Pierścionki z Diamentami Czarnymi, Żółtymi i Różowymi, Piękne Kobiece i Męskie Pierścionki z Białego Złota, Platyny Lub z Ceramiki
08.05.2019 638 0 panibasia

Pierścionki z Diamentami Czarnymi, Żółtymi i Różowymi, Piękne Kobiece i Męskie Pierścionki z Białego Złota, Platyny Lub z Ceramiki

W zakładkach
Diamenty to najlepsi przyjaciele dziewczyny. Ta wypowiedź trudne wyzwanie, ponieważ kobiety kochają piękną biżuterię. Są różne rodzaje pięknych ozdób, jednak złoty pierścionek z brylantem cieszy się u pań szczególną miłością. To jest produkt z kamieniem lśni i błyszczy kolorami tęczy, prowadząc dziewczynę w zachwyt, a także zmuszając kobiece serduszko puka znacznie częściej. Żaden inny minerał nie jest w stanie się równać z ogranennym diamentem w możliwości odzwierciedlać i załamują promienie świetlne, tworząc spektakularny pokaz sztucznych ogni jaskrawych iskier. Piękna biżuteria w postaci pierścienia z kamieniem noszą gwiazdy show-biznesu, osoby nieodpłatnie, sławy, znanych przedstawicieli bohemy, znani politycy i po prostu piękne kobiety. Każda złoty pierścionek z brylantem przyciąga podziwu spojrzenia, jednak nie każdy może podkreślić urok i piękno jego posiadaczka. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać idealny pierścionek z 1 brylantem.

Co należy wiedzieć o pierścionku z brylantem

Nic tak nie zmieni kobietę, jak klasyczny pierścionek z brylantem. Taką biżuterię jest uosobieniem kobiecości, wysokiego statusu w społeczeństwie i dobrego smaku. W tym samym czasie można znaleźć nie tylko żeńskie rodzaje pierścionków z brylantem, rubinem lub topaz, ale i bardzo męski pierścionek z 1 brylantem. Mężczyzna pierścionek ma pewne różnice w stosunku do kobiet opcji. Męska ozdoba może być czterech podstawowych typów:
 1. zaangażowanie;
 2. pierścionki;
 3. sygnety;
 4. na mały palec.
Obrączki powszechne. Częściej to parzyste biżuteria, które symbolizują jedność między żoną i mężem. Jednak damskie rodzaje pierścieni z różnymi białymi kamieniami, rubinem lub topaz u jubilerów są w priorytecie. Jubilerzy są stale ulepszane i konkurować w umiejętności, dzięki czemu obecnie na rynku są różne na temat projektowania wyroby z diamentami: mężczyzna ceramiczny pierścień z 1 brylantem, parzyste pierścienie z topaz i białymi kamieniami, damskie rodzaje pierścieni z kwiatami z diamentów i tym podobne. Taka różnorodność wzornictwa daje możliwość, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do stylu życia, wieku, nadchodzące wydarzenia, smaku i tak dalej. Diament może być w różnych odcieniach i kolorach, jednak jest to tylko diament, który otrzymał pewną formę wyszlifowaniu. Wśród najbardziej aktualnych produktów podkreślają pierścionek z platyny z brylantami, pierścionek z różowym diamentem, żółtawy lub bezbarwnym kamieniem. Ponadto diamenty są klasyfikowane według wagi:
 1. do 0,29 karat - są używane do dekoracji z licznymi białymi kamieniami, czyli "luzem";
 2. 0,3-0,99 ct – stosuje się do tworzenia pierścieni z białymi i innymi diament;
 3. 1 karat i więcej – mają zastosowanie dla bardzo drogich ozdób. Pierścionek z brylantem 1 karat mogą sobie pozwolić tylko arystokracja, a także bardzo bogaci ludzie.
Pierścionek z dużym brylantem świetnie będzie wyglądać na kruchej i delikatnej kobiecej uchwycie. Różne rodzaje diamentów pozwalają dobrać damskie ozdoby z rubinem lub topaz pierścionek z czarnym diamentem i tym podobne.

