Kredka Do Ust: Jak Wybrać i Używać ołówek Do Ust, Jak Prawidłowo Nakładać
06.05.2019 205 0 panibasia

Kredka Do Ust: Jak Wybrać i Używać ołówek Do Ust, Jak Prawidłowo Nakładać

W zakładkach
Chyba wszystkie dziewczyny chcą podkreślić swoje zalety przy nakładaniu meykapa. Dobrze dobrany ołówek do ust – liniowej – umożliwia osiągnięcie doskonałej formy i równego obwodu, z jego pomocą można optycznie zmniejszyć lub zwiększyć głośność, zrobić makijaż bardziej trwałe, wykluczyć zacieki. Producenci oferują setki tytułów. Aby wybrać wariant optymalny, ważne jest, aby orientować się nie tylko w kombinacjach kolorystycznych, ale i składzie, właściwościach, teksturach.

Najważniejsze cechy produktu

Kredka do ust jest potrzebny na stworzenie kompletnego obrazu, silikonowe i woskowe jego odmiany doskonale wyrównują powierzchnię, nadają zdrowy wygląd skórze z wieloma zagnieceń, służą optymalną bazą wypadową do wieku meykapa. Na zmianę tradycyjnych drewnianych modeli pochodzą automatyczne, różnica tylko w tym, że ostatnie nie musi być. Wodoodporny eyeliner uważane za najbardziej "dolgoigrayushchimi", ale ze względu na nich występuje uczucie suchości. Środki w formie kij popularne jako alternatywy szminki, pomagają dbać o wrażliwej skóry ust, delikatnie kładą się i otaczają kontur. Bezbarwne serii istotne w pełnym makijażu, z nimi pomadka nie rozmazuje się i wygląda bardziej naturalnie.
Nyudovaya kosmetyki nadaje powiększa objętość, łatwo tuszuje niedoskonałości i wyrównuje powierzchnię. Białe wyprofilowane produkty również optycznie poszerzają linię warg, można je stosować jako róż.

Dlaczego potrzebny ołówek do ust

Na pierwszy rzut oka ołówek może wydawać się nieistotne narzędziem do makijażu, ale jest wyraźnie zaniżona: w przypadku prawidłowego stosowania pomaga podkreślić urok twarzy. Aby upewnić się, celowości zakupu takich produktów, ważne jest, aby właściwie ocenić jego mocne i słabe strony.

Korzyści z regularnego stosowania

Kosmetyczka zazwyczaj zawierają nie mniej niż 2-3 wariantów, wykorzystując je w zależności od kontekstu i pomysły makijażu. Ponadto, wszystkie kategorie mają wspólne właściwości:
 • Tworzenie wyraźnego konturu. Ten warunek jest szczególnie ważne, jeśli w priorytecie nasycone, żywe kolory szminki, tutaj są niedopuszczalne wady i beztroska. Kobiety w wieku należy uważać, aby kosmetyki nie rozprzestrzenia się z ust do zmarszczenia i fałdy.
 • Wizualne powiększenie i akcentującego. Specjaliści radzą, by nie rysować linię daleko poza naturalne granice, wystarczy nakładania czystej pasy na skrzyżowaniu i dodać umiarkowanym połysku.
 • Nadanie symetrii. Tak jak połówki twarzy z natury nie są takie same, eyeliner może wyrównać grubość i wysokość kluczowych akcentów. Trzeba pamiętać, że niezgodność jaśniejsze są najbardziej widoczne na zdjęciach i podczas korzystania z ciemnej szminki.
 • Zmniejszenie objętości. Ta właściwość cenią posiadaczka pulchnych warg, którzy ich skromniejsze lub zachować symetrię. Tutaj trzeba zastosować linię wewnątrz naturalnej granicy.
Nie należy dobierać kosmetyki ton w ton, dla podrisovki ścieżki można skorzystać z pędzlem i szminką. Wosk produkty wyrównuje podłoża, pomaga pigment iść powoli.

