Fioletowy Ciemny Manicure z Różowym Lakierem, Projekt 2018 z Cekinami na Krótkie Paznokcie Szelaku, French z Gradientem i Srebra, Księżycowy Ombre z Vtirkoy
19.04.2019 1158 0 panibasia

Fioletowy Ciemny Manicure z Różowym Lakierem, Projekt 2018 z Cekinami na Krótkie Paznokcie Szelaku, French z Gradientem i Srebra, Księżycowy Ombre z Vtirkoy

W zakładkach
Fioletowy manicure przyciąga wielu dziewczyn. Paleta kolorów posiada mistycznego uroku, magiczny urok, szczególnie subtelna i głębokości. Delikatne odcienie bzu, bogate przelewy ametyst, stylowy lawendowy manicure, każdy pomysł jest cała beauty-historia. Nowoczesny nail art wstrząsa ich możliwości, więc wszelkie pomysły w atrakcyjnych różowych kolorach można realizować niemal każdego dnia.

Nieograniczone możliwości do eksperymentowania

Manicure w kolorze fioletu najczęściej wolą silne i niezależne dziewczyny, które kręcą się do sukcesu. Są pracowici i odważne, dumne i samowystarczalna. Dzięki oryginalnej sztuki paznokci i wyrazisty koloru manicure dziewczyny są w stanie po raz kolejny oświadczyć całym świecie o tym, że są one lepsze od wszystkich i gotowi podjąć każde, najbardziej śmiałe połączenie. Ciemno-fioletowy manicure kojarzy się z luksusem, bogactwem, sukcesem. Praktycznie wszystkie odcienie fioletu palety są wynikiem fuzji energicznym seksualnej, koloru czerwonego i spokojny, a nawet zimnego niebieskiego odcienia. Niesamowity bilans tych przeciwnych odcieniach i pozwala stworzyć taki mocny pod każdym względem kolor.

Niuanse stosowania fioletowej palety

Nail art w fioletowych barwach będzie mógł przymierzyć każda dziewczyna. Jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę wiele niuansów, aby wybrać naprawdę swój korzystny ton i odpowiedni wystrój. Oto kilka wskazówek, które warto wziąć pod uwagę:
 • Wszelkie odcienie fioletu palety dobrze tylko z jasną skórą;
 • Do bardzo ciemnej skórze palców taka konstrukcja nie nadaje. Jedyna opcja rysunek fioletowym kolorze z neutralnego tła;
 • Fioletowy manicure na krótkie paznokcie zrobić można, ale trzeba pamiętać o tym, że ręce muszą być idealnie zadbane, płytki paznokcia pięknej formy i z idealnie gładką powierzchnią. Każdy defekt, nierówności, niechlujstwa element w stanie całkowicie zepsuć dobry pomysł;
 • Czarno-fioletowy lub śliwka manicure jest w stanie mocno malować paznokcia. Pigmenty pozostają nawet po całkowitej do usuwania powłok. Aby do tego nie doszło, należy użyć dobrej bazy do paznokci.
Krótki nagietek w miarę możliwości w kształcie kwadratu o stonowanym wyglądzie, ale posiadaczka długich paznokci płyty znacznie więcej możliwości. Jedyne tabu na manicure 2019 – to zbyt agresywne kwadraty. Ich nie powinno być w żadnym przypadku.
Fioletowy manicure na długie paznokcie najlepiej wygląda w przypadku, gdy kształt paznokci najbardziej naturalna. To miękki kwadrat "pointe", wydłużony owal. W trendzie i ostre, drapieżne kolce. Taka forma nie jest odpowiednie dla wszystkich, ale te panie, które zdecydowały się budować nagietki właśnie tego typu, bez uwagi nie pozostaną. W tym przypadku fioletowy kolor tylko wzmocni efekt glamour szczytu paznokci.

