Jak Zrobić Krople na Paznokcie, Manicure, Żel Lakierem z Kroplami Wody, Nail Design z Deszczem
08.05.2019 1547 0 panibasia

Jak Zrobić Krople na Paznokcie, Manicure, Żel Lakierem z Kroplami Wody, Nail Design z Deszczem

W zakładkach
Manicure, który imituje krople wody na paznokciach, stopniowo zyskuje popularność. Pasuje do jesiennym, zimowym i letnim design, tematycznych obrazów i różnych abstraktsiyam. Jest to przydatne w codziennym życiu, nie przylega do krawędzi ubrania i nie zanika z czasem. Ponadto, łatwo można wykonać samodzielnie. Istnieje kilka prostych metod, jak zrobić plamy na paznokciach, i ogromna ilość wariantów wzorów z ich dodatkiem.

Cechy manicure z kroplami

Nail design "krople rosy" — to trójwymiarowe przejrzyste pęcherzyki na zasadzie tonem. Robią je z topu lub żelu do przedłużania za pomocą dotsa albo zwykłej wykałaczki. Gdy skład zastyga, pozostaje w postaci kropel wody. Taki manicure stopniowo zyskuje popularność u dziewcząt i kobiet w każdym wieku, a także u mistrzów. Element "krople" ma wiele zalet:
 • wygląda stylowo i kontrastu na okładce każdego koloru;
 • nadaje się do biznesowego stylu;
 • przydaje się w życiu codziennym, szybko się rozprowadza;
 • jeden z wariantów tego, jak zrobić oryginalny design podstawowymi narzędziami i materiałami.
Efekt kropli na paznokcie — to jest trend sezonu. Mistrzowie chętnie eksperymentują, dodając go na stałe pokrycie lub kameleon, a także za pomocą kropli jako element złożonych projektów. On prędko nie wyjdzie z mody, dlatego każdej dziewczynie warto wypróbować go na swoich paznokciach.

Jak wybrać odpowiedni projekt

Manicure może pasować albo do pory roku lub nastroju jego właścicielki. Krople — to uniwersalne narzędzie, które można wykorzystać do ogromnej ilości wzorów. Pęcherzyki świetnie wyglądają w następujących kombinacjach:
 • delikatne, błyszczące lub matowe odcienie;
 • kontrastujące manicure w jasnych lub ciemnych odcieniach;
 • ornamenty roślinne, zdjęcia kwiatów i liści;
 • marynistycznym z kropli;
 • jesienne zdjęcia z efektem deszczu.
Opcje kroplówki manicure żel-lakier można znaleźć w internecie lub wymyślić samemu. Krople mogą naśladować deszcz lub rosę, szkło powiększające lub różne fragmenty w złożonych kompozycji.

Jak zrobić manicure

Straty manicure — to szybkie i proste, a z techniką poradzą sobie nawet początkujący. On komponuje się z wszelkimi odcieniami i nadaje się zarówno do długich, jak i krótkich paznokci. W sieci można znaleźć ogromną ilość pomysłów i szczegółowych warsztatów, jak tworzyć oryginalne wzory z efektem kropli lub rosy. Poniżej przedstawiono kilka opcji, które mogą stać się głównym arcydzieł.

Jesienne przelewy

Do tego manicure potrzebował podstawowa i nawierzchniowa, a także lakiery w dwóch kolorach. Jeden z nich można wybrać dowolny kolor – to może być zwykły lub żel do paznokci. Drugi potrzebował w odcieniu kameleon, przy tym żel-lakier nie nadaje — to musi być usunięte zwykłym płynem. Technika wykonania jest prosty:
 1. Pokryć paznokcie bazą i pierwszą warstwą lakieru, dokładnie osuszyć.
 2. Nałożyć lakier kameleon barwy, wysuszyć na powietrzu.
 3. Zrobić pęcherzyki żelem lub czołowym powlekane, piec w lampie.
 4. Usunąć lakier kameleon, umieścić i zabezpieczyć top.
W rezultacie uzyskuje się efekt, gdy na matowym lub błyszczącym tle błyszczą krople kolor kameleon. Projekt wygląda świetnie na czarnym, kolorze bordowym lub brązowym tle, a także w różnych odcieniach ciemno-zielonego i niebieskiego.