Najczęstsze wady

Głównym lukę w zabezpieczeniach danego instrumentu jest potrzeba w estetycznym jego użyciu. Niedoświadczonym dziewczynom trudno zachować umiar z głębi kolorów, zawieść dokładnie w pobliżu naturalnej granicy. Dlatego wiele osób wybiera tatuaż jako stałego rozwiązania. Jak dobrać wysokiej jakości i łatwy w użyciu opcji Specjaliści podkreślają, że głównymi kryteriami wyboru są bezpieczeństwo, miękkość, trwałość i dostępność nasadki ochronnej.

Bezpieczeństwo

Podstawą producenci deklarują wosk, zestaw koloriruyushchikh dodatków, przydatnych substancji pochodzenia roślinnego, witaminy. Przed tym jak wybrać ołówek do ust, należy zwrócić uwagę na obecność w składzie takich składników:
 • Aloe vera, masło kakaowe, migdały, kastorki i kokosowy skutecznie zmiękczają, nawilżają skórę, pozytywny wpływ witaminy A i E. Te egzemplarze są istotne dla dziewczyn z shelushashchimisya, potreskavshimisya, suchymi ustami.
 • Silikon jako bazy wykorzystywane w produkcji wodoodpornych kredek. Zapewniają idealny kontur, likwidują nierówności.
 • Produkty z szerokim miękkim rdzeniem zawiera odżywcze suplementy, otacza usta, ma ładną delikatną teksturą.
Linijki na bazie naturalnych żywic, wosku i silikonu tworzy równą powierzchnię, zmniejszają usta. Doskonale komponują się z pastelową gamą, harmonijnie wpisują się w wiekowej makijaż. Stałe nestirayushchiesya odmiany wymagają pewnej wprawy, ale nie są one wymagają szczególnej uwagi podczas przekąski, mogą trzymać się w ciągu dnia.
Im krótszy skład, tym nieszkodliwy, niepożądana obecność dużej listy składników chemicznych – są one suszone i istonchayut skórę. Trzeba pamiętać, że takie kosmetyki stopniowo jeść, środki niewiadomego pochodzenia mogą powodować choroby przewodu POKARMOWEGO, alergie.

Trwałość w ciągu dnia

Standardowe wkładki pozostają na ustach w ramach 4-7 godzin bez aktualizacji aplikacji, superstoykie są przeznaczone do 12 godzin. Wskaźnik ten podaje się w oznakowaniu na obudowie produktu. Zwykły produkt można usunąć za pomocą wacikiem i kazeina wody, mleczka kosmetycznego. Nieusuwalne eyeliner pozostają niezmienione pod śniegiem i deszczu, po spożyciu żywności i napojów. Można je poznać po twardą konsystencję, która powoduje trudności nakładania. Do usuwania tych środków będzie się tylko produkty do demakijażu odpornej kosmetyków, następnie należy nałożyć balsam, aby nie przesuszyć skórę na ustach.

Miękkość

Gęstość produkty dzieli się na średnie, twarde i miękkie wkładki. Dla początkujących jest optymalna pierwszy: jest prosty w stosowaniu, pozwala uzyskać podstawowe umiejętności rysowania ścieżek. Ekran powinien tworzyć płaską, szczelną linię, ważne jest, aby w trakcie nakładania nie kruszyć się. Ze zbyt miękkie zmianami trudno stworzyć wysokiej jakości makijaż: pręt będzie podtaivat' i rozprzestrzenił się na skórze, makijaż szybko stanie się niedbale. Stałe eyeliner w nieumiejętny podejściu scrabble skórę. Wizażyści polecają kupować grube pręty. Są bardziej praktyczne, ponieważ z ich pomocą można szybko utworzyć bazę pod szminkę lub błyszczyk, stosuje się je w parze z pędzlem lub wacikiem, aby równomiernie rozprowadzić na całej powierzchni. A to cienkie pręty w priorytecie u tych, którym ważny jest tylko wyraźny kontur, ale ich możliwości są ograniczone: one praktycznie nie nadają się do cieniowanie.

Nasadka ochronna

Trzon w drewnianych ołówkach mieści się w gęstej podstawie, to połączenie przyjazne dla środowiska. Produkty potrzebują temperówka, najlepiej, jeśli jest wbudowany w pokrywę. Przy produkcji używane są miękkie gatunki drewna, co ułatwia opiekę nad nimi. Są dwustronne modele z 2 zaślepkami, mogą się różnić w grubości i odcień. Mimo że ekran szybko traci ostrość, środek zużywa się ekonomicznie.
Mechaniczne plastikowe wkładki również od czasu do czasu podmywać, w automatycznych trzon ma wysuwaną dopływ. Ostatnia opcja jest bardzo praktyczne, w nim ekran zachowuje kształt – jest ogrodzony od wpływów zewnętrznych. Wpr musi szczelnie przylegać i filmowanie bez dodatkowego wysiłku.

