Konzhakovyy Sponzh, Sponzh Konnyaku - Co To Jest, Jak Korzystać Z Gąbką Konnyaku Do Mycia
07.05.2019 741 0 panibasia

Konzhakovyy Sponzh, Sponzh Konnyaku - Co To Jest, Jak Korzystać Z Gąbką Konnyaku Do Mycia

W zakładkach
Współczesny rynek produktów kosmetycznych przepełnione towarami, przeznaczone do delikatnego oczyszczania skóry twarzy. Najlepszym środkiem przyznaje konzhakovyy sponzh. Produkt cieszy się ogromną popularnością u kosmetyczki i u zwykłych konsumentów. Wysoki popyt spowodowany korzystnymi właściwościami produktu.

Co to jest sponzh-konnyaku

Kobiet, chcących na bieżąco dbać o skórę twarzy, interesuje pytanie, co to jest konzhakovyy sponzh. Produkt pojawił się na rynku kilka lat temu i zyskał popularność wśród większości zwolenników stałego kosmetycznego oddziaływania na skórę. Przy produkcji konzhaka są używane włókna specjalnego ziemniaków, panującej w Południowo-Wschodniej Azji. Składniki rośliny zawierają w sobie świetny adsorbentu, przyczyniając się wysoka higroskopijność. Gąbki wykonane z tego surowca są w stanie wchłonąć dużą ilość płynów. W procesie produkcji nie stosuje się różne barwniki i dodatki sztucznego typu. Korzenie roślin różnią się pruzhinistoy tekstury, ale do wstępnego nawilżania pozostają stałe (klasyczny sponzh mięknie wyłącznie po umieszczeniu w wodzie). Azjatyckie kosmetyki gwarantuje dokładne oczyszczenie skóry z martwych komórek, pozostałości innych środków makijażu, brudu i tłuszczu włókien. Konsumenci mogą wybrać opcję dla każdego rodzaju naskórka dzięki szerokiej gamie. Kolorystyka gąbki wpływa na cechy jakościowe i zakres stosowania.

Cechy gąbki

Sponzh-konnyaku (ang. konjac sponge) ma jedną kluczową cechę – w składzie produktu zawiera wieloletnia wschodnie roślin z dużą ilością przydatnych składników. Główna substancja konnyaku, glyukomannan, pomaga oczyścić skórę z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Narzędzie to stało się znane na terytorium Federacji Rosyjskiej nie tak dawno temu, ale w Chinach i Japonii jest używany ponad 2 000 lat.
chłonny zdolność produktu pozwala na wykorzystanie roślin jako wielofunkcyjne dodatki w dziedzinie kosmetologii. Dzięki miękkim izba zasady komórki skóry regenerują się w naturalnym tempie. Kolor twarzy jest normalne nawet przy użyciu na stałe.

W przeciwieństwie do zwykłych sponzhika

Zwykłe porowate gąbki nie są podzielone w zależności od skóry, w przeciwieństwie do typu Konjac. Takie produkty tworzą zbiór przydatnych właściwości. Podzespoły są w pełni bezpieczne dla niemowląt i dzieci. Zastosowanie jest możliwe w następujących przypadkach:
 • dla wrażliwej i suchej skóry;
 • w celu usunięcia różnic wiekowych – kosmetyki dobrze wpływa na razglazhivanii zmarszczek;
 • na starzenie się skóry.
Klasyczne opcje gąbki nie mogą być stosowane do kompleksowej obróbki. To jest przyczyną aktywnej dystrybucji na rynku innowacyjnych środków oczyszczenia. Kondzhak jest dostępny w każdym specjalistycznym sklepie kraju.