Geometria – najbardziej popularny projekt

Nowości fioletowy manicure w tym sezonie powiększyły się przede wszystkim ciekawymi pomysłami związanymi z geometrycznymi wzorami. Takie wzory są zawsze w trendzie. Od czasu do czasu zmieniają się tylko szczegóły, zasady pracy z geometrią pozostaje bez zmian. Rozważmy kilka przykładów tego, jak może wyglądać stylowo geometria, gdzie różny połączenie odcieni fioletu:
 • Dla modnej neila art łączą fioletowe i miętowe odcienie z negatywnym przestrzenią. Do tworzenia skomplikowanych wzorów geometrycznych wymagają szablonów. Najczęściej na powierzchni farby pakowacz trójkątów lub kwadratów o różnych kształtach, z których każdy barwione w sposób chaotyczny;
 • Fioletowy manicure z kwadratowym wzorem znakomicie wygląda w matowej fakturze. W powłoce paznokci może być kilka kolorów. Najlepiej łączyć neutralny kolor śliwka w matowej fakturze, jako bazę. Następnie na powierzchnię, usunąć skrzela zadają wzory w kształcie kwadratów lub prostokątów. Odcienie srebrnego lub złotego będzie dobrze wyglądać z matowym ścierną. Jasne pigmenty można pomalować wszystkie kwadraty lub ograniczyć się tylko cienki pasek na konturów figur geometrycznych;
 • Żółto-fioletowy manicure wygląda dość pretensjonalne, dlatego do tworzenia geometrycznych wzorów potrzebna jest konkretna koncepcja. Na przykład, za pomocą śliwkowego koloru lakieru tworzy idealnie gładką powłokę. Po nim pędzlem farby ornament w formie plastra miodu. Optymalny kolor – czysty żółty lub cytrynowy odcień. Można udekorować tak wzorem wszystkie płytki paznokcia lub ograniczyć 1-3 aktsentnymi palcami.
Nadal aktualne wzory w minimalistycznym stylu. To może być jeden cienki pasek w pionie w kontrastowym kolorze na fioletowym tle. Można narysować ulubioną figurę geometryczną na jednym z palców. Nie warto rezygnować z srebrnych akcentów.

Manicure francuski w kolorze fioletu

Aby zrobić fioletowy french manicure w domowych warunkach, zwykle przy użyciu szablonów. W takim przypadku manicure wygląda bardzo czystym, naturalnym i stylowe. Proces tworzenia takiego projektu warto powierzyć profesjonaliście, tak jak fioletowe odcienie nie cierpią neakkuratnosti i braku doświadczenia. Jedna niedoskonały lin zepsuć cały projekt. W tym sezonie w trendzie zaokrąglony french. Najbardziej modny wariant fiolet ze srebrem. Śliwka lub ametystowy ton nakłada się na całą powierzchnię płytki paznokci. Końcówki paznokci pokryte srebrnym glitterom. French może być i kontrastowe. Na przykład, na fioletowym płótnie można narysować delikatne białe lub lawendowe końcówki. Dobrze, jeśli oprócz tego w delikatnym kolorze na paznokciach będą uczestniczyć i inne wzory. Nagietki dodatkowo ozdobić cekinami lub kryształkami.
Najbardziej klasyczna wersja – korzystać z bzu lub delikatny lawendowy odcień jako pokrycia zasadniczego, a końcówki wyróżnić tradycyjnym białym kolorze. Zwiększyć głębię i skomplikować projekt pomogą wzory i rysunki za pomocą ciemny śliwkowy wykaszarki.

Ombre w fioletowych barwach

Łączyć jasno-beżowe odcienie i bogaty śliwka kolor nie zawsze jest wygodne. Manicure ombre – idealna baza, aby połączyć fiolet z białym. Ściągacz koloru pochodzi od białej podstawy, przechodząc w kilku kolorach jasno-fioletowy, i kończy się intensywne ametystowy tonem. Zrobić taki projekt można za pomocą zwykłej gąbki. Czasami także w warunkach domowych dziewczyny używają makiyazhnyy sponzhik. Na gąbkę stosuje się kilka pasków lakieru, biegnących równolegle do siebie, a następnie przenoszą wszystko na paznokcie. Lakier jest drukowany na płytkach i wychodzi piękny przejście. Główny warunek – dobrze dobrać wszystkie odcienie. Oprócz kombinacji kolor biały z fioletowymi połyskujące, aktualne opcje w ciemnym kolorze. Dołki są malowane w najbardziej jasny odcień z fioletowej palety, dopuszczalne w każdej sytuacji. Następnie każdy nowy dźwięk staje się coraz ciemniej i ciemniej. Końcówki paznokci pomalowane w jet-czarny kolor. Taki sam paznokci można spróbować zrobić w matowej fakturze. Jednak w takim przypadku, lepiej jest, aby płytki paznokcia były bardzo długie. Miłośnik błyszczących akcentów mogą korzystać odbiór ombre dość oryginalną metodą. Bardzo ładnie wygląda turkusowo-beżowe paznokcie z piramidą z wykaszarki. Przy tym wysoki połysk dekor rozprzestrzeniania fioletowymi kryształkami na zasadzie kolorów gradientu.

