Podkład Do Paznokci - Co To Jest, Do Czego Służy Baza Do Żelu Lakieru, bezkwasowy Podkład
15.02.2019 403 0 panibasia

Podkład Do Paznokci - Co To Jest, Do Czego Służy Baza Do Żelu Lakieru, bezkwasowy Podkład

W zakładkach
Ręce kobiety powinny być zadbane, a manicure – schludny. Istnieje wiele sposobów i środków, które pomagają wydłużyć czas noszenia żelowego pokrycia. Coraz częściej służy do tego podkład, którego główna funkcja – usuwanie nadmiaru tłuszczu z powierzchni paznokci (to właśnie on znacznie skraca czas noszenia manicure). Wielu to narzędzie znane z techniki nakładania makijażu, tam jest jego funkcja jest podobna: wygładzanie twarzy i przedłużenie skarpetki powłoki dekoracyjnej. Podkład można nazwać podstawową warstwą, która przygotowuje paznokcie do nałożenia lakieru. Pozornie, baza wykonuje taką samą funkcję: wyrównuje płytkę paznokciową, jest podstawą do żelu lakieru, przedłuża okres noszenia dzięki intymnej więzi z paznokciem. Więc czym różni się baza od podkładu? Po pierwsze, baza do paznokci ma płynnej konsystencji i w większości przypadków nie wymaga suszenia w lampie UV, a do tego on jest głównym i jedynym środkiem wykorzystywanym do odtłuszczania paznokci.

Co to jest elementarz

To od dawna znana substancja, która prawie zawsze stosowane w manicure. Główną jego funkcją jest usuwanie nadmiaru tłuszczu, z powodu którego lakier szybciej pęka i foliowane. Tak, tłustej może być nie tylko skóra, ale i paznokcie. Przed nałożeniem makijażu usuwa nadmiar sebum, co przedłuża jego skarpetki (to samo z paznokciami). Metoda jego działania jest następująca: podkład wpada w głębokie warstwy płytki paznokcia i ujawnia w niej drobne łuski. To właśnie one zapewniają niezawodne więź z lakierem. Oprócz tego, narzędzie wzmacnia płytkę paznokciową, zabezpiecza przed uszkodzeniami i szkodliwych bakterii. Ja rozprowadza się po traktowania pilochkoy. Jeśli to zrobić po nałożeniu, to cały kurz od spilivaniya zatrzymany na płytce, i lakier spadnie nierówno.

Skład

Jak już wspomniano, w konsystencji przypomina wodę, a także ma ostry chemiczny zapach. Skład wszystkich rodzajów podkładu praktycznie identyczny, ale są małe wyjątki:
 • Kwaśny. W jego podstaw leży metakrilovaya kwas, octan etylu i 2-gidrokseletilmetakrilat. Kwas zapewnia bezpieczne więź powierzchni płytki i lakieru, a octan etylu zmiękcza skórę i rozpuszcza niepotrzebne substancje z jej powierzchni.
 • bezkwasowy. Nie zawiera środków chemicznych, w tym metakrilovuyu kwas, tutaj ona zastąpiona etilatsetatom. Z resztą skład jest podobny do kwaśnych środków.
Ważne! Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia objawów alergicznych, w obezzhirivateli dodać trochę substancji chemicznych.

Do czego służy baza do żelu lakieru

Głównym celem podkładu – chronić paznokcie przed łamaniem, żółknięcie i chorób grzybiczych. Jeśli go nie nałożyć, między lakierem i paznokciem wystąpi efekt cieplarniany, w wyniku którego zaczną mnożyć się bakterie. Z powodu gęstości żelu lakierów szkodliwe mikroorganizmy nie mogą wychodzić na zewnątrz, a będą przenikać do słupa paznokci. Podkład zapewnia niezawodną i trwałą więź z paznokciem, a także usuwa tłuszcz z powierzchni.

