Małe Plecaki Modne Damskie Dla Miasta, Czerwone, Szare i Czarne Mini Torebki Skórzane z Ćwiekami, Różowe Stylowe Modele Młodzieżowych Plecaków
09.04.2019 188 0 panibasia

Małe Plecaki Modne Damskie Dla Miasta, Czerwone, Szare i Czarne Mini Torebki Skórzane z Ćwiekami, Różowe Stylowe Modele Młodzieżowych Plecaków

W zakładkach
Trendy w modzie w ostatnich latach są takie, że małe plecaki dla miasta zyskują popularność nie mniejszą niż znane wszystkim torby damskie i męskie portfele, bo mają jakieś szczególne zalety:
 • Troska o zdrowie. Zawsze wiadomo, że jeśli długo nosić torbę na jednym i tym samym ramieniu, jest duża szansa zarobić boczna skolioza. A jeśli w niej jeszcze i ciągle będzie coś ciężkiego (kurtka, zmienne obuwie i produkty kupione w sklepie, na przykład), prawdopodobieństwo zwiększa się w czasie. Z małym plecakiem nie ma takiego problemu — zapewnia plecach symetryczne obciążenie.
 • Pewna lekkość. Zawsze wiadomo, że jeśli nosić w ręku lub na ramieniu, bardzo szybko i ręka i ramię zacznie boleć. Z małym plecakiem nie ma takiego problemu — on pozwala wygodnie rozłożyć ciężar i, nie czując zmęczenia, nosić znaczne masy ładunku.
 • Temat ręce. W warunkach miasta to ważne — rękami trzymają się za poręcze, odliczać pieniądze w sklepie, głosują autobusu i robią setki innych rzeczy. Umieszczonej pod łokciem torba przeszkadza w większości przypadków — mały plecak spokojnie wisi za plecami, dopóki nie będzie potrzebne.
 • Ogromna zdolność adaptacji pod konkretne potrzeby. Są plecaki dla sportowców i plecaki dla rowerzystów. Plecaki dla fotografów i dla osób, które nie lubią rozstawać się z laptopem. Nawet najmniejszy miejski plecak może posiadać wielu oddziałów i doskonale pasować vybravshemu jego osobie.
 • Ogromna zmienność. Są plecaki ze skóry i zamszu, plecaki z wzorami i bez, z frędzlami i wstążkami w różnych kształtach i kolorach. Osoba, która nie jest obca troska o swój wygląd, z łatwością wybierze projekt, który nadaje się idealnie.
Ponadto, mały plecak jest bagażem podręcznym, można go zabrać ze sobą w podróż, a także ozdobić według własnych upodobań. Odpowiednio dobrany on zaspokoi wszystkie wymagania i będzie niezastąpionym bardzo szybko. Najważniejsze — aby dokonać wyboru.

Co trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze małego plecaka?

Istnieje kilka podstawowych kryteriów, które trzeba zwrócić uwagę. W skrócie wyglądają one tak:
 • Komfort. Jest to pierwsze i najważniejsze — jaki piękny był plecak, jeśli z nim nie będzie wygodne, żadnego pożytku z niego nie będzie.
 • Materiał. Wodoszczelność, lekkość, piękno — wszystko to właściwości tkaniny, które trzeba szukać. Możliwości jej wiele.
 • Przystosowanie pod konkretne potrzeby. Trzeba wziąć pod uwagę, czy plecaka wszystkie potrzebne oddziału, czy on jest wielki.
 • Jakość wykonania. Ciekawostki, które na pierwszy rzut oka zdarzenia nie są ważne — na przykład, kształt pioruna — mogą mieć duży wpływ na to, ile i jak dobrze plecak będzie trwać.
 • Projekt. Plecak musi być elegancki, ale patrzeć na to trzeba w pierwszej kolejności, dopiero po upewnieniu się, że on również niezawodny i wygodny.
Oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę również cenę i markę, pod którą plecak wydany. Jednak zatrzymajmy się na innych kryteriach.

