Pusher Do Manicure - Co To jest, Pusher Do Skórek i Paznokci Skrobaczka Do Manicure, Łopatka i skrobak
20.04.2019 513 0 panibasia

Pusher Do Manicure - Co To jest, Pusher Do Skórek i Paznokci Skrobaczka Do Manicure, Łopatka i skrobak

W zakładkach
Zadbane, delikatne i piękne klamki – marzenie każdej kobiety. Aby twój manicure był idealny, należy korzystać z pusherom. Jest to specjalne narzędzie, który jest stosowany do modelowania dołka i usuwania skórek. Funkcjonalne i praktyczne urządzenie może być wykonane w różnych kształtach i rozmiarach. On potrzebował każdej dziewczynie i mistrza do wysokiej jakości opieki nad uchwytami.

Co to jest pusher do paznokci: zdjęcia i rodzaje narzędzia

Manicure narzędzie posiada końcówkę w kształcie łopatki, który pomaga przesunąć przesuszone skórę i oczyścić płytkę paznokciową. Profesjonalny przyrząd wykonany z medycznej stali, jest on częścią obowiązkowego paznokci zestaw do salonu kosmetycznego. Druga jego nazwa skrobak. Często urządzenie stosuje się w celu całkowitego usunięcia starej warstwy żelu do paznokci, starannego czyszczenia paznokcie. skrobak nie różni się od pushera, to dwie nazwy jednego produktu. Słowo "push" jest tłumaczone z angielskiego "push", a "skrobak" ma niemieckie korzenie, oznacza "proces skrobanie". Każdy mistrz wie, co to jest skrobak (manicure nie obywa się bez tego produktu). Pusher stosuje się do wszystkich rodzajów kabinowych procedur w manikyurnom gabinecie, do użytku domowego.
Wygodne narzędzie potrzebuje mistrza, aby przygotować się do nakładania lakieru, w celu ewentualnego przedłużenia. Odpowiednio dobrany urządzenie oszczędza czas i pieniądze. Na nagietki, obrane profesjonalnym pusherom, znacznie lepiej leży każdej powłoki.

Jak korzystać z pusherom do manicure

skrobak doskonale nadaje się do odsuwanie naskórka. Forma instrumentu wskazuje na rodzaj jego zastosowania:
 • Jednostronna łopatka z powodzeniem stosuje się do odsuwanie warstwy rogowej skóry. Klasyczny manicure nie obywa się bez tego użytecznego narzędzia.
 • Urządzenie dwukierunkowe, gdzie z jednej strony jest łopatka, a z drugiej toporek. Używają do usuwania naskórka, zadziory, w celu nadania pożądanego kształtu nagietek.
 • Dwustronny pusher z końcówką w kształcie łopatki i szpachelki łatwy dostęp do pedicure. Łopatka przyda się do naskórka, a łopatki pomaga usunąć modzele, szorstką skórę stóp.
Pusher do manicure po każdym użyciu, sterylizowane lub przetwarzają antyseptyczne. Do budowy narzędzia wykorzystują różne materiały: metale, ceramika, tworzywa sztuczne. Często skrobak zastąpić skórką z pałeczkami do jednorazowego zastosowania. Sterylne narzędzia bezpieczne dla klientów, a w warunkach domowych u każdego członka rodziny musi być osobisty przyrząd.
Dla mistrza ważna kształt końcówki. Owal, kwadrat lub łopatka stosowane w nowoczesnym manicure. W salonach kosmetycznych coraz częściej korzystają z owalnym kształtem, który jest bardziej uniwersalny.

Przygotowanie paznokci

Przed zastosowaniem skrobaka paznokci płytka musi być poprawnie przygotowana do kosmetycznych procedury. Etapy są następujące:
 1. Przed rozpoczęciem zabiegu paznokieć dokładnie oczyścić od starego pokrycia, a narzędzia są sterylizowane lub przetwarzają antyseptyczne.
 2. Dalej robią zbiorniczek do mycia rąk do zmiękczania warstwy rogowej skóry.
 3. Na zmiękczać naskórek nakłada się kosmetyk do usuwania naskórka na 10-15 minut.
Po przygotowaniu płytki paznokcia do manicure o wiele łatwiejsze i wygodniejsze.