Kwaśny

W skład kwaśnych odmian wchodzi metakrilovaya hialuronowy, który wnika w głąb paznokcia i tworzy tam łuski. Dzięki nim paznokieć staje się sucha i najlepiej łączyć z żel-lakier. Najczęściej takie środki są używane do kwasów paznokci lub mających formę narciarskich.
Ważne! Najważniejsze jest, aby narzędzie nie dostanie się na skórę, w przeciwnym razie może to spowodować wywołuje znaczącą utratę wilgoci wewnątrz lub podrażnienia.

bezkwasowy

Jak wiadomo, to właśnie kwasy powodują zwiększoną suchość i podrażnienie, szczególnie jeśli ma objawy alergiczne lub zbyt wrażliwą skórę. Jeśli decydujesz, jaki podkład lepiej – kwaśny lub bezkwasowy, to tutaj wszystko zależy od stanu paznokci i przenoszenia substancji w nim zawartych. Przy tym na jakości sprzęgła bezkwasowy znajduje się na równi z kwaśnych.

Prep-baza pod podkład

To jeszcze jeden rodzaj, inna jego nazwa – bond. Środek nanosi się przed wykorzystaniem starterów dla dodatkowego odtłuszczania płytki paznokcia. To pomoże wydłużyć czas noszenia sztucznej manicure, a także dodatkowo wzmocnić paznokcie. Należy wziąć pod uwagę, że prep-baza pod podkład odtłuszcza tylko górną część płytki, przy tym nie narusza bilans wodny. Dzięki temu nie wysusza paznokcie i nie czyni ich bardziej kruche. W składzie nie ma barwników i środków zapachowych, jest całkowicie hipoalergiczne.
Ważne! Bond może być używany przy stosowaniu zwykłego lakieru, co zapewni trwałość.

Do czego służy baza do szelaku

Używanie podkładu opcjonalnie przy równej, nelomkoy płytce paznokcia. Przy zastosowaniu szelaku zmywaczy stosuje się do:
 • dezynfekcji płytki paznokcia;
 • zdejmowania tłustej warstwy;
 • chronić paznokcie przed uszkodzeniami;
 • wydłużyć czas noszenia sztucznej nawierzchni.
Należy również korzystać z wysokiej jakości szelak, który z czasem nie popęka.

Podkład pod zwykły lakier do paznokci

Główną funkcją podkładu – to odtłuszczanie, która należy do każdego rodzaju manicure. Dlatego można go używać razem z lakierem zwykłym. Również narzędzie pomoże wyrównać płytkę paznokciową, a to przedłuży okres noszenia manicure.

Czy można nakładać żel-lakier bez podkładu

Bez podkładu profesjonalnie zbudować lub wzmocnić paznokcie niemożliwe. Pełni on ważne funkcje podczas manicure: odtłuszcza powierzchnię i zapewnia niezawodne klejenie warstw pokrycia. Jednak jeśli paznokieć jest płaski, foliowane, to można to zrobić bez podkładu, wystarczy korzystać z bazy.
Ważne! Trwały manicure będzie tylko na suchych paznokciach, więc tutaj nie można używać zmywaczy.

Podkład do paznokci: jak prawidłowo korzystać z

Przestrzeganie technologii nakładania znacznie wydłuża okres skarpetki i wygląd manicure. Technologia procedury jest następująca:
 1. Odsunąć naskórek specjalnej różdżki, a następnie spryskać powierzchnię szlifowania pilochkoy, aby usunąć połysk.
 2. Po tym należy wziąć trochę podkładu i nałożyć go na środek paznokcia. Za pomocą pędzla delikatnie rozprowadzić go po całym paznokci.
 3. Dokładnie pomalować płytki paznokcia na każdym palcu.
 4. Dać zblaknąć łatwość.
Zalecenia ogólne:
 • do pracy z tą substancją należy w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, tak jak to ma ostry, chemiczny zapach;
 • nałożyć drugą warstwę, jeśli jest to konieczne, należy dopiero po całkowitym wyschnięciu pierwszej;
 • nie wolno stosować więcej niż dwóch warstw tego narzędzia;
 • nie należy nakładać na skórę.
Zazwyczaj podkład wysycha bardzo szybko, wystarczy 2-3 min.