Jak wybrać pierścionek z brylantem

W przypadku chęci sprzedam pierścionek z białego złota z brylantem, pierścionek z żółtym diamentem lub pierścionek z czarnym diamentem, należy wiedzieć, jakie wymagania muszą być do konkretnego jubilerski produktu.
 1. Na początku należy określić, jak często będzie nosić pierścionek z 1 brylantem, czy będzie ono dla uroczystych wyjść na światło lub stanie się codziennym ozdobą. Diamenty są uważane za wieczornymi kamieniami, jednak pierścienie z nimi często noszą stale. Może to być na przykład codzienne ceramiczna lub pomolvochnoe pierścionek z brylantem. Zaangażowanie, tym bardziej parzyste produktu, zazwyczaj rzadko są usuwane. W tym przypadku zaleca się wybrać pierścionek z małym kamieniem, który charakteryzuje się klasyczną formą.
 2. Jeśli podnieść produkt dla imprez okolicznościowych, w tym przypadku można pokazać wyobraźnię i rozważyć najbardziej spektakularne modele. Na przykład, można wybrać pierścionek z brylantem 1 karat pierścionek z platyny z brylantami, topaz i rubinem.
 3. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na certyfikat, w którym powinny być podane wszystkie cechy pierścionki z brylantem, topaz lub rubinem. To ciężar kamienia, jego czystość, pochodzenie, waga żółtego lub białego złota, którym towarzyszyło.
 4. Co do przezroczystości, zaleca się, aby szukać całkowicie przezroczysty diament, bo jego piękno jest w stanie podkreślić oprawa ze złota. Do tego całkowicie przezroczysty diament będzie kosztować.
 5. Należy wybrać widok wiatr. W większości przypadków wydaje się, że fastryga w postaci cylindrów lub kulek, która nazywa się kornerovoy, będzie bezpieczniej, niż krapovaya. Jednak w rzeczywistości jest trochę inaczej, bo przy pierwszym postaci wiatr szanse stracić kamień rośnie. Krapovaya fastryga jest uważany za najbardziej wiarygodne, do tego pierścionek z brylantem, topaz lub rubinem będzie błyszczeć ze wszystkich stron, co daje produkt wyjątkowości. Bardzo ładnie będzie wyglądać pierścionek z trzema brylantami lub pierścionek z platyny z brylantami, jeśli są one umieszczone tak, że nie widać krawędzi.
 6. Jeśli chcesz kupić pierścionek produkt, to nie warto kupować pierścionek z platyny z brylantami, które znajdują się na całym obwodzie ramy. Przez lata Trzeba będzie zwiększyć lub zmniejszyć pierścień, co spowoduje pewne trudności.
 7. Bardzo małe diamenty będzie wyglądać lepiej w grupie. Tymi diamentami mogą dobrze obsługiwać kolorowy duży kamień – to może być pierścień topaz, rubinem lub szmaragd.

Mężczyzna pierścionek z brylantem

Dziś są nie tylko stylowe damskie biżuteria, ale i męskie. Mężczyzna pierścionek diament, topaz lub rubinem pomoże stworzyć obraz ambitnego człowieka, zdolnego do podjęcia niezbędnych decyzji. Dojrzałość, pewność swoich umiejętności i kompetencji podkreślają masywne męskie złote pierścionki z diamentami, topaz lub rubinem. Niepowtarzalny imponujący design i duże elementy pierścionki z diamentami, topaz lub rubinem podkreślą wartość człowieka.
 1. Męska obrączka - najbardziej popularny typ męskiej biżuterii, która symbolizuje jedność między żoną i mężem. Dlatego zaleca się, aby podobny do dekoracji był delikatny, ale przy tym nie jest bardzo naukowy.
 2. Sygnety mają unikalną kompozycję kamieni i oryginalny wzór. Wcześniej takie ozdoby stawiali druku, dziś to zwykła męska ozdoba.
 3. Te różnią się od podobnych klejnotów kształtami i rozmiarami. Grubość często osiąga 20 mm, dzięki czemu są jednocześnie eleganckie i masywne. Oprócz diamentów, to jest męska ozdoba często jest wystawiany grawerowanie lub wzorem.
 4. Mężczyzna pierścionek na palec spotyka się dość rzadko, jednak jest ona doskonale komponuje się z zaręczynowy. To męska ozdoba, jak zwykle dobiera się indywidualnie.

Ceramiczne pierścienie z diamentami

Jeszcze niedawno damskie uchwyty dekorować obrączki z żółtego złota z diamentami lub pierścionek z różowym diamentem. To było efektowne, stylowe i piękne. Jednak te zwykłe kobiece ozdoby dziś wypierają modne ceramiczne pierścienie z diamentami. Ceramika w branży biżuterii stała używany ostatnio. Głównie ceramika stosowana do produkcji urządzeń medycznych. Pracowników biżuterii branży ceramika przyciąga swoją trwałością, estetyczne i trwałe. Jego właściwości ceramiki porównywalna z brylantem – trudno ją uszkodzić lub zarysować. Przy tym ma ładny matowy połysk, nie powoduje reakcji alergicznych i nie jest ciężka. Dlatego ceramiczna pierścionek z dużym brylantem stało się bardzo popularne. Pierścienie z ceramiki charakteryzują się uniwersalnością, można je nosić w pracy i podczas wypoczynku, założyć na dyskotekę lub uroczystą kolację. Ceramika stała się takim materiałem, który dość często stosuje się jubilerów podczas tworzenia własnych kolekcji. Pierścionek z emalią i brylantami wyglądają bardzo imponująco. Ceramiczna pierścionek z diamentami doskonale nadaje się do biznesowego garnituru, złożone w spokojnych kolorach. Biurowy dress code w ozdobach właśnie oznacza nebroskost', a ceramiczna pierścionek idealnie pasuje do tej reguły. Nadaje ceramiczna pierścień i na uroczyste okazje. Lekki połysk czarny matowy lub biały produktu, pozwoli zrównoważyć każdy jasny odcień i stworzyć harmonijny obraz. Goście z pewnością docenią damskie uchwyty ozdobione pierścieniem z ceramiki, podkreślając wyrafinowany gust i poczucie stylu.

