Weneckie Splot Łańcucha, Oplot z gór ze Złota, Bransoletka i Łańcuch Wenecja
28.02.2019 927 0 panibasia

Weneckie Splot Łańcucha, Oplot z gór ze Złota, Bransoletka i Łańcuch Wenecja

W zakładkach
Łańcuch – to na biżuterię, jest uniwersalnym dodatkiem do kobiecego wizerunku. Nic dziwnego, że ten produkt działa w wielu różnych stylach. Ale jednym z kobiecych plecionka jest technika weneckiego stylu. Jubilerzy oddają swój głos na tę technikę, polecają ją swoim klientom.

Cechy technologii weneckiego wyplatania

Tak oryginalny splot jest często porównywany z kotwiczny metodą. Dla niego charakterystyczną cechą jest naprzemienne płaskich, a także szerokich ogniw. Szerokość ogniwa zwykle nie przekracza 8 mm, a długość – do 1 cm Ogniwo częściej ma kwadratowy lub kształt prostokąta. Zależeć to będzie od tego, jaki stopu metali używany. W konstrukcji i wyglądzie weneckie splot wygląda subtelnie i bardzo oryginalne. Więc to jest produkt, czy to naszyjnik, czy bransoletka, będzie mógł ozdobić zupełnie każdego stroju. Sama technologia odnosi się do uniwersalnego klasycznego typu. To jest, gdy wszystkie ogniwa między sobą takie same, ich forma nie różni się od siebie. Żadnych dodatkowych grawerowanie przy tym nie ma. Ogniwo w tym splot jest tworzony indywidualnie. A w zależności od grubości i tworzonego formularza istnieją dwie techniki weneckiego wykonania. To:
 • Technologia tradycyjnego charakteru. Przy tej metodzie każdy pierścień na łańcuszku wykonany oddzielnie. Wszystko odbywa się ręcznie. Mistrzowie starają się zwrócić uwagę konsolidację w miejscach zgięcia. Aby oplot w końcu udało się gęsta, złoto i srebro rozcieńcza się stopem innych metali.
 • Alternatywna technologia. Łańcuch wykonany jest raz cała, pierścienie dołączają do siebie na przemian. W tym celu w okienku żebra poprzedniego szczebla odbywa się specjalne wgłębienie, gdzie potem dołącza kolejne ogniwo. Dzięki tej technologii uzyskuje się żebrowy oplot.
Przy tradycyjnej technologii łańcuszki i bransoletki wychodzą wytrzymałe. A przy alternatywnej metodzie weneckie oplot złoty łańcuch lub srebra, daje możliwość, aby nadać jej objętości. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wielkość ogniw i ich typ więzi. Im cieńsza będzie sam pierścień, tym elegancko i delikatnie będzie wyglądać wykonany wyrób.

Zaletą odmian wyrobów weneckiego wyplatania

Ozdoby wykonane w ten sposób, mogą być na kilka odmian. Dzięki swojej technologii, którą nazywa venetsiankoy, ogniwa mają zdolność pięknie i żartobliwie wypłynąć na światło. I to biorąc pod uwagę, że nie ma żadnych innych wtrąceń i wstawek z klejnotów w dekoracji nie. Z gór jest praktycznym najbardziej trwałe splecione w branży jubilerskiej. Łańcuchy wykonane w tej technologii, doskonale komponują się z wisiorek. Pod duże ogniwa nadaje się masywny wisiorek, a oto elementy małej wielkości i średnicy rzecz w tym, będzie łączyć się z czymś czystym i małym. Bardziej opłaca się kupić od razu zestaw, wykonany w takim stylu. Może to być bransoletka-z gór, w komplecie z zawieszeniem, i taki sam naszyjnik. Taki zestaw będzie atrakcją nawet najprostszego stroju.
Projekt ozdób, wykonanych w tej technice, wygląda łatwo i naturalnie. Ale za taka pracą kryje się długotrwały proces łączenia wszystkich użytych ogniw.

Style wyplatania weneckie

Weneckie oplot otrzymywał swój rozszerzanie się również dzięki swoim stylistycznych kierunkach. Istnieją cztery odmiany. To:
 • połączenie równoległe;
 • okrągłe i bezpośrednie oplot;
 • potrójne i podwójne połączenie.
Każdy styl ma swoje określone cechy, w tym i w technice wykonania. W końcu okazuje się niesamowity złoty lub srebrny wyrób.