Kiedy nakłada się podkład do żelu lakieru

Narzędzie do dystrybucji tylko wtedy, kiedy paznokci powierzchnię starannie zabezpieczona papierem pilochkoy. Następnie należy przetrzeć ją dezinfektorom, który usunie resztki kurzu i brudu z powierzchni. Dopiero po tym można stosować zmywaczy.
Ważne! Właściciele zbyt tłustego paznokcia konieczne będzie nałożenie tego narzędzia w dwie warstwy.

Jak nakładać podkład do żelu lakieru

Aby manicure był płaski i trzymał się dłużej, należy przestrzegać zaleceń po nałożeniu każdej warstwy. Krok po kroku proces:
 1. Na początek trzeba taktować naskórek, aby nie nakładał się na część paznokcia. Doskonałym rozwiązaniem będzie skórki różdżka, która szybko i bezboleśnie jej odsunąć. Za pomocą specjalnych szczypiec lub nożyczkami nadmiar naskórka trzeba odciąć.
 2. Taktować paznokcie bafom, to pomoże usunąć blask i sprawi, że blachę płaską.
 3. Strząsnąć kurz i brud z paznokci, taktować dezinfektorom lub ven-primerem.
 4. Trochę środków na pędzel, strząsnąć nadmiar i nanieść na powierzchnię paznokcia od środka do krawędzi.
 5. Jeśli chcesz drugą warstwę obezzhirivatelya, to trzeba poczekać, aż wyschnie pierwsza.
 6. Odczekać do całkowitego wyschnięcia, co podpowie biały nalot na gwoździu.
 7. Można nakładać podstawę, żel-lakier i top.
Jeśli spełniasz wszystkie te zasady, manicure będzie schludny i jakościowe w noszeniu.

Czy trzeba suszyć podkład w lampie UV

Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy wziąć pod uwagę, że środki są dwa rodzaje:
 • Obezzhirivateli, które nie należy suszyć w lampie UV. Jednak środki są używane najczęściej. Dla całkowitym wyschnięciu wystarczy je trzymać na zewnątrz przez kilka minut.
 • Svetootrazhaemye, które suszone są tylko za pomocą lampy. Na opakowaniu zwykle opisano, jak korzystać z primerem do paznokci.
Ważne! Nie warto trzymać paznokci pod lampą UV zbyt długo, może to spowodować wywołuje znaczącą utratę wilgoci wewnątrz i pogorszenia ich stanu.
Trzeba wziąć pod uwagę, że niektóre podkłady suche wystarczająco długo. Nie można nakładać następne warstwy, aż wyschnie poprzednia, w przeciwnym razie powierzchnia paznokcia będzie wyboista i niezdarna, a powłoka może pęknąć lub oderwać.

Funkcje aplikacji bezkwasowy podkład z warstwą klejącą

To narzędzie różni się od rówieśników, tylko tym, że po jego nałożeniu na gwoździu tworzy lepką warstwę, strzelać który nie trzeba. To właśnie on łączy paznokieć i sam lakier, gwarantuje długą palcach manicure. Jest to przydatne w tym, że po nałożeniu na płytkę nie trzeba czekać, aż całkowicie wyschnie. Jednak paznokciową powierzchnię przed tym należy taktować degidriruyushchim roztworem.

Czym zastąpić podkład do żelu lakieru

Używanie podkładu przed nałożeniem żelowego pokrycie znacznie przedłuży termin skarpetki manicure. Ale jeśli nie ma go pod ręką, to czym można zastąpić podkład? W takim przypadku na pomoc przyjdzie zwykły ocet, medyczny alkohol lub wodę kolońską. Pomóc może płyn do usuwania lakieru, ale na pewno bez zawartości olejów, bo to tylko pogorszy sytuację i sprawi, że paznokcie są grubsze.

