Jednofazowe Żel Lakiery: Co To jest, krok po kroku Technika Nakładania Szelaku, Lakier Żel 3 w 1
20.04.2019 503 0 panibasia

Jednofazowe Żel Lakiery: Co To jest, krok po kroku Technika Nakładania Szelaku, Lakier Żel 3 w 1

W zakładkach
Korzystanie z jednofazowej żel-lakierów stało się przełomem w branży manicure. Za pomocą tego kosmetyku można bardzo szybko nadać paznokciach doskonały wygląd. Ponadto, zastosowanie tego materiału pozwala na długi spacer ze świeżym manicure, nie zmieniając go i nie obawiając się, że zostaną rozdrobnione lub uszkodzenia.

Co to jest jednofazowy żel-lakier do paznokci

Jednofazowy żel-lakier (inaczej nazywa się żel-lakier "trzy narzędzia w jednym") pozwala wykonać dowolny manicure znacznie szybciej. W jednym flakonik zawiera zakreplyayushchee substancja, powłoka z pigmentem, a także podstawa. Nałożyć tyle warstw narzędzia, ile chcesz i wysusz go pod specjalną lampą. Nie musisz spędzać manipulacji z bazą i końcowym powlekane i czekać, aż każda warstwa wyschnie. Podczas korzystania z tego produktu kosmetycznego zabiegu jest znacznie zmniejszony. Ponadto, paznokcie będą wyglądać tak samo pięknie, jak i po zastosowaniu standardowych trzystopniowy środków.

Jakie są główne zalety żelu lakieru przed zwykłymi lakierami

Towarzyskie kreatora wyróżniają następujące podstawowe korzyści żel-lakierów:
 • oszczędność pieniędzy. Teraz nie musisz kupować trzy flakonik (podstawę, pigment i ostatnim podłogowa). Wszystkie składniki zawarte w jednym butyl'ke;
 • paznokcie oddychają dzięki temu, że nie nakłada się wiele warstw, jak przy manicure z trójfazowymi żele;
 • trwałość takiego pokrycia jest wyższa niż przy malowaniu trójfazowymi środkami. Zazwyczaj po prawidłowym i właściwym stosowaniu takie paznokcie trzymają się około miesiąca;
 • znacznie oszczędza miejsce na biurku. Teraz nie trzeba zmuszać go wiele butylkov;
 • wysuszyć paznokcie można w LED-lampy, a nie tylko za pomocą promieniowania ultrafioletowego. Jest to bardzo wygodne, ponieważ taka metoda polimeryzacji nadaje się dla każdego trójfazowego żel lakieru;
 • jednofazowe żel łatwo łączyć, tworząc na paznokciach oryginalne rysunki lub french.
Ponadto, mistrza paznokci twierdzą, że można prokrashivat' nawet paznokcie, które zostały niedawno powiększać, i to nie przyniesie szkody.

Czym się różni jednofazowy żel-lakier od trójfazowego środki

U trójfazowego żel-lakier jeden i ten sam zestaw składników. To:
 • standardowa baza;
 • kolor substancja zawierająca pigment;
 • top (górny przypinania warstwa).
Co do jednofazowego szelaku, to u tego kosmetyku już mieszane w jednym flakonik. W sklepach dl paznokci są przezroczyste i kolorowe jednofazowe lakiery. Pierwsi są tworzone jakieś rysunki albo nanosi kolorem warstwy. Jeśli chodzi o drugie, to te kosmetyki nadają się do klasycznego tunikę lub jako ukrepitelya paznokci.

Plusy i minusy produktu kosmetycznego

Korzystanie z jednofazowej gel-lakierów ma swoje zalety i wady. Wśród zalet:
 • można wybrać dowolny odcień na swój smak;
 • łatwo stworzyć wzory na paznokcie, łącząc kolory;
 • w składzie środki nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, które mogą uszkodzić powierzchnię paznokcia;
 • paznokcie swobodnie oddychają dzięki temu, że żel pozwala przepuszczać tlen do powierzchni;
 • narzędzie zachowuje swój połysk przez 2-3 tygodnie;
 • paznokci płytka staje się bardziej wytrzymałe, niż przy malowaniu klasycznym lakierem. Jest to możliwe dzięki gęstego nakładania jednofazowego produktu kosmetycznego.
Tak jak każdego innego narzędzia, takie żel-lakierów są i minusy. Neil-mistrzowie w salonach kosmetycznych twierdzą, że teraz bardzo łatwo popaść w fałszywe. Ona może mieć dokładnie taką samą wartość, jak oryginał, ale jej jakość z nim nie przebije.
Ponadto, jednofazowe żel można używać nie zawsze. Rzecz w tym, że będą źle leżeć na gnushchikhsya słabych paznokci płytach. Warto również powiedzieć, że takie narzędzie ma wyższą cenę, niż, na przykład, trójfazowy żel.

