Lokówki Magic Wspierać, Magiczne Papiloty z Hakiem, Jak Używać Magic Loki
23.04.2019 1030 0 panibasia

Lokówki Magic Wspierać, Magiczne Papiloty z Hakiem, Jak Używać Magic Loki

W zakładkach
Wiele posiadaczka prostych z natury włosów marzą o figlarnym kudryashkakh. Lokówki Magic Wspierać ‒ to prosty i szybki sposób stworzyć efektowne loki, bez uciekania się do termicznej trwałej ondulacji. Spirali nie psują strukturę włosów, dlatego nadaje się do regularnego stosowania.

Opis konstrukcji i zasada działania

Magic Wspierać różnią się od tradycyjnych papil'otok, nic dziwnego, że nazywa się ich "magiczne" wałki nowej generacji. Są one wykonane z bezpiecznego, ale miękkiego polimeru z plecionej strukturze. Ze względu na to, lokówki można pozostawić na włosach na noc i nie odczuwać przy tym dyskomfortu. Na krawędziach spiralek znajduje się silikonowa nakładka chroniąca kosmyki włosów od zagnieceń. W wyglądzie lokówki przypominają spiraleobraznye miękkie rurki, puste w środku. Kosztem materiału mogą samozakruchivat'sya. W komplecie z koklyushkami sprzedawany jest z tworzywa sztucznego hak przeznaczony do pchania kosmyki włosów do środka papil'otki. W wyniku trwałej na magiczne papiloty pasma zysk spiralnej kształt. Inna opcja podobnych papil'otok nosi nazwę Magic Roller. Takie wałki są podobne do Magic Wspierać, jednak przypominają napięte rulonchiki.
W przeciwieństwie do innych rodzajów papil'otok, magiczne papiloty nie szkodzą włosom, ponieważ działają bardziej delikatnie. Z Magic Wspiera większość dziewczyn nie doświadczają nieprzyjemnych doznań. Wpływ stosowania bigudey utrzymuje się do 12 godzin, wszystko zależy od struktury włosów i czasu trwania trwałej.

Zalety i wady

Cud lokówki Magic Wspierać mają wiele zalet. Wszystkie zalety w praktyce potwierdziły w swoich opiniach dziewczyny, które używali taka opcja zwijania:
 • Prostota i szybkość zwijania. Papil'otki pozwalają stworzyć efektowną fryzurę samodzielnie, w warunkach domowych. Za pomocą "Meydzhik Dźwigni", można zaoszczędzić na wizyty w salonach kosmetycznych.
 • Szeroki wybór lokówki. Magic Wspierać sprzedawane są w różnych wersjach wyposażenia. W sklepach można znaleźć zestawy z papil'otkami różnych rozmiarach i średnicach.
 • Miękkie wpływ na loki. Z bigudyami włosy nie są podatne na uszkodzenia, w przeciwieństwie do metod chemicznej i termicznej trwałej. Magic Wspierać nie załamywać loki włosów.
 • Komfort użytkowania. Konstrukcja papil'otok tak lekki, że prawie nie odczuwalne na głowie podczas użytkowania. Papil'otki wykluczają możliwość samoczynnym poluzowaniem i zsunięcia się z włosów.
 • Łatwe zdejmowanie. Wałki można usunąć z włosów w dwa konta, po zdjęciu nie mylić loki.
 • Możliwość korzystania z suszarki do włosów. W przypadku bigudey na głowie można łatwo wysuszyć włosy suszarką do włosów ‒ porowata struktura papil'otok pominie strumienie powietrza.
 • Kompaktowość. Zestaw Magic Leverag można zabrać ze sobą w drogę, wkładając do torby. Lokówki nie będą zajmować dużo miejsca.
 • Trwałość narzędzia. Papil'otki produkowane są z wytrzymałego polimeru, który trudno zepsuć oddziaływaniami mechanicznymi.
Pomimo wszystkich swoich zalet, samozakruchivayushchiesya lokówki posiadają i pewnymi wadami. Tak, do wad można zaliczyć konieczność długotrwałego trwałej. Zdaniem producenta, aby uzyskać efektowne loki wystarczy zakręcać włosy w ciągu 15-20 minut. Ale piękno wymaga ofiar, a w praktyce do tworzenia trwałych loki, należy odczekać co najmniej godzinę. Inną wadą tych papil'otok składa się trudności w ich nabyciu. Często sprzedam spirali można tylko u autoryzowanego producenta, a większość dużych sieci handlowych nie handlują nimi.
Oprócz tego, na rynku spotyka się wiele podróbek. falsyfikat pojawiły się z powodu większego popytu na magiczne papiloty-spirali. Zazwyczaj podróbki różnią się od oryginałów niskiej jakości treści i małą żywotnością.

