Falangovye Pierścienie ze Złota i Srebra, Podwójne z Zakrętu na Dwa Paliczki, Duże i Długie na Cały Palec
23.02.2019 268 0 panibasia

Falangovye Pierścienie ze Złota i Srebra, Podwójne z Zakrętu na Dwa Paliczki, Duże i Długie na Cały Palec

W zakładkach
Kobiece ręce można ozdobić nie tylko oryginalny manicure, ale i niezwykłe ozdoby. Mogą one być ze srebra, złota lub nawet zwykłą biżuterią, najważniejsze jest tu coś oryginalnego i indywidualnego. Spróbować wyrazić siebie poprzez naprawdę oryginalna biżuteria - pierścienie na paliczków palców.

Zagłębić się w przeszłość

Popularność na ten rodzaj dekoracji wzrosła nie tak dawno temu, i falangovye pierścienie teraz nazywa się pierścieniami midi. Choć wydaje się, że to innowacja, ale takie ozdoby były popularne w okresie Renesansu i Średniowiecza, a nawet w czasach Starożytnego Egiptu. W Egipcie pierścień na cały palec odzwierciedlało stosunek do szlachty, i mógł być schowek, gdzie znajdowała się trucizna. W okresie Renesansu złote pierścienie na drugi falandze mogli pozwolić sobie tylko ludzie z wyższych klas i szlacheckich rodów. Epoka Renesansu była w ozdobach sztuk i proste, więc falangovye pierścienie były bardzo popularne w kręgach szlachty i często rejestrowane na zdjęciach z tamtych czasów.
W czasach rozkwitu roślin takich jak rock, punk-rock, ogromną popularnością zaczęła cieszyć się grube masywne pierścienie i sygnety pod stać się muzycznym kierunku. Wtedy świat zobaczył długie pierścienie na cały palec, urządzone pod pazury dzikich zwierząt, gadów lub czaszki, odlane ze srebra lub stali. W formie są one podobne coś na nowoczesny pierścionek na dwa paliczki.
W światową modę falangovye pierścienie wprowadził Jean-Paul Gaultier, prezentując kolekcję, gdzie zostały założone dekoracji na wierzch falangi palca i zostały wykonane pod imitacja płytki paznokcia. Nieco później w domu mody AlexanderMcQueen pojawiły się połączone ze sobą pierścienie, vyglyadevshie, jak coś podobnego na kastety. Dodaj jeszcze trochę kreatywności udało się, kiedy wyszła kolekcja, gdzie pierścienie na paliczków palców łączyć w sobie kontrast mocy i finezji. Do tworzenia nielicznych jednostek srebro i złoto, a pierwszeństwo oddać się genialny metali. Popularność takich ozdób, rozeszła się po całym świecie z niewiarygodną prędkością.

Czym tak atrakcyjne falangovye pierścienie?

Wyróżniać, podkreślać swój styl za pomocą biżuterii – to wiadomo już od czasów starożytnych. Jeśli wcześniej pierścienie ze złota i srebra mogą pozwolić sobie na bardzo mała część dziewczyn, to teraz jest to bardziej dostępne. A biżuteria i nie jest dostępna nawet młodzież i bardzo zróżnicowana i wysokiej jakości. Falangovye pierścienie są w różnych wersjach, więc podkreślą każdy obraz. Modele opracowywane są nie tylko pod metale - złoto i srebro, ale i pod bardziej tanie medyczne stopy, brąz lub, wręcz przeciwnie, kosztowne platyny. Kamienie wykorzystywane są również bardzo różne i kamienie szlachetne i półszlachetne, i zwykłe szklane wstawki. Więc dobrać sobie dekoracji można się w każdym budżecie. Główny asortyment można podzielić na dwie grupy: pierścienie midi, wykonane w formie klasycznych pierścieni zmniejszonego rozmiaru i pierścienie all-fingerring, obejmujące praktycznie cały palec i zakładane raz na dwa paliczki. To może być górna i średnia, lub pierwszego i drugiego paliczka. Podwójny pierścień lepiej zakładać na najdłuższe palce, tak jak na krótkich będzie wyglądać bardzo śmieszne. Jednak, jeśli palce są dość długie, to ozdoba cudownie będzie wyglądać i na mizinchike. Najwięcej szczęście właściciele długich palców i wdzięku dłoni. Oni mogą sobie pozwolić na dowolny kształt pierścienia z dowolną dekoracją. Nie będzie ono wyglądać dużych i skracać palce. Tym, którzy nie znaleźli się w kręgu wybranych, najlepiej nadają się wydłużone pierścienie, asymetrycznym kształcie. Zwrócić uwagę można na biżuterię ze średniej szerokości, a żeby odwrócić uwagę od kształtu palców, pierścień może być ozdobione kamieniami lub innymi niezwykłymi wstawkami. Zakładając taki znakomity dodatek, upewnij się, aby paznokcie były podane w kolejności, tak jak pierścienie na pewno będą zwracać na siebie uwagę. I czym nietypowe używa plecionki i kształt oczka, tym więcej uwagi to do siebie przyciągnie. Zarozumiali nie kosztuje, wystarczy, aby paznokcie wyglądały na świeże i dokładni. Pokrycie jest dość dyskretnym jednolitym lakierem, bez zbędnych dodatków.
Takie oryginalne pierścienie wykonane są nie tylko dla kobiet ale i dla mężczyzn. Najczęściej mężczyźni wolą metale szlachetne - srebro i złoto, i w takich modelach rzadko dodawane są błyszczące kamienie. Dekoracja musi być połączona z surowca kształcie pierścienia, więc stylizacja bardziej surowy. Damskie pierścienie cieszą najbardziej niezwykłych form, wzorów i rodzajów plecionka.