Ranking TOP 5 najlepszych żel-lakierów w wersji salonów

Najlepsze jednofazowe żel zdaniem specjalistów:
 1. Gelish Harmony. Środek nie zawiera niebezpiecznych khimkomponentov w składzie i jest jednym z najbardziej nieszkodliwych materiałów do polimeryzacji w lampach LED lub uv typu.
 2. Pnb (Professional Nail Boutique). Jednofazowy żel-lakier, który ma uznaną odporności. Utrzymuje się do 5 tygodni po nałożeniu.
 3. Shellac CND. Nie wysusza płytki, dobrze rozprowadza się i najczęściej używane przez rzemieślników w salonach kosmetycznych.
 4. Kodi Professional. Ten lakier jest zalecane dla początkujących mistrzów manicure. Rzecz w tym, że ze względu na szczotkę, którą wyposażony jest w buteleczkę Shellac CND, narzędzie nie rozlewa się po płytce paznokcia i warstwa uzyskuje się równe.
 5. OPI Gelcolor. To narzędzie jest droższe konkurencji i wykonane z wysokiej jakości komponentów.
Wymienione odmiany żel-lakierów mają różnych paletą barw i zawierają wyłącznie bezpieczne składniki.

Żel-lakier firmy Giorgio Capachini: niepowtarzalna tęcza kolorów

Produkty tej firmy już zdążyła zdobyć uznanie wielu mistrzów manicure. W palecie Giorgio Capachini 50 różnych odcieniach. Kupując tylko jeden mały flakonik środki, możesz być pewna, że starczy go na 15-18 pełnowartościowych powłok (zależy, jak będziesz pracować z żelem jednofazowym). Producent zaleca się suszyć taka pod lakier UV w ciągu 4-5 minut. Trwałość żelu Giorgio Capachini łatwo utrzymuje się do 2-3 tygodni.

Firma Irisk: trwałość koloru

Takich butelek można spotkać praktycznie w każdym sklepie nail design. Produkty wprowadza na rynek rosyjski producent, który obiecuje trwałość powłoki do 2 tygodni. Wiele manicure twierdzą, że w jego właściwości, takie szczęście w niczym nie ustępują bardziej kosztowne zagranicznych odpowiedników. Produkty Irisk "milv" szybko polimeryzuje pod wszystkimi lampami LED lub UV) i nie tworzy odpryski przy prawidłowej technologii barwienia.

Żel-lakier marki Bluesky: znak jakości

Jest to jeden z najbardziej znanych materiałów do polimeryzacji paznokci wśród mistrzów nail design. Produkcją Bluesky zajmuje się chińska firma, ale jako że to nie wpływa, to na tej wysokości. Kluczowy "wizytówką" tego kosmetyku jest obecność kwaśnych odcieni w palecie. Producent zapewnia, że taki żel Bluesky będzie trzymać się na płytkach paznokci około 2 tygodni, pod warunkiem prawidłowego stosowania. W składzie kosmetyku brak szkodliwych składników chemicznych.

Jednofazowy żel RuNail: intensywny kolor

Jednofazowe materiały RuNail "Color" dość noskie i świetnie wyglądają na pazurów nawet miesiąc później. Oni nie są rozmazane i kładą się równomiernie. Manicure twierdzą, że wystarczy jedno warstwy takiego pokrycia jakości manicure, ponieważ ma dość intensywna pigmentacja.

Żel jednofazowy Jessnail: długa trwałość

Ten jednofazowy lakier dostępny kosztów i bogaty w paletę barw. Żel do zdobienia paznokci suszone w lampie uv w ciągu 3-4 minut. Producent obiecuje długą trwałość powłoki. Ponadto, w skład szelaku Jessnail nie zawiera szkodliwych składników.

