Męski Manicure, Technika Wykonania, Jak Robić Męski Manicure w Warunkach Domowych, Jak Dbać o Paznokcie
04.04.2019 745 0 panibasia

Męski Manicure, Technika Wykonania, Jak Robić Męski Manicure w Warunkach Domowych, Jak Dbać o Paznokcie

W zakładkach
Niezbędnym elementem udanego wizerunku mężczyzny jest piękny manicure. Zadbane ręce tak samo, jak i pięknie dobrany garnitur w stanie powiedzieć wiele o jego właściciela. Jeśli wcześniej manicure był niezbędnym zabiegiem tylko dla kobiet lub metroseksualov, to teraz koncepcja się zmieniła. Płci lubi spotykać się z mężczyznami, u których zadbane włosy, schludne i stylowe ubrania, a także piękny manicure. Poniżej szczegółowo opisano, czym dokładnie różni się męski manicure od kobiet, więc, po zapoznaniu się podstawowe tajniki techniki, łatwiej będzie zadbać o siebie.

Cechy męskiego manicure

Większość uważa, że męski manicure – czas wycięte nożyczkami otrosshie paznokcie, ale to nie tak. Procedura ta składa się z kilku etapów i zakłada obowiązkowe korzystanie z paznokci. Paznokci płytka u mężczyzn jest wystarczająco sztywna, aby ją poprawić, wygodniej jest korzystać z pilnik do paznokci, niż nożyczki. Przy wyborze formy do paznokci master musi zwracać uwagę na kształt nakładki palca. Przez cały paznokieć będzie wyglądać śmiesznie na tle prostokątne klocki i odwrotnie. Osiągnąć najlepszy efekt podczas wykonywania manicure będzie, jeśli promować pilnik od krawędzi paznokcia w kierunku jej środka.

Przeciwieństwie do męskiego manicure od kobiet

Technologia wykonania zabiegu u silnej połowy różni się od płci pięknej ze względu na fizjologiczne. W przypadku dostania się do salonu do kreatora łatwo zauważyć kilka podstawowych aspektów:
 • Szybkość przeprowadzenia. Kobiety są gotowi usiąść w fotelu u specjalisty kilka godzin, aby uzyskać pożądany wygląd, długości i estetyczną przyjemność. Mężczyźni chcą zobaczyć wynik w najkrótszym możliwym czasie.
 • Próg bólu. Jeśli u płci pięknej wysoki próg bólu, silnej połowy jest niski. Mężczyźni lubią, gdy naskórek im łagodzą kwasami owocowymi, a kobiety są gotowe na manicure z szczypce.
 • Gęstość płytki paznokcia. Proces przeprowadzenia zabiegu u płci trudniejsze, ponieważ gęstość paznokci więcej, niż u kobiet.
Wykonywanie manicure dla mężczyzn przypada częściej, ponieważ skóra w dziedzinie paznokci łóżku szybciej staje się szorstka, niż w przypadku kobiet.

Jakie są rodzaje męskiego manicure

Dla mężczyzn ważne jest, aby wiedzieć, jakie funkcje męskiego manicure i czym różni się, aby po raz pierwszy raz w salonie, nie zgubić się. Liczyć na pożądany wynik będzie łatwiejsze, jeśli chodzić wyłącznie do mistrza w męskim paznokciach. Specjalista potrafi zrobić manicure, biorąc pod uwagę cechy męskiej fizjologii, i w trakcie pracy będzie stosować odpowiednie narzędzia.
Najbardziej powszechne i popularne są takie rodzaje manicure: europejski, klasyczny, gorący, twardy. Klientowi warto wcześniej zdecydować, co chce dostać – suche lub wilgotne manicure, z powłoką lub bez.

Klasyczny manicure

Najbardziej uniwersalny rodzaj zabiegu, który aktualnie używać nawet w najbardziej "uruchomionych" przypadkach. Jeśli zakres działalności mężczyzny wiąże się z wysiłkiem fizycznym i na rękach skóra szybko staje się szorstka, to warto zwrócić uwagę na tę technikę. Cena przystępna, doświadczony manikyurshchik przeprowadzi procedurę szybko i bezboleśnie. Wstępnie ręce klienta razmachivayutsya w wanience z ciepłą wodą, a następnie kreator specjalnymi nożyczkami usuwa rasparennuyu skórę. Drugi etap – korzystanie z paznokci. Dzięki tej manipulacji jest już po pierwszej sesji uda się uzyskać przypilnowane płytkę paznokciową.