Zalecenia dotyczące doboru biżuterii

Oczywiście, takie piękne kobiece ozdoby chce zebrać jak najwięcej i nigdy się z nimi nie rozstawać. Jednak wszystko ma swoje granice, tak i nie każdy strój będzie wyglądać właściwe.

Jak utrzymać harmonię w stylu?

  • Ocenić korzyści starannego krótki manicure. Z nim falangovye pierścienie będą wyglądać o wiele bardziej interesujące, niż na długich i mocnych paznokciach. Kombinacja niewłaściwego "drapieżnego" manicure z takimi pierścieniami będzie przypominać sroka natsepivshuyu wszystko na świecie.
  • Paleta kolorów paznokcie też ma znaczenie. Pierścionek na dwa paliczki lub na jedną w połączeniu z jasnym, lśniącym kolorem paznokci, przyćmi dekoracji. To samo odnosi się do nagietek ze skomplikowanymi rysunkami, ozdobione dużymi kryształkami, sztukaterie i inne. Jeśli chcesz podkreślić piękno swoich rąk, to należy to robić, albo jasny manicure, albo za pomocą piękne dekoracje.
  • W przypadku biżuterii i z srebra, i złota, nie mieszać ich ze sobą. Podziel przynajmniej w różnych rąk, tak będzie o wiele bardziej stylowo i ciekawie.
  • Nie przesadzaj z ilością pierścieni. Maksimum, które można pozwolić na jednej ręce – 7 sztuk. I to odnosi się tylko małe zwykłe lub falangovye pierścienia. Jeśli już bardzo chcesz metalowych ozdób, to możesz nosić kilka bransoletek lub zegar. Duża liczba dużych pierścieni stworzy wizerunek tandetą cyganki, a nie kobiety o wyrafinowanym guście.
Jeśli nie ma konkretnych pomysłów, jak połączyć pierścienie między sobą, to tutaj jest kilka opcji. Uroczo i elegancko wyglądają falangovye pierścienie w solowym wykonaniu. Jeden pierścień będzie zwracać na siebie uwagę, dlatego dobrze jest, jeśli ono będzie ze srebra lub złota z ciekawym splecione lub małym kamieniem. Pierścionek na dwa paliczki, lub masywny pierścień na główną falangi i cieniutki na górną, wygląda świetnie. Takie połączenie nadaje się nawet dla surowego ubioru biurowego. Pięknie i oryginalnie wygląda połączenie jednego dużego pierścienia, otoczonego cienkich pierścieni, na falangakh. Można użyć duży i cienki na jednym palcu, czy też pierścień na dwa paliczki, a obok jeden cieniutki pierścionek. Nie warto zakładać trzy pierścienie na jeden palec. Dla bardziej niezwykłych osobowości, można zwiększyć ilość pierścieni do dwóch masywnych i trzech falangovykh. Można bawić się na kontraście i ozdobić kciuk masywnym pierścieniem, a mały palec zgrabny obręczy ze srebra lub złota. Należy pamiętać, że na dużym palcu nie zawsze wygodnie nosić biżuterię. Niezwykle prezentują się falangovye pierścienia w jednym stylu, na sobie założone na trzy palcami z rzędu: serdeczny, środkowy i wskazujący. Bardzo świeżo wyglądają geometryczne motywy i zygzaki. Udekorować każdy palec tylko pierścieni na falangakh, doskonale utrzymuje się zalecenie dotyczące ograniczenia ilości pierścieni w 7 szt. można Więc wykorzystać wszystkie zapasy biżuterii ze srebra i złota, dekorowanie małymi pierścieniami jedną falangi każdego palca.
Nie bój się łączyć dekoracji między sobą. Najważniejsze to nie łącz złoto i srebro na jednej rączce i nie przesadzać z ilością dużych pierścieni. Jeszcze opierać się na własne odczucia. Ozdoby nie powinny powodować dyskomfort i przeszkadzać podczas lekcji domowymi sprawami.

