Ujawniamy Sekret wysokiej Jakości Manicure: Jak Dokładnie Nałożyć Lakier na Paznokcie i Zrobić Piękny Podłogowa
04.04.2019 214 0 panibasia

Ujawniamy Sekret wysokiej Jakości Manicure: Jak Dokładnie Nałożyć Lakier na Paznokcie i Zrobić Piękny Podłogowa

W zakładkach
Pomimo popularność kabinowego manicure żel-lakier zwykły lakier wciąż cieszy się popularnością. On nie jest taki odporny, ale można go zmienić, choć na co dzień. Domowe podłogowa tańsze, a przy odpowiednim podejściu wygląda i trzyma się wcale nie gorzej.

Jak pokryć dokładnie

Często zdarza się, że samodzielnie nie działa pięknie umieścić makijaż swoje nogotochki: ciecz staje się drętwienie i brudzi naskórek. Można jednak dokładnie nałożyć lakier na paznokcie tak, aby nie puzyrilsya, dobrze suszy i nie popękać. Specjaliści mówią, że w pierwszej kolejności należy wyrównać płytkę paznokciową. Powierzchnia może być zbyt surowe dla sprzęgła z lakierem lub mieć grudek. Usunąć nierówności miękką pilochkoy, aby nie uszkodzić paznokieć. Trzymaj narzędzie o tępym kątem do wzrostu paznokci i poprowadź linię od naskórka do zewnętrznej krawędzi: w przeciwnym razie płytki mogą rozpocząć sloit'sya.
Następnie należy usunąć naskórek. Przy nieprawidłowym zdjęciu na płytce paznokcia pozostają kawałki miękkiej skóry lub odwarstwienie paznokci, przy odbiorze będą toporshchit'sya. W żadnym wypadku nie usuwać naskórek po prostu nożyczkami! W najlepszym wypadku można zrobić graty, w najgorszym – rannych paznokieć będzie rósł z grubobrodawkowych i wgniecenie.
Przechodzimy do samego pokrycia. Aby to wyszło płaskie, lakier nie powinien być zbyt płynnym lub gęsty. Pierwszy szybko rozpłynie, należy nałożyć więcej warstw, a drugi może stwardnienia do ostatecznej dystrybucji. Pomimo nieprzyjemny zapach lakieru, przewietrzyć pomieszczenie lepiej do manicure: przy przeciągi mogą powstawać pęcherzyki na okładce.
Pędzle od producenta są różne: z bezpośrednim i okrągłym dźwiękiem przestrzennym końcem, szerokie i cienkie, z wielu włókien do paznokci, na długim i krótkim słupku. Najbardziej odpowiednia dla równego nakładania – płaski pędzel z zaokrąglonymi brzegami: ona leży na całej powierzchni paznokcia i bez zbędnych ruchów tworzy warstwę. Malować płytkę paznokciową trzeba w taki sposób, aby palec leżał na stole pod ostrym kątem. Nie można robić manicure na wadze. Nanosić farbę lepiej od połowy paznokcia, wydaje lakier od środka do krawędzi. Jeśli kapinos, można go usunąć pędzlem zamoczonym w narzędzia do usuwania lakieru. Jej samej, ale z barwnikiem, można uformować krawędź u naskórka.