Komfort

Istnieją dwa główne czynniki, które wpływają na to, jak wygodne będzie mały plecak do miasta. Ramiączka. To właśnie od nich zależy, jak dobrze rozłożyć ciężar. Niewygodne pasy — gwarancja, że za kilka godzin z plecakiem na plecach zaczną się bóle pleców, uczucie zmęczenia i ciężkości. Aby tego uniknąć, należy zwracać uwagę na:
 • szerokość — zbyt wąskie ramiączka będą "ciąć" ramiona;
 • miękkość — zbyt twarde pasy też będą bolesne naciskać, bo najlepiej im być wzmocnione specjalnymi miękkimi opuszkami;
 • wentylację — na ramiączkami muszą być specjalne rynienki, które zapewnią dostęp powietrza i nie pozwolą ubrania zamoczyć;
 • zaczepy muszą być niezawodne i poruszać się na tyle łatwe, aby w każdej chwili można było zmienić długość taśmy, ale pod ciężarem plecaka ona nie rozciąga się sama w sobie;
 • klatki piersiowej pasek — u małych plecaków występuje nie we wszystkich przypadkach i nie zawsze jest konieczne, ale pomaga utrzymać postawę i rozłożyć ciężar.
Oparcie. Niewygodne oparcie plecaka — gwarancja na bóle pleców. Dlatego przy zakupie trzeba koniecznie upewnić się, że:
 • oparcie nie jest zbyt stabilny — w przeciwnym razie nie będzie zakłócać normalnego, wygodnego położenia pleców;
 • oparcie nie jest zbyt miękkie — inaczej plecami będzie można odczuć wszystkie nierówności rzeczy, ułożonych w plecak;
 • wyposażony w system wentylacji — miękkie poduszki, wyżłobieniami, które zapobiegają mokre plecy nawet w najbardziej upalny dzień.
Nawet piękne małe plecaki powinny być wygodne, ponieważ poświęcić dla urody zdrowie — maksymalnie zły pomysł.

Materiał

Materiały, które są używane do produkcji plecaków, można podzielić na dwie duże grupy. Materiały zewnętrzne: właśnie z nich wykonana jest sam plecak i od nich zależą jego właściwości. Wśród nich:
 • Gabardyna. Lekka, gęsta, miękka tkanina. Trzyma formę, słabo brudzi, nie przepuszcza wody, ale przepuszcza powietrze. Dobra opcja dla łatwego letniego ryukzachka, w który można umieścić kilka kanapek, książkę i mineralną.
 • Gobelin. Ciężka tkanina dekoracyjna z ornamentem, jaki jest na dywanie. Im grubsza tkanina, tym jaśniejsze i panoramiczny nałożony na niego wzór. Zwarta, wytrzymała tkanina, która łatwo trzyma formę. Jednak jest wrażliwy na wilgoć — lepiej nie wchodzić z nią w deszczu i czyszczone na sucho.
 • Denim on denim. Odporna na ścieranie, piękna gęsta tkanina, która nie trzyma formę i z czasem blakną, a także przepuszcza wilgoć. Dobrym rozwiązaniem dla dekoracyjnego małego plecaka dla kobiet.
 • Zamsz. Przyjemna w dotyku, delikatna tkanina, która utrzymuje kształt i wygląda po prostu magicznie. Rzadko wymaga dodatkowego wystroju, ale jest wrażliwa na wodzie i z czasem nosi, tracąc cały widok.
 • Kanvas. Wytrzymała dwuwarstwowa tkanina, bardzo odporna na zużycie, nie przepuszczająca wody, nie zmienia kształtu. Stosowany w przemyśle często do produkcji plandek i namiotów.
 • Kordura. Początkowo wyposażenie wojskowe — bardzo gruba, solidna, ciężka tkanina, która praktycznie nie nosi. Nie jest wrażliwa na wodzie i błocie. Jedyną wadą — zamarza na mrozie, staje się twarde. Służy nie do młodzieżowych małych plecaków, a do profesjonalnego sprzętu, z którym chodzą na wycieczki turystów, myśliwych, rybaków.
 • Nylon. Najbardziej popularny materiał do miejskich plecaków. Lekki, wytrzymały, powoli się zużywa, pozwala robić plecaki dowolnych kolorach. Zmoknąć, ale powoli.
 • Jeans. Małe plecaki ze skóry prawie nigdy nie są naturalne — są one wykonane głównie z ekokozhi. Jest wytrzymała, elastyczna, nie powoduje alergii, zachowuje kształt, przepuszcza powietrze, nie wchłania wody ani brudu. Żadne zwierzęta do jej budowy nie ginie, bo ona jest ekologicznym materiałem, chociaż na wygląd niewiele różni się od naturalnej.
Podszewka. Jest używany, aby ukryć szwy i zapewnić dodatkową wytrzymałość. Często w niej wykonane są kieszenie. Do jego produkcji używane są:
 • Atlas. Szczelny, solidny, nie zelektryfikowana, dobrze trzyma kształt, ale przy tym łatwo wchłania wszelkie wilgoć, dlatego jeśli w plecaku będą noszone atrament, soki i inne brudzić płyn — lepiej wybrać inny materiał podszewka.
 • Wiskoza. Solidna i tania, ale łatwo się rozprowadza. Bardzo lekka, stosowana najczęściej dla bardzo małych plecaków.
 • Kupro. Nie gniecie, jest wytrzymały i miękki, ale droga.
 • Polieter. Nie wchłania wilgoci, nie jest podatny na zabrudzenia i bardzo trwały, za nim jest łatwe w pielęgnacji, ale — czysty syntetyk.
 • Siatka. Materiał podobny do rybacką sieć, która jest stosowana do formowania oddziałów i wystrój plecaka.
Przy zakupie plecaka ważne jest, aby zwracać uwagę na to, jak łączy tkaniny i jak, dzięki nim, lekki, wygodny i nieprzemakalny.