Jak to się dzieje, przedłużanie paznokci: prawidłowa technologia

Jeśli jeszcze nie masz wystarczającego doświadczenia w regeneracji paznokci za pomocą środków jednofazowego działania, należy zwrócić uwagę na prawidłową kolejność czynności:
 1. Przetwarzanie antyseptycznym środkiem. Na przykład, "Seweryna", Masura, Aseptico, Domix, "Runeyl" itp. Wszystkie wymienione preparaty do paznokci mają niemal identyczny skład, różnią się tylko otdushkami i wartości.
 2. Usuwanie (lub popychanie) bocznych wałków, naskórek i zadziorów. Odbywa się skórki różdżki, specjalnej zmiękczać płynem lub pusherom.
 3. Usuwanie połysku i nierówności bafom i modelowanie paznokci za pomocą zwykłej paznokci.
 4. Odtłuszczanie specjalnym środkiem (na przykład, "Masura", F. O. X., "Aybiiks", CND, itp.). Jeśli takiego leku nie ma pod ręką, skorzystaj z kwasu borowego, zakupionym w aptece.
 5. Dopasuj dobranej formy do przedłużania. Ją stosują do paznokci. Uważaj, aby zgadzał się z nim na równi.
 6. Nakładanie jednofazowego żelu do paznokci i polimeryzacja w lampie dowolnego typu. Czas utwardzania powłoki zależy od wybranego narzędzia. Zwykle, aby osiągnąć najlepsze rezultaty, potrzebne są dwie warstwy.
 7. Nałożenie zwykłego lakieru lub kolorowego żelu. Polimeryzacja pod lampą.
 8. Usuwanie warstwy klejącej. Można skorzystać z obezzhirivatelem z 4 pkt. Towarzyskie kreatora ostrzegają, że należy użyć, niestrzępiącej się ściereczki. Jeśli nie ma jej pod ręką, można wysuszenia wilgotnej ściereczki, zamoczyć w płynie i delikatnie spędzić na powierzchni powłoki. W tym tkwi tajemnica tego, jak nakładać dowolny żel-lakier bez lepkiej warstwy.
I ostatnim ostatnim działaniem będzie wcieranie oleju do naskórka lub kremu z tłustej konsystencji do skóry w pobliżu paznokci płytek.

Prawidłowa technologia nakładania jednofazowego żelu do paznokci

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak nakładać jednofazowy żel-lakier, poświęć czas, aby przeczytać następujących zaleceń. Do delikatnego manicure należy:
 1. Przygotować płytkę paznokciową. Po prostu usuń niepotrzebne i odciąć koniec.
 2. Skorzystać z bafom do polerowania powierzchni paznokci. Działania zaleca się delikatnie, bez mocnego nacisku.
 3. Zwilżać, niestrzępiącej się ściereczki obezzhirivatelem i ściera się, że łożyska paznokcia. Taka procedura pozwoli żelu dłużej wytrzymać i nie łuszcząca.
 4. Nałóż niewielką ilość podkładu na powierzchni paznokci. To kosmetyk przyczynia się do usuwania nadmiaru wilgoci. Ponadto, dzięki elementarz lakier nie rozwarstwia. Poczekaj kilka sekund, aż wilgoć wyparuje, i przejdź do następnego kroku.
 5. Nałóż swój ulubiony odcień pędzelkiem. Jeśli nie można dokładnie pomalować strefy u kutikul'noy dołka, zrób to cienkim pędzelkiem do malowania, uprzednio zanurzył ją w butelkę.
 6. Suszenie paznokci pod lampą. Czas naświetlania zależy od tego, do jakiej lampy używasz – LED lub uv, a także od marki narzędzia. Pamiętaj, że w lampach typu LED suszenie będzie przebiegać dużo szybciej.
Jeśli istnieje potrzeba, nałóż dodatkową warstwę żelu. Manicure ostrzegają, że trzeciej warstwy należy unikać. W przeciwnym przypadku płytek paznokciowych, nie będą w stanie normalnie oddychać. Między innymi, umalować i zastyga żel będzie szybciej łuszczyć się, zwłaszcza po kontakcie z wodą. To się nie stanie, jeśli znajdzie się nie więcej niż dwóch warstw.

Jak demontować

Szybko uwolnić paznokcie od jednofazowego żelu lakieru pomoże przestrzeganie poniższej instrukcji od mistrza paznokci:
 1. Proszę bawełniane dyskami (medycznej lub wełną mineralną), skórki różdżki lub pusherom, a także folią. Dla uproszczenia procedury zaopatrz się w specjalne zaciski.
 2. Spacer pilochkoy w polimernomu pokrycia na paznokciach i dokładne ruchy zdjąć wierzchnią warstwę (nie do końca). To pozwoli szybciej przedostać się zmywacz do paznokci pod powierzchnię pigmentu.
 3. Mokry wacik płynem do zdejmowania żelu do paznokci (nadaje się i standard, na acetonie lub bez niego, ale czas oddziaływania wzrośnie). Owinąć każdy paznokci i zabezpieczyć szczelnie folią. Aby zabezpieczyć wełnę z płynem, założyć zaciski na każdy palec. Staraj się, aby kosmetyk nie dostał się na okolonogtevuyu strefy, w przeciwnym razie skóra w tym miejscu peresushitsya.
 4. Czas oddziaływania środka czyszczącego wynosi od 10 do 15 minut. Zdejmij kompres z preparatem kosmetycznym z ręki i ostrożnym ruchem usuniesz rozmiękczać podłogowa. Jeśli lakier jest jeszcze słabo ściera się w niektórych miejscach, w pełni powtórz całą procedurę, zmniejszając czas ekspozycji do 5-7 minut.
zawierający etapem jest mycie rąk w wodzie z rozlewasz szampana nonstop środkiem i nałożeniu na nich olejki do skórek lub odżywczego kremu. Jeśli planujesz znowu malować paznokcie natychmiast po usunięciu starego lakieru, wystarczy umyć ręce i osuszyć je ręcznikiem. Mistrzowie z salonów polecam dać paznokciowy płytkom przynajmniej jednodniowy odpoczynek.