Manicure lakierem zwykłym w warunkach domowych

Niezależnie od rodzaju nałożeniu lakieru na paznokcie potrzebują czynności przygotowawcze. Neil-specjaliści dają kilka wskazówek, jak prawidłowo malować paznokcie lakierem w warunkach domowych. Oto instrukcja krok po kroku:
 1. Przygotować paznokieć. Wypolerować płytkę, podpilite wolnej krawędzi. Ruchu pilniki – wolnej krawędzi od krawędzi do środka. Zagłęb się wszystkie paznokcie, upewnij się, aby ona była tą samą.
 2. Praca w naskórek. Usuń zadziory, nałóż na skórę wokół paznokci krem. Przed zabiegiem można pary na ręce w kąpieli z solą i olejem. UWAGA! Rasparennye, wilgotne paznokcie nie można ani malować, ani podpilivat': lakier nie będzie się trzymał, a paznokieć będzie rannych od paznokci. Sposobów jest wiele: można odsuwać skórę pusherom, metalowym zwykły koniec pilniki lub skórki różdżki. W razie potrzeby przyciąć naskórek nożyczkami, maszyną lub specjalnego gniazda (ich normalnie na przeciwległym końcu pilniki).
 3. Odtłuścić paznokieć alkoholem, środek do usuwania lakieru, alkohol, niestrzępiącą się szmatką.
 4. Nałóż bazę. Jeśli jej nie ma, nadaje się przezroczysty lakier. Jest ona potrzebna do tego, aby kolorowe warstwy nie namalowałem sam paznokieć. Wielu bazy zawierają witaminy do paznokci, można je znaleźć w aptece.
 5. Rozprowadź jedną kolorową warstwę. Musi być cienkie, w przeciwnym razie istnieje duże prawdopodobieństwo, że on nie wysycha i pokryje się pęcherzami. Odsunąć naskórek i nałóż lakier bezpośrednio pod nią. Zewnętrzny koniec (jeśli długość paznokci pozwala) także trzeba zamalować, aby folia lakieru nie nadążała za krawędzie.
 6. Przykręcić kolorowe powłoki topom. Jest błyszczący i matowy, ujędrniający, z diamentowym blaskiem (jeśli takich nie ma, to wymień lakierem bezbarwnym). Top sprawi, że manicure matowym lub bardziej genialny, chroni przed zużyciem.
Eksperci doradzają, aby nie spieszyć się podczas wykonywania domowego manicure. Ważne jest, aby dać warstw do wyschnięcia. Jeśli czas ucieka, zanurzyć palce w zimnej wodzie – lakier szybciej "sprzęgło".

Plusy i minusy

Manicure z lakierem ma szereg zalet w stosunku do żelu i szelaku:
 • Taniość, nie jest wymagane dodatkowe rolnicze. Dobry lakier w małej ilości można znaleźć znacznie tańsze, niż żel lub szelak.
 • Łatwość zdejmowania. Wacik, środek do usuwania lakieru, kilka sekund – i czyste paznokcie.
 • Można pomalować, choć na co dzień.
 • Paznokcie po lakieru potrzeba mniej odpoczynku niż po żelu.
Wady powłoki:
 • szybciej się zużywa;
 • nie będzie skomplikowany rysunek z powodu szybkiego schnięcia;
 • wyższe ryzyko uszkodzenia powłoki podczas aplikacji;
 • możliwa reakcja z detergentami, jod.
Istnieją punkty sporne. Na przykład, dziewczyny z "drapieżnych" paznokciami (paznokieć zaokrąglone, wygięty w dół, w podobny profil na pazur bird of prey) podoba się, że lakier nie nadaje grubość i bez objętości płytki paznokcia. A jeszcze – lakier szybko się zużywa, przy regularnym stosowaniu nie ma czasu wyschnie. Jeśli malować w domu paznokcie żelem, to prawdopodobieństwo, że jest on wyschnie z czasem, o wiele wyżej.

Ochrona skóry wokół paznokci

Ważne jest, aby chronić skórę u nogotochkov przed lakieru. Można to zrobić na różne sposoby:
 • Sprzedam specjalną masę. Pudełeczko wygląda jak tuba PVA, zawartość nakłada się wokół paznokcia cienką warstwą. Zazwyczaj środek ma niebieski lub fioletowy kolor widoczny na skórze. Podczas manicure masa zastyga, a po – usuwa cienką folią.
 • Posmarować zwykłym PVA. Wybierz gęsty klej, osuszyć odkryty tubkę w razie potrzeby. Jeśli się nie uda usunąć folią, to można po prostu zmyć wodą po całkowitym zastygnięciu lakieru.
Dłonie będą zawsze zadbane, jeśli korzystać z dziecięcym tłustym kremem. Bardzo ostrożnie nałożyć go na skórę wokół paznokci po manicure.