Popularne kolory i możliwości ich zastosowania

Aby wybrać ołówek do ust pod szminkę czerwonych, różowych, brązowych tonów, trzeba dać pierwszeństwo opcji, nie wyróżniają się na takim aktywnym tle, to reguła – fundamentalne dla dziennego makijażu. Jeśli trudno znaleźć różnice ton w ton, można wybrać eyeliner nieco jaśniejsze. Ciemne obwód powiedzmy tylko dla dynamicznych wieczornych skrótów lub wtedy, gdy trzeba skorygować kształt i kontur ust. Takie rozwiązanie oznacza najbardziej ostrożne i zarezerwowaną nakładanie.

Połączenie naturalnych odcieni

Już 2-3 lata na szczycie popularności uniwersalny bezbarwny liniowej – w niego włożony nekolorirovannyy pręt. Ten przezroczysty silikonowy produkt skutecznie wyrównuje fakturę skóry, tworzy matową linię, dzięki której kosmetyki nie są rozmazane, nie rozprzestrzeniają się na ustach. Naturalna kredka nadaje się do wszelkich odcieni w makijażu. Biały ołówek pozwala wizualnie dodać objętości ust, po jego użyciu trzeba na 1 mm wyjść poza naturalne granice, starannie cień i trochę przypudrować strefę oddziaływania. Proste manipulacje pomogą zmienić uśmiech, stworzyć uwodzicielski styl. Beżowy lub odpowiedni naturalny odcień ust, kolor – nude – służy także do nadania objętości, z jego pomocą łatwo wyobrazić naturalne formy w korzystnym kolorze. Liniowej w naturalnej gamie istotne w przypadkach, gdy pożądane jest, aby zamaskować drobne niedoskonałości.

Jak prawidłowo malować usta ołówkiem

Zanim zawieść usta ołówkiem, trzeba nałożyć na nich tonalny fundament lub starannie przypudrować. Podręcznik do działania:
 1. Trzeba subtelnymi akcentami maksymalnie delikatnie krążyć zarys liniowej. Najpierw pracuje na górną wargę, potem dolną, ruchu należy prowadzić od centrum do zakątków.
 2. Bezpośrednio na linii najpierw muszą być ledwo widoczne, nie warto mocno uciskać.
 3. W centrum uwagi jest środek górnej wargi, tu nie powinno być plam.
 4. Eyeliner należy cień w kierunku wewnętrznej linii za pomocą q-tip laski lub pędzelka.
Dalej można skorzystać z szminki lub brokatem.
Aby pigment wyglądał naturalnie i szedł powoli, delikatnie, zaleca się w ciągu kilku minut rozgrzać narzędzie w rękach.
Ołówek jest w stanie stać się równorzędnym wymianą matowej szminki: powłoka ściera się równomiernie, trzyma się znacznie dłużej. Ta metoda korzysta z profesjonalnych artystów makijażu, jak i miłośnicy praktycznego, trwałego makijażu. Tutaj warto zwrócić uwagę na eyeliner, które posiadają miękką konsystencję – ekran nie będzie szkodzić w kontakcie delikatną skórę warg. Zimą profesjonaliści zalecają najpierw masując wargi łagodny peeling lub szczoteczką do zębów, aby pozbyć się zrogowaciałych cząstek. Lekki balsam pomaga wygładzić zmarszczki i łuszczenia, ołówek nakłada się na nim, starannie cieniowania pędzelkiem lub opuszkami palców. Przezroczysty balsam również przydatne, jeśli chce się zmniejszyć matowy efekt, trzeba go stawiać na końcowym etapie cienką warstwą.