Przydatne wskazówki od kabinowych mistrzów

Jeśli nigdy nie miałeś sprawy z jednofazowymi żel-lakierami, skorzystaj z poniższych wskazówek. Ich przestrzeganie pozwoli uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji:
 • nie kupuj bardzo tani lakier. Jeśli narzędzie kosztuje mniej niż 150 zł za buteleczkę, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że to podróbka lub w flakonik zawiera składniki, które nie przeszły standard kontroli;
 • wstrząsnąć butelką przed malowaniem. To działanie może prowadzić do powstania pęknięć na polimernom powłoce i rasslaivaniyu tworzywa sztucznego;
 • staraj się nie wejść w kontakt z wodą po farbowaniu. Zaleca się, aby powstrzymać się od tego przynajmniej na 2 godziny po zabiegu. Ponadto, zaleca się, aby nie wychodzić na zimno lub korzystać z sauny w ciągu pierwszych 6 godzin po manicure;
 • zapobiec powstawaniu zadziorów i suchości na okolonogtevykh miejscach pomoże krem z tłustej konsystencji lub olejek do skórek. Nadaje winogronowy, migdałów itp.;
 • nosić gumowe rękawice przed tym, jak do mycia naczyń lub pracować na działce. To pozwoli uchronić nagietki od szkodliwych substancji i na długo zachowa piękny wygląd;
 • nie zaleca się noszenia manicure więcej 3 tygodni. Taki zakaz jest związana z tym, że paznokcie przez ten czas mocno odrastają i miejsce w pobliżu naskórek, nie zakrywający jednofazowym lakierem, zaczyna wyglądać dość zaniedbany. Ponadto, paznokcie zaleca się "odpoczywać" od podobnego materiału do polimeryzacji przynajmniej dobę. Jeśli zignorujesz to reguła, to przez pół roku płyta istonchitsya i staną się łamliwe
Korzystać z jednofazowy żel-lakier, czy nie – sprawa czysto indywidualna. Ale jeśli podąża za najnowszymi trendami i nie chcesz tracić czasu na malowanie paznokci, koniecznie spróbuj to narzędzie. Zaledwie kilka minut i jest piękny manicure zapewniony! A nosić taką powłokę można co najmniej dwa tygodnie, nie obawiając się odpryski i utraty połysku.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Narzędzie Do Usuwania Lepkiej Warstwy Żelu, Lakieru, Co To jest Klinser, Niż usunąć Lepką Warstwę Żelu Lakieru
Zastosowanie powłoki w postaci żelu lakieru pozwala stworzyć niepowtarzalny manicure, który można nosić przez dłuższy czas. Jednakże, w celu manicure utrzymuje swoją
Żel-lakier Canni, Paleta Kolorów Żel Lakieru Kanni, Farby Szelaku Kanni, Opinie Mistrzów
Pomimo różnorodności żel-lakierów na rynku paznokci projektu, jednymi z najbardziej popularnych pozostają środki z linii Canni. Kosmetyki tej marki są uważane za godne
Podkład Do Paznokci - Co To Jest, Do Czego Służy Baza Do Żelu Lakieru, bezkwasowy Podkład
Ręce kobiety powinny być zadbane, a manicure – schludny. Istnieje wiele sposobów i środków, które pomagają wydłużyć czas noszenia żelowego pokrycia. Coraz częściej służy
Kamufliruyushchiy Żel Lakier Do Paznokci - Co To Jest, Moro Żel Do Paznokci
Stosunkowo niedawno w branży kosmetycznej pojawił się kamuflować żel do paznokci. Jeszcze osiem lat temu w modzie były długie paznokcie ze złożonym wzorem. Ich pokryte
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
Manicure Kocie Oko Żel Lakierem
10.03.19 Kosmetyki i Makijaż / Manicure
Piękne paznokcie są zawsze aktualne. I nic dziwnego, że beauty-branża prężnie się rozwija. Nie tak dawno temu, na przykład, stał się bardzo popularny manicure "Kocie
Jak Zrobić Manicure z Powłoką Szelak Krok po kroku i Usunąć w Warunkach Domowych, Zasady Nakładania Żelu, Lakieru do Siebie
Szelak — wspaniałe trwałe i wysoki połysk, trwałe i wydajne. Można go zrobić w salonie, a można trochę po przygotowaniu i kupując konkretny zestaw materiałów, i w domu. W