Główne odmiany

W sklepach można spotkać wiele różnych spiralek. Standardowe opakowanie zawiera zwykle 18 bigudey. Jednak są zestawy z dużą ilością papil'otok. Zestawy mogą zawierać zarówno lokówki jednej długości, jak i spirali w różnych rozmiarach. Występują też zestawy papil'otok małych, średnich i dużych średnicach.

Funkcje wyboru

Zalecenia producenta dotyczące wyboru bigudey:
 • Standardowy zestaw spiralek w ilości 18 sztuk warto kupować właściciele włosów średniej długości. Takiej ilości lokówki wystarczy do trwałej całej czupryna.
 • Jeśli chcesz stworzyć efekt naturalnych loków, należy wybrać zestaw, który łączy spirali o różnej szerokości.
 • Zestaw wydłużonych okrągłych bigudey pomoże uzyskać tradycyjne sprężyste loki.
 • Jeśli istnieje potrzeba uzyskania hollywoodzkich loków, warto użyć lokówki o dużej średnicy.
 • Jeśli kobieta jest właścicielem bardzo długich i gęstych włosów, dobrze jest korzystać z kilku zestawów spiralek dużej długości.
Korzystając z tymi zaleceniami, można bez problemu dobrać zestaw magicznych bigudey odpowiedniej konfiguracji.

Na długości

Na dzień dzisiejszy w sklepach można spotkać bębenek długości od 15 do 75 cm Wybrać papil'otki warto, począwszy od własnej długości włosów. Jeśli u dziewczyny najdłuższe pasma sięgają do brody, to warto kupować spirali o długości 15 cm i nieco więcej. Jeśli masz włosy do łopatek i nieco poniżej, zaleca się nakręcanie na wałki 35-55 cm długich loków do pasa i poniżej, warto wybrać spirali 65-75 cm Doradzić optymalne długości papil'otok może konsultant w sklepie.

Średnicy

W zestawach można znaleźć wałki o różnych średnicach. Jeśli jest cel kręcić włosy w drobne loczki, to najlepiej brać spirali małej szerokości 1-2 cm Z bigudyami średnicy 2-4 cm można uzyskać loki średniej wielkości. Efekt hollywood fali można uzyskać, jeśli użyć spirali, szerokość których osiąga 4-5 cm

W ilości sztuk w zestawie

Standardowy zestaw zawiera 18 spiralek. Jednak w sprzedaży można spotkać i zestawy z mniejszą ilością bigudey. Duże zestawy mogą składać się z 26 i więcej sztuk. Do zakręcania włosów o średniej grubości wystarczy i standardowego zestawu. Jeśli przedstawicielka płci pięknej posiada bujną chevelure, to najlepiej kupić kilka zestawów na raz.
 

Jak prawidłowo korzystać z bigudyami Magic Wspierać

Przed rozpoczęciem zwijania zaleca się umyć głowę. Na czystych i płuc kosmyk loki będą się trzymać o wiele dłużej, niż na potną głowie. Mocowanie wałki na wilgotne włosy zaraz po umyciu głowy nie jest zalecane. Mokre kosmyki będą tkwić w spiralnych koklyushkakh, powoduje ból. Dlatego należy lekko suszenia włosy za pomocą suszarki lub w sposób naturalny. Włosy powinny pozostać wilgotne około połowy. W takim stanie na nich trzeba nanieść środek do stylizacji, na przykład, mus lub piankę. Preparat równomiernie rozprowadzić na włosach za pomocą grzebienia. To będzie dodatkową gwarancją tego, że loki upadną przez długi czas. Po tym można przystąpić do procesu zwijania. Włosy starannie układają sposób i są podzielone na kosmyk. Trwałych najlepiej zacząć od szyi. Jak wygląda algorytm działania:
 1. Wybiera się cienki, po czym przez nią jest wciśnięty spust. Przy tym spiralevidnaya forma na czas prostuje.
 2. Z pomocą haka podrywać odpowiednie pasmo włosów u nasady i delikatnie interesuje przez spiral'ku.
 3. Hak jest usuwany z papil'otki, a pryadka skręca w spiralnej kształt.
 4. Manipulacja powtarza się ze wszystkimi kosmyki na głowie.
Jak widać, sama procedura nie ponosi większych trudności. Po tym, jak wszystkie wałki są na głowie, warto wysuszyć włosy suszarką lub w sposób naturalny. Pierwsza opcja jest bardziej szybki. Korzystając z drugim, można zostawić papil'otki na włosach na noc. Ile zachować lokówki Magic Wspierać, zależy od tego, jaki efekt chce uzyskać przedstawicielka płci pięknej. Do lekkich fal wystarczy 20 minut na znalezienie nici w stanie suchym w papil'otkakh. Jeśli dziewczyna chce dostać zabawy loki, trzeba chodzić z bigudyami nie mniej niż godzinę. Usunąć papil'otki jest bardzo prosta, trzeba tylko pociągnąć za krawędź. Jeśli są bolesne odczucia, można przy tym podtrzymać pasmo włosów u nasady. Po usunięciu spiralek niepożądane czesać włosy, bo to może uszkodzić strukturę loki. Aby utrwalić loki, można użyć lakieru do włosów. Dla niesfornych włosów warto stosować żel mocno utrwalający.
Z praktyką raz w użyciu magicznych papil'otok, można w przyszłości bez problemu zrobić z ich pomocą piękne loki. Wykonane zgodnie z zasadami, loki zachwyci dziewczyny od rana do wieczora, nie tracąc na atrakcyjności.