Obrączki

Pierścionek z żółtym diamentem lub pierścionek z platyny z brylantami – to pożądane trofeum każdej panny młodej. Wcześniej narzeczonej było modne dać pierścionek zaręczynowy z diamentami i perłami w kolorze białym. Biel i blask pereł fascynowało każdą pannę młodą. Historycy uważają, że pierścionek zaręczynowy z diamentami i perłami biały kolor czyni go prawdziwym trendem, jednak po nim można tylko najwyższa arystokracja Europy, monarchów i osoby królewskiej krwi. Najbardziej wykwintne było pierścionek zaręczynowy z brylantem z białego złota.

Jak wybrać metalowe pierścienie z diamentami

Wszystkie obrączki, w większości przypadków, są wykonywane ze stopów złota, srebra lub platyny, w niektórych przypadkach występują inne metale lub ich kombinacji. Metal dla pierścienia musi być zgodny z ukochaną, a także odzwierciedlać twoje uczucia. Aby wybrać idealny pierścionek zaręczynowy należy kierować się następującymi zasadami:
 1. czerwone złoto z próbą 585 lub 750 świetnie sprawdzi się w przypadku, jeśli zdecydujesz się zainstalować kamienie w obrączka;
 2. białe złoto jest stop złota z określonymi legirovannymi metali, co pozwala uzyskać niemal biały kolor. Na produkt pokryte dodatkową powłoką rod. Pierścionek zaręczynowy z białego złota doskonale komponuje się z czystymi diamentami. Jednak z biegiem lat takiego powłoka ściera się, w niektórych przypadkach trzeba go odzyskać;
 3. żółty cytrynowy złoto jest najbardziej naturalnym. Właśnie taki kolor daje złoto próby 999. U 750 próby są zanieczyszczenia szczególnej domieszką metalu, aby zapewnić trwałość. Obrączki z żółtego złota dziś bardzo powszechne, są one sprzedawane w każdym sklepie jubilerskim. Podobne obrączki wyglądają doskonale czyste niebieskawym, a także białymi diamentami.
 4. obrączki z platyny są dość trwałe, twarde i trudno topliwy. Podobne pierścienie wyróżniają się zimnym srebrnym odcieniem. Zamocować platynowe pierścień duży diament trudne, ponieważ wszystkie wady dużego kamienia raz będzie można zauważyć na pierścieniu z platyny.
 5. obrączki ślubne z stali i srebra u nas niezwykle rzadko.

Jaki kamień najlepiej użyć w obrączki

W naszym kraju na zaręczyny przyjęte dać pierścień tylko z jednym dużym brylantem. Wcześniej uważano, że na ślub poprawnie dać gładkie pierścienie bez kamieni. Jednak dane stereotypy odeszły w przeszłość. Obecnie istnieje ogromny wybór różnych obrączek. Dość często w obrączki mocuje się kilka kamieni, które mają taki sam rozmiar. Spotykają się i tanich opcji, gdzie stosuje laboratoryjne diamenty – fianity lub kostki cyrkonu. Jakie kamienie powinny być w obrączki, ty decydujesz. Kamień z brylantem będzie w stanie opowiedzieć o silnych uczuć do ukochanej, a także o statusie związku. W niektórych przypadkach jako ozdoba może być użyty dowolny inny klejnot, ale to jest wyjątek. Forma cięte kamienie mogą być różne: okrągła, klasyczna, a także fantasy formy (księżniczka, serce i tym podobne). Dla doboru diamentów należy przestrzegać szeregu zasad.
 1. Wybieramy karatów, czyli jednostkę diamentu. W seryjnych biżuterii w większości przypadków instalowane są diamenty, które mają nie więcej niż 0,1 ct, czyli kamień o średnicy nie więcej niż 3 mm. pierścionek Zaręczynowy z brylantem w 1 lub 0,5 karata będzie stanowić już melkoseriynym produktem. Ekskluzywnych obrączka ślubna pierścieniami w większości przypadków są uznawane za wyroby z diamentami w 1 karat i wyżej, charakteryzujące się wysokimi osiągami.
 2. Kolor diamentów może się znacznie różnić. Większość ludzi woli kupować pierścionki z diamentami, które mają biały kolor. Kolory mogą być oceniane w charakterystyce D (bezbarwny), a także wokół F i H – diamenty najbardziej dobrej jakości. W Rosji kolor i mierzy w skali od 1 do 10. Przy tym 10 – brązowy kolor, a 1 – kolor biały.
 3. Czystość lub jasność. Diament jest naturalnym naturalnym kamieniem, więc u niego zawsze będą pewne wady. Ilość naturalnych wewnętrznych niedoskonałości wpływa na jego zdolność do odbijania światła. Im jest ich mniej, tym więcej światła może odbijać się od ścian diamentu, co zapewnia niesamowity połysk. Oczywiście, że diament bardziej o wysokiej czystości będzie kosztować. Zadbane, czyste diamenty, które nie mają plam ani wad wewnętrznych dość trudne do znalezienia, ponieważ są one bardzo rzadko. W naszym kraju skala częstotliwości diamentów kończy się od 1, a kończy się 10. 10 – dużo wtrąceń, 1 – brak wtrąceń.
 4. Wybieramy szlif diamentu. Są różne rodzaje szlif. Niektóre wyszlifowaniu, na przykład, owal – wizualnie zwiększa diament, "księżniczka" ukrywa wady, a inne zwiększają powierzchnię.

