Splot Włoszka, Oplot Włoskiej Złote Łańcuszki i Bransoletki, Rodzaj Tkania
30.03.2019 378 0 panibasia

Splot Włoszka, Oplot Włoskiej Złote Łańcuszki i Bransoletki, Rodzaj Tkania

W zakładkach
Z pomocą wyplatania "włoszka" produkowane są kobiece bransoletki i naszyjnik. Charakteryzują się oryginalnym wyglądem oraz wysoką wytrzymałością. Wygląd bransoletki w zgodzie z rękawów "bismarck" ("kardynał"), "python".

Cechy włoskiego wyplatania

Bransoletka "włoszka" różni się od innych odmian wyplatania przede wszystkim zdolności. Ogniwa łączone są w szczególny sposób, dzięki czemu efektem pracy staje się powszechne, ale powietrze i lekki dekoracji. Cechą produktu jest odporność na odkształcenia, wytrzymałość i trwałość. Pamiętaj: "włoszka" będzie służyć ci długo i stanie się perełką w twojej kolekcji. Produkowane są wyroby ze złota, srebra i mosiądzu. Cena złotych i srebrnych łańcuchów wysoka, wariant z mosiądzu o wiele tańsze.
Włoskie złote łańcuchy dodają ogółu męskiej szyi solidności, a wdzięczny kobiet – finezji. Nosić produkt można codziennie, nie zdejmując, jak i na specjalne uroczyste okazje. Łańcuch jest sama w sobie wytrawny ozdobą, ale jeśli chcesz, możesz podnieść zawieszenie, które będzie korzystne podkreślać swoje zalety.

Zalety

Popularny splot "włoszka" sprawdza się jako elegancki, ale ciężkie. Poniżej przedstawiono zalety produktów:
 • Klejnot masywne, więc niezawodne. Ogniwa nie są podatne na odkształcenia, są one ściśle do siebie przylegać.
 • Włoska oplot korzystnie prezentuje się zarówno na mężczyznach jak i kobietach. Niezależnie od wieku i pozycji, on daje mężczyźnie solidności, odwagi i stepennosti. Złote zestawy nie wszystkich stać, więc "włoszka" ozdobi tylko zabezpieczonego człowieka, co pokazuje jego status.
 • Włoska klejnot pasuje bardziej dojrzałym kobietom, niż młodych dziewczyn. Ja podkreśli sytuację finansową i stać się godnym ozdobą doświadczenia i mądrości. W tym czasie jak na młodą devchach'ey szyi ono będzie wyglądać śmiesznie i bez smaku. "Włoszka" stylowy uzupełni strój wieczorowy, w szczególności – sukienka w podłogę.
 • Łańcuch jest wyposażona w duże wygodne zapięcie, które zapewnia wytrzymałość produktu w tym skalnej miejscu.
Szczęśliwi posiadacze "włoszczyzny" będą mogli znaleźć jeszcze wiele zalet, oprócz wyżej wymienionych, które będą podobać się tylko do nich.

Wady wyplatania

Wady "włoszczyzny" bardzo rzadkie, ale są one obecne:
 • Włoska splot łańcucha sprawia, że produkt jest bardzo ciężki. Niektórzy ludzie nie lubią nosić na sobie "łańcucha". Ta opcja nie jest dla nich.
 • Kobiety, które chcą nosić "włoszkę" z elementem dekoracyjnym, mogą napotkać trudności wyboru. Trudno jest znaleźć odpowiedni wisiorek pod takie szerokie na biżuterię.
Będziesz mógł przekonać się osobiście, że technologia produkcji bransoletek doprowadzona do automatyzmu. Pozwala to zmniejszyć ilość wad produktu do minimum.

Materiały: złoto, srebro, mosiądz

Jak wspomniano powyżej, produkty są wykonane ze złota, srebra i mosiądzu. Najnowsza stosowane znacznie rzadziej. Złote ażurowe klejnoty są wysokie w cenie pozwolić może sobie pozwolić na nie każdy. Ale cena się opłaca: metal nie jest podatny na korozję, nie utlenia się. Używane są wszystkie odcienie złota, próba używany 585 i poniżej (wyższe sprawiają, że produkt jest miękkie i łamliwe). Coraz większe rozpowszechnienie otrzymują srebrne bransoletki. Aby zapobiec ich ciemnienie, nakłada pozłacane, próba używany 925 i poniżej. Ciekawym rozwiązaniem będzie łańcuch, na którą nakłada się najsubtelniejszy warstwa srebra próby 999. Na zewnątrz staje się bardziej atrakcyjna, a do tego zwiększa wytrzymałość produktu.

Możliwe warianty wyplatania

Technika wyplatania pochodzi z Włoch, ale ma kilka odmian:
 • Arabski oplot. Okrągłe ogniwa naśladują arabski scenariusz. Mogą być urządzone diamentami.
 • Olsztyn. Ogniwa są połączone luźno. To daje lekki efekt dekoracji.
 • Owalne. Elementy osadzone mocno do siebie i łączą się w owalny kształt.
 • Splot "strumyk". Różni się linki, peretekayushchimi jeden do drugiego.
 • "Bizancjum". przeplatać się zwykłe i w kształcie znaku nieskończoności elementy.
 • Królewskie. Przeplatają się segmenty w postaci koron.
To tylko część listy istniejących włoskich dekoracji. Ich łączy w sobie piękno i jakość.