Niebieski manicure

"Mokry" manicure można wykonać w naturalnych kolorach. Do projektowania potrzebne niebieski, niebieski i biały szelak, a także dots, wykałaczka lub każda różdżka cienkiej średnicy. Z procedurą poradzi sobie nawet początkujący:
 1. Nałożyć jasny niebieski lakier na paznokcie, zamocować go w lampie.
 2. Nałożyć jeszcze jeden jasny warstwę i pozostawić go wilgotne.
 3. Zrobić obszerne niebieskie krople, a w centrum dodać niewielką ilość białego koloru, zapiec pod światłem ultrafioletowym.
Wynik — to delikatne niebieskie pęcherzyki z przelewem, które naśladują krople deszczu na oknie. Tutaj brak jasnych granic między odcieniami dzięki pracy z wieloma kolorami do ich wyschnięcia. Pęcherzyki obszerne, przez ciemny niebieski widoczny biały lakier.

Szybko i ładnie

W sprzedaży można znaleźć duże naklejki w kształcie kropli. Dostępne są zestawy, w tym wielkość i kształt elementów się różnią. Nakłada się na już gotowego manicure, sezonowane nawierzchniowa. Takie naklejki można stosować na jednym lub wielu paznokci albo na wszystkie palce. Aby zamocować slider, wystarczy podważyć go i przenieść pęsety na odpowiednie miejsce na gwoździu, uważając, aby nie uszkodzić warstwa samoprzylepna. Takie krople dobrze zaprezentowały się: są praktyczne i dobrze się trzymają.

Manicure przeciw depresji

Jasny manicure — to nie koniecznie letni wariant. Można go zrobić w każdej porze roku, a szczególnie w okresie jesiennej lub zimowej śledziony. Dla niego potrzebować kilku jaskrawych kolorach — niebieski, pomarańczowy, zielony lub fioletowy, można dobrać delikatną lalkowy gamę kolorów. Są one stosowane w sposób losowy na cały paznokieć. Jest jeszcze jedna opcja — kolorowy gradient, który odbywa się aeratorem, a w warunkach domowych — zwykłą gąbką. Po zamocowaniu lakierem i pokrycie paznokci topom na nich należy nanieść obszerne krople żelu o różnych kształtach i wielkości.

Wariant z kroplami wody

Opcja dla doświadczonych mistrzów — to krople wody w złożonych projektów. Z tego prostego elementu można tworzyć manicure arcydzieła na każdy gust. Dla jednego z nich będzie potrzebować żel-lakier beżowy lub różowy odcień, farby akrylowe białe i zielone i każdego innego kolorów, narzędzia i lampa. Manicure robią w następujący sposób:
 1. Pokryć paznokcie jednolitym lakierem, wysuszyć go w lampie.
 2. Dodaj wzór z kwiatów i liści.
 3. Nałożyć i piec top.
 4. Na liściach i płatkach kwiatów umieścić krople żelu lub topom, osuszyć w lampie i usunąć lepką warstwę.
Pęcherzyki w takim rysunku wyglądają jak krople deszczu. Również wyglądają świetnie w dno projektowaniu, zdjęcia miast, ludzi i zwierząt.

Niezbędne narzędzia

Jedną z zalet manicure z kropli — dla niego nie są potrzebne specjalne, kosztowne materiały i narzędzia. Wszystkie niezbędne elementy są nie tylko artystów, ale i u fanów:
 • żelowy lub zwykły lakier każdego koloru, a także baza i top;
 • przezroczysty żel lub top — one potrzebne, aby wykonać rysunek;
 • dots, pędzle, skórki różdżka — narzędzia do nanoszenia pęcherzyków;
 • waciki, płyn do usuwania lakieru.
Wodny manicure można wykonać w warunkach domowych. Do tego przydadzą się proste narzędzia, które znajdą się u każdego — ołówek lub długopis, duża igła lub szpikulec, spinka z zaokrąglonym końcem lub zwykła zapałka. Wszystkie one mogą być używane, aby nałożyć na płytkę paznokciową kropli o różnej wielkości i kształcie.