Kilka oryginalnych, modnych kształtach

Aby nie zgubić się w swoich pragnieniach, można wcześniej zastanowić się, jaki kształt pierścień chce, ze srebra lub złota, a może i w ogóle z zwykłego medycznego stopu. Bardzo atrakcyjnie wygląda pierścionek w kształcie sprężyny. Są modelki, gdzie dodatkowo wykorzystują kryształy na jednej ze stron pierścienia. Kolekcja modnych domach EricksonBeamon, EddieBorgo, MaisonMartinMargiela składały się z eleganckiej złotej biżuterii, odlewy w skomplikowane formy i otdekorirovannye takich niesamowitych kamieniami, jak białe i czarne diamenty, rubiny i szmaragdy. Mało kto może sobie pozwolić na taki urok, ale pomarzyć lub znaleźć coś podobnego z bardziej dostępnego srebra, całkiem możliwe. Zaskoczyć niezwykłym designem pierścieni mógł jeszcze i Karl Lagerfeld, swoją kolekcję niesamowitych krążków na każdy palec i nawet na nagietki, z niezwykle pięknymi rysunkami kamieni. Wszyscy krytycy pewni, że te markowe motywy w biżuterii świecie będą jeszcze długo utrzymać uwagę publiczności i będą bardzo popularne.
Niezwykłe i oryginalne formy falangovykh pierścieni kochany przez wielu a te i gwiazdami sceny. Bardzo często można zauważyć na zdjęciach, że ich palce ozdobione i bardzo cieniutki, i dość dużymi pierścieniami.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Takie Kuszące Pierścienie
Takie Kuszące Pierścienie
Takie Kuszące Pierścienie
07.02.19 Pierścienie / Biżuteria
Pierścień jest najbardziej popularną ozdobą, a nosić go jako talizmanu zaczął jeszcze w czasach pierwotnych. Od różnorodności nowoczesnych wyrobów oślepiony, co można
Pierścień Do Oferty Ręce i Serca, Jaki Pierścionek Dają, Gdy Sprawiają, że Oferta Dziewczynie
Wybrać pierścionek dla małżeństwa — sprawy skomplikowane, wymagające pewnej wiedzy. Trzeba, aby nie tylko pięknie wyglądało, ale było wygodne w noszeniu i odpowiadały
Obrączki Klasyczne, Jakiej Szerokości Powinny Być, Jak Wybrać Rozmiar na Krótkie Palce, Opcje Obruchalok Bez Kamieni na Wesele
W przygotowaniach do ślubu jest ważnym, ale wzruszający moment, który często odkłada się na najbardziej ostatniej chwili. To wybór obrączek ślubnych. Wielu wydaje się,
Stylowe Kolczyki Kongo w Kształcie Pierścieni z Diamentami, Fianitami, Złotymi i Srebrnymi Wstawkami
Kolczyki kongo – to rodzaj kolczyków, które mają specyficzną formę okrągłą o różnych średnicach. W większości przypadków kolczyki kongo wykonywane są puste, dzięki czemu
Pierścionki z Diamentami Czarnymi, Żółtymi i Różowymi, Piękne Kobiece i Męskie Pierścionki z Białego Złota, Platyny Lub z Ceramiki
Diamenty to najlepsi przyjaciele dziewczyny. Ta wypowiedź trudne wyzwanie, ponieważ kobiety kochają piękną biżuterię. Są różne rodzaje pięknych ozdób, jednak złoty
Pierścionki ze Złota, Które jest Zawsze w Modzie
Pierścionki ze Złota, Które jest Zawsze w Modzie
Pierścionki ze Złota, Które jest Zawsze w Modzie
11.04.19 Akcesoria / Pierścienie / Biżuteria
Pierścienie we wszystkich czasach były popularnych ozdób. Teraz noszą je kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci jubilerów robią śmieszne miniaturowe pierścienie. Te ozdoby