Zalety

Ekologicznie czyste gąbki stworzyć warunki do kompleksowej pielęgnacji. Dlatego narzędzie ma oczywiste zalety i odróżnia się od rówieśników. Wśród głównych zalet wyróżnia się:
 • szacunek do naskórek;
 • delikatna usuwanie martwych komórek;
 • minimalizacja liczby stanów zapalnych dzięki naturalnemu antyseptyk;
 • czyszczenie zablokowanych porów – liczba czarnych punktów gwałtownie zmniejsza się pod warunkiem stałego użytkowania;
 • usunięcie nadmiaru sebum i innych rodzajów zanieczyszczeń;
 • zwiększone krążenie krwi;
 • usuwanie komponentów inne kosmetyki ze skóry, pomaga w ochronie od aktywnego słońca;
 • poprawa koloru odcienia twarzy;
 • utrzymanie naturalnej równowagi cieczy;
 • kompletny brak reakcji alergicznej na składniki.
Aktualny zakres zastosowania zależy od stopnia impregnacji materiału. Aby pielęgnacja jest w stanie rozwiązać problemy skóry, konsumentów należy obowiązkowo zwrócić uwagę na specyficzne szczegóły. Główny nacisk przy wyborze odbywa się na rodzaj aktywnego suplementy. W większości przypadków producenci nasycić gąbki dodatkowych składników, których zastosowanie jest możliwe wyłącznie w trybie indywidualnym.

Rodzaje

Klienci mogą znaleźć konnyak w wyspecjalizowanych działach sklepów dla każdego smaku i koloru. Wyróżniają się owalne, okrągłe i w kształcie kropli opcje. Form-factor nie wpływa na jakość produktu. Gąbki do ciała charakteryzują się dużym rozmiarem. Nadają się do oczyszczania skóry w okolicy szyi i do kąpieli niemowląt.
W celu wzmocnienia pierwotnych właściwości producenci impregnowane materiał specjalnymi dodatkami z naturalnych ziół. Są one w stanie poszerzyć korzystne właściwości gąbki. Wyróżniają się elementy z bambusa węgiel, zielonej herbaty, kurkumy i gliny.

Czarne (z bambusowy węglem)

Gąbki z dodatkiem bambusa węgiel idealnie nadają się dla klientów z problemami skórnymi. Włókna naturalne sprzyjają procesowi oczyszczenia porów i wniosku tłuszczu. Dodatkowa korzyść polega na przeszkodzie powstania nowych czarnych punktów. Skóra nie suszy po wielokrotnej obróbki.

Zielone (z wyciągiem z zielonej herbaty)

Zielona herbata pozwala przywrócić skórze, uszkodzone promieniowania słonecznego. Wyroby charakteryzują się wysoką zawartością antyoksydantów. Podobne sponzhi wyrównuje teksturę skóry i całkowicie usuwa pigmenty.

Żółte (z wyciągiem z kurkumy)

Ten sponzhiк zalecany dla skóry dojrzałej. Ekstrakt z kurkumy tradycyjnie jest dobrym przeciwutleniaczem, korzystnie wpływa na walkę z wiekiem zmiany. Akcesorium jest w stanie obficie zwilżyć twarz, dźwięk komórki skóry i wzmocnić ich naturalną regenerację.

Murowane (z czerwonej gliny)

Dane sponzhi wyrównują koloryt i nawilżenie skóry. Stałe stosowanie gąbki zapobiega powstawaniu zmarszczek. Efekt uzyskuje się dzięki delikatnej massazhnomu działania. Jest najbardziej odpowiedni dla skóry suchej.

Różowe

Pomaga w przetwarzaniu przewrażliwiony skóry różowa glinka. Dalsze odwodnienie osoby jest praktycznie niemożliwe. Wybór różowych produktów warto robić tych kategorii kobiet, które cierpią z powodu suchej skóry.

Jak wybrać

Współczesny rynek kosmetyczny jest pełen akcesoriów wyprodukowanych w Chinach. Konzhakovyy sponzh tradycyjnie odbywa się w tym kraju, ale kupujący mogą znaleźć opcje od innych producentów. Przydatne właściwości komponentów w większości przypadków te same. Do wyboru naturalnego produktu należy kierować się określonymi kryteriami.