Bezpośrednie oplot

Można przypisać do tradycyjnej technice tkania bezpośredniego charakteru. Jest ona używana zarówno żeńskich, jak i męskich biżuterii. Ten sposób tworzenia łańcucha nadaje się do codziennych i klasycznego stylu. W oparciu o bezpośrednie wyplatania leży technika tworzenia łańcucha z jednym wspornikiem. Jest to dość prosta i ma przekrój, która może wynosić 6 mm.

Okrągły oplot

Charakterystyczną cechą okrągłego tkania jest jego objętość. Sama struktura łańcucha okazuje się zaokrąglone. Również w tym przypadku używany jest tylko jeden, ale dość szeroka klamra. Cenny metal pochodzi najwyższej próby.

Podwójny oplot

Elegancki i piękny styl tkania, który doskonale będzie wyglądać z wieczorny strój. Bransoletka w takim wykonaniu jest małe, cienkie i delikatne ogniwa. Ale sama łańcuch okazuje ogółu. Ona ma dwie zszywki.
Srebrne i złote podwójne produkty doskonale komponują się z świątecznymi łuki. Jeśli na nich trafi wiązka światła, zaczynają żartobliwie blask i blask. I to jest ozdoba przyciągnie uwagę do jego posiadacza.

Potrójny splot

W tworzeniu łańcucha służy trzech równoległych pierścienia, a łączących dwa. Ta cecha zawsze można prześledzić w produkcie wielowarstwowego wyplatania. Akcesoria w takim wykonaniu wygląda pompatycznie, luksusowo, trochę mocny, ale nie pretensjonalne. Założyć to ozdoba na imprezę, zbliżający się urlop, a nawet człowiekowi na spotkanie, które odbywa się w nieformalnej atmosferze. Łańcuch "Wenecja" z dużymi uchwytami nadaje się do tworzenia produktów przeznaczonych dla płci męskiej. A oto cienkie i małe zszywki są stosowane w łańcuchach, z których potem robią kobiece bransoletki.

Metalowe ozdoby

Subtelne i piękne akcesoria, wykonane w stylu weneckim, mogą być wykonane z różnych metali. Najczęściej stosowane:
 • złoto;
 • srebrny;
 • miedź;
 • cyna;
 • platyna.
Jeśli produkt trzeba nadać zginanie, wtedy mistrzowie złoto lub srebro uzupełniają stopów innych metali. Dlatego nie można kupić bransoletkę, utworzony w pełni tylko z jednego cennego metalu.
Biorąc pod uwagę, że przy tworzeniu łańcucha są używane różne gatunki, to pozwala zadowolić każdego konsumenta żądanie, a także podnieść ozdobę pod cały podstawowy garderoba.

Komu pasuje

Weneckie splot wątków cieszy się popularnością nie tylko wśród kobiet, ale również wśród mężczyzn. Ten produkt jest uniwersalny. Ozdoby, wykonane w tej technice, ładnie i stylowo wygląda jak na szerokim nadgarstek, jak i na subtelnym.
Jeśli chodzi o dużych i ciężkich wyborach, to akcesorium mogą sobie pozwolić pewni mężczyźni, którzy wiedzą, czego chcą od życia. A oto cieniutkie i delikatne elementy łańcucha na pewno spodoba się osobą, która preferuje znakomitej stylu.
Styl "Wenecja" w ozdobach może pozwolić sobie każdy. I nie ważne, jaką pozycję w społeczeństwie zajmuje człowiek, jaki ma status społeczny i gdzie dokładnie to będzie. Produkty będą odpowiednie w każdej sytuacji.

Technologii

Splot weneckiego charakteru można zaliczyć do klasycznego typu tworzenia biżuterii produktu. Przecież wszystkie ogniwa łańcucha różnią się samą formą i mają ogólny wygląd. Przy tym mistrzowie starają się nie korzystać z żadnych innych dodatkowych ozdób.

Tradycyjna

Technologia ta opiera się na tym, że każdy pierścień jest tworzony zupełnie oddzielnie od innych. To żmudna praca, tak jak mistrzowie ręcznie ogniwa nadają pożądany kształt. Uwagę przywiązuje się do miejsca zgięcia całego produktu. Aby osiągnąć ten efekt, stosuje się metodę rozcieńczonego stopu.