Stemping – robimy skomplikowane wzory w prosty sposób

Steping w ciągu ostatnich kilku sezonów trochę zapomnieć, ale w 2019 roku zastosowanie specjalnych płytek z wzorami znowu ważne. Wariacji z stempingom masa. Jednak na szczególną uwagę zasługuje właśnie manicure szelak z fantaziynymi motywami w różowych kolorach. Baza – neutralny kolor czarny lub intensywny odcień plum. Następnie na powierzchnię nakłada się wzory genialny fioletowy kolor. Mogą to być żywe kompozycje florystyczny kierunku, skomplikowane geometryczne wzory, abstrakcja, inne skomplikowane ornamenty.
Dobrze wygląda połączenie fioletu tło z różą stempingom. Można wypróbować połączenie czarnego tła z wzorem, a jako akcent wybrać błyszczącą fioletową vtirku.

Fioletowy safari – oryginalny design

W nowym sezonie coraz częściej na podium miga animalistika we wszystkich możliwych przejawach. Zwierzęce wzory i różne stylizacja "safari" jest bardzo istotne. Są tak poszukiwane, że dotknęły nawet nowoczesny nail art. Jednak klasyczny "lampart" lub "zebra" na paznokcie będą wyglądać nudno, a czasem nawet wulgarne. Dlatego wielu nowoczesne panie wybierają piękna fioletowy manicure, uzupełnione animalistikoy. Ten sam przysłowiowy "lampart" na paznokciach można przedstawić za pomocą wyłącznie odcienie różu, lawendy, beżu i śliwkowego. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie trendy i nowości dekoracji paznokci, manicure w stylu "zebra" wygląda skromny właśnie w czarno-białym wydaniu. Jeśli jednak użyć srebro i ametyst do tworzenia paski koloru, projekt będzie wyglądać świetnie, szybko, efektywnie i koncepcyjnie świeże.

Zwierzęta na paznokciach

Istnieją dwa rodzaje obrazów na paznokcie, które nie tracą na swojej aktualności nigdy. To na pewno, kompozycje kwiatowe i zdjęcia różnych zwierząt i owadów. Kierunków w podobnym "zwierzęciu" sztuce paznokci jest bardzo dużo. Spróbujmy klasyfikowania podobny wystrój:
 • Imitacja w kolorze zwierząt, ptaków, gadów i owadów. Tutaj można przypisać ulubione vtirku "galareta" z charakterystycznym fioletowym odcieniem. W fioletowe kolorach, często tworzą symulację kolorów pytona, malują "pawie pióro";
 • Obraz rzeczywistych lub nie lubią zwierząt. Najczęściej, koty, misie, sowy, dziwaczne ptaki, nieistniejące błędy. Zdjęcia mogą rysować odręcznie lub skorzystać z stemping (czasami naklejki);
 • Obraz owadów. Ulubionym motywem – motyle wszystkich rodzajów i form. Często właśnie manicure z kryształkami w fioletowych kolorach, ozdobione wizerunkami motyli. Właśnie na skrzydłach tych istot i zdobią efektowne fioletowe cyrkonie.
Do mody wróciły ostre "szczyty" i radykalnie długie paznokcie, a to oznacza, przedłużanie ponownie w trendzie. W związku z tym pojawił się jeszcze jeden ciekawy trend. W momencie budowania na paznokciach tworzą oryginalne fioletowe wzory, a za pomocą specjalnych kropli. W nich, jakby w obudowie, umieszczone ozdobne figurki kwiatów lub owadów.
Wygląda taka paznokci bardzo ekstrawaganckie. Zdecydować się na takie skomplikowane rysunki i niezwykły design może tylko ta dziewczyna, która chce zwrócić na siebie uwagę.