Sprawność fizyczną i jakość wykonania

Po określeniu fizycznych wygodę i treści, należy zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, które zapewniają podstawowy komfort użytkownika. U plecaka może być:
 • Kieszeń na laptopa. Musi zapewniać wystarczającą mocowanie — w tanich samych modelach to często jest po prostu osobna kieszeń, w której gadżet swobodnie przesuwa się w dowolnym kierunku.
 • Oddział dla aparatu. Specjalna "sztuczka" dla osób, które nigdzie nie rozstają się z ulubionej techniki. Modele te często zawierają również dodatkowe kieszonki pod przydatnych zdjęcia-akcesoria.
 • Oddział dla dużych rzeczy. Często ta cecha występuje u sportowych, plecaków, ale umieścić w nim można nie tylko buty do biegania, na trening, ale i kurtkę, i zapas jedzenia, i w ogóle wszystko, co przyjdzie do głowy.
 • Zewnętrzna kieszeń na wodę z siatki. Spotyka się nie tylko sportowych, plecaków, ale i wszędzie. Przydatne dla tych, którzy lubią dbać o siebie.
 • Kieszeń do papeterii. Zawiera specjalne kieszonki na długopisy i ołówki, które są łatwe do wkładania.
 • Małe kieszenie na różnego rodzaju drobiazgi. Przydadzą się tym, którzy lubią nosić ze sobą wiele małych przydatnych rzeczy — od słuchawek do zapałek.
Oprócz cech konstrukcyjnych przed zakupem należy zwrócić uwagę na to, jak dobrze w całości wykonany plecak. Trzeba patrzeć na:
 • Zamek błyskawiczny. Powinny one być duże, wiarygodne. Należy osłaniać przed deszczem — bo co mi z wodoodpornego materiału, jeśli wilgoć łatwo oblać się przez nich.
 • Podszewka. Nie powinna się kruszyć i łuszcząca, w przeciwnym razie zamiast niej wewnątrz plecaka wkrótce będzie malownicze łachmany.
 • Szwy. Muszą być solidnie zszyte — najlepiej podwójnym szwem — i nie jest to zbyt widoczne. Osobno trzeba zobaczyć, jak przyszyty uchwyt i pasy, aby w najmniej oczekiwanym momencie nie puścić.
Modne małe plecaki czasami nie są wykonane bardzo dobrze — i wtedy, niezależnie od stylowej nie była priglyanuvshayasya model, lepiej wybrać inną, bardziej niezawodne.