Alternatywna

Pod techniką rozumiane metoda tworzenia łańcucha, gdy na przeciwległych krawędziach dwóch sąsiednich ogniw odbywa się specjalne wgłębienie. To właśnie w niej wkłada się kolejny element. Taką technologię nazywa żebrowy. W końcu ogniwa są ze sobą połączone w najbardziej ekstremalnych krawędzi. Alternatywna technika weneckiego tkania pozwala na tworzenie dekoracji z bogatym wzorem. Może on być nie tylko stylowe i piękne, ale i przestrzennym. A wszystko dlatego, że istnieje możliwość zmiany położenia ogniw względem sąsiadujących elementów.

Połączenie nawiasów

Podczas tkania techniką venetian szczególną uwagę przywiązuje się do łączenia pierścieni między sobą. Od tego będzie zależeć wytrzymałość i trwałość tworzonego produktu. Również kreatora i jubilerów starają się wziąć pod uwagę styl kierunek, który tworzy się za pomocą unikalnego połączenia nawiasów. Od tego, jak są połączone ze sobą pierścienie, zależy wygląd biżuterii, biżuteria. Tak, zszywki, małe rozmiary i delikatne w strukturze tworzą delikatne, wyrafinowane i wyszukane produkt.

Przydatne porady stylistów

Zanim nabyć biżuterię, należy zapoznać się ze wszystkimi niuansami w zakresie zastosowań i kombinacji tej ozdoby. Do podstawowych rad stylistów należy:
 • duże ogniwa są bardziej odpowiednie dla mężczyzn, a drobne warto wybierać przedstawicielka płci żeńskiej;
 • nie należy się obawiać to ozdoba łączyć z różnymi stylami, tak jak ono jest uniwersalnym;
 • lepiej kupić od razu zestaw, w którym oprócz łańcucha wchodzi bransoletka, kolczyki lub naszyjnik, wtedy nie trzeba będzie myśleć o tym, z czym łączyć ten produkt.
Kierunek "Wenecja", reprezentująca splot łańcucha, którego zdjęcia można znaleźć w internecie, podoba się wielu. Dlatego przed zakupem należy wziąć pod uwagę zalecenia specjalistów.
Wenecka technologia jest stosowaną metodą tworzenia oryginalnego i wyrafinowanej dekoracji. Technika ta cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród konsumentów, ale i jubilerów. Przy prostej pracy okazuje się skomplikowany produkt, który jest w stanie swoimi przedstawicielami blask pod wpływem światła i promieni świetlnych. Dlatego ten popularny sposób, z pięknym tytułem podoba się wielu.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Rodzaje Tkania Wątków: Jak Prawidłowo Zrobić Wybór Biżuterii, Biżuteria
Łańcuch jest uniwersalny i funkcjonalny dodatek, który, poprzez właściwe budowy, staje się pełnoprawnym produktem w świecie jubilerskim. Jej noszą w postaci samodzielnej
Splot Kardynał, Splot Łańcucha, Złoto i Srebro, Łańcuch Kardynał, Biżuteria
Splot "Kardynał" — jedna z najbardziej skomplikowanych technik wykonywania łańcuszków i bransoletek. Jego druga nazwa — "Bismarck", na cześć Otto von Bismarcka,
Slave-bransoletka, Jak Nazywa się Bransoletka z Pierścieniem na Łańcuchu, Orientalne Ozdoby na Rękę ze Złota
Modna ozdoba, zyskuje popularność, nazywany slave bransoletką. Ten stylowy dodatek idealny pod każdym kierunku. Dlatego produkt występuje w panienka odwiedzających
Biżuteria męska Biżuteria na Szyję, Brutalny Złote, Srebrne i Skórzane Bransoletki i Pierścionki Dla Mężczyzn, Łańcuchy i Wisiorki
Początkowo ozdoby zaczęły nosić mężczyźni. Były to elementy statusu społecznego i ochrony, szlachetni oznaczenia żołnierzy i po prostu spektakularne odważne dekoracje.
Splot Włoszka, Oplot Włoskiej Złote Łańcuszki i Bransoletki, Rodzaj Tkania
Z pomocą wyplatania "włoszka" produkowane są kobiece bransoletki i naszyjnik. Charakteryzują się oryginalnym wyglądem oraz wysoką wytrzymałością. Wygląd bransoletki w
pancerny Splot Łańcucha, Łańcuch pancerny Wyplatania ze Złota, Podwójna pancerny Naszyjnik i Bransoletka
Damskie złote łańcuchy zawsze pięknie i delikatnie wyglądały na szyi. To bardzo smaczne i wszechstronne ozdoba może doskonale komponować w dowolny sposób i stać się jego