Kamufliruyushchiy Żel Lakier Do Paznokci - Co To Jest, Moro Żel Do Paznokci
03.05.2019 581 0 panibasia

Kamufliruyushchiy Żel Lakier Do Paznokci - Co To Jest, Moro Żel Do Paznokci

W zakładkach
Stosunkowo niedawno w branży kosmetycznej pojawił się kamuflować żel do paznokci. Jeszcze osiem lat temu w modzie były długie paznokcie ze złożonym wzorem. Ich pokryte brokatem, na nich naklejać błyszczące kryształy i rysowali różne rysunki. Stopniowo nail-moda się zmieniła, i na zmianę takiego luksusowego piękna przyszła piękna naturalna. Dziś w modzie naturalne paznokcie średniej długości, bez jasnego pokrycia. Wydaje się, że może być prostsze, niż zapuścić paznokcie i nadać im idealny kształt. Ale tak mogą robić tylko te dziewczyny, które mocna płytka paznokci. U wielu z powodu niewłaściwej pielęgnacji i braku witamin paznokcie kruche i łamliwe. Ten problem i pomaga rozwiązać moro lakier: ta powłoka wygląda świeżo i naturalnie.

Cechy powłoki

Słowo "kamuflaż" przyszło do nas z języka francuskiego, tłumaczenia z którego ono oznacza "maskowanie". Kamuflażem przyzwyczailiśmy się nazywać poplamiona zielono-brązową ubrania, które noszą wojskowe. Wiele osób uważa, że moro lakier też zielonego odcienia, ale to błąd. Kamufliruyushchiy żel – jest to powłoka, która wymyślono po to, aby maskować niedokonanych płytkę paznokciową lub sztuczny sposób przedłużyć ją. Takie lakiery są w różnych kolorach, ale wszystkie są naturalne i jak najbardziej zbliżone do kolorytu skóry: brzoskwini, cielesne, różowawe. Jest przezroczysty moro lakier, ale służy on do tworzenia french manicure, lub dla wzmocnienia własnych paznokci. Zaskakujące, że na fakturze powłoka po zastygnięciu wygląda tak samo jak zwykły gwóźdź. Dlatego nie zawsze można odróżnić naturalną płytkę paznokciową od sztucznej. Ale taki wynik uda się osiągnąć, jeśli praca zostanie wykonana solidnie. Jeśli na gwoździu ma guzków lub odpryski widoczne pęcherzyki powietrza, sztuczna warstwa odstaje, to taki manicure na pewno nie wygląda na naturalny.

Do czego potrzebny jest żel kamuflaż

Najpierw ten rodzaj lakieru był używany tylko do tworzenia french manicure, ale teraz zaczął wykonywać inne funkcje. Moro lakier potrzebne do tego, aby ukryć niedoskonałości paznokci i zrobić to genialny i idealnie gładkie. Pod lepka powlekane można ukryć zadrapania, nierówności, białe kropki, wzgórza i inne niedoskonałości płytki paznokcia. Jeśli rodzina paznokcie nie błyszczą, mają żółtawy lub szarawy odcień, można je pokryć lakierem różowawy lub brzoskwiniowy odcień, i wtedy staną się błyszczące. Przy okazji, taki kolor paznokci może mówić o braku witamin lub jakiejkolwiek chorobie. Możliwe, że ten problem trzeba rozwiązać medycznym drogą, a nie chować ją pod powłoką. Jeszcze ten lakier decyduje wieczny problem większości dziewczyn – łamliwe paznokcie. Wiele przedstawicielki płci pięknej starają się zapuścić swoje długie paznokcie, ale mało komu się to udaje. A tu dwie godziny pracy kreatora, i dziewczyna staje się właścicielem długich paznokci idealny kształt. Często kamuflażowy powłoka jest wykorzystywany jako środek leczniczy. Jeśli paznokcie trzeba reanimować po zdjęciu żelu do paznokci, można użyć przezroczysty "kamuflaż". Wzmacnia płytkę i, co ważne, przepuszcza powietrze.

