Wzory Paznokci na Mokro Żel lakier, Róże na Mokrym Manicure, Schematy Paznokci na Mokro lakier
19.04.2019 665 0 panibasia

Wzory Paznokci na Mokro Żel lakier, Róże na Mokrym Manicure, Schematy Paznokci na Mokro lakier

W zakładkach
Piękne malowane na paznokciach świadczy o pielęgnacji kobiety. Do realizacji różnych pomysłów w życie jest malowane na mokro żel-lakier. Jej realizacja odbywa się drobnym pędzelkiem, igla i dotsom.

Cechy projektu

Wyjątkowość malarstwa polega na tym, że to odbywa się, podczas gdy żel-lakier jest mokry. Z zastosowaniem dotsa, pędzla lub igły są wykonane wzory. To zapewnia częściowe mieszanie kolorów i tworzenie pięknych loków. Aby wykonać projekt, można użyć zwykły lakier. Ale gel – jest to wszechstronny i innowacyjny materiał, który pozwala stworzyć oryginalny wzór i trzyma się na paznokciach kilka tygodni.

Pomysły do dekoracji paznokci

Wzory paznokci na mokro żel-lakier może być zróżnicowana. W tym przypadku master musi włączyć wyobraźnię. Możliwość tworzenia pięknych kolorów, pluskiew, marmuru itp. Bardziej proste są plastry, dots, pajęczynka, gałązki. Tematyka wzorów jest zróżnicowana, że pozwala mistrzowi wcielić w życie najbardziej ekstrawagancki pomysł.

Krok po kroku instrukcje nakładania rozwodu na mokro żel-lakier

Nakładanie emalii powinno odbywać się według specjalnej technologii, co pozwoli zrobić piękny wzór. Master musi przestrzegać instrukcje krok po kroku: Początkowo na paznokieć odbywa się plakirovanie podstawy. Ten lakier ma określony kolor, który może poznawać lub kontrastować z kolorem rozwodu. Warstwa ta musi całkowicie wyschnąć. Do tego używana jest lampa. Na tym etapie nakłada się cienką warstwę tak samo szkliwa. Technika malowania nie wymaga go do wyschnięcia. .Na mokre podłoża należy stosować pasy lub punkt, który zacznie się rozmazywać. W tym okresie jest używany pędzel lub igła do tworzenia obrazu. Odcienie można mieszać tylko na płycie. To pozwoli stworzyć akwarela efekt. Jeśli podczas tworzenia rozwodu lakier zaczyna trochę płynne, suszy i rysowanie trwa. Po realizacji designerskie pomysły paznokcie są suszone w lampie.
Na końcowym etapie odbywa się plakirovanie utrwalacz i jego wysuszenie. Aby stworzyć ciekawy projekt, można użyć ozdoba w postaci wykaszarki, pasków, cekinami itp. Po tym nagietki są objęte utrwalacz i suszą się.

Rysunki dla początkujących: schemat i opis wykonania

Dla początkujących zaleca się początkowo wykonać najprostszy mokry paznokci. Obraz będzie rozmazany, jeśli korzystać z lakierem, ponieważ materiał ten długo nie rozmazuje się. Początkowo wykonywane są rysunki rozmazanych plam, gałązek itp. Po tym jak mistrz zdobywa określone umiejętności, można przejść do bardziej skomplikowanych obrazków.

Kropki, koła

Procedura wymaga początkowo nałożyć bazę określonej kolorystyce. Dalej z pomocą dotsa na paznokcie nakłada się punkty. Ta manipulacja odbywa się w kolejności losowej. Plamki mogą znajdować się na całej płytce paznokcia. Można nakładać szelak tylko z jednej strony. Farba stopniowo się rozmywa, co pozwoli zapewnić stopniowe przejście między odcieniami. Ta akwarela prosta w wykonaniu i ma atrakcyjny wygląd. Jeśli występuje konieczność stworzyć delikatny design, w połączeniu beżowy, szary, różowy z białym, niebieski z białym itp. Styl paznokci można wykonać, gdy połączenie delikatnych odcieni z kontrastującymi – różowy i fioletowy, niebieski i niebieski, żółty i ciemny zielony, itp.