Motywy kwiatowe na paznokciach

Kontynuując temat "nieśmiertelnych motywów" szczególną uwagę należy zwrócić na kwiecistych deseni. Przyjrzyjmy się najbardziej modne odbiór 2019 – rysunek fioletowe kwiaty na białym tle. Istotne i połysk i matowe płótno. To może być i kontrastujące księżycowy manicure i projekt z negatywnymi dołkami. W pierwszym przypadku płótno pomalowane na biały kolor, a wgłębienia tworzą za pomocą ulubionej barwy z fioletowej na palecie. Na każdym gwoździu lub tylko na kilku płytkach rysują pewien rodzaj kwiatu. Najbardziej popularne motywy:
 • Lawenda;
 • Storczyki;
 • Róże;
 • Chabry;
 • Przebiśniegi;
 • Sakura;
 • Tulipany;
 • Fantazyjne motywy.
W kolorze fioletowym próbują rysować i inne kwiaty, które najczęściej w naturze w takim kolorze nie spotkasz. To lilie, stokrotki, mlecze, hibiskus, żonkile. Dobrze z takimi niezwykłymi rysunkami manicure w połączeniu z vtirkoy. Wariant optymalny – biały perłowy lub diament świeci pigment. Fioletowy kolor może być używany jako tło. W takim przypadku na paznokcie można malować zupełnie dowolne wzory z kwiatów. Bardzo subtelnie i elegancko wygląda połączenie śliwki tła i delikatnych róż w delikatnym oprawione szmaragdowych liści. Zastąpić klasyczne róże można banalnej bukietem bzu. Jest to tradycyjny wiosenny motyw, który daje obraz niezbędną odrobinę czułości i romantyzmu.

Oryginalna komórka na paznokciach

"Komórka" - tradycyjny druk, często dekorować codzienne ubrania. Jednak handlowa kolorystyka może zdobić nawet paznokcie. Właśnie bordovaya i fioletowa palety najlepiej będą w stanie podkreślić efektowny ornament. Aby stworzyć efekt "komórki" trzeba kilka ciemnych odcieniach fioletu palety, czarny kolor i kilka białych akcentów. Najbardziej jasnych linii malują nie tylko na biało, ale zbliżonych do niego kolorach – beżowym, delikatnie różowym, jasno-lawendowy. Za pomocą czarnych kresek, które rysują zazwyczaj bardzo cienkie, na rysunku paznokci płytki nadają głębię i intensywność. Dobrze na "klatce" wyglądają podobne srebrne akcenty. Vtirku można używać na 1-2 aktsentnykh palcach. Przy tym kratkę, rysunek powinien być identyczny na wszystkich paznokciach. Jest o wiele bardziej proste opcje rysunków. Na przykład, na fioletowym płótnie farby skomplikowany czarny wzór, imitujący modne "komórkę". Palec serdeczny można zrobić aktsentnym, i pomalować płytkę kolor czarny.

Paski – delikatne akcenty na paznokciach

Paski na paznokciach rysują w różnych wariantach. Niektórzy zaliczają podobny wystrój do kategorii "geometria", ale to nie do końca poprawnie. Paski sprawiają, że na wszystkich paznokciach raz lub zdobią tylko palec serdeczny. Zazwyczaj wykorzystują taśmę do paznokci. Na nasyconym ametystowy, śliwkowy, ezhevichnom tle dobrze wyglądają linii srebrnego i złotego koloru. Mogą one zakreślać brzeżek płytki paznokcia, znajdować się na środku paznokcia, naśladując charakterystyczny pas, lub umieszczone pionowo centa. W każdym razie taka konstrukcja wygląda bardzo subtelnie i z wdziękiem, a zrobić to można i w warunkach domowych. Czasami błyszczące paski nie są ograniczone. Na paznokciach tworzą obszar negatywnego przestrzeni, który i otoczone błyszczącymi ramochkami.

Obrzeża – stylowa prostota

Obrzeża lub okrąg manicure – prosty, ale bardzo efektowny sposób ozdobić swoje paznokcie. Na obwodzie każdego paznokcia malują kontrast linię – ramkę. Istnieje kilka opcji besproigryshnogo obramować manicure:
 • Piękne fioletowe tło w połączeniu z żółtej, różowej, białej, kremowej ramką;
 • Neutralne pastelowa baza (różowy, turkusowy, beżowy, karmelowy kolor), augmented śliwkowy lub bogaty-ezhevichnoy obwódką;
 • Matowe fioletowe płótno i złota ramka na każdym z paznokci;
 • Błyszczący manicure (vtirka "galareta" lub "diament") i ramka w kolorze fioletu.
Do utworzenia takiego projektu można wybrać dowolne kolory. Jednak to właśnie wymienione opcje wyglądają najbardziej istotne.