Zalety i wady

Kamufliruyushchiy żel do paznokci ma swoje plusy i minusy. Warto go używać, bo:
 • on zapobiega powstawaniu na gwoździu grzybiczych formacji;
 • paznokci płytka pod warstwą kamuflażu "oddycha";
 • on sprawia, że powierzchnia paznokcia gładką;
 • dobrze wzmacnia paznokieć – staje się mniej kruche i nie psuje się od luzu uderzeń;
 • on nadaje się na paznokciach zdrowy blask.
Dziewczyny lubią to pokrycie za to, że paznokcie wyglądają z nim naturalnie. Można zrobić przedłużanie paznokci kamuflażem, i ludzie nie zrozumieją, że taki piękny manicure wykonany przy pomocy sztucznego materiału. Powłoka dobierany jest mistrzem pod odcień skóry i rodzimych płytki, dlatego wydaje się, że paznokcie nie odnawiane, a swoje własne.
Jeszcze jeden argument, dlaczego warto budować paznokcie kamuflirovannym żel-lakier, – z nim dłonie wyglądają na zadbane. A jeszcze, gdy na paznokciach lakier określonego koloru, trzeba mimowolnie się dobrać do niego ubranie i martwić się, czy ten kolor połączone z bluzką lub sweter. Nakładanie szelaku naturalnego odcienia rozwiązuje ten problem: taki manicure będzie łączyć z ubraniami i akcesoriami każdego stylu i koloru. Takie przedłużanie można nosić dość długo, nie obawiając się o zdrowie paznokci. Polimer przepuszcza powietrze, dlatego płytki paznokcia pod nim oddychają, i na nich nie tworzy się grzyb. W profilaktyce zaleca się kamuflować osłabione paznokcie: je wzmacniają specjalne składniki, wchodzące w skład powłoki. Po tak wykonanym manicure paznokci płytka nie rozwarstwia się i łamać. Ale jest u tej techniki i swoje wady. U niektórych moro lakier może spowodować uczulenie, dlatego przed rozpoczęciem budowy klientce lepiej zainteresować się, jakie substancje zawarte w lakierze. Jeśli jakieś z nich budzą wątpliwości, od tego manicure lepiej zrezygnować.
Od uderzenia powiększać paznokieć może się złamać, czy na nim pójdzie pęknięcie. Jeśli to się stało, szybko odnowić paznokci się nie uda. Trzeba całkowicie zdjąć lakier i zrobić powłoka na nowo.
nienaturalny dywanowe, jak i kolorowy szelak, może zniszczyć ojczysty paznokci. Ale dzieje się to tylko wtedy, gdy kreator wykorzystuje lampę uv z zaburzeniami lub nieprawidłowo usuwa powłoki. Ubezpieczenie od tego jest trudne, ale aby się zabezpieczyć, trzeba chodzić w dobrych salonach z udokumentowanym doświadczeniem. Zdrowie paznokci – to jest coś, na czym nie warto oszczędzać. Moro manicure wymaga częstej korekcji. Maksymalnie, ile będzie można przejść z takimi paznokciami, – trzy tygodnie. Przeniesienie korekty i zrobić jej przez miesiąc nie ma sensu, bo po czterech tygodniach paznokcie będą wyglądać neukhozhennymi. Jeszcze jedna wada taka beauty-zabiegi – wysoka cena. Ale, jak wiadomo, piękno wymaga ofiar i inwestycji finansowych. Dlatego zawsze można zrezygnować z trzech ciastek i kilka kubków kawy w miesiącu, a zaoszczędzone pieniądze wydać na modny manicure.

Trzy fazy nakładania

Obecnie dostępne są kamufliruyushchie lakiery trzech typów:
 • jednofazowy;
 • dwufazowy;
 • trójfazowy.
Każdy z tych typów ma swoje własne cechy i wskazania do stosowania. Wybór zależy od tego, jaki problem trzeba rozwiązać. Jeśli ojczysty paznokci trwałe i bez wad, to potrzebny jest bardziej płynny lakier. Jeśli na płytce paznokcia są nierówności i inne niedoskonałości, jest bardzo gęsty i szczelną powłokę. Wybór rodzaju lakieru zależy od tego, czy będzie na gwoździu jakiś rysunek.

Jednofazowy

Ten skład cieszy się szczególną popularnością w świecie mody. Jednofazowy lakier – powłoka trzy w jednym: jednocześnie jest podstawą, kolorem i końcową warstwą. Zamiast kilku pociągów na paznokieć nakłada się tylko taki żel. Manicure często wybierają ten rodzaj kamuflażowy lakieru, bo bardzo łatwo się rozprowadza, i z jego pomocą łatwo zrobić korektę. U niego gęsta konsystencja, ale przy tym wyróżnia się elastycznością. Za pomocą tego polimeru można zrobić paznokcie dowolnym kształcie i długości. Jednofazowy skład wysycha bardzo szybko, więc sama procedura nie zajmuje wiele czasu. Paleta odcieni lakieru tego typu zróżnicowana, więc łatwo można dobrać pokrycie pod każdy odcień skóry.