Manicure z wodą i lakierem krok po kroku

Wodny projekt wygląda niezwykle, robi się po prostu. Trzeba szklankę z wodą (nie wlewać do krawędzi, musi być 3-4 cm), lakier w wielu kolorach, wykałaczka, środek do ochrony palca. Technologia jest dość skomplikowany. Więc dobrać się zrobić taki manicure, bo piękno to nie raz. Oto kilka wskazówek, które ułatwią proces:
 • Użyj przezroczystego szkła i zimnej wody. W zimnej cieczy lakier szybko twardnieje, a w gorącej rozpłynąć się i nie jest niezbędne do paznokci.
 • Lakier nie musi być bardzo płynnym lub gęsty. Wytrzymała narzędzie trudno odczepić od pędzelka, kropla po prostu spadnie na dno szklanki lub przylgnie do wcześniej uzyskanej warstwy. Płynny lakier tworzy cienką, prawie przezroczystą folię.
 • Pracuj szybko, w przeciwnym razie lakier wyschnie i przylgnie do wykałaczka.
A oto technologia pokrycia paznokci lakierem z wodą:
 1. Przygotować paznokieć. Najlepiej nałożyć warstwę białego lakieru przed obsunięciem się w wodzie. Gdy paznokcie są suche, przystąpić do zabawy – do procesu tworzenia projektu. Nie zapomnij nałożyć środek ochronny.
 2. Wlać szklankę wody i umieść w centrum lakier. Powinien lekko wyciec. Nałóż do środka okręgu kolejną warstwę innego koloru. Zmiennik odcienie, należy umieszczać nowe kręgi nie w centrum, a na bokach. Aż lakier nie wysechł, wykałaczką jazdy na różnych warstw, pozostawiając za sobą przemieszane paski. Przesuwaj się w kółko, rób wzory – wszystko, czego dusza zapragnie.
 3. Zanurzyć paznokieć w wodę, jak podważać kolorową folię w miejscu, które chcesz widzieć na gwoździu.
Wykałaczką usuń zbędne części. Delikatnie rozłóż folię (jeśli powstały fałdy, pozostawić do wyschnięcia) i rozprowadzić na płytce paznokcia. Pomaluj je bezbarwnym lakierem do góry. Kilka prostych manipulacji – i manicure jest gotowy! Hacking życia. Czym pomalować paznokcie, aby lakier trzymał się dłużej? Eksperci radzą, aby wybrać narzędzie z perłowym przelewem (jest mocniejszy od innych powłok). Sprawiają, że ten lakier do paznokci tak: w zwykły skład barwnika dodaje przemleć w pył rybi łuskę lub odłamki muszli, tak, że masa perłowa jest dość naturalny.

Jak dobrać kolor

Około stoisk z konkretnymi producentami, na przykład, "Kosmetista", wiszą "stokrotki" ze wszystkimi kolorami. Każdy paznokci ufarbowany w pewnym lakier i podpisany przez jego pokój. Z pomocą takiej rzeczy można zrozumieć, jak wygląda lakier na rękach. Jeśli skóra ma odcień żółtawy, pasować ciepłe, niebieskie i fioletowe kolory. Im cieplejszy odcień skóry, tym bogatsza paleta, która będzie ci odpowiadać.
Wybór koloru zależy od pory roku, ubrania, sytuacji. Kobiety nieco starsze zalecają, aby wybrać bardziej stonowane. W sezonie letnim popularne różowe i inne jasne odcienie, w środowisku pracy nie polecam chodzić z czerwonymi paznokciami.
Można umieścić makijaż paznokcie bez lakieru: w sklepach jest tak ogromny wybór gotowych płyt. Ich po prostu trzeba usunąć z podłoża i przykleić (jak tłumaczone tatuaż, tylko lepiej). Każda dziewczyna może wybrać dowolny kolor "tatushek" dla płytki paznokcia.

7 layfkhakov dla tych, którzy nie potrafią malować paznokcie

Jeśli nadal nie wiesz, jak prawidłowo nałożyć powłokę na płytkę paznokciową, porady ekspertów pomogą ci w tej trudnej sprawie. Te layfkhaki sprawdzone nie jedno pokolenie mistrzów.

Nałóż na palce wazelina

Nie masz pod ręką kremy i środki do zmiękczania skórek? Następnie użyj zwykła wazelina. Rozprowadzić pogrubioną warstwą wokół paznokci, szczególnie dobrze u naskórka. Po pierwsze, nawilżają ją, po drugie, pozwoli łatwo usunąć nadmiar lakieru.

Skorzystaj z białą bazę

Baza ta jest niezbędna dla jasnych i ciemnych kolorów. Po pierwsze, nie da się pomalować paznokieć. A po drugie, ona zrobi manicure jaśniejsze. Przygotowanie paznokci do zabiegu, nałożyć przezroczystą i białą bazę. Biała warstwa musi być na tyle gęsta, ale nie koniecznie równe. Nałóż kolor i pokryć paznokieć topom. Ten hacking życia działa i do jasnych lakierów.

