo małej wagi - jest to opcja zalecana biżuterii dla dziewczynek. Taka biżuteria nie pomylić we włosach, zapięcie pierścienie tutaj nie widać i nie będzie przeszkadzać dziecku.
  5. Złote i srebrne pierścienie idealnie łączone z innymi rodzajami biżuterii – pierścionki, bransoletki i łańcuchem.
  6. Nowoczesne panie częściej wybierają złote, platynowe i srebrne pierścionki z brylantem ścianą, fianitami, diamentami i innymi akcentami.

Rodzaje kolczyków kongo

Nowoczesne kolczyki kongo mogą mieć zupełnie różnorodne rozwiązania projektowe. Mogą to być srebrne lub złote wyroby, maksymalnie duże lub małe pierścionki, oryginalne, klasyczne, z diamentową powierzchnią lub wzorami. Na przykład, biżuteria może być wykonana ze srebra z kilkoma warstwami pierścieni. Kolczyki mogą zawierać pierścienie o różnej średnicy, które są połączone w jednym punkcie. Materiał budowy pierścienia – złoto, srebro, platyna. Do tego kolczyki często inkrustować diamante, szmaragdami, fianitami, brylantami oraz innymi kamieniami szlachetnymi. Pierścienie mogą być z białego, żółtego oraz czerwonego złota. Przy tym materiały te mogą być łączone. Kolczyki kongo można znaleźć na każdy gust: z diamentową powierzchnią, fianitami, diamentami i kryształkami, które mieszczą się w jednym punkcie lub na całej powierzchni. Wstawki z diamentową powierzchnią, fianitami, diamentami najczęściej mieszczą się w punkcie, który od ucha tak daleko. Wkładki z diamentową powierzchnią, fianitami, diamentami często równomiernie rozmieszczone w kilku sektorach. Wybierając pierścionki z brylantem ścianą, fianitami, diamentami i diamante, należy wybierać modele, wstawić którego zrównoważony stosunkowo zamku. Przy pomocy zamka odbywa się mocowanie do płatka ucha. Do budowy zamku może być również stosowany srebro, złoto, platyna lub inny materiał. Dziś najczęściej zamkiem jest zamek w postaci kołków, który wchodzi w szersze rurowego. Ten sposób mocowania jest bardzo wiarygodne. Ponadto, stosowanie takiego mocowania sprawia, że kolczyki kongo solidną pierścieniem. Zobaczyć taki zamek jest dość trudne. Sam zamek jest dość wytrzymały, dzięki czemu posiadacza kolczyków nie muszę się martwić, że drogie srebrne lub złote pierścionki z brylantem ścianą, fianitami i diamenty mogą się zgubić, jeśli ich zahaczą ręką lub ubraniem.

Jak wybierać kolczyki kongo

Kupując kolczyki kongo, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na położenie wkładek z fianitami i diament, diament granicą, a także na jakość zamku.
  1. Zameczek musi być prawie niezauważalne dla postronnego oka. Zaleca się także wybrać elegancki zamek. Do gładkich kolczyków ten warunek jest koniecznością, ponieważ mają one właściwości stosunkowo łatwo obracać. Dlatego można nawet nie zauważyć, że zamek przewrócił się na przedniej stronie, że nie będzie zbyt estetycznie.
  2. Zwykle rolę blokady w pierścieniach odgrywa cieniutki pręcik, powtarza zginanie danego wyrobu biżuterii. Gałązka wkladka w pustą otwór, który znajduje się na przeciwległym końcu kolczyki. Taki zameczek, pomimo pozornej prostoty, wyróżnia się zwiększoną niezawodnością. Dzięki temu stracić kolczyk będzie dość trudne. Taka konstrukcja gwarantuje, że stracisz drogie srebrne lub złote pierścionki z brylantem ścianą, fianitami i diamentami lub uszkodzić ucho podczas przebierania. Taki kolczyk nie czepia za długie włosy i sukienkę.
  3. Ważne jest, aby sprawdzić znalezienie środka ciężkości. W tym celu należy chwycić za środek i sprawdzić, czy dzieje się pereveshivaniya jednej strony w wyniku przesunięcia środka ciężkości. Jeśli nie ma takiego przesunięcia, to przy dłuższym użytkowaniu może stać się przyczyną dyskomfortu. Dlatego wszystkie elementy wystroju pierścionki z brylantem ścianą, fianitami i diamentów muszą znajdować się ściśle w centrum lub równomiernie na obwodzie pierścienia, a także symetrycznie w stosunku do siebie.