Dwufazowy

Ten lakier nie jest tak gęsta, jak jednofazowy. Nakłada się w kilku warstwach. Przy tym następną warstwę umieścić dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej. Aby paznokcie były długie i cienkie, warstwy też muszą być cienkie. Jeśli nie przestrzegać tej zasady, w najbliższym czasie żel może oderwać lub na jego powierzchni pójdą pęknięcia. Manicure z takim lakierem zajmuje więcej czasu.

Trójfazowy

Aby osiągnąć pożądany efekt i uzyskać piękne długie paznokcie, które będą podobne do naturalnych, pokrycie nakłada się trzy warstwy. Najpierw nakłada się warstwę bazową, a następnie – rzeźby, a dalej – końcowy. W strukturze powłoka ta jest bardzo płynny, dlatego stosuje się go łatwo. Ale jest i wada – trójfazowy lakier mocno pęcherzyków. Dlatego z nim pracować musi doświadczony mistrz, który może pokryć paznokieć idealnie, bez pęcherzyków i nierówności. Aby powiększać paznokieć był trwały, należy go koniecznie pokrywają w końcu jednofazowym lakierem.

Technika projektowania

Jak nakładać moro żel, można zobaczyć na wideo – w otwartym dostępie są dziesiątki warsztatów. Najpierw paznokcie trzeba przygotować się do zabiegu. Do tego całkowicie usunąć poprzednie podłogowa, szlifowane paznokieć i usunąć z niego kurz. Dalej płytkę paznokcia, nadają pożądany kształt: okrągły, owalny, mindalevidnuyu. Następnie kreator dołącza do każdego palca kształt paznokci. Aby powłoka była idealnie, środek paznokcia i formy muszą pokrywać. Gdy formularz jest przymocowana, mistrz pędzla zadaje powłoka równomiernie na całą powierzchnię. Ruchy powinny być płynne i szybkie, następnie warstwę lakieru spoczywa równomiernie, i na nim nie będzie pagórków. Trzeba uważać, aby żel nie wychodził za granica paznokci. Pokrycie można umieścić pod naskórek. Jeśli się to uda zrobić delikatnie, manicure będzie można nosić dłużej.
Gdy lakier nakładany, ręce należy umieścić w lampę uv. Tu za dwie minuty skład polimeriziruetsya. Gdy powłoka twardnieje, z niego odkleić warstwę dyspersji i pilochkoy nadają pożądany kształt paznokci. Następnie pędzelkiem lub gąbką usuwają kurz i ponownie nakłada się lakier (jeśli kreator współpracuje z dwufazowy lub trójfazowym typu). Gdy wszystkie warstwy naniesione, kształt odkleić i zadają końcowy skład.

Warianty projektu

Aby zrobić naturalny manicure, można użyć kamuflować lakier jednego z następujących kolorów:
 • kość słoniowa;
 • brzoskwinia;
 • beżowy;
 • różowy;
 • jasno-różowy.
Ale można wymyślić i bardziej ciekawy design. Do tego w przezroczystą podstawę można dodać puder akrylowy każdego koloru. Przy okazji, może nie tylko naturalnego odcienia. Do oryginalnego manicure można korzystać z czerwoną, czarną, szarą puder. Jej obecność wysoki połysk zamienia się w matowe, i kamuflować lakier wygląda inaczej. Tak, aby projekt paznokci militari, w skład można dodać puder ciemno-zielonego koloru. Ten lakier jest idealny do tworzenia tunikę. Płytkę paznokciową zwiększenie do odpowiedniej długości, a jej krawędź sporządza się na biało. Jeśli paznokcie krótkie lub długie, ale kruche, french bez kamuflażu zrobić nie można. Aby stworzyć prawdziwy francuski manicure, trzeba użyć przezroczysty moro lakier. Ale jeśli dodać do niego trochę peachtree lub różowego pudru, kolor będzie bardzo delikatny. Taka opcja jest idealna dla ślubnego wizerunku. Za pomocą tego uniwersalnego produktu można zrealizować najbardziej śmiałe pomysły. Tak, na długiej całkowicie przezroczystym gwoździu będą pięknie wyglądać rysunki z jasnych błyszczących kamieni. Również można na niego nałożyć brokat i wszelkie wzory. Ale nadal w trendzie naturalne piękno, dlatego paznokcie, odnawiane w ten sposób, rzadko zdobią. Czasami można grać z odcieniami. Mistrz paznokci właściciele jasnej skóry, na przykład, powinni zatrzymać wybór na lakierze przezroczystym lub z zimnym odcieniem. Taka subtelna paleta kolorów nadaje się do zimowego manicure. Belokozhim pięknem idealny kolor kości słoniowej i beżowy. A latem im lepiej wybrać delikatny brzoskwiniowy lub lakier innych ciepłych odcieni.
A oto brązowe dziewczyny mogą z nich korzystać przez cały rok. Dla skóry z czerwonawym odcieniem nadaje różowy lub blado-różowy kolor.

