Dlaczego Peeling Żel-lakier od Paznokci: Przyczyny i Cechy
07.02.2019 357 0 panibasia

Dlaczego Peeling Żel-lakier od Paznokci: Przyczyny i Cechy

W zakładkach
Każda kobieta wie, że manicure z malowaniem szelaku wygląda ładniej, a trzyma się kilka razy dłużej niż zwykle powłoki. Jednak w pewnych sytuacjach mogą wystąpić kłopoty, na przykład, gdy żel-lakier odstaje od płytki paznokcia. Aby tego uniknąć, trzeba zrozumieć, jakie są przyczyny tych zjawisk.

Indywidualne cechy organizmu

Istnieje wiele przyczyn, z powodu czego jest w stanie wystąpić odwarstwienie lakieru. Należy zauważyć, że nie we wszystkich sytuacjach przedwczesne usunięcie materiału spowodowane niekompetencją kreatora. Istnieją powody, które są związane z organizmem. Żel-lakier w stanie skalyvat'sya:
 • gdy występują problemy ze zdrowiem, szelak może oblazit' od podstawy paznokcia już dzień później. Jeśli u człowieka cukrzyca, choroby serca lub nerek, trzeba zrezygnować z nakładania biogelya;
 • od stosowania leków lub na początku miesiączki. W każdej sytuacji powłoka nie będzie się trzymać na paznokciach i będzie zejść z nich 2 dni później;
 • ze względu na silne wydzielanie potu, skóry tłustej skóry rąk, cienkich paznokci.
W każdej sytuacji, nie może być egzekwowane tak, więź paznokci z żelem, a w związku z tym może odsunąć się od krawędzi podstawy. Z tego powodu trzeba wracać paznokciowy płytkom zdrowie i zastosowanie wysokiej jakości zmywaczy.

Dlaczego żel-lakier łuszczy się od paznokci

Z wyjątkiem sytuacji, które są związane ze zdrowiem, są powody, porównywalne z mechanicznymi usterkami.

Główne przyczyny

Zastosowanie niskiej jakości towarów lub produktów od różnych producentów może być główną przyczyną oderwania. Z tego powodu zaleca się kupić podkład, bazę, top i szelak od tych samych firm. Kreator nie należy oszczędzać na zakupie tych środków, ponieważ od nich zależy jakość pracy i nastawienie klienta wrócić z powrotem. Nieprawidłowa technologia nakładania żelu lakieru nie mniej ważnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę. Tu włącza się niezastosowanie się do precyzyjnego nakładania środków na paznokcie, lekceważenie właściwym obrabatyvaniem naskórka, rodzaj tnących manicure przed pokryciem placówki. Sloit'sya paznokcie są w stanie z powodu tego, że mistrz będzie nakładać warstwę szczelną biogelya na naskórek. Również odwarstwienie może wystąpić z powodu nieprzestrzegania czasu schnięcia płytki paznokcia w lampie uv. Nie we wszystkich sytuacjach kreatora, w szczególności kobiety, którzy samodzielnie manicure, wytrzymują odpowiednim czasie schnięcia. Zgodnie z wynikami powłoka może szybko spaść lub na nim pojawią się różne pęcherzyki. Jeśli kreator nie likwiduje lepką warstwę z powierzchni płytki paznokcia, to jest w stanie spowodować przedwczesną odwarstwienie żelu.
Do głównych przyczyn należy zaliczyć i niewystarczający poziom kwalifikacji mistrza, a także pragnienie, aby zaoszczędzić czas wykonywania procedury. Czasami aby pokryć szybciej, mistrzowie zaniedbane zastosowaniem obowiązkowego środki, co w rezultacie może prowadzić do niskiej jakości pracy i skalowanie.

Inne przyczyny

Przyczyny oderwania żel do paznokci może być spowodowane w przeprowadzaniu zabiegów przed nałożeniem szelaku. Zazwyczaj odnosi się to do różnych okładów rączek mieszankami na bazie olejów, a także korzystania z masek. Wtedy paznokieć jest bardzo wilgotne, a nawet zastosowanie obezzhirivayushchikh środków nie jest w stanie pomóc gęstego konsolidację bazy i szelaku. Częsty kontakt z wodą i różnymi chemicznymi składnikami w ciągu pierwszych dni po nałożeniu sprawia, że się toczyć żel z płytki paznokcia.

Jak tego uniknąć

Zrywa żel-lakier na końcówkach paznokci z różnych powodów. Jeśli błąd pojawia się z powodu choroby wewnątrz organizmu, warto najpierw prolechit' organy wewnętrzne i na czasie zrezygnować z korzystania z usług kreatora paznokci. Jednak kiedy człowiekowi bardzo trzeba być pięknym w pewien wieczór i zaniedbane takiej usługi nie jest możliwe, to można nałożyć akrylowy na paznokcie, które jest mocniejsze od żelowego. Gdy przyczyna oderwania tkwi w przyjmowaniu tabletek, można tydzień później po rozpoczęciu kursu przystąpić do wykonania manicure. Jeśli skóra ma wady, trzeba stosować kremy i maści, przeznaczone do leczenia nadmiernej potliwości, a także stale korzystać z wanny z dębowej kory.
Zanim zostanie wykonany manicure, najlepiej zwrócić uwagę na to, aby odtłuścić płytkę paznokciową. Kiedy ta metoda nie pomaga osiągnąć pożądany efekt, trzeba wymienić szelak.