Księżycowy manicure

Księżycowy manicure, jak i french, zawsze popularny. Co do fioletowych tonów do stworzenia projektu, aktualnie kilka ciekawych technik. W połączeniu z lawendowy, fioletowy, jasny ezhevichnym tonem bardzo efektywnie wygląda negatywnej przestrzeni dołków. Czasami ich biorą dodatkowo złotym lub srebrnym cięcia. Do tworzenia jeszcze bardziej lekkiego i powietrza tonu istotne ramki w kolorze białym. Jeśli chodzi o bardziej nasyconych kolorów (śliwka, jeżyna, ametyst), czyli dołka lepiej wykonać za pomocą kontrastowych kolorach. To i złote pigmenty i piękne odcienie zieleni, odcienie cytrynowe i srebrne akcenty. Palec serdeczny wygląda dobrze, malowana w kontrastującym kolorze dołków.
Miłośnicy wyrafinowanej księżycowego manicure mogą uzupełniać fioletowy podłogowa usunąć skrzela cyrkonie, które również biorą w łóżku paznokci. Dobrze taki odbiór będzie wyglądał twój wyświetlacz w dublowanie.

Krople i spray – nuty świeżości w sztuce paznokci

Krople lakieru – to nie zawsze oznaka neakkuratnosti. Czasami mogą być bardzo efektownymi elementami wystroju na płytkach paznokci. Najprostszy wariant to połączenie matowego płótna i błyszczących punktów w identycznym kolorze. Patrząc na taki manicure, na początku może się wydawać, że na powierzchni matowych paznokci po prostu zamrożone krople wody. Wygląda na podobny do paznokci naprawdę znakomicie i pociągający.

Metalowe powłoki i totalna vtirka

W 2018 roku zostanie zapamiętany szczególną miłością projektantów i stylistów do wszelkich genialny rachunek. Jeśli wcześniej vtirka używany tylko do tworzenia akcentów na 1-2 paznokcie, to teraz błyszczące pigmenty sporządza wszystkie płyty. Warto zauważyć, że na zmianę jest dość powściągliwy pastelowy brzmienia przyszli naprawdę nasycone i jaskrawe odcienie. Powierzchnie metalizowane z fioletowym odcieniem - zdecydowany trend 2019 roku. Posiadaczka długich, ostrych paznokcie z formą "pointe" lub "piki" mogą wybierać, zarówno ciemne, jak i jasne opalizujące pigmenty. Im krótszy płytki paznokcia, tym jaśniejsze i spokojniejszy powinien być kolor powłoki metalizowanej. Jeśli połysk i blask nie dla smaku dziewczyny, zawsze można ograniczyć się tylko akcentami. Vtirku używają tylko jednego paznokcia na palcu. Przy tym kolor błyszczących pigmentów powinien być podobny do tego odcień, którym urządzone są wszystkie płytki paznokcia.

Kamifubuki – słodkie akcenty w nowoczesnym neila-arte

Kamifubuki to małe błyszczące kubki, inny kolor. Są one czymś przypominają konfetti. Są one często wykorzystywane do zdobienia paznokci płyty. Najpierw mistrz zadaje bazy i wypluwa kamifubuki według własnego uznania. Cała kompozycja w końcu mocuje się czołowym powłoką. Do podstawy często używają jasne odcienie fioletu palety, a samo konfetti zbierane nasyconych kolorach.
Dobrze wygląda projekt w stylu "negatywnej przestrzeni". Na absolutnie bezbarwny podstawę nakładają kamifubuki delikatnych lawendy i bzu tonów i utrwalają topom.
To delikatna ozdoba najczęściej używają do wystroju dołków lub końcówek paznokci. Czasami obsypany" błyszczy całą paznokcia na palcu i mały palec. Nadużywać promienny wystrój nie warto – takie elementy dekoracyjne wymagają poczucia proporcji.

Jubilerska kucie lub casting na paznokciach

Jubilerska kucie 2019 – stosunkowo nowy trend, i na pewno warto rozważyć bardziej starannie. Wystrój tworzą za pomocą specjalnej folii metalowej. W końcu do paznokci płytki powstają wyrafinowane wzory. Wcześniej wielokrotnie wspomniano o tym, że połączenie ciemnych fioletowych odcieni i srebra (złota) jest niezwykle efektownym połączeniem. Jubilerska kucie pozwala w bardzo ekstrawaganckie formie połączyć te elementy. W zależności od życzeń klienta i wyobraźni mistrza na paznokciach można tworzyć różne metalowe wzory. Rysunki w tej technice są szczególnie bogate, luksusowe, uderzają swoją elegancką fakturą i szczególnym pojemności.

Kamienie w kolorze fioletowym

Manicure "płynne kamienie" zyskał zasłużoną popularność z odrodzeniem techniki przedłużania paznokci płyty. Właśnie na takich długich "kogotkakh" rysunek "płynne kamienie" będzie wyglądać bardzo efektownie.
Tradycyjny wariant – klasyczny french z rysunkami kamieni w kolorze fioletu. Najczęściej, ametyst i jemu podobne klejnoty. Aby kamyki zaczęli grać jak prawdziwe klejnoty, używają promocyjny folię. Od mistrza wymaga doświadczenia i umiejętności wyraźnie kształtować te lub inne kształty.