pajęczynka, gałązki

Rysować gałązkę trzeba załączeniem kilka plamek w rzędzie. Opcji pośredniej plamami nakłada się niewielką ilość niebieskiego lub brązowego koloru. Następnie za pomocą igły łączą wszystkie plamy, co pozwoli uzyskać piękną gałązkę. Można narysować ją w inny sposób. W każdej linii plamami na przemian. Z każdej z nich wyciąga kartkę na brzuchu, co pozwoli uzyskać niepowtarzalny rysunek. Malowane w postaci pajęczynka odbywa się na tej samej zasadzie. Punkt znajduje się na środku paznokcia. Wokół niej trzeba postawić jeszcze plamami na różnych dystansach. Po połączeniu się wszystkich plam między sobą się uda pajęczyna.

Rozwody, spirale, loki

Do tworzenia loków zaliczają się na mokrej podstawie kilku plamek w rzędzie. Wtedy z nich ciągną fantazyjne esy. Można za pomocą igły tworzenie gałęzi lub ósemki, rozwody i spirali.

Serca, muszle

Aby narysować muszelkę, trzeba w kółko umieścić plamami. W środku kręgu umieścić jeszcze jeden punkt, o średnicy większej niż pozostałe. Wszystkie części łączą się spiralevidnymi elementami. Aby narysować serduszko, należy umieścić na środku jeden punkt. Nieco wyżej na tej samej odległości od centrum plamami są jeszcze dwie kreski. Na dole trzeba zrobić jeszcze jeden punkt. Od niej do górnej ciągną się półkoliste linie. Wszystkie części łączą się, i okazuje się serduszko.

Malowane, złożone rysunki, ich schematy

Doświadczeni mistrzowie uosabiają różne pomysły w życie, tak jak oni doskonale posługują się techniką lessirovki lakierów. Malowane i skomplikowane rysunki wymagają stosowania nie tylko punkty, ale i pasków. Układ ten wymaga precyzyjnego wykonania.

Róża

Do rysowania róż na mokro żel-lakier zaleca się nakładanie łuków na mokrej podstawie. W swojej formie powinny one być podobne do płatków. Łuki są stosowane od centrum w kolejności losowej i stopniowo zwiększać. Linie będą delikatnie płynne, co zapewni tworzenie pięknego rozwodu.

Motyl

W centrum prowadzone są cieniutkie kolorowe linie w ilości 3-4 sztuk. W środku linii są podzielone na 2 części. Następnie za pomocą pędzelka wszystkie końcówki są zbierane w jeden punkt, co przyczyni się do kształtowania skrzydeł motyla.

Pawie pióro

Na środku paznokcia jest umieścić punkt. Po tym, że jest otoczony wieloma kolorami. Z obu stron stopniowo prędkość krawędzi. Aby pióro wyglądało naturalnie, zaleca się stosowanie lakierów, które dodaje blasku.

Abstrakcyjne wzory

W wyglądzie wzór podobny do wody malowane. Bierze lakier tego samego koloru, i odbywa się linia na płytce. Dalej trzeba wziąć jeszcze jeden materiał i narysować linię w pobliżu. Po tym można zadać jeszcze kilka kolorów. Następnie bierze się dots, i odbywają się równoległe linie proste w innym kierunku, co zapewnia tworzenie abstrakcyjnego obrazu.

Marmur

Do tworzenia marmurowych wzorów na paznokcie na mokro żel-lakier trzeba użyć dwa kolory – biały i czarny. Tło robi się jasny. Po tym z użyciem czarnego szkliwa zaciemniać kilka odcinków na płycie. Dla paznokci igłą trzeba przeprowadzić cienkie i kręte linie. W niektórych miejscach można je lekko smużyć. Po schnięcia konsystencja będzie przypominać marmur.

Skóra gadów

Na mokrej podstawie plam zaleca się umieścić w szachownicę. Odległość między nimi musi być mała. Po połączeniu się wszystkich plam okazuje się, rysunek, przypominający skórę gada. Przy tworzeniu tego rozwodu trzeba używać naturalne i nekontrastnye kolory lakierów.