Krok po kroku technika nakładania

Istnieje kilka sposobów, jak zrobić efekt dużych mokrych paznokci. Mogą to być proste, pęcherzyki, a także złożone projekty z wykorzystaniem różnych odcieni i tworzeniem dodatkowych efektów. Wybór projektu zależy od umiejętności mistrza i osobistych preferencji.

Manicure pędzlem

Przy pomocy pędzla można zrobić skomplikowany obraz z maksymalnie naturalistichnymi kroplami. Do tego potrzebny jest podstawowy kolor lakieru, a także bardziej jasne i ciemne odcienie. Jeśli nie ma ich w magazynie, garnitur czarny i biały lakiery. Technika wykonania:
 1. Pokryć paznokcie kolorem, osuszyć.
 2. Pędzlem narysować koła z przyciemnianiem u jednej z krawędzi, w przeciwnym dodać trochę jaśniejszy odcień, piec w lampie.
 3. Zrobić pęcherzyki na wierzchu każdego narysowanego okręgu żelem lub topom.
Efekt cienia — jest to świetny sposób, aby dać krople naturalną objętość. Wyglądają doskonale na zdjęciach liści, owoców i jagód, a także na gładkim tle.

Nanoszenie kropli dotsom

Dots — to specjalne urządzenie do nakładania okrążeń na paznokcie. Jest to kulka, która jest mocowana na dziewiarskie igły z uchwytem, a znaleźć go można w specjalistycznym sklepie. W domowych warunkach jego rolę może spełnić zwykła szpilka z łbem dołączony do każdej rączce. Takim narzędziem wygodnie nakładać okrągłe krople, ale aby nadać im naturalny wydłużone będzie musiał użyć pędzla lub igłą.

Tworzenie kropli naklejkami

Jeśli nie ma czasu na rysowanie ozdobnych ręcznie, można kupić gotowe naklejki. Mogą być wykonane w postaci pojedynczych kropel o różnych kształtach i rozmiarach, a także w postaci suwaka do nakładania na całą płytkę. Często są one jasne i obszerne, dobrze trzymają się na paznokciach i nie tracą koloru podczas noszenia. Jeśli naklejki nakłada się na cały paznokieć, ważne, aby dobrze zabezpieczyć i uszczelnić topom.

Efekt kropli diamante

Cyrkonie z księżycowym blaskiem — prywatne trend sezonu. W sprzedaży są zestawy w różnych odcieniach i rozmiarach, które powinny być łączone między sobą. Takie elementy nie koniecznie okrągłe, można wybrać specjalny wariant, który przypomina prawdziwe krople. Ich główną zaletą — błyszczący połysk, którego nie można osiągnąć standardowymi technikami. Jednak są one mniej trwałe i mogą odpadać, nawet jeśli dobrze je naprawić.

Oryginalne warianty

Jeśli wziąć pod uwagę opcje manicure z kropli, można zauważyć, że nie wszystkie wyglądają równie imponująco. Pomimo prostoty wykonania, istnieje kilka tajemnic, jak prawidłowo korzystać z tych dekoracji w łóżku paznokci mają projektowaniu. Profesjonaliści polecają:
 • łączyć krople z ciemnymi odcieniami, aby je maksymalnie głębokie i nasycone;
 • nie bój się łączyć z lakierami kolorów "kameleon" lub "metalik" — tak wyglądają mniej agresywne;
 • nałożyć kilka kropli na płatki kwiatów — to doda zdjęcia naturalności;
 • przedłużać krople pędzlem, aby uzyskać efekt rozwijanej deszczu;
 • łączyć rysowane pęcherzyki z kryształkami.
Wszelkie pomysły, które przychodzą do głowy, mają prawo być wykonane. Nail design to kwestia gustu i stylu, więc może mieć żadnych wcielenia.