Maskowanie wad

W pewnych sytuacjach nawet wszystkie wskazówki dotyczące zapobiegania przedwczesnym odpryskiwanie lakieru z paznokci mogą być bezsilni. Zaleca się odwiedzić kreatora, aby naprawić wady. Kiedy odklejająca się stało na kilku paznokciach, można:
 • przerobić manicure;
 • dodatkowo wykonać wystrój;
 • maskować niedoskonałości lakieru.
Ostatnia metoda jest najbardziej prosty, a jego wynik – najbardziej widoczne.

Technologia nakładania

Zdając sobie sprawę, z tego, co bio-żel odchodzi od paznokcia, można łatwo poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami. Jednak nie powinniśmy zapominać o ogólnych zasadach – ich niewykonanie stanie pokrycia.

Przygotowanie

Na płytce paznokcia nie wolno stosować preparaty z zawartością tłuszczu, tak jak oni, nawilżają ją. Manicure musi być suche. Z powodu nadmiaru degidratsii paznokci biogel często kurczą się.
Mistrzowie przed nałożeniem manicure czasami stosuje się środki, które tworzą film na powierzchni płytki paznokcia i skóry. To jest absolutnie błędne. Dla trwałości biogelya potrzebne są całkowicie suche paznokcie.

Malowanie krok po kroku

Aby uniknąć nierówności, powstawania pęcherzyków lub kompresji biogelya trzeba:
 1. Cienką warstwą pokryć płytkę, przypieczętowując koniec paznokcia.
 2. Całkowicie wysuszyć go w lampie UV.
 3. Nałożyć drugą warstwę uszczelnienia.
 4. Osuszyć
 5. Nałożyć trzecią warstwę.
 6. Po nałożyć top, który będzie w stanie pomóc uszczelniania i suszenia.
 7. Nałożyć ostatnią warstwę na koniec paznokcia.
 8. Suszyć w lampie.
 9. Usunąć warstwę dyspersji.
 10. Na wszystkie paznokcie nasmarować olej około naskórka.
Jeśli wykonane prawidłowo, biorąc pod uwagę cechy swojego organizmu, i ostrzec ewentualne kłopoty, biogel nie będzie otkolupyvat'sya od paznokci.

Jakie narzędzia powinni stosować kosmetyczki

Jeśli żel-lakier nie trzyma się na paznokciach, kosmetyczki radzą, aby stosować wysokiej jakości materiały jednej marki. Można zwrócić uwagę na takie niuanse:
 • buff do wyboru twardości od 200 do 240 grys;
 • obsługiwać paznokcie do usuwania tłuszczu;
 • używać ul'trabond, pozostawiając lepką warstwę, w celu zapewnienia dodatkowego mocowania płytki paznokcia;
 • przeprowadzić wyrównanie płytki.
Jeśli zastosujesz się do powyższych rad, można uniknąć nieprzewidzianych odpryski.

Tajemnice długotrwałego stosowania żelu do paznokci

Do jakości wykonania zabiegu warto znać pewne aspekty pracy z płytką paznokcia i materiałem. Trzeba uważnie śledzić stan bath i szlifierz do obróbki płaszczyzn paznokci. Nie można ich zawierać w zużytym stanie, aby sprawnie usuwać warstwa rogowa ze wszystkich paznokci.

Prawidłowa pielęgnacja rąk

Żadnej szczególnej pielęgnacji szelak nie wymaga. Dla utrzymania długotrwałego efektu manicure warto regularnie stosować odżywcze i uvlazhnitel'nye środki do palców i skórek.

Jak prawidłowo obchodzić się z manicure

Aby powłoka długo cieszyło dziewczynę, należy starać się zachować takie zasady:
 • nie stosować krem z tłuszczami;
 • nie moczyć ręce w wodzie jeszcze przez 2 godziny po zabiegu;
 • nie wystawiać paznokcie zewnętrznemu oddziaływaniu;
 • nie strzyc podłogowa;
 • nie chodzić do łaźni.
Biogel jest trwały i pomaga utrzymać długopisu w pięknym stanie. Przestrzeganie wszystkich niuansów pomoże chronić uzyskana powłoka i zapewni długie noszenie manicure.

Zalecenia, których warto przestrzegać przed i po zabiegu

Do zabiegu lepiej nie dotykać paznokcie samodzielnie, szczególnie jeśli nie ma starej powłoki. Zdejmowanie lepiej powierzyć specjaliście. Podstawowe zalecenia na pierwszy dzień po zabiegu:
 • zrezygnować z wizyty bannogo kompleksu;
 • nie korzystać ze spa;
 • nie robić olejowe maski do paznokci.
Powłoka staje się trwały po 12 godzin po zakończeniu jego realizacji.