Jak ustalić brylantowy fałszerstwo

 1. Pierwszą rzeczą, która musisz wiedzieć miłośnika biżuterii - to ich autentyczność. Zrozumieć, że zakupiony prawdziwy diament można bardzo prosta. W tym celu należy wziąć złoty pierścionek z żółtego lub białego metalu z diamentami i umieścić go w przezroczystą wodę. Prawdziwe diamenty będzie można zobaczyć w wodzie. Sekret tkwi w tym, że ze względu na jego szklanej przejrzystości diament w wodzie staje się niewidoczna. Jeśli kamień będzie biały, to nie diament.
 2. Kamień można również sprawdzić za pomocą papieru ściernego. Jeśli przeprowadzić taki papier ścierny do kamienia, to na nim nie powinno być ani jednej rysy. Jeśli pozostają rysy, to jest to podróbka.
 3. Pierścionek z żółtego lub białego złota z diamentami można sprawdzić za pomocą lampy kwarcowe. Kamień należy przynieść do lampy, od niego powinno widoczne niebieskawy lub żółto-zielone blask.
 4. Lupa z powiększeniem 10x również pomóc w określaniu jakości. Przez lupę ściany diamentu nie muszą rozdwajać. Również lupa pomoże sprawdzić rysy.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Takie Kuszące Pierścienie
Takie Kuszące Pierścienie
Takie Kuszące Pierścienie
07.02.19 Pierścienie / Biżuteria
Pierścień jest najbardziej popularną ozdobą, a nosić go jako talizmanu zaczął jeszcze w czasach pierwotnych. Od różnorodności nowoczesnych wyrobów oślepiony, co można
Pierścień Do Oferty Ręce i Serca, Jaki Pierścionek Dają, Gdy Sprawiają, że Oferta Dziewczynie
Wybrać pierścionek dla małżeństwa — sprawy skomplikowane, wymagające pewnej wiedzy. Trzeba, aby nie tylko pięknie wyglądało, ale było wygodne w noszeniu i odpowiadały
Wiadomo czy Narzeczonej, na Którym Palcu Nosi Pomolvochnoe Pierścień?
Historia kółeczko do zaręczyny bierze początek w średniowiecznej Europie. Do romantycznego opowieści o austriackim księciu, który bał się stracić swoją ukochaną, dziś
Obrączki Klasyczne, Jakiej Szerokości Powinny Być, Jak Wybrać Rozmiar na Krótkie Palce, Opcje Obruchalok Bez Kamieni na Wesele
W przygotowaniach do ślubu jest ważnym, ale wzruszający moment, który często odkłada się na najbardziej ostatniej chwili. To wybór obrączek ślubnych. Wielu wydaje się,
Stylowe Kolczyki Kongo w Kształcie Pierścieni z Diamentami, Fianitami, Złotymi i Srebrnymi Wstawkami
Kolczyki kongo – to rodzaj kolczyków, które mają specyficzną formę okrągłą o różnych średnicach. W większości przypadków kolczyki kongo wykonywane są puste, dzięki czemu
Pierścionki ze Złota, Które jest Zawsze w Modzie
Pierścionki ze Złota, Które jest Zawsze w Modzie
Pierścionki ze Złota, Które jest Zawsze w Modzie
11.04.19 Akcesoria / Pierścienie / Biżuteria
Pierścienie we wszystkich czasach były popularnych ozdób. Teraz noszą je kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci jubilerów robią śmieszne miniaturowe pierścienie. Te ozdoby