Europejski manicure

Bardzo wygodne i sparing jest ta technika. Skorzystać z procedury aktualnie mężczyzn zadbanych rąk, natomiast w przypadku zniszczonej skóry lepiej odwołać się do innego rodzaju usługi. Dzięki europejskiemu manicure uda się uniknąć urazów i dolegliwości bólowych. Wykonuje higieniczne procedury mistrz w takiej kolejności:
 1. Przetwarza naskórek zmiękczać składem i odsuwa ją patykiem.
 2. Za pomocą specjalnych kleszczy usuwa hangnails.
 3. Poleruje płytkę pilochkoy.
 4. Pokrywa paznokieć w składniki odżywcze.
W ciągu 5 sesji ręce są schludne i zadbane.

Francuski manicure

Klasyczny wariant pokrycia płytki paznokcia z vybelivaniem jej końcówki. Najprostszym rozwiązaniem jest, gdy cały paznokieć prokrashivaetsya lakierem bezbarwnym. Końcówka paznokcia od spodu kreator może zaznacza ołówkiem, a na górze – pokrycie lakierem. Podczas wykonywania tej techniki końcówka czasami z góry pokryte jasnym lakierem, a pozostałą jego część ciała kolorami.
Nosić takie paznokcie trzeba maksymalnie delikatnie, więc nie wszystkim mężczyznom może podejść podobny wariant. Zwrócić uwagę na french warto w przypadku, gdy płyta jest żółty.

Manicure z użyciem profesjonalnego urządzenia

Nadać stoi zadbany wygląd będzie przy użyciu narzędzie do tworzenia męskiego manicure. Zabieg przeprowadzany jest sucha, a w przypadku jej wykonania stosuje się specjalne urządzenie, na końcu którego obracają się frezy z okrągłą podstawą. Dzięki we frazera uda się sprawić, że łożyska paznokcia doskonały kształt: usunąć żebrowanie, uszkodzenie lub rozwarstwienie na płytce. Wcześniej moczyć paznokcie nie ma potrzeby, polerowanie powierzchni płyty odbywa się sucha, naskórka oczyszcza się z obumarłych warstw możliwie delikatnie. Jeśli kreator wie, jak robić męski manicure aparatem, to ryzyko kontuzji będzie minimalne.

Gorące manicure

Pozbyć się zagrubevshikh odciski na rękach, a także nadać skórze miękkość w stanie procedura. Proces wykonywania hot manicure jest podobny do klasycznego, różni się tylko etap przygotowawczy. Ta usługa w salonie jest uważana za jedną z najdroższych.
Wstępnie klient zanurza ręce w pojemniku z gorącymi olejami i parafiną. Na życzenie klienta zabieg w salonie obejmuje również masaż rąk. Idealnym rozwiązaniem hot manicure stanie się dla wrażliwej skóry. Nawilżające i lecznicze oleju pomagają troskliwie opiekować się naskórek i paznokcie.

Narzędzia do manicure męski

Przed tym jak zacząć robić męski manicure w domu, należy zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne sprzęty. Podczas pracy mogą się przydać takie narzędzia:
 • Manicure cienkie nożyczki. Przyrząd idealnie nadaje się do usuwania zadziorów i strzyżenia paznokci.
 • Środki do naskórka. Zmiękczyć skórę uda za pomocą zbiornika z roztworem mydła lub oleju roślinnego.
 • Szczypce. Poradzić sobie z otmershey skórą w okolicy paznokci łóżku i delikatnym zapachu delikatnie uda się z ich pomocą.
 • Pusher. Dwustronny pilnik do paznokci, wykonany z metalu. Z pomocą ostrym szczyty uda się oczyścić obszar w pobliżu paznokci, łopatka z drugiej strony pozwoli na oddzielenie naskórka od płytki.
 • Pilnik. Skrócić długość paznokci uda się z pomocą szklanego, kryształowej lub ceramicznego narzędzia.
Nie obejdzie się podczas domowych manipulacji bez skórki laski, kremu nawilżającego i bath (do polerowania płytki).