Optymalny czas skarpetki pokrycia

Czasami żel-lakier jest po prostu usuwane folią z płytki paznokcia. Zazwyczaj dzieje się to wtedy, gdy długo go noszą. Jeśli po zastosowaniu polimerów zaczynał pękać podłogowa, odpowiednio, zagrożona technologia manicure. Dopuszczalne czasem noszenia żelu lakieru jest 21 dzień. Często paznokcie w tym czasie rośnie o jedną trzecią. Niektórzy artyści powinni zmienić pokrycie co 14 dni, tak jak płytki pod lakierem w stanie wyschnąć.

Odnawiane paznokcie

Oddział powiększać w salonie paznokci odbywa się na skutek silnych zaburzeń stopniowego nakładania takiego biogelya. Podstawowe wina tego – brak doświadczenia i umiejętności. Pominięcie pewnych etapów procesu budowania ze względu na oszczędność materiałów może zaszkodzić płytce paznokcia. Oddział paznokci może być z powodu pęcherzyków powietrza lub pęknięcia, które powstają pod płytą.

Opinie

Olga, 21. U mnie był taki przypadek, kiedy chodziłam do sprawdzony mistrza bardzo długo, wszystko było w porządku, ale kiedyś miałem wszystkie paznokcie zaczęły się łamać i łuszcząca. Myślałem na początku zmienić kreatora, choć robiłam u niej paznokcie przez 2 lata, ale potem wyjaśniła jej, co to może być. Powiedziała, że im się umieścić materiały o różnej firmy, więc może organizm tak zareagował. Dzięki temu zrozumiałam, że nie mam żadnych problemów ze zdrowiem. Najważniejsze, czas zapytać swojego mistrza i ustalić przyczynę. Oksana, 32 lata. Jestem mistrzem, i często do mnie klienci zwracają się z tym, że u nich złuszcza się lakier. Jestem pewna jakości swoich materiałów i w swoim własnym profesjonalizmie, dlatego mogę powiedzieć, że to na pewno nie z mojej winy. W końcu, z jednym moim klientem postanowiliśmy dowiedzieć się, w czym może być problem. Okazało się, że po prostu postanowiła po manicure, stąd w całym mieszkaniu, odpowiednio, był aktywny kontakt z wodą i środkami chemicznymi. Dlatego chcę wszystkim powiedzieć, że warto przestrzegać ostre środki, aby uniknąć takich niespodziewanych konsekwencji.
W ten sposób zapobiec łuszczenie szelaku. Do tego trzeba przestrzegać zaleceń do pielęgnacji rąk, unikać pewnych rzeczy po zabiegu i dbać o swoje zdrowie.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Paznokcie Żelowe, Żelkot Paznokci Bez Przedłużania, Jak Budować Paznokcie Pod Lakier
Paznokcie żel stały się liderami paznokci serwisu. Są one tworzone szybciej niż płyty z akrylu, a różnorodność wzorów pozwala na tworzenie zarówno dorywczo i uroczysty
Narzędzie Do Usuwania Lepkiej Warstwy Żelu, Lakieru, Co To jest Klinser, Niż usunąć Lepką Warstwę Żelu Lakieru
Zastosowanie powłoki w postaci żelu lakieru pozwala stworzyć niepowtarzalny manicure, który można nosić przez dłuższy czas. Jednakże, w celu manicure utrzymuje swoją
Podkład Do Paznokci - Co To Jest, Do Czego Służy Baza Do Żelu Lakieru, bezkwasowy Podkład
Ręce kobiety powinny być zadbane, a manicure – schludny. Istnieje wiele sposobów i środków, które pomagają wydłużyć czas noszenia żelowego pokrycia. Coraz częściej służy
Dlaczego Przepuszczając Lakier na Paznokciach, Czemu Pęcznieje Żel Lakier Po wyschnięciu, Co Zrobić, Jeśli Lakier Napuchło
Bywa tak, że chciało się zrobić piękny manicure, jak na zdjęciach z internetu, a wyszło niestaranne wykończenie, pstry bąbelkami powietrza. Problem ten jest powszechny i
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
10.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Manicure
Piękne paznokcie są zawsze aktualne. I nic dziwnego, że beauty-branża prężnie się rozwija. Nie tak dawno temu, na przykład, stał się bardzo popularny manicure "Kocie
Jak Zrobić Manicure z Powłoką Szelak Krok po kroku i Usunąć w Warunkach Domowych, Zasady Nakładania Żelu, Lakieru do Siebie
Szelak — wspaniałe trwałe i wysoki połysk, trwałe i wydajne. Można go zrobić w salonie, a można trochę po przygotowaniu i kupując konkretny zestaw materiałów, i w domu. W