W rankingu TOP 4 najlepszych podkłady do żelu lakieru

Jak u każdego produktu, podkłady też są lepsze narzędzia. Najbardziej popularne i wysokiej jakości są:
 • Nail Kodi – odnosi się do bezkwasowy elementarz amerykańskiej firmy. Narzędzie składa się z łagodnych substancji, które mogłyby zaszkodzić płytce paznokcia. Jest łatwy w stosowaniu i nie wymaga suszenia w lampie UV.
 • "Ultra Bond Naomi" – amerykański środek do odtłuszczania paznokcia, odnosząc się do bezkwasowy. Ja wysokowydajnego i nie prowadzi do przedwczesnego uszkodzenia w manicure. Po nałożeniu wysycha bardzo szybko – około 30 sekund, zużycie oszczędny.
 • Primer Bond TNL – jest bezkwasowy środkiem, który doskonale radzi sobie z funkcją odtłuszczania. Oprócz tego, podkład pomaga poprawić stan paznokci, zapewnia równość nakładania lakieru.
 • "Formuła Pro" – acid primer, radzi sobie ze swoim zadaniem, zapobiega skalyvanie lakieru. Szybko schnie, chroni przed pojawieniem się zażółcenia, grzyba na paznokciach. Tak jak zmywaczy kwaśny, należy być ostrożnym przy jego nakładaniu.
 • "Blyuskay" – bezkwasowy środek, który jest stosowany po uprzednim odtłuszczeniu. Jedynym minusem jest ostry, kwaśny zapach. Ale jakość nie jest gorsza od poprzednich, szczególnie, jeśli używany jest cała seria lakierów i baza "Blyuskay".
Dobrze, jeśli pod ręką są różne rodzaje podkładów, zwłaszcza jeśli manicure zajmować profesjonalnie. Struktura paznokcia u każdego człowieka jest inna: ktoś podejdzie kwaśny, a ktoś może być uczulony. W innych przypadkach wystarczy bezkwasowy środki, ale skutecznie radzi sobie ze swoim zadaniem i nie szkodzi paznokciach i skórze.

Podkład Runail bezkwasowy

"Runeyl" nie wysusza płytki paznokcia, a odżywia ją. Narzędzie radzi sobie ze swoim zadaniem, zapewnia bezpieczne więź żelu z paznokcia. Oprócz funkcji odtłuszczania, substancja doskonale wzmacnia paznokcie, zapobiega uszkodzeniom i przerzedzenie.

bezkwasowy elementarz "Cody"

Pozwala zrobić schludny i odpowiedni manicure. Nadaje się do słabych, podatnych na uszkodzenia i łamliwością paznokci. Jego zalety:
 • dzięki wysokiej za pomocą klejenia właściwościom zapobiega ewentualnemu odwarstwienie lakieru;
 • dezynfekuje, leczy, maksymalnie oczyszcza z tłuszczu paznokciową powierzchni;
 • nie zawiera substancji zapachowych i innych szkodliwych substancji chemicznych;
 • błyskawicznie wyschnie na świeżym powietrzu;
 • szybko i delikatnie się rozprowadza, nie rozmazuje się.
bezkwasowy obezzhirivateli nie szkodzą płytce paznokcia. Mogą one być używane z lakierami innych firm.

Elementarz "Blyuskay" bezkwasowy

Obezzhirivayushchee narzędzie radzi sobie z zadaniem tworzenia czystego i trwałego manicure. Po jego zastosowaniu znacznie poprawia stan paznokci, stają się one powoli, co zapewnia bardziej precyzyjne nakładanie żelu. "Blyuskay" nie tylko przygotowuje paznokcie do sztucznej nawierzchni, ale i wzmacnia je, zapobiega uszkodzeniom i rozwarstwianie. Na fakturze jest płynny, maślany, bez silnego zapachu. Nie szkodzi skórze, nie powoduje suchość i zaczerwienienie.
Ważne! Stosuje się po obróbce szlifowania paznokci pilnik do paznokci, usuwania naskórka i odtłuszczania.