Usuwanie skórek

skrobak potrzeba, aby dokładnie oczyścić przygotowany paznokieć. Trzeba równomiernie odsuwać niepotrzebne warstwy do podłoża paznokcie, przestrzegać zasad stosowania manicure produktów. Proces krok po kroku:
 1. W pierwszej kolejności korzystają z widelczyki do delikatnego usuwania skórek.
 2. Pod kątem 45° stopniowo czyszczą paznokcie od ich krawędzi do podstawy.
 3. Dalej używają bardziej ostrą stronę skrobaka, które pracują w miejscach paznokcie.
Jeśli rogowej zbyt szeroki, na paznokciach wiele zadziory, to lepiej do pracy z pusherom wyczyścić paznokcie przycinarki do żywopłotów. Prawidłowe regularne czyszczenie spowalnia wzrost naskórka, pozwala żeńskich rąk stale wyglądać zadbane.

Usuwanie żelu do paznokci

Pusher z powodzeniem stosowany przy demontażu starego pokrycia. Trzeba uprzednio zmatowić paznokcie specjalnym środkiem do usuwania żelu do paznokci, a następnie krawędzi płytki paznokcia delikatnie potraktowano skrobakom. Powłoka łatwiej zdjąć za pomocą produktu. Lakier musi być wstępnie zmiękczać, dopiero potem można przystąpić do pracy z manikyurnym urządzeniem.

Podstawowe rodzaje narzędzi

Pusher dzieli się na kilka rodzajów w zależności od przeznaczenia:
 • jednostronny;
 • dwustronny;
 • pedicure.
skrobak do pedicure różni się szerszej roboczej powierzchni, grubości i twardości materiału. Kreator paznokci wybiera przyrząd do różnych celów z jednostronnym lub obustronnym końcówką. U wielofunkcyjnego narzędzia kształt łopatek pozwala robić oczyszczanie naskórka u podstawy paznokcia. Toporek na drugim końcu przyrząd jest przeznaczony do wygodnego usuwania zadziorów i zanieczyszczeń po bokach paznokcie. Forma produkt może być owalna, okrągła, kwadratowa, skośny. Specjalista paznokci dobiera rodzaj pushera w zależności od rodzaju zabiegu i kształt paznokci klienta.
Mistrzowie często wykorzystują specjalny skrobak, który ma magnetyczna końcówka. Pomaga tworzyć niepowtarzalne obrazy.

Cechy charakterystyczne pushera

Manicure narzędzie cieszy się ogromną popularnością, ale niedoświadczeni dziewczyny lub początkujący czarodzieje mogą mylić go z innymi urządzeniami. Często pusher mylić z przycinarki do żywopłotów, u którego inne funkcje. Nowoczesne producenci łączą właściwości i produkują wyroby z dwoma rodzajami końcówek, którymi wygodnie oczyścić naskórek i hangnails. Ostre skrobak z wysokiej jakości materiału z powodzeniem zastąpi nożyce. Produkt różni się od łyżeczką (jest dostępny w postaci cienkiej laski z zakrzywioną końcówką, którą wybierają do pedicure). Funkcje tych urządzeń są różne, pomimo podobną formę.