Fioletowa airbrush 2019

Metoda airbrushing polega na użyciu specjalnych farb, które rozpyla się na powierzchnię, usunąć skrzela. Kreatora można utworzyć płynne przejście między najbardziej kontrastowych kolorach. Pozwala to organicznie łączyć różne odcienie fioletu palety z kontrastującymi kolorami. W modzie abstrakcja i złożone surrealistyczne wzory. Na szczycie popularności kosmiczne motywy i ciekawe kompozycje, które naśladują dno. Oczywiście, takie skomplikowane projekty można realizować tylko na bardzo długich paznokci płytki. Najczęściej właśnie odnawiane paznokcie ("pik", wydłużony "migdały") zdobią tak niezwykłym sposobem.

Galaxy – podgatunek aerogafii

Manicure w stylu Galaxy może być wykonane przy pomocy aerografu, a także z wykorzystaniem innych sposobów, tworząc skomplikowany wzór. Kosmiczne motywy tworzone są na bazie fioletu, niebieskiego i czarnego. Technika nanoszenia obrazu nie najtrudniejsze, ale to zajmuje sporo czasu. Mistrz musi mieć określoną umiarem i dobrym smakiem. Wszystkie elementy znajdujące się na paznokcie, muszą wyglądać naturalnie i właściwe. Główną zaletą każdego manicure w stylu Galaxy – to niepowtarzalność wzoru. Zrobić identyczny tło jest praktycznie niemożliwe. Najczęściej jako żywych jasnych akcentów używają niebieski, biały, szary kolor. Również aktualne zimna beżowa paleta. Aby paznokcie wyglądały na jeszcze jaśniejsze, a nawet lekko wojowniczo, poszczególne elementy sporządza się na czerwono, różowo, bogate w pomarańczowym kolorze. Plamy srebra lub złota sprawiają, że taki manicure jeszcze bardziej w tym świetny i jasny. Jednak i w tym przypadku ważne jest, aby nie przesadzić. Niezależnie od nowości, od modnych wpływom, tak widocznym i trendów, fioletowy manicure warto dobierać pod swój nastrój. Każdy paznokci powinien, w pierwszej kolejności, podobać się dziewczynie, uzupełniać jej ogólny wizerunek, zwiększyć ogólną koncepcję stylu.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Księżycowy Manicure Czarny Lub Biały z Kryształkami 2019, Jak Zrobić Reverse French Żel Lakier, Piękne Pomysły na Krótkie Paznokcie
Praktycznie każda fashionistka i tsenitel'nitsa pięknego zdobienia paznokci wie, co to jest modne księżycowy manicure. Główną cechą tego nail stylu: to używanie
Modny manicure z kryształkami 2019-2020 roku, trendy, pomysły, nowości, zdjęcia
Wyrafinowany i elegancki manicure trudno sobie wyobrazić bez wykaszarki i kryształów, które efektownie prezentują się na zadbanych palcach, zwłaszcza w dodatek do
Manicure dla krótkich paznokci 2019-2020 roku, zdjęcia, pomysły, design, trendy
Manicure dla krótkich paznokci – świetny pomysł dla kobiet i dziewcząt, aby twoje rączki zadbane i piękne zgodnie z najnowszymi modnymi trendami i tendencjami, kładąc
Manicure na ostre paznokcie 2019-2020 roku, zdjęcia, pomysły, nowości, design, trendy
Piękny manicure na ostre paznokcie 2019-2020 roku można słusznie uznać za najbardziej ekstrawaganckie i pięknym widokiem manicure dla wielu kobiet i dziewczyn, które
Modny geometryczny manicure 2019-2020 roku, geometryczne wzory paznokci, zdjęcia, pomysły, trendy
Geometryczny manicure – to stylowy i nudny design paznokci, że przedstawiony z sezonu na sezon coraz to nowymi rozwiązaniami i różnych odmian manicure geometria.Jeśli
Matowy manicure 2019-2020, modne matowe paznokcie, zdjęcia, pomysły matowych paznokci
Nowoczesne trendy w manicure są tak zróżnicowane i niesamowite, że czasami w poszukiwaniu odpowiedniego projektu paznokci trzeba przewijać kilkanaście stron, aby znaleźć