W rankingu TOP 4 najlepszych marek kamuflażu żel-lakierów

Produkcją kamuflażu lakierów zajmują się dziesiątki producentów w Azji, Europie i Ameryce. Ale profesjonaliści i amatorzy do lushim należą następujące marki:
 • "Blyuskay";
 • Haruyama;
 • Rubber camouflage;
 • "Cody".
Również pozytywnie klienci wypowiadają się na temat kamuflażu lakierów amerykańskiej marki CND. Preparaty te mają idealną konsystencję, więc z ich zastosowaniem poradzi sobie nawet początkujący użytkownik. Za pomocą wygodnego pędzelka można umieścić cienką warstwę bez zatekov na skórę. Powłoka długo noszony i nie boi się mechanicznego oddziaływania. Lakier CND ma ładny, szlachetny połysk, bo paznokcie z nim wyglądają ukhozhenno. Taki manicure idealnie nadaje się do biznesowego stylu. Ale u czterech wymienionych marek przed amerykańskim jest główną zaletą jest przystępna cena.

"Blyuskay"

Pomimo tego, że produkty tej marki są produkowane w Chinach, ona cieszy się popularnością wśród mistrzów wysokiego poziomu. Wynika to z wysokiej jakości produktów i przystępną ceną. Według licznych opinii, nie powoduje reakcji alergicznych. A producent twierdzi, że w skład lakieru zawiera tylko bezpieczne dla zdrowia składniki. To chińska marka "Blyuskay" oferuje najbogatszą paletę kamuflażu lakierów. W niej przedstawione przez 30 odcieni. Tutaj można dobrać kolor na każdą porę roku i do każdego typu skóry. W palecie jest powłoka przezroczysta, a także ciepłych i zimnych odcieni. Najczęściej "Blyuskay" jest używany jako podkład na kolorowy żel-lakierów i francuskiego manicure. Szczególnie popularne jednofazowe kamufliruyushchie preparaty tej marki. Nakłada się łatwo i są noszone długo.

Haruyama

W ofercie japońskiej firmy Haruyama tylko 12 odcieni kamufliruyushchego lakieru. Wielu ludzi kocha preparaty tej marki za wysoką jakość produktu, wyprodukowanego ze sprawdzonych, całkowicie bezpiecznych materiałów. Marka Haruyama specjalizuje się w produkcji obwodów jednofazowych lakierów. Produkty te są szczególnie podobają się tym dziewczynom, które nie są gotowe dużo czasu i pieniędzy na manicure. Żel rozprowadza się cienką warstwą i nie staje się drętwienie skóry. Materiał ciągliwy, ale charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dlatego z niego można zrobić idealne paznokcie o dowolnej długości i kształcie. Oczywiście, marki Haruyama nie jest taka bogata paleta, jak "Blyuskay", ale ma dwie ogromne zalety: przystępna cena i łatwość nakładania. Lakier Haruyama można bez problemu zastosować w warunkach domowych.