Jak prawidłowo wybrać pusher

Do miękkiego i bezbolesnego manicure ważne jest, aby wybrać właściwą formę i materiał wykonania. Wadliwy pusher z źle zatochennym końcówką szybko zepsuć, może uszkodzić skórę. Przy zakupie instrumentu trzeba pamiętać o kilku sprawach:
 • Profesjonalnym produktem jest skrobak z wysokiej jakości stali medycznej stali, który będzie służył przez długie lata. Solidny materiał łatwiej jest dezynfekowana, nie odkształca się z czasem. Jedynym minusem pushera staje się wysoka cena.
 • Plastikowe sztućce mniej popularne, ponieważ są one łamliwe i tracą kształt. Zaletą jest niska cena, łatwy w użyciu.
 • Jednym z głównych kryteriów przy wyborze skrobaka jest szerokość płytki paznokcia. Dla wąskiego paznokci nadaje się wąska łopatka.
 • Do precyzyjnego modelowania wybierają skośną kształt i uniwersalną końcówką jest owalna łopatka.
Przy wyborze produktu zwracają uwagę na jego uchwyt. Może być gładka lub chropowata. Wygodny rozmiar, przeciwpoślizgowa powierzchnia uchwytu pozwoli uniknąć błędów. Drewniany przyrząd jest bardzo wygodny w użyciu. Nowoczesne firmy kosmetyczne robią stalowe pushery z zakamarków, różnymi nacięciami, aby skrobak nie ślizgał się w ręce mistrza.
Długość produktu może być od 110 do 150 cm Pusher wybierają w zależności od szerokości dłoni. Przed zakupem przydatne potrzymać narzędzie w rękach: prawo nie ślizga się, wygodnie leży w dłoni. Uchwyt z karbami wygodne do domowego manicure. Aby kupić ostry pusher, można sprawdzić poziom jego ostrzenia. Ostre końcówki należy delikatnie narysować linię na płytce paznokcia, gdzie nie powinno zostać rys i śladów.

Z czego jest wykonany pusher do manicure

Narzędzia zależy wynik, bo skrobak powinien być wykonany z wysokiej jakości materiału. Urządzenie wykonane z metalu, tworzyw sztucznych, ceramiki, drewna, silikonu. W profesjonalnych salonach częściej spotykane są urządzenia ze stali nierdzewnej.
Bezpieczne widokiem narzędzia jest produkt z plastikową lub gumową końcówką. Takim urządzeniem nie można zranić, dlatego nadaje się dla delikatnej i wrażliwej skóry i paznokcia.
Wyroby z drewna charakteryzują się bezpieczeństwem, wygodą w stosowaniu. Przy wyborze takiego materiału zwracają uwagę na to, jak zaostrzone wskaźniki. Wadą drewnianych skrobakov jest krótka żywotność. Patyczki z drzewa pomarańczowego bezpieczne i praktyczne, ale one nadają się tylko do jednorazowego użytku.

Zasady korzystania w warunkach domowych

Dla bezpiecznego użytkowania paznokci narzędzia ważne jest, aby wiedzieć, jak korzystać z pusherom do naskórek w warunkach domowych. Oto kilka porad od profesjonalistów:
 • podczas czyszczenia płytki paznokcia i usuwania skórek nie można robić gwałtownych ruchów, aby uniknąć obrażeń;
 • wykonać procedurę zaleca się po wstępnego zmiękczania naskórka w wanience z ciepłą wodą, solą morską lub olejkami eterycznymi;
 • pracy z narzędziem należy pod kątem ostrym względem płytki paznokcia;
 • ostre część urządzenia kierują na naskórek wokół paznokci i u podstawy płytki;
 • po oczyszczeniu paznokci należy używać trymer do manicure;
 • na końcu procedury ręce przetwarzają antyseptyczne, a następnie na paznokcie nakłada się specjalne kojący olejek lub balsam;
 • wszystkie używane narzędzia przetwarzają alkohol lub sterylizowane;
 • pusher zaleca się przechowywać w suchym miejscu, z dala od innych urządzeń.
 • nie rzadziej niż 1 raz w roku, manicure urządzenie oddają do ostrzenia.
Przy przestrzeganiu tych zaleceń w domu można samodzielnie wykonać manicure wysokiej jakości.