Jak odróżnić od podróbki

Magiczne papiloty dziś cieszą się dużą popularnością wśród płci pięknej. Dlatego, niestety, przypadki podróbki oryginalnych produktów. Warto pamiętać o tym, że repliki nie zawsze odpowiada jakości oryginału. Tak więc, na przykład, podróbki są zwykle wykonane z najtańszego materiału, który nie wyróżnia się długą żywotnością. Ogólna jakość wykonania takich lokówki pozostawia wiele do życzenia. Oni często mają zadziory i ostre krawędzie. Często końcówki sfałszowanych produktów nie ściany, dostarczając niedogodności podczas korzystania. Czasami fakie nawet nie mają silikonowej nakładki na końcach. Aby działanie lokówki była maksymalnie wygodne i bezpieczne, najlepiej kupować produkty od oryginalnego producenta. Jednak znalezienie Magic Wspierać można i w zwykłych sklepach. Aby odróżnić oryginał od podróbki, przy zakupie spiralek bez recepty warto zwrócić się do sprzedawcy o istnieniu gwarancji. Zazwyczaj dostawcy, które implementują oryginalne produkty, zawsze trzymają się własnej reputacji. Więc bez problemu biorą niskiej jakości wyroby z powrotem. Jeśli sprzedawca nie chce zrobić zwrot, najprawdopodobniej sprzedaje niskiej jakości kopie. Przy zakupie w internecie odróżnić oryginalny produkt od podróbki można na zdjęcia. Sprzedawcy, które implementują prawdziwe Magic Wspierać, zazwyczaj rozłożone prawdziwe zdjęcia towaru. Jeśli na stronie są zdjęcia, gdzie wyraźnie widoczne są ślady edytora graficznego, to produkty równie dobrze może to być replika. Wiele dziewczyn twierdzi, że na dzień dzisiejszy trudno znaleźć w sklepach oryginalne wałki. Jest to związane z tym, że koszt prawdziwych "Meydzhik Leveradzh" jest dość wysoki. Od oficjalnego producenta można znaleźć takie wałki tylko w cenie do 600 pln i więcej za opakowanie. A z marżą od pośrednika cena staje się jeszcze wyżej. W końcu nabywców odstrasza taka polityka cenowa. A zakupy o wiele bardziej opłaca się sprzedawać repliki za grosze. Okazuje się, że jedyną zaletą podróbki składa się w niższych kosztach w porównaniu z oryginałem. Jednak nie warto oszczędzać na takim zakupie, bo można mocno zepsuć wrażenia z użytkowania spiralek.

Gdzie można kupić

Istnieje kilka miejsc, gdzie są sprzedawane Magic Wspierać:
 • Na stronie oficjalnej producenta. Tutaj sprzedawane są zestawy w różnym standardzie, dlatego istnieje możliwość zakupu lokówki z odpowiednimi parametrami.
 • W sklepach internetowych pośredników. Zazwyczaj to punkty, które implementują produkty do włosów i urody. Do zakupu u pośredników powinny być traktowane z ostrożnością, ponieważ wysokie ryzyko natknąć się na niskiej jakości fałszerstwo. W angielskich sklepach magiczne papiloty noszą nazwę Curlformers.
 • W sklepach detalicznych. W takich miejscach spotkać oryginalne produkty trudne, jednak istnieje możliwość zakupu pełnowartościowy odpowiednik. Aby to zrobić, wystarczy zapytać konsultanta punktu sprzedaży, jak u nich nazywane są wałki z hakiem.
Na przykład, w wielu sklepach można spotkać polecamy papil'otki Valexa.
Każda dziewczyna może wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie wariant zakupu papil'otok. W większości przypadków zakup lokówki przez internet ‒ jest to najbardziej korzystny sposób.