Rozmiar

Wybór odpowiedniej gąbki musi opierać się na odpowiedniej wysokości. Jeśli rozmiar jest za duży, mycie będzie utrudnione. Nie zważając na brak dużych produktów, ich ciągłe używanie może dla traktowania ciała. Dla osoby idealnym rozwiązaniem są uważane za sponzhi o średnicy do 10 cm.

Forma

Wskaźnik ten odgrywa ważną rolę. W zdecydowanej większości przypadków sponzhi są sprzedawane w formie półkuli, ale czasami są okrągłe i owalne opcje. Dla szczególnie wymagających konsumentów dostępne są produkty w postaci liści i serc. W razie potrzeby obróbki trudnych odcinków, zaleca się wybór gąbek z zaostrzonymi końcami.
Nie warto brać tanie odmiany przypadku zdalnego zamawiania w internecie. Podobne produkty charakteryzują się dużymi porami i niedostatecznej niechciany zdolnością. Główną wadą jest szybkie deformacji (niezależnie od pierwotnego form factor). Niskiej jakości rzeczy natychmiast się zaciskają.

Z dodatkami

Sprzedawcy oferują swoim klientom możliwość zakupu produktów z obogashchayushchimi dodatkami. Wskazać na widok gąbka może paleta kolorów produktu i jego wypełniacze. Zestaw dodatków z czystym korzeniem konnyaku jest przeznaczona dla różnych typów skóry.
W razie potrzeby zakupu kilku szczęk zaleca się nabywać suche opcje. Pozostają one bezpieczne w czasie, w przeciwieństwie do wilgotnych odmian. Niektóre suplementy są przyczyną szybkiego edukacji okruchy.

Zasady korzystania z

Dla osiągnięcia maksymalnego efektu oczyszczania twarzy należy przestrzegać szczególnej kolejności stosowania gąbek. Producenci zazwyczaj przepisywane podstawowe niuanse na opakowaniu. Każdy konsument powinien wiedzieć, jak korzystać z gąbką konnyaku. Kolejność czynności:
 1. Przed rozpoczęciem procedury produktu razmachivaetsya w ciepłej wodzie. Obniżenie twardości uzyskuje się poprzez metodyczny razminaniya rękami. Sponzh należy pozostawić w spokoju na kilka minut, aby stał się wilgotny i miękki.
 2. Jeśli do wstępnego mycia służy mydło, dopuszcza się nakładanie niewielkiej ilości na gąbkę. Jest dozwolone dodatek nawilżającego mleczka, kremu lub żelu. Wybór dopuszczalnego narzędzia musi zależeć od codziennych nawyków konsumentów. Jednak nawet bez dodatkowych produktów kosmetycznych gąbka jest w stanie skutecznie oczyścić pory.
 3. Twarz i szyję chcesz przecierać płynnymi ruchami kolistymi. Symulację masażu nie zaleca się robić z presją i intensywnością – to może wpłynąć na uszkodzenia najbardziej delikatnych obszarów.
 4. Każde leczenie powinno rozpocząć się od czołowej strefy, stopniowo przesuwając się w dół.
 5. Po zastosowaniu konzhakovyy sponzh trzeba całkowicie wypłukać pod bieżącą wodą. W wielu sytuacjach dopuszcza się krótkotrwałe moczenia w gorącej wodzie. Odbywa się to w celu usunięcia pleśni.
Gąbki podlegają prosushivaniyu. Wilgotne środowisko jest główną przyczyną rozwoju szkodliwych bakterii. Od razu po umyciu, narzuty należy pokonywać je i powiesić w suchym, chłodnym miejscu do suszenia. Niepożądane zostawić gąbkę na płaszczyźnie poziomej. Jest to spowodowane tym, że wilgoć będzie się gromadzić w jednym miejscu.
W praktyce, po całkowitym wyschnięciu, produkt traci pierwotny kolor i uzhimaetsya w rozmiarach. Po ponownym moczenie wygląd wraca. Jeden i ten sam sponzh używane w ciągu 90 dni. Dalsze czyszczenie jest niebezpieczna dla zdrowia osoby.