Ostrzenie pushera w warunkach domowych

Aby narzędzie zawsze pozostał w dobrym stanie, ważne jest, aby na czas jego ostrzenie. W warsztacie procedurę łatwo odbywa się za pomocą maszyny. Do samodzielnego ostrzenia stosuje się papier ścierny. Najpierw pusher wyostrzyć nazhdachkoy, a następnie szlifuje mniejszych widokiem papieru. Urządzenie po takim zabiegu będzie ostry w ciągu kilku zabiegów. Ważne jest, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa, aby nie skaleczyć ostrą krawędzią narzędzia.

Dezynfekcja narzędzi

Nawet w przypadku indywidualnego użytku manicure akcesoriów należy przeprowadzić dezynfekcję po każdym zabiegu. Wszelkie wyroby skupiać się brud, bakterie i stają się źródłem zakażenia. Jeśli zarazki dostają się do krwi, na przykład, przez drobne ranki, skaleczenia, dalej rozwija się proces zapalny. Profesjonalne mistrza paznokci używają sterylizator do obróbki manicure produktów. W warunkach domowych zastosowań należy przestrzegać zaleceń do wysokiej jakości dezynfekcji. Specjaliści mówią, że jeśli zestaw do manicure wykorzystywane wyłącznie do jednego człowieka, wystarczy obróbki narzędzi alkoholem lub roztworem środka dezynfekcyjnego. W pozostałych przypadkach instrumenty gotować przez około 10-15 minut po każdym zabiegu. Pusher i inne wyroby przetwarzają detergentem, usuwają zanieczyszczenia, wyciera do sucha. Następnie suche przyrządy wysyłane do piekarnika na 20 minut w temperaturze 200°.
Pusher – to niezastąpione narzędzie dla nowoczesnego manicure. Jest on w stanie ułatwić procedurę i najbardziej efektywnie wyczyścić paznokcie, w wyniku czego dłonie będą wyglądać pięknie.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Narzędzia Do Pedicure, Skrobaczka i Nożyczki, Jakie Narzędzia są Potrzebne Do Pedicure, Lista
Przeprowadzenie pedicure na bieżąco pozwoli osiągnąć nie tylko czyste paznokcie, ale i gładkich pyatochek. Ale to, co jest potrzebne do tego, aby zrobić taki zabieg
Narzędzia Do Manicure i Sprzęt, Co jest Potrzebne Do Manicure, Pełna Lista Narzędzi i Materiałów
W cywilizowanym świecie jest piękny i stylowy manicure stał się nieodłącznym elementem wizerunku każdej dziewczyny. Zadbane dłonie i nienaganny wygląd posiadają do siebie
Jak Zrobić Kosmiczny Manicure, Kosmos na Paznokciach, Projekt Nieba, Manicure Galaktyka
Każda dziewczyna chce, aby jej rączki były zadbane i piękne. Na dzień dzisiejszy istnieje wiele ofert odnośnie paznokci. Głównym trendem był kosmiczny manicure. To
Męski Manicure, Technika Wykonania, Jak Robić Męski Manicure w Warunkach Domowych, Jak Dbać o Paznokcie
Niezbędnym elementem udanego wizerunku mężczyzny jest piękny manicure. Zadbane ręce tak samo, jak i pięknie dobrany garnitur w stanie powiedzieć wiele o jego właściciela.
Obcinacz Do Paznokci: Cechy i Zasady Wyboru
Obcinacz do paznokci używają profesjonaliści w procesie tworzenia manicure lub pedicure. Narzędzie jest o wiele bardziej funkcjonalna nożyczek i pilnik do paznokci.
Frez Do Usuwania Żelu, Lakieru, Płytki Frez Do Usuwania Żelu, Lakieru, Maszynka Do Spilivaniya Żelu z Paznokci
Powłoka żel-lakier ‒ to nowoczesny sposób dekoracji paznokci, które często korzystają z dziewczyny i kobiety. Jednak taka manicure długo sobie nie można, i prędzej czy