Ręczna produkcja dekoracji

Ręczna produkcja będzie kosztować więcej, ale można wybrać długość i grubość łańcucha, próbę metalu. To długa, żmudna praca. Jubiler wykonuje wszystkie etapy budowy samodzielnie: od wyciągania drutu aż do ostatecznego szlifowania.

Kute kopii produkcja włoszczyzny

To coś pośredniego między ręcznym i maszynowym produkcją. Produkcja ogniw odbywa się na maszynie, a potem jubiler wykonuje pracę samodzielnie: sprawdzić jakość pierścieni, zagęszcza je, wykonuje spoinę. Takie ozdoby ze złota będzie tańsze niż produkt ręcznej produkcji, ale nie straci na jakości.

Maszyny do produkcji bransoletki i naszyjnik

Cała praca jest podporządkowana maszyn i obrabiarek, nawet kontrola jakości spełniają właśnie oni. Za pomocą programu opracowany kształt i gęstość drutu, długość łańcucha, instaluje niezbędne próba metalu. Całą pracę wykonują automatyczne urządzenia. Ale w końcu na światło pojawia się nie mniej silne i choć samolot naszyjnik.

Cena i wartość włoskiego dekoracji

Włoskie dekoracje w życie swojej masywności sprzedawany najczęściej właśnie jako wskaźnik statusu i zamożności. Bez względu na uniwersalność posiadania produktu zarówno mężczyzną, jak i kobietą, istnieją pewne preferencje w wyborze grubości i kształtu. Dla kobiet lepiej kupić cienkie, naszyjnik i bransoletki (szerokość ogniwa od 0,2 do 0,3 mm) lub szerokie i płaskie wyroby. Mężczyźni dodadzą pewności siebie jak trójwymiarowych dekoracji (ogniwa od 0,5 mm), jak i płaskie, ale szerokie.

Jak wybrać biżuterię

Łańcuchy z splecione "włoszka" trzeba kupować tylko w sklepach z biżuterią i sprawdzać próbki jak na samym produkcie, jak i na etykietce. Niektóre duże biżuteria sieci sklepów mają także certyfikat. Zakupu można dokonać nawet w sklepie z biżuterią w domu. Długość łańcucha musi być odpowiedniej długości szyi lub ręce. Naszyjnik wybierane są zazwyczaj o długości od 40 do 50 cm Bransoletka musi być optymalnej długości, która nie pozwala dekoracji odlecieć, ale i nie perezhimayushchiy nadgarstek. Jeśli lubisz złote wyroby, ale budżet jest ograniczony, doskonałym rozwiązaniem będzie wiany złoto: produkt jest pusta w środku, co nie zmniejsza jego ozdobnych i wskaźników jakości. Zawsze wybieraj to, co w duszy, bo ozdoba, która nie cieszy, będzie leżeć na półce.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji

Aby maksymalnie wydłużyć czas noszenia produktu, unikać mechanicznego oddziaływania na niego. Nie trzymaj ozdoba długi czas w warunkach podwyższonej wilgotności i temperatury, nie warto nadużywać trafienie perfum i innych kosmetyków na powierzchnię.
Okresowo należy czyścić biżuterię specjalnymi środkami: rób to starannie, mycie każde ogniwo. Przy przestrzeganiu tych prostych zasad ulubiona "włoszka" będzie cieszyć państwa przez długie lata.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Rodzaje Tkania Wątków: Jak Prawidłowo Zrobić Wybór Biżuterii, Biżuteria
Łańcuch jest uniwersalny i funkcjonalny dodatek, który, poprzez właściwe budowy, staje się pełnoprawnym produktem w świecie jubilerskim. Jej noszą w postaci samodzielnej
Splot Kardynał, Splot Łańcucha, Złoto i Srebro, Łańcuch Kardynał, Biżuteria
Splot "Kardynał" — jedna z najbardziej skomplikowanych technik wykonywania łańcuszków i bransoletek. Jego druga nazwa — "Bismarck", na cześć Otto von Bismarcka,
Weneckie Splot Łańcucha, Oplot z gór ze Złota, Bransoletka i Łańcuch Wenecja
Łańcuch – to na biżuterię, jest uniwersalnym dodatkiem do kobiecego wizerunku. Nic dziwnego, że ten produkt działa w wielu różnych stylach. Ale jednym z kobiecych
Biżuteria męska Biżuteria na Szyję, Brutalny Złote, Srebrne i Skórzane Bransoletki i Pierścionki Dla Mężczyzn, Łańcuchy i Wisiorki
Początkowo ozdoby zaczęły nosić mężczyźni. Były to elementy statusu społecznego i ochrony, szlachetni oznaczenia żołnierzy i po prostu spektakularne odważne dekoracje.
Modne Bransoletki na Nogę ze Złota, Srebra Lub Koronki, Piękne Pierścionki i Łańcuszki z Zawieszkami
Miłość do akcesoriami u kobiet znana jest od czasów starożytnych. Różnorodność ozdób ożywić i wprowadzić smak dowolny obraz współczesnej dziewczyny. Na szczególną uwagę
pancerny Splot Łańcucha, Łańcuch pancerny Wyplatania ze Złota, Podwójna pancerny Naszyjnik i Bransoletka
Damskie złote łańcuchy zawsze pięknie i delikatnie wyglądały na szyi. To bardzo smaczne i wszechstronne ozdoba może doskonale komponować w dowolny sposób i stać się jego