Przechowywanie

We wszystkich produktach znajduje się cienka nić, za którą wiesza gąbka do całkowitego wyschnięcia. Przed użyciem wystarczy moczyć sponzh w ciepłej wodzie, aż do momentu osiągnięcia pełnej miękkości. Dopuszcza się przechowywanie w wilgotnym postaci w słoiku, którą należy obowiązkowo umieścić w lodówce. Na oryginalnym opakowaniu wskazuje optymalny czas przechowywania vskrytogo produktu (do 2 miesięcy).

Porady kosmetyczek

Profesjonalne kosmetyczki pozytywnie oceniają właściwości konzhakovykh sponzhey. Polecam zatrzymać wybór na konkretnych przypadkach, w oparciu o typie skóry i aktualnych problemach. Naturalny skład pozwala regularnie używać gąbki w celu mycia. Kilka razy w tygodniu produkt można stosować do jakościowego i peeling do ciała.

Ranking TOP 7 najlepszych producentów

Producenci oferują szeroki wybór różnych konzhakovykh sponzhey. Najbardziej popularnymi markami budżetowego segmentu są Oriflame, Faberlic i Oriflame. Klienci mogą zapoznać się z informacjami w specjalistycznych katalogach i wybrać najbardziej odpowiedni aplikator.
Wśród droższych producentów wyróżnia się zlarette. Ich konzhakovyy sponzh wyróżnia się bogactwem naturalnych składników i trwałością. Nie zapomnij o marki Valori, "Letual'" i TianDe.

"Avon"

Konzhakovaya gąbka od firmy "Avon" do twarzy i ciała jest nr 1 w zakresie codziennego makijażu. Z jej pomocą tworzy idealnie gładką powłokę. Różowe kropelki nadają się do pudru i tworzenia jednolitego tonu. Dzięki gęstości produktu kobiety mogą idealnie rozprowadzić barwnikowych tekstura na całej powierzchni twarzy. Po wstępnej obróbce, dobrze się nakłada makijaż na wieczór. Białe odmiany gąbki są przeznaczone do ostatecznego odejścia.

"Orifleym"

Sponzhi od marki "Orifleym" dzięki dużej powierzchni sprawozdania pomagają oczyścić skórę nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Miękkie produkt w pełni zastępuje nie jest najbardziej wygodne chusteczki.

"Faberlik"

Uniwersalne środki czyszczące od "Faberlik" pomagają całkowicie oczyścić twarz z resztek makijażu. Form-factor i przydatne właściwości materiału nie zostaną utracone w czasie. Dopuszczalne cennik umożliwia korzystanie z takich sponzhамi bardziej aktywnie.

Clerette

Opcje od firmy zlarette mniej klasycznych odpowiedników 3-4 razy, co stwarza warunki do efektywnej obróbki nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Gąbki nie nadają się do rozpadu przy współpracy z kosmetycznymi i pomagają nałożyć wysokiej jakości liniowy makijaż.
Kluczową cechą małego gąbki polega na tym, że przy kontakcie z płynem następuje natychmiastowe zwiększenie objętości. To przyczynia się nie tylko do oczyszczania twarzy, ale i nakładania cieni. Model jest niezastąpiona w wielowarstwowych makijażu.

Valori

Firma Valori wprowadza na rynek limitowany konzhakovyy sponzh, opracowany na bazie micro.mini. Małe markowe gąbki pozwalają dokonać miękkiej schemat korekty twarzy i taktować takie trudno dostępne obszary, jak:
 • teren pod oczami;
 • nosa skrzydła;
 • dołeczki za uszami.
Produkt w większości przypadków jest dostarczany w zestawie. Wielofunkcyjność zapewnia doskonały rozkład elementów oczyszczających na orbitach i tworzenie warunków do korekcji twarzy kolorowymi konsilerami. Każdy zabieg wymaga szczególnej staranności, a Valori w pełni zapewnia odpowiednie warunki przetwarzania.