Elementarz "TNL" bezkwasowy

Jest skuteczny do tworzenia czystego, długotrwałego manicure. Charakteryzuje się wysoką przyczepnością, nie powoduje reakcji alergicznej lub podrażnienia. W składzie nie ma kwaśnych związków, więc jest w pełni bezpieczny. Sposób nakładania nie różni się od pozostałych gatunków. Do całkowitego wyschnięcia potrzeba 20-25 sekund na świeżym powietrzu. Środek łatwo usuwa tłuszcz z powierzchni paznokci, a także zapewnia efekt dezynfekujący.

Przydatne wskazówki

Aby żelkot było miłe i trwałe, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na następujące punkty:
 • Skład. Kwaśny bardziej agresywny, może przesuszyć lub uszkodzić skórę. Jeśli masz objawy alergiczne lub nadwrażliwość na kwasy, lepiej wybrać bezkwasowy podkłady, oni nie gorzej zapiąć powierzchni paznokci i lakier.
 • Lepiej kupować wszystkie narzędzia do manicure jednej firmy. Mają identyczny skład i wzajemnie się uzupełniają.
 • Materiał ścierny poliruyushchego bath musi być nie mniej niż 220 grys.
 • Nakładać należy niewielką ilość podkładu, wcześniej dobrze zanurzył pędzelek. "Im więcej – tym lepiej" nie odnosi się do obezzhirivatelyu. Do tego duża jego ilość może przesuszyć płytkę paznokciową.
Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek od profesjonalistów, to można wykonać wysokiej jakości manicure samodzielnie w warunkach domowych. Aby dokonać prawidłowego przedłużanie paznokci i nie zaszkodzić płytce paznokcia, należy wiedzieć, sekwencja, zasady i rekomendacje na sztucznej nawierzchni. Podkład przygotowuje paznokcie, wygładza je i usuwa nadmiar połysk. Jeśli wszystko jest wykonane poprawnie, to manicure będzie trwać znacznie dłużej.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Paznokcie Żelowe, Żelkot Paznokci Bez Przedłużania, Jak Budować Paznokcie Pod Lakier
Paznokcie żel stały się liderami paznokci serwisu. Są one tworzone szybciej niż płyty z akrylu, a różnorodność wzorów pozwala na tworzenie zarówno dorywczo i uroczysty
Środek Do Ochrony Naskórka od Lakieru, Co To jest Obrońca Dla Paznokci Niż Smarują Wokół Paznokcia Przy Manicure
Idealny manicure własnymi rękami — to jest możliwe. Jego kolor nie jest tak ważne, jak dokładność nakładania lakieru, dlatego warto albo korzystać z kreatora, albo
Narzędzie Do Usuwania Lepkiej Warstwy Żelu, Lakieru, Co To jest Klinser, Niż usunąć Lepką Warstwę Żelu Lakieru
Zastosowanie powłoki w postaci żelu lakieru pozwala stworzyć niepowtarzalny manicure, który można nosić przez dłuższy czas. Jednakże, w celu manicure utrzymuje swoją
Dlaczego Peeling Żel-lakier od Paznokci: Przyczyny i Cechy
Każda kobieta wie, że manicure z malowaniem szelaku wygląda ładniej, a trzyma się kilka razy dłużej niż zwykle powłoki. Jednak w pewnych sytuacjach mogą wystąpić
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
10.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Manicure
Piękne paznokcie są zawsze aktualne. I nic dziwnego, że beauty-branża prężnie się rozwija. Nie tak dawno temu, na przykład, stał się bardzo popularny manicure "Kocie
Jak Zrobić Manicure z Powłoką Szelak Krok po kroku i Usunąć w Warunkach Domowych, Zasady Nakładania Żelu, Lakieru do Siebie
Szelak — wspaniałe trwałe i wysoki połysk, trwałe i wydajne. Można go zrobić w salonie, a można trochę po przygotowaniu i kupując konkretny zestaw materiałów, i w domu. W