Wariant projektu z różami

Róża to piękny kwiat, malowane z obrazem który jest w top -10. Przed tym, jak zrobić kwiatowy wzór, trzeba przygotować materiały i narzędzia. Przed plakirovaniem odbywa się przygotowanie płytki paznokcia do pokrycia. Bierze się pusher, i delikatnie schodzi naskórek. Dalej trzeba ją delikatnie przyciąć. W następnym etapie bierze się miękkie buff i przetwarzane płyta. Z pomocą paznokci paznokcie dołączony odpowiedni kształt. Schemat malowania jest maksymalnie prosty. Kreator powinien kierować się instrukcją krok po kroku: Na wstępnie przygotowane płytki paznokcia odbywa się plakirovanie warstwy bazowej. On suszy w lampie w ciągu 1 minuty. W przypadku nierównej powierzchni zaleca się plakirovanie drugiej warstwy bazy dla wyrównania. Po tym odbywa się ponowne prosushivanie. Na warstwę bazową należy nałożyć dowolny lakier, który będzie stanowić tło. Następnie należy dokładnie osuszyć. W kolejnym etapie odbywa się plakirovanie drugiej warstwy jednolitych spetspokrytiya. Ale go nie suszy w lampie. Tworzenie obrazu przypomina nakładanie farb artystę na płótnie, gdzie po zmieszaniu kolorów są arcydzieła. Róże najczęściej rysowane z użyciem białego lub lekko różowego koloru. Farby te stosuje się do lessirovki tylko kontury. W celu zapewnienia realizmu rozwodu zaleca się stosowanie krótkich wirowały kresek, które przypominają płatki kwiatów. Po zakończeniu zdjęć nie koniecznie od razu ją suszyć. W przypadku wycieku rozwodu tworzy efekt witrażowych róż. Po uzyskaniu oczekiwanego rezultatu trzeba wysuszyć paznokcie w lampie w ciągu minuty. Na ostatnim etapie na paznokcie nakłada się warstwę topu, który trzeba osuszyć. Podczas tworzenia kwiatowy wzór zalecane zastosowanie matowego lub błyszczącego topu.
Urozmaicić projekt można z wykorzystaniem elementów dekoracyjnych – bul'onok, dżetów, kamienia. Zaleca się pokrywać kwiat malowane matowym spetspokrytiem. Na nim są błyszczące kropelki. Można również zrobić zdjęcia gradient z użyciem pędzelka i dwóch kolorach lakieru.

Ewentualne błędy przy nakładaniu

W przypadku niewystarczającego doświadczenia kreatora można pewne błędy:
  • niewłaściwym plakirovanie bazy, w wyniku czego ona leży z napływem. To się zdarza przy niepełnym usuwania starego pokrycia. Dlatego przed plakirovaniem podstawy trzeba starannie wyciąć stary lakier z wykorzystaniem pilniki lub frayzera. To zapewnia idealnie równe rozłożenie szkliwa na płytce;
  • obecność minipustot lub mikropęcherzyków w zasadzie warstwie. To występuje przy niepełnym usuwaniu naskórka. Podczas wysuszeniu podłoża między paznokciem i kawałkami pozostałej skóry pozostają mikrozazory. W takiej sytuacji malowane długo trzymać nie będzie;
  • schodzi z paznokci kolorowe powłoki. Taka sytuacja występuje, jeśli kreator nie usuwa stare powłoki z płytki z zastosowaniem bath. Podczas przeprowadzenia manipulacji trzeba być bardzo ostrożnym, aby nie uszkodzić choćby larwę nudysty. Buff należy przeprowadzić od naskórka do zewnętrznej krawędzi. Mocno naciskać na narzędzie nie jest zalecane;
  • pękanie spetspokrytiya. Czasami kolorowe warstwy może odpryskiwać kawałki. Przy słabym oczyszczeniu płytki z kurzu i tłuszczu obserwuje się wystąpienie takiej sytuacji;
  • odklejająca się okładka płyty. To występuje, gdy niedocenionych kawałków pterigiya na gwoździu i niepełnym usunięcie wszystkich delaminacji w wolnym kraju. Jeśli w przyszłości pterigiy będzie rosnąć i łuszcząca, to wraz z nim zniknie i żelkot. Jeśli naturalny paznokci podziału w głąb, to prowadzi do całkowitego skalowanie składu;
  • połączenie lakierów w różnych kolorach, które produkują różne firmy. W tym przypadku malowane w ogóle nie wychodzi. Producenci dodają różne składniki preparatów, które mogą być niezgodne ze sobą;
  • szybkie odwarstwienie składu. Jest to spowodowane jego nieprawidłowym wysuszeniem w lampie. Po umieszczeniu dłoni w lampę kobieta musi czekać na sygnał, który pojawia się po wyłączeniu wyłącznika.
Aby nie dopuścić do błędów początkujących, zaleca się ściśle stosować techniki lessirovki wzorów na mokro lakier.