Jak prawidłowo wykonać manicure męski

Ręce dostanie piękny i zadbany wygląd, jeśli wszystkie etapy prac w domu wykonywać poprawnie. Przygotowując odpowiedni zestaw do manicure, warto przejść do głównego procesu. Uważnie stosując się do poniższych zaleceń, uda się osiągnąć pożądany efekt.

Maceracji skóry

Na początku bardzo ważne jest, aby zmiękczyć skórę rąk, dlatego należy wcześniej zrobić kąpiel. Wcześniej przygotowywany jest specjalny roztwór, po czym obie ręce są zanurzone w wodzie na 15 min. Dzięki tej manipulacji łatwiej będzie pozbyć się skórek i bezpiecznie wykonać wszystkie kroki.
Stosować do macerowania owoców skóry na rękach aktualnie różnych konsystencji. Najprostszy wariant – wlać do zbiorniczka do rąk ciepłą wodę. Moczyć pędzel można lekko podgrzać oliwie z oliwek. W wodzie z mydłem oraz komfortowo prowadzić szkolenia. Można kupić w specjalistycznym sklepie gotowy skład do kąpieli, dzięki czemu przygotować ręce będzie łatwiejsze.

Usuwanie skórek

Aby pozbyć się skórek po maceracji skóry w wanience będzie znacznie łatwiejsze. Używać w warunkach domowych wygodne specjalne pincety lub orange różdżkę. W pierwszym przypadku naskórek delikatnie przycięte, a także pod korzeń usuwane hangnails. Druga opcja – delikatny. Najpierw na skórę nakłada się żel do zmiękczania skórek. Przy użyciu skórki laski skóra delikatnie odsuwa się od płytki. W procesie walki z zadra ważne jest, aby nie przesadzić, aby nie przeciąć naskórek pincety. Zwracając uwagę na wstępnym wanienka uda się uniknąć obrażeń.

Przetwarzanie paznokcia

Jeszcze jedna ważna cecha w manicure – przygotowanie paznokci łóżku. Maksymalnie delikatnie dłonie będą wyglądać tylko w przypadku, gdy nie zapomnieć o tym odcinku. Najlepiej przygotować teren wokół paznokci po parze skóry w wanience do rąk. W tym przypadku szorstki i omertvevshaya skóra będzie usuwane jest znacznie łatwiejsze. Poradzić sobie z zadaniem uda przy użyciu cienkich manicure nożyczki. Za pomocą narzędzia łatwiejsze przycinanie martwy naskórek, skórę i doprowadzić ręce do porządku.

Podpilivanie: jak powinny wyglądać zadbane paznokcie u mężczyzn

Nadać piękny kształt płytki uda się z pomocą paznokci. Delikatnie wpływać na paznokieć będzie łatwiejsze, stosując szklany słoiczek. Kobiety mogą sobie pozwolić, aby dać płytki dowolny rodzaj: spiczasty, owalny lub kwadratowy. Mężczyznom najlepiej których możecie następnie zmienić płytkę w postaci bezpośredniego ścinania, który schodzi do opuszka palca. Pracować pilochkoy trzeba, wybierając właściwy kierunek. Trzymać narzędzie zaleca się prostopadle do płytki, lepiej iść w jednym kierunku. W ten sposób uda się uniknąć rozwarstwienia.

Polerowanie powierzchni paznokci

Nowoczesny manicure i pedicure zawsze różni się zdrowym i zadbanym wyglądem paznokci. Nadać im piękny wygląd będzie, jeśli wcześniej zadbać o naturalnym blasku. Za pomocą specjalnej pilniki do polerowania łatwo stworzyć pożądany kształt i osiągnąć zadbanego wyglądu. Poza polerski pilniki wykonać procedurę będzie problemu, wykorzystując zwykły materiał z włosiem. Wystarczy wpływać na płytkę szmatką w jednym kierunku, aby pojawił się zdrowy blask.

Nawilżenie rąk

Ważny warunek, aby dłonie wyglądały delikatnie, nie zapomnieć o etapie nawilżania. Za pomocą oleju lub kremu uda się zaspokoić muchy wilgocią i zapewnić mu delikatna pielęgnacja. Nawilżające środki minimalizują stres, powstałe podczas domowego manicure. Opiekować się rękami samodzielnie nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Osiągnąć pożądany rezultat będzie łatwiej, jeśli ćwiczyć w domu przynajmniej kilka razy. Podczas wizyty w salonie na końcowym etapie kreator może zaoferować wykonać lakierowanie. Skład środki dodatkowo wzmacnia płytkę i zapobiega jej uszkodzeniu.