Gdzie się ubrać?

Srebrne lub złote pierścienie, które w jego średnicy i grubości nie są świetne, nadają się do biznesowego i biurowego stroju. Do tworzenia jasnego stroju i imprezy będą dobre, duże kolczyki z białego złota z brylantem ścianą, fianitami, diamentami i innymi kamieniami. Niektóre dziewczyny specjalnie robią kilka nakłuć w uchu, aby nosić srebrne lub złote pierścienie o różnej średnicy. Taka biżuteria doskonale nadaje się pod różne fryzury, krótkie i długie włosy. Kolczyki kongo doskonale nadają się do każdej kobiety, nadając jej urok i czar, niezależnie od wieku, koloru włosów i oczu, typu twarzy. Najważniejszą zaletą takiej dekoracji jest jego uniwersalność: biżuteria może być połączona z prawie każdego stroju, dzięki czemu kolczyki kongo można założyć nawet do biura, w którym działa najbardziej ścisły dress code. Wyjątkiem będą tylko ogromne kolczyki z brylantem ścianą, fianitami, diamentami, topazami, szafiry i innymi zbyt jasnymi kamieniami szlachetnymi. Kolczyki kongo z białego lub żółtego złota staną się doskonałym letnim akcesorium, w szczególności w połączeniu z modnymi okularami przeciwsłonecznymi o nietypowym kształcie. Przy tym różnorodność wariantów projektowych takich jest naprawdę imponująca: pierścienie mogą być szerokie i cienkie, z nałożoną grawerowanie lub gładkie, wykonane z jednego materiału lub stopów różniących się kolorem. Ponadto, mogą one być uzupełnione drogimi kamieniami, koralami, nawiasami wstawkami, co zapewni ci uwagę. Z takimi kolczykami będziesz wyglądać uroczo i eleganckie artystycznej imprezie, i na spotkaniu biznesowym. Pierścienie są dobre, nie do każdego makijażu. Dlatego też, jeśli wolisz, ciemny, wieczorowy make-up, to najlepiej zrobić małymi pierścieniami. Duże kolczyki wraz z jasnym "barwach" będą movetonom, a także wynikiem braku granic między wulgarność i pięknem. Duże kolczyki świetnie wyglądają z dziennym makijażem i lekkie spódnice, a także oblagorozhennym "cygańskim" stylem, gdy stosuje się jasne, lniane lub bawełniane tkaniny, lekka zasłona i małe otoczka. Ważne jest to, aby ubrania nie wyróżniała się nadmiernej tsvetastost'yu i różnorodną. Przy wyborze takich kolczyków ważne jest również, aby wziąć pod uwagę wiek. Duże pierścienie nie nadają się dla kobiet po 60. Spowodowane jest to tym, że niepotrzebnie obciążają ucha, co sprawia, że ich wygląd nie jest bardzo reprezentacyjny. W tym przypadku zaleca się stosować małe kółeczka. Są one efektownie podkreślą elegancję wieku i kobiecość, a także zdobią uszy. Przy wyborze pierścieni lepiej dać pierwszeństwo prostocie. Zwykłe pierścienie będą doskonałym codziennym ozdobą. Dla większych imprez lub spotkań biznesowych najlepiej kupić więcej wdzięku opcje.

Kolczyki kongo z kamieniami i ćwiekami

Złote pierścionki z kamieniami fianitami są doskonałym rozwiązaniem dla tych kobiet, którzy chcą się wyróżniać, ale nie ma możliwości kupić kolczyki z diamentami. Fianit wygląda dziwacznie, prawie jak diament, w promieniach światła jest pięknie błyszczy, jednak warto przy tym bardzo drogie. Pewną tajemniczość urok, ekskluzywny i modny wygląd dodadzą jubilerski produktu elementy dekoracyjne w postaci kulek, zawieszeń i różnych figurek. Takie zdobienia spodobają się dziewczynom i kobietom, które lubią indywidualność. Dla tych, którzy wolą urok i naturalność, zaleca się zwrócić uwagę na kolczyki z diamentami. Takie ozdoby będą wyglądać pięknie i elegancko, efektywnie pasują do każdego garderoba. W tym pierścionki z brylantami są dość szerokie, bo trzeba miejsce, aby na ringu znajduje się kamień.