W jakich projektów manicure można wykorzystać efekt dużych kropli wody

Zdjęcia paznokci z kroplami można znaleźć w internecie. Istnieje kilka głównych tematów, w których ten element wygląda właściwe. Należą do nich:
 • rosa na kwiatach, warzywach i owocach;
 • deszcz w połączeniu z obrazami budynków i miast;
 • kocie oko — duże pęcherzyki świetnie komponują się z gradientu i jasnych odcieniach lub kameleon;
 • marine design — tutaj krople będą bardziej niż przy okazji.
Krople można stosować na jeden lub dwa paznokci, a także przedstawiać silny deszcz na wszystkich palcach. Są one dobrze komponują się z biurowym stylu i pomogą odświeżyć beżowe i nyudovye biznes odcienie lakieru. Projekt ten znalazł zastosowanie w manicure i pedicure dla kobiet w każdym wieku.

Porady ekspertów

Włączyć niewielką ilość lakieru lub żelu w kroplę deszczu — to prawdziwa sztuka. Ważne jest, aby uczynić je maksymalnie naturalne, żeby oni ratowali głębokość i objętość przez cały czas noszenia. Mistrzowie polecają:
 • nałożyć cekiny lub lakier kameleon na obszary, gdzie znajdują się krople;
 • narysować naturalną cień;
 • połączyć je z matowym topom dla pozostałej powierzchni paznokci;
 • stosować krople w sposób chaotyczny, przy czym powinny one być różne w wielkości i kształcie.
Nowoczesny manicure — to wcielenie najbardziej szalonych pomysłów. Technika z kroplami nadaje się zarówno dla doświadczonych mistrzów, jak i początkujących. Ten prosty efekt pozwoli nadać głębię obrazu, podkreślić części i dodać dodatkową objętość. Odrębną zaletą jest to, że można go łatwo zrobić za pomocą prostych materiałów wtórnych.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Wodny Manicure: Jak Zrobić w Warunkach Domowych Żel Lakierem, Aqua Manicure za Pomocą Wody z Rozwodem
Kobiety na różne sposoby starają się, aby ozdobić swoje paznokcie, aby wyglądały ciekawie, stylowo i pięknie. I jednym z takich metod można nazwać wodny manicure. Aby
Manicure Bubble - Co To jest, Jak Zrobić Bubble Paznokcie, Manicure, Bubble Gum, Pęcherzyki i Kulki
Manicure "bubl' hum" - nowoczesny i ekstrawagancki design, który wybierają najbardziej odważne dziewczyny. On ma kilka cech i odmian, z których można wybrać odpowiedni
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
27.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Manicure
Istnieje wiele metod zdobienia paznokci. Aby utworzyć efektowny manicure stosuje się cyrkonie, shtamping, piercing, naklejki, folie, brokaty, różne artystyczne, a nawet
Piękne dzianiny manicure 2019-2020 roku, zdjęcia, pomysły, wzory paznokci sweter z dzianiny
W chłodne dni, a nam chce coś teplen'kogo i przyjemny, jak na przykład, otul się w koc, usiąść przy kominku i napić się aromatycznej herbaty.Właśnie w takim duchu mistrza
Niesamowite manicure z folią 2019-2020 – modne wzory paznokci folią, zdjęcia, nowości, trendy
Intrygujące i popatrzył na kierunku wykonywania manicure 2019-2020 coraz bardziej zaskakują i cieszą się swoimi interpretacjami paznokci na każdy gust i w każdym z
Matowy manicure 2019-2020, modne matowe paznokcie, zdjęcia, pomysły matowych paznokci
Nowoczesne trendy w manicure są tak zróżnicowane i niesamowite, że czasami w poszukiwaniu odpowiedniego projektu paznokci trzeba przewijać kilkanaście stron, aby znaleźć