"L ' Etoile"

Sponzh-konnyaku od marki "L ' Etoile" jest nowoczesną alternatywą dla serwetka matowego typu. Kluczową cechą produktu jest to, że płatki gąbki można prać i używać wielokrotnie. W procesie obróbki na twarzy nie pozostają kontury, co jest charakterystyczne wysokiej jakości papier ryżowy. W zestawie z gąbką sprzedawane kompaktowy lustro. Fashionistki mogą poprawić swój makijaż z uwzględnieniem jednoczesnego tworzenia normalnego odcienia skóry w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Dodatkowo w pudełku znajdują się dwa płatków oczyszczających znajdujących się w przedziałach higienicznych. Dzięki przedłuża przechowywania skóra będzie zawsze czyste i świeże.

"Tiande"

Sponzhi od tej marki wykonywane są w postaci trójkąta specjalnie dla wysokiej jakości czyszczenia tych obszarów, które są najbardziej narażone na makijaż. Specjaliści w dziedzinie kosmetologii dobrze wypowiadają się o produkcie. Dla bardziej precyzyjnego przetwarzania można przykleić do krawędzi oczu papier, aby czyszczenie nie zaszkodziła wcześniej nałożone środki urody. Za pomocą gąbki można rysować gładkie strzałki, przyczyniające się do zwiększenia jasności i kuchnosti makijażu wokół oczu. Różne oblicza gąbki przyczyniają się do stworzenia profesjonalnego meykapa. Silikonowe wkładki nie będą powodować podrażnienia na twarzy.
Ciągłe korzystanie z gąbki-konnyaku tworzy warunki do utrzymania wysokiej jakości naturalnej skóry. Kilka minut traktowanie osoby w dzień zapewniają pełne oczyszczenie porów i normalny zasadowej. Gąbki eliminują drobne usterki, dzięki czemu uzyskuje się gładkie ulgi w strefach najbardziej narażonych na powstawanie zmarszczek. Kobieta dostaje przy zakupie gąbki nie tylko oczyszcza gąbkę, ale także narzędzie do masażu, peelingu i zarośla.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Sponzh Do Mycia twarzy, Jak Korzystać z Morskiej Gąbki Do Twarzy, gąbka do kąpieli Do Mycia i Sponzh z Celulozy
Wiele osób nie docenia codzienny proces mycia, a przecież jest to zabieg, od której bezpośrednio zależy zdrowie i wygląd skóry. Jeśli prawidłowo oczyścić twarz, to mogą
Bio Program Czarnej Perły I Łagodzący Bio Krem Do Twarzy, Akvalift Idź Do Odmładzający Koncentrat
Skóra twarzy na stałe jest narażony na negatywne działanie kurzu, toksyny i promieniowanie uv. Agresywne czynniki prowokują pojawienie się zmarszczek i nienaturalnych
Oleju Arganowego Do Twarzy, Właściwości i Zastosowanie Arganowego Kosmetycznego Oleju Do Skóry, Do Czego Krem
Na pewno wszystkie dziewczyny marzą, by mieć idealną skórę. Dlatego oleju arganowego do twarzy stosuje się dość często. Ten produkt występuje w składzie gotowych
Co To jest bb Krem bb, Krem Do Twarzy, Jaki jest Najlepszy Podkład do twarzy, Niż Go Zmywać
Uniwersalne narzędzie o nazwie BB-krem do dziś produkuje praktyczne każda marka kosmetyczna, bo ta wygodna kosmetyki stworzony do pielęgnacji i ukryć niedoskonałości
Sponzh Do Makijażu - Co To Jest, Sponzhik Dla Fundacji. Gąbka Kosmetyczna Do Makijażu
Dla kosmetyków do makijażu większość dziewczyn i kobiet używają ręce lub dłoni. Jednak na rynku istnieje nie mniej wygodne urządzenie. Co to jest sponzh, jak z niego
Matujący Podkład w płynie Do Skóry Tłustej, Bezbarwny Puder z Efektem Połysku, Najlepszy Matujący
Wybrać odpowiedni krem do twarzy – nie jest łatwym zadaniem. Jeszcze nie wszystkie dziewczyny wiedzą, co to jest matujący puder. To naturalne, bo nie każdej osobie