Srebrne i złote kolczyki kongo

Srebrne kolczyki kongo są bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż złoty. Przy tym są one również będą ciekawie wyglądać. Srebrne kolczyki kongo propozycją dla kobiet, które mają zimny typ wygląd: niebieskie, niebieskie, kawy z mlekiem-brązowe i szare oczy oraz blond, popielate-białe, czarne włosy. Srebro i kolczyki kongo – to udane połączenie, które może nawet wyglądać autentycznie, jeśli zamiast biżuterii z kamieniami stosuje się biżuteria grawerowanie z etnicznym motywem. Obrączki z żółtego i białego złota, które wysadzane mnóstwem białych kamieni, w tym diamenty, są dość ciekawym i modnym rozwiązaniem. Żółte złoto i kolczyki kongo idealne dla kobiet, które mają ciepłe odcienie w wyglądzie. Kolczyki kongo z diamentami są doskonałym rozwiązaniem z tego względu, że blask kamienia efektownie zdobi prosty formularz pierścieni. Przy tym diamenty mogą być zastąpione fianitami, które będą wypłynąć na światło również wdziękiem. Kolczyki kongo ze złotem – to świetny wybór dla tych kobiet, które w chwili obecnej jeszcze nie zdecydowaliśmy z ozdobą, albo chcą zaoszczędzić pieniądze. W tym przypadku pozłacane będzie wyglądać reprezentacyjny, jednak po pewnym czasie, pierścienie tracą swój wygląd, tak jak loszka jest ulotne.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Męskie Kolczyki z Białego Złota z Brylantem w Ucho, Pojedyncze Srebrne z Kamieniami, Czarne Róże Okrągłe, Ekskluzywne Klipsy Pierścionki, Rodzaju Produktu
Męskie kolczyki – jeden z najbardziej popularnych sposobów wyrażania siebie poprzez ozdoby wśród mężczyzn. Taki niejednoznaczny, ale atrakcyjne i chwytliwe akcesoria wolą
Pierścionki z Diamentami Czarnymi, Żółtymi i Różowymi, Piękne Kobiece i Męskie Pierścionki z Białego Złota, Platyny Lub z Ceramiki
Diamenty to najlepsi przyjaciele dziewczyny. Ta wypowiedź trudne wyzwanie, ponieważ kobiety kochają piękną biżuterię. Są różne rodzaje pięknych ozdób, jednak złoty
Pierścionki ze Złota, Które jest Zawsze w Modzie
Pierścionki ze Złota, Które jest Zawsze w Modzie
Pierścionki ze Złota, Które jest Zawsze w Modzie
11.04.19 Akcesoria / Pierścienie / Biżuteria
Pierścienie we wszystkich czasach były popularnych ozdób. Teraz noszą je kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci jubilerów robią śmieszne miniaturowe pierścienie. Te ozdoby
Kolczyki Kaffy ze Złota i Srebra, Jak Nosić Biżuterię na Ucho ze Skrzydłami i Diamentami, Jak Nosić Biżuterię z Łańcuchem i Wystrój z Kryształów
Kolczyki-kaffy współczesny świat dowiedział się w 2012 roku, a niektórzy twierdzą, że jest to kolejna modna nowość. W rzeczywistości kaffy z metali szlachetnych pojawiły
Czerwone Kolczyki Szczotki Długie, stadnina na uszy z Kamieniem i Brylantem, z Czym Nosić Wiszące z Granatom, Biżuteria z Dużymi Kwiatami i Perłami
Kolczyki koloru czerwonego – to ozdoba, która ma swoją wyjątkową estetykę. Oni nie są jak wszystkie inne rodzaje biżuterii, bo szkarłatny odcień kojarzy się z pasją, to
Modne Złote Kolczyki Ogromne 2018, Trendy i Nowości w Modzie czy Goździki, Dwustronne Sztyftu z Perłami i Kamieniami
Kolczyki kochają wszystkie dziewczyny bez wyjątku. Ten mały dodatek uzupełnia i dopełnia piękny obraz. Nawet ci, którzy nie są przebite uszy mało prawdopodobne, aby być w