Warm puszkę z lakierem między dłońmi

Przed tym jak nakładać lakier, obróć (podgrzać) w rękach tubkę, aby z niego wyszedł nadmiar powietrza. Takie ogrzewanie będzie płynny i bez pęcherzyków powietrza. Kiedy będzie zamknąć butelkę, wręcz przeciwnie, tchnij w niego – dwutlenek węgla zapisze go płynnym długo. Przechowywać słoiki, aby zawartość nie zwiędły, najlepiej w lodówce.

Zacznij malować od połowy paznokcia

Nałóż kroplę lakieru na środek paznokcia i rozprowadź go w dowolnej kolejności. U profesjonalistów technologia pokrycia paznokci lakierem taka: nakładać od środka do dołka, a następnie – do boków i czoła. Jeśli zacząć pokrywać raz od dołka, lakier szybko odejdzie, a warstwa będzie nierówny.

Zrób "księżycowy" manicure za pomocą szablonu

W działach z lakierami sprzedawane są specjalne szablony do manicure. Wyglądają jak wąskie papierowe naklejki w kształcie półksiężyca, zygzak lub w linii prostej. Z pomocą takich miniatur można zrobić schludny księżycowy manicure, french.

Rób french z pomocą prostego gumy

Chce równy francuski manicure, ale nie ma szablonu? Nadaje się zwykła guma. Napiąć na dwóch palcach pracownik gumę i zrób płaskie kolorowe powłoki. Ważne jest, aby gumka była nowa: stare mają pęknięcia, mogą pęknąć przed działaniem lakieru. Cienkie, do tkania, dobrze napięte na palec, ale pękają natychmiast.

Kup specjalny kij do usuwania lakieru

W sklepach kosmetycznych są sprzedawane specjalne stiki, kręcą starej powłoki. Zewnętrznie wyglądają jak markery, ale w środku mają rdzeń z krawędź ze skosem, nasączone środkiem do usuwania lakieru. To przyrząd doskonale nadaje się do podróży, jak również do usuwania nadmiaru lakieru ze skóry.
Teraz wiesz, jak delikatnie umieścić makijaż paznokcie zwykłym lakierem w warunkach domowych, przy tym nie apollo sea, zanieczyszczając naskórek i skórę na rękach. Należy postępować zgodnie z zaleceniami specjalistów. Oni na pewno pomogą ci stworzyć idealny manicure.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Środek Do Ochrony Naskórka od Lakieru, Co To jest Obrońca Dla Paznokci Niż Smarują Wokół Paznokcia Przy Manicure
Idealny manicure własnymi rękami — to jest możliwe. Jego kolor nie jest tak ważne, jak dokładność nakładania lakieru, dlatego warto albo korzystać z kreatora, albo
Narzędzie Do Usuwania Lepkiej Warstwy Żelu, Lakieru, Co To jest Klinser, Niż usunąć Lepką Warstwę Żelu Lakieru
Zastosowanie powłoki w postaci żelu lakieru pozwala stworzyć niepowtarzalny manicure, który można nosić przez dłuższy czas. Jednakże, w celu manicure utrzymuje swoją
Podkład Do Paznokci - Co To Jest, Do Czego Służy Baza Do Żelu Lakieru, bezkwasowy Podkład
Ręce kobiety powinny być zadbane, a manicure – schludny. Istnieje wiele sposobów i środków, które pomagają wydłużyć czas noszenia żelowego pokrycia. Coraz częściej służy
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
27.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Manicure
Istnieje wiele metod zdobienia paznokci. Aby utworzyć efektowny manicure stosuje się cyrkonie, shtamping, piercing, naklejki, folie, brokaty, różne artystyczne, a nawet
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
10.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Manicure
Piękne paznokcie są zawsze aktualne. I nic dziwnego, że beauty-branża prężnie się rozwija. Nie tak dawno temu, na przykład, stał się bardzo popularny manicure "Kocie
Manicure z Beżowym Lakierem
Manicure z Beżowym Lakierem
Manicure z Beżowym Lakierem
30.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Kolor Beżowy / Manicure
Manicure w stylu nude kilka lat temu stał się klasykiem nail design. Beżowy kolor lakieru, wygląda naturalnie i delikatnie, on komponuje się z ubraniami w każdym stylu i