Porady fryzjerów dla lepszego efektu

Pracownicy salonów kosmetycznych i docenione przez spiralne wałki. Wiele z nich zaleca się stosowanie spirali jako całkowite zastąpienie lokówki. Także fryzjerzy dają wskazówki, które pomogą ci osiągnąć najlepszy efekt przy stosowaniu spiralek:
 • Nie warto zaniedbywać ukladochnymi środkami. Zaleca się wybierać spraye i pianki, które mają lekką konsystencję i nie tworzą warstwę klejącą. Tanie środki do stylizacji zwykle nie dają pożądanego efektu.
 • Należy starać się zrobić naturalne loki. W tym celu najlepiej łapać na wałki jak najbliżej korzeni włosów. Jest to niezwykle gładką przejście od prostych do włosów loki. Taka metoda trwałej pomaga kształtować naturalne i obszerne loki.
 • Fryzura będzie trzymać się znacznie lepiej, jeśli przypiąć ją lakierem do włosów. Właściciele niesfornych loków najlepiej użyć narzędzia mocno utrwalający.
 • Korzystne jest suszenie suszarka do włosów, co w naturalny sposób. Choć mają miejsce oba warianty, fryzjerzy radzą zrezygnować z suszenia podczas snu. Rzecz w tym, że w takim wypadku włosy będą mocno pushit'sya u nasady. Ponadto, naturalny sposób suszenia zabiera znacznie więcej czasu w porównaniu z suszarką do włosów.
 • Od rozczesywania loków zależy wynik trwałej. Za pomocą lokówki, można uzyskać miękkie fale lub figlarne loczki. Jeśli potrzebne temat codziennych loki, pożądane jest, aby przejść grzebień włosy od razu po usunięciu papil'otok. Jeśli jest cel tworzenia sprężyste loki, czesać włosy nie kosztuje, a trzeba od razu utrwalić fryzurę lakierem.
Te proste wskazówki pomogą uzyskać piękne spiralne loki, które będą zachwycać przedstawicielki płci pięknej w ciągu dnia.
Wybierając podgrzewacz, trzeba zwracać uwagę na jakość i wygląd wyrobów. Aby długo zachwycony swoją posiadaczka, ważne jest, aby prawidłowo ich używać i dbać o papil'otkami.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Loki na Krótkich włosach, Jak Nakręcić Włosy na Krótkie Włosy, Jak Zrobić Loki Ploykoy
Loki — to uniwersalna fryzura do każdego stylu. Mogą one wyglądać niedbale i delikatnie, odważne i romantyczne. Jeśli nauczysz się, jak zrobić loki na krótkich włosach,
Lokówki Bumerangi: Jak Korzystać z Elastycznych Bigudyami, Jak Nakręcić Krótkie Włosy na Bumerangi
Nie każda dziewczyna ma kręcone loki z natury, dlatego posiadaczka prostych włosów cały czas szukają skuteczny sposób, aby dać obraz pikanterii w postaci zalotny i
Jak Korzystać z Bigudyami-spiral'kami, Drewniane Wałki Sprężyny, Jak Zrobić Loki w Warunkach Domowych
Dziś wiele dziewczyn marzy o falujących lok. Utworzyć piękny wygląd pomogą lokówki. Papil'otki doskonale zastępują lokówkę w zakresie trwałej i elegancko ułożone loki są
Lokówki-papil'otki: Rodzaje i Jak Używać Poprawnie
Piękne loki to jedna z najbardziej popularnych fryzur wszech czasów. Loki wyglądają elegancko, stylowo i wspaniale na każdej długości włosów. Obraz loki przyciąga wzrok
Jak Nakręcić Wałki na Włosy Krótkie, Układanie Kareta na Wałki, Lekkie Loki Do włosów
Piękne loki mogą pozwolić sobie nie tylko posiadaczka długich włosów. Dziewczyny, które ścinają włosy, też robią fryzury za pomocą lokówki. Za pomocą tego narzędzia łatwo
Jak Korzystać z Bigudyami na Rzep, Jak Nakręcić Włosy za Pomocą Dużych Bigudey na Rzep
Aby zrobić zróżnicowane i układania fryzury, trzeba nauczyć się korzystać z bigudyami-rzep. Istnieje kilka odmian "jeżyk", z których każda ma swoje zalety i cechy. Jeśli