Rubber camouflage

Kolekcję Rubber camouflage jest koreański marka TNL Professional. Marka ta pojawiła się na krajowym rynku ponad dziesięć lat temu i przez ten czas dała się poznać jako producent wysokiej jakości nail-produktów. Kolekcja Rubber camouflage, w skład której wchodzi dziesięć kamuflażu odcieni, ma w swoim składzie gumy. To powściągliwy, naturalne odcienie, które idealnie pasują do tuniki. Również koreański marka oferuje i jednofazowe podłogowa. Ale te lakiery są jaśniejsze, niż gumowe, i dlatego nie zawsze wyglądają naturalnie. Jakość jednofazowe lakiery gorsze gumowym, ale mają ważną zaletę – bardzo szybko się rozprowadza. Można je stosować w domu, jeśli jest lampa UV i wszystkie narzędzia do tej procedury. Manicure z takim pokryciem będzie nosić do dwóch tygodni.

"Cody"

Produkowane lakiery marki "Cody" na Ukrainie i w Korei. Spółka oświadcza, że ona produkuje wszystkie niezbędne produkty dla mistrzów służby paznokci, jednak oddzielna linia kamuflażu lakierów marki brakuje. Tym nie mniej, w bogatej palecie elementy są obecne i naturalne odcienie. Tutaj jest brzoskwini, różowe, beżowe, piaskowe, kremowe kolory, a także w pełni przezroczysty żel-lakier. Teoretycznie, z pomocą takich produktów można zrobić naturalny, słabe manicure. Ale żel-lakier inny skład od kamuflażowy i nie rozwiązuje jeden z głównych celów – nie wzmacnia płytkę paznokciową i nie daje jej zdolność do "oddychania". Ale są to korzyści u powłok "Cody": oni nakłada się w jednej warstwie, dlatego taki manicure nie zabiera dużo czasu. To produkty wysokiej jakości: żel-lakiery tej marki mogą być noszone do trzech tygodni, a czasem i więcej. Według opinii niektórych klientek salonów paznokci, nie zawsze można zobaczyć różnicę między kamuflażowy lakieru i żelu "Cody". Jeśli powłoka nałożona prawidłowo, to paznokcie po zdjęciu wyglądają na zdrowe i są mocniejsze.
Pojawienie się kamufliruyushchikh lakierów stało się nową stroną w historii światowej mody. Ich rosnąca popularność świadczyła o jednym: naturalne piękno ponownie w trendzie. Jasny manicure z kryształkami już mało kto wydaje się być piękne. Gości salonów coraz częściej proszą, aby im paznokcie średniej długości miłego brzoskwiniowym lub różowym kolorze. Stało się to możliwe wraz z pojawieniem się powłok kamuflaż. Z ich pomocą można nie tylko budować paznokieć, ale jeszcze leczyć i go naprawić defekty estetyczne.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Żel-lakier Canni, Paleta Kolorów Żel Lakieru Kanni, Farby Szelaku Kanni, Opinie Mistrzów
Pomimo różnorodności żel-lakierów na rynku paznokci projektu, jednymi z najbardziej popularnych pozostają środki z linii Canni. Kosmetyki tej marki są uważane za godne
Podkład Do Paznokci - Co To Jest, Do Czego Służy Baza Do Żelu Lakieru, bezkwasowy Podkład
Ręce kobiety powinny być zadbane, a manicure – schludny. Istnieje wiele sposobów i środków, które pomagają wydłużyć czas noszenia żelowego pokrycia. Coraz częściej służy
Jednofazowe Żel Lakiery: Co To jest, krok po kroku Technika Nakładania Szelaku, Lakier Żel 3 w 1
Korzystanie z jednofazowej żel-lakierów stało się przełomem w branży manicure. Za pomocą tego kosmetyku można bardzo szybko nadać paznokciach doskonały wygląd. Ponadto,
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
Gradient Manicure Żel Lakierem w Domu Krok po kroku
27.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Manicure
Istnieje wiele metod zdobienia paznokci. Aby utworzyć efektowny manicure stosuje się cyrkonie, shtamping, piercing, naklejki, folie, brokaty, różne artystyczne, a nawet
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
10.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Manicure
Piękne paznokcie są zawsze aktualne. I nic dziwnego, że beauty-branża prężnie się rozwija. Nie tak dawno temu, na przykład, stał się bardzo popularny manicure "Kocie
Manicure z Beżowym Lakierem
Manicure z Beżowym Lakierem
Manicure z Beżowym Lakierem
30.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Kolor Beżowy / Manicure
Manicure w stylu nude kilka lat temu stał się klasykiem nail design. Beżowy kolor lakieru, wygląda naturalnie i delikatnie, on komponuje się z ubraniami w każdym stylu i