Projekt

Żywe kolory, liczne akcesoria, dziwaczne formy — plecaki są bardzo różne, i podejść do wyboru konkretnego trzeba delikatnie. Może on być bez zarzutu z punktu widzenia niezawodności, ale absolutnie niegustowny z punktu widzenia projektu — lub po prostu nie pasować do konkretnej okazji. Dlatego trzeba uważnie śledzić dwoma parametrami:
 • Zgodność elementów samego plecaka. Powinien być utrzymany w jednolitym stylu. Wszystkie kolory w nim powinny być łączone między sobą. Wszelkie wstawki haft czy inna tkanka, czy, akcesoria czy muszą być osmyslenny i wspierać ogólną koncepcję, a nie wypadać z niej. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o jasnych wersjach — tak małe czerwone plecaki muszą być spełnione w doskonałym smaku, w przeciwnym razie będą wyglądać głupio.
 • Zgodność plecaka z resztą ubrania. Jest błędem myśleć, że mały stylowy plecak nadaje się wyłącznie do workowaty sportowym majtkach i przydeptać adidasy w połączeniu z najbardziej skromna, wygodne do ćwiczeń, fryzurą. W zależności od projektu, może stać się doskonałym dodatkiem do innych stylów.
Połączenie w różnorodnej stylistyce:
 • Małe skórzane czarne plecaki komponują się niemal ze wszystkim. Ścisłe biurowa odzież, nieformalne szata gotha, zwykłe miejskie skróty — chyba, że do stylu nastolatka, która uwielbia wszystko różowe, czarna skóra nie jest idealna.
 • Różowy mały plecak idealny do obrazu romantycznie nastrojonej młodej dziewczyny — klasyczna tradycyjna sukienka, delikatna bluzka wraz z niewielką spódnicy — można wymyślić wiele najbardziej fascynujących kombinacji. A jasny różowy, ledentsovyy kolor nadaje nastolatek, lub dziewczyna, kopiruyushchey taki styl.
 • Biały mały plecak nie jest bardzo praktyczne, ale w różnym wykonaniu może podejść praktycznie do wszystkiego. Udekorować kolorowymi plakietki, będzie dziecięcym. Założyć razem z surowym biurowym stroju — uzupełniają go i też będzie wyglądać na swój sposób surowo. Najważniejsze — fantazja.
 • Mały plecak z kolcami. Nadaje się jak neformalam, jak i ludziom, którzy cenią sobie przestrzeń i chcą podpowiedzieć, że do nich lepiej nie podchodzić zbyt blisko.
 • Mały szary plecak. Rozwiązanie uniwersalne, nemarkoe i wygodne.
Także, zamiast odbierać zakupiony plecak — znanych marek lub nouneym — jak to jest, można uzupełnić go pięknymi dodatkami i zrobić naprawdę wyjątkowa. Można do tego wykorzystać:
 • ikony, które są wystarczająco wymownie opowiedzą o tym, czym interesuje się pan plecaka — a zrobić je można nawet własnymi rękami;
 • akcesoria-piloty, które mogą wyrazić każdą myśl, odzwierciedlać każde hobby lub po prostu cieszyć oko wymyślnych kształtów;
 • zawieszenia-pędzle, które doskonale komponują się z frędzlami i mogą być nie tylko przyjemne dla oka, ale i w dotyku;
 • frędzle, które mogą ozdobić każdy odcinek plecaka i stać się zupełnie niesamowitym dodatkiem do jego całkowitej rodzaju;
 • hafty, które można zamówić u mistrza lub zrobić samemu, i które mogą przedstawiać wszystko i wyglądać zupełnie magicznie;
 • naszywki, które można zrobić samemu lub kupić i przyszyć do plecaka szczelnie — od znaku promieniowania do uśmiechnięta buźkę (co prawda na mały plecak ze sztucznej skóry nie zasiądą);
 • kolce, które można kupić oddzielnie i umieścić w formie do każdej figury.
Po tym, jak plecak wybrane, kupione i urządzone, może stać się po prostu niezbędne — jeśli podejść do wyboru z umysłem.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Biały Plecak Damski Skórzany z Niebieskimi Kwiatami, Sportowy Czarny w Codziennym Stylu, Mały Miejski z Zamszu z Kieszeniami
Biały plecak – komfortowa torba, zajmuje honorowe miejsce w ofercie znanych marek mody. Dzięki różnorodności modeli, łatwo wybrać fason do spacerów po mieście lub do
Dżinsowy Plecak Damski Własnymi Rękami, z Czym Nosić i Jak Ozdobić Cekinami, Nadrukami Lub Koronką, Modny Wystrój 2019 Koty i Sowy
W ostatnim czasie plecak stał się modnym trendem nie tylko w Europie. Jego popularność wynika z faktu, że jest to łatwa sztuka, przeklęta ręce do niekończących się
Skórzany Plecak Stylowy Dla Dziewczyn, z Czym Nosić Modny Miejski Portfel Koloru Białego Lub Szarego, Designerski Niebiesko-zielony Plecak z Ozdobną Wstawką
Rytm współczesnego życia miejskiego dyktują swoje wymagania do garderoby, butów, akcesoriów, więc aby być w trendzie, pożądane jest, aby wybrać wygodne, komfortowe i
Szary Plecak Damski Skórzany Lub Różowy Mały, z Czym Nosić Jasny Pomarańczowy Małego Rozmiaru z Zamszu, Model z Haftem, breloczek i Metalowym Stylu
Jeszcze dziesięć lat temu plecak był symptomem wspinaczy, wojskowego lub turysty, ale nie młody panie, przecież modele były wyjątkowo nieporęczne, w nich można było
Damskie Plecaki 2018, Które w Modzie Jesienią, z Czym Nosić Stylową Skórzaną Torbę w Mieście, Młodzieżowe Jasne Plecaki
Plecaki szybko wchodzą w modę, i nie tylko młodych, ale i kobiecą. Jeszcze kilka lat temu mama nie mógł przekonać swoich uczniów-młodzieży chodzić do szkoły z
Modne Damskie Plecaki 2019 z Ekokozhi, z Tkaniny i Skórzane, Sportowe Białe i Czerwone, z Czym Nosić Piękne i Stylowe Modele
Wcześniej plecaki były integralną częścią każdego podróżnika. Teraz są one niezbędne w codziennym życiu. Damskie plecaki również, jak i torby, twierdzą, że być częścią