Porady dla początkujących

Jak nakładać żel-lakier na mokre podłoża, pokaże wideo. Aby poprawnie wykonać to zadanie dla początkujących, zaleca się skorzystać z porad specjalistów:
    • aby zapewnić wyrazistość i oryginalność projektu, zaleca się wybierać kontrastowe lakiery. W celu zapewnienia skutecznego malowania zaleca się dokonać wyboru na rzecz materiału z glitterami;
    • w przypadku wystąpienia konieczności zmiany formy rozwodu, jeśli pomysł nie pozwala mieszać malowania, pędzel trzeba wycierać po każdym pociągnięcia. Jeśli nie wykonać to działanie, to będzie się działo mieszanie odcieni do siebie. Taka malowane również będzie wyglądać imponująco;
    • przy nakładaniu zdjęcia u mistrza muszą być szybkie i pewne gesty, które są kluczem do sukcesu malarstwa;
    • suszyć lakier potrzebuje określoną ilość czasu. Czas trwania zabiegu zależy od warunków pracy i wydajności lampy;
    • przed plakirovaniem nowego pokrycia master musi dokładnie usunąć stare;
    • topowy pokrycie musi starannie i równo rozdzielone płyty;
    • przed plakirovaniem emalii należy dokładnie usunąć naskórek i oczyścić paznokci.
Schemat lessirovki wzorów na mokro lakier daje możliwość realizować różne pomysły w życie. Można stworzyć kamień, kwiat, abstrakcyjne rysunki lub wykonać malowane.
Wszystko zależy od preferencji i życzeń dziewczyny. Dzięki prostocie techniki możliwość wykonywania taka malarstwa nawet mistrzowi bez odpowiedniego doświadczenia.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Manicure z Bul'onkami, Nail Design z Bul'onkami, Jak Mocować Lakier Żel, Manicure z Kulkami
Delikatny manicure w różnych odcieniach i wzorach, dekorować kobiece ręce, można spotkać praktycznie w każdej prezencja płci pięknej. Przy odpowiednim doborze odcienia,
Manicure Muszla, Projekt Muszla na Paznokcie Żel Lakierem, Jak Zrobić Moon Manicure
Piękno oceanu i jego podwodnego świata niezwykle przyciąga i kusi ludzi. Filmy o wielkich wodnych przestrzeni, zajęcia akvariumistikoy bardzo popularne w dzisiejszych
Paznokcie Żelowe, Żelkot Paznokci Bez Przedłużania, Jak Budować Paznokcie Pod Lakier
Paznokcie żel stały się liderami paznokci serwisu. Są one tworzone szybciej niż płyty z akrylu, a różnorodność wzorów pozwala na tworzenie zarówno dorywczo i uroczysty
Wodny Manicure: Jak Zrobić w Warunkach Domowych Żel Lakierem, Aqua Manicure za Pomocą Wody z Rozwodem
Kobiety na różne sposoby starają się, aby ozdobić swoje paznokcie, aby wyglądały ciekawie, stylowo i pięknie. I jednym z takich metod można nazwać wodny manicure. Aby
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
27.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Manicure
Istnieje wiele metod zdobienia paznokci. Aby utworzyć efektowny manicure stosuje się cyrkonie, shtamping, piercing, naklejki, folie, brokaty, różne artystyczne, a nawet
Jak Zrobić Manicure z Powłoką Szelak Krok po kroku i Usunąć w Warunkach Domowych, Zasady Nakładania Żelu, Lakieru do Siebie
Szelak — wspaniałe trwałe i wysoki połysk, trwałe i wydajne. Można go zrobić w salonie, a można trochę po przygotowaniu i kupując konkretny zestaw materiałów, i w domu. W