Przydatne porady dotyczące technologii wykonania męskiego manicure

Eksperci radzą mężczyznom nie zapominać o domowej opiece i robić manicure nie rzadziej niż raz w tygodniu. Zachować schludny wygląd rąk będzie bardzo trudne, jeśli zwrócić procedurze uwagę tylko raz w miesiącu. Wystarczy kilka razy wykonać manicure w domu, aby w przyszłości, w ciągu 30 minut łatwo poradzić sobie z zadaniem.
Jeśli mężczyzna nie chce trzymać ręce w wanience, aby zmiękczyć skórę wokół paznokci łóżku, pomoże zwykły prysznic. Raz po wodnych zabiegów warto przejść do wykonywania podstawowych manipulacji.
Przycinać paznokcie i usunąć hangnails delikatnie i bezpiecznie uda, przy specjalnymi pincety. Z ich pomocą łatwo pozbyć się skórek. Przycinać paznokcie ważne, gdy zaczynają rosnąć przynajmniej na kilka mm. Kiedy silnej połowy nie ma czasu do obróbki naskórka, na pomoc przyjdzie sok z cytryny. Skóra smarowane cieczą, 1 raz na 7 dni: składające się na podstawie produktu kwasu pomogą złagodzić obejmujące nie dopuścić do powstania grubych pęcherzy. Za pomocą szczoteczki do czyszczenia paznokci będzie łatwiej utrzymać ręce w zadbanej postaci. Wystarczy w procesie mycia dodatkowo posługiwać się szczoteczką, aby usunąć brud z pod płytek i nadać jej zdrowy kolor. Zrobić zabieg w salonie ważne w tym mężczyźni, którzy chcą wyglądać schludnie i nie tracić na manicure dużo czasu. Z zestawem narzędzi i stosując się do powyższej instrukcji będzie łatwo wykonać wszystkie zabiegi samodzielnie w domu. Nie warto zapominać o regularnej pielęgnacji rąk, jak robić manicure od czasu do czasu, coś osiągnąć efekt schludności będzie trudne.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Korekta Paznokci Żelowych, Otrosshie Paznokcie Po Żel Lakieru, Jak Zrobić Korektę Szelaku Bez Zdejmowania
Jednym z najważniejszych elementów stylowego wyglądu każdej dziewczyny są jej paznokcie. Współczesna kosmetologia oferuje wiele modnych pomysłów z wykorzystaniem
Narzędzia Do Manicure i Sprzęt, Co jest Potrzebne Do Manicure, Pełna Lista Narzędzi i Materiałów
W cywilizowanym świecie jest piękny i stylowy manicure stał się nieodłącznym elementem wizerunku każdej dziewczyny. Zadbane dłonie i nienaganny wygląd posiadają do siebie
Jak Zrobić Kosmiczny Manicure, Kosmos na Paznokciach, Projekt Nieba, Manicure Galaktyka
Każda dziewczyna chce, aby jej rączki były zadbane i piękne. Na dzień dzisiejszy istnieje wiele ofert odnośnie paznokci. Głównym trendem był kosmiczny manicure. To
Pusher Do Manicure - Co To jest, Pusher Do Skórek i Paznokci Skrobaczka Do Manicure, Łopatka i skrobak
Zadbane, delikatne i piękne klamki – marzenie każdej kobiety. Aby twój manicure był idealny, należy korzystać z pusherom. Jest to specjalne narzędzie, który jest
Wodny Manicure: Jak Zrobić w Warunkach Domowych Żel Lakierem, Aqua Manicure za Pomocą Wody z Rozwodem
Kobiety na różne sposoby starają się, aby ozdobić swoje paznokcie, aby wyglądały ciekawie, stylowo i pięknie. I jednym z takich metod można nazwać wodny manicure. Aby
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
27.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Manicure
Istnieje wiele metod zdobienia paznokci. Aby utworzyć efektowny manicure stosuje się cyrkonie, shtamping, piercing, naklejki, folie, brokaty, różne artystyczne, a nawet