Sztuczki do szybkiego ostrzenia liniowej

Automatyczne modele nie wymagają konserwacji, natomiast w przypadku aktualizacji pióra drewnianych należy użyć specjalnego kosmetyczną ostrzenia. Jeśli zaniedbywać tego środka, trudno będzie jasno, dokładnie, aby narysować linię, twarde krawędzie narzędzia mogą porysować delikatną skórę. Do tego, jak zatemperować, można umieścić liniowej w zamrażarce na 5-10 minut: pigment twardnieje, wystarczy 2-3 zakrętów, aby końcówka stał się ostry. Ekran będzie mniej kruszyć, zużycie będzie bardziej ekonomiczne, choć chłodzenie w żaden sposób nie wpłynie na odżywczych i ozdobnych właściwości produktu.

Czym zastąpić kredka do ust

Zrezygnować z tworzenia dodatkowej linii można tylko tym dziewczynom, które albo w ogóle nie używają szminki, albo z natury charakteryzują się wyraźnym konturem. Jeśli pod ręką nie było odpowiedniego narzędzia, wymienić kredka do ust, można za pomocą liniowej dla oczu. Ostatnio dość twarda, więc przy jego użyciu nie można uciskać i wykonywać gwałtownych ruchów, bo łatwo porysować skórę. Jeśli nie ma ołówka do ust, za pomocą cienkiej szczotki można zrobić eyeliner z szminki, zadając jej kilka warstw z pośrednim pripudrivaniem.

Ranking TOP 10 najlepszych kredek do ust dostępnego segmentu

Liderzy branży, jak Max Factor, Maybelline, Pupa oferują gamy godnych produktów, zyskały sobie popularność dzięki dobrym jakości i w bogatej gamie odcieni. Wiele z nich realizowane są w średnim segmencie cenowym, co jest charakterystyczne dla tych zorientowanych na mody marek.

Maybelline Color Drama Intense Velvet Lip Pencil

Samolot z powodzeniem radzi sobie z funkcjami pełnej szminki, jest on przedstawiony w podkreślono soblaznyayushchikh odcieniach. Topniejąca konsystencji delikatnie spada, gęste pokrycie płaskie nawilża skórę, ale trochę się wchłania i dzięki temu długo się trzyma. Ważne, że powłoka nie roluje się, nie wysycha i wygląda naturalnie, wykazuje zużycie.

Revlon Colorstay Lipliner

Specjalna technologia SoftFlex w składzie ołówka chroni szminki od smug i rozprzestrzenianiu się. Automatyczny liner jest bardzo łatwy w obsłudze: wystarczy przekręcić trzpień w miarę użytkowania. Aby wyostrzyć końcówkę, można skorzystać z wbudowanej w zdejmowaną część nakładki miniaturową temperówka. Paleta powstaje z 14 pigmentowanych odcieni, które mają miękką strukturę.

ArtDeco Soft Lip Liner Waterproof

Wodoodporny linijka w 22 kolorach przyciąga uwagę dzięki obecności witaminy E, antyoksydantów i naturalnych składników barwiących. Eyeliner opracowany sucha skóra dla właścicieli skóry mieszanej i tłustej. Jedwabista, kremowa substancja po nałożeniu chwycił i nabiera wzmocnioną odporność, ona nie boi się dotyku, jedzenia i napojów, potu.

Pupa True Lips

Trwały produkt o kremowej konsystencji ułatwia tworzenie płaskiej linii, nie tworzy efektu maski, wygląda naturalnie, więc popyt jako alternatywy szminki. Żel nie wysusza skóry, nie zbiera grudek, wykazuje wysoką odporność. Przy nakładaniu wymaga umiejętności, ponieważ ekran nie jest bardzo miękki.

Max Factor Color Elixir Lip Liner

Samolot ma 8 trendów odcieni stworzonych jako akompaniament dla tej serii szminek. Produkt w 60% składa się z substancji nawilżających, witamin i olejków, aktywnie opiekujących się dermoy i zabezpieczających przed wpływem czynników zewnętrznych. Gładka śmietankowy konsystencja jest bardzo przyjemna w stosowaniu, łatwo wydają się bardziej wyraziste i jest warstwowy, usta po niej zachowują charakterystyczny pigment.

Vivienne Sabo Jolies Levres

Klasyczna kredka jest przedstawiona w 11 ciepłych i zimnych odcieniach, może być używany jako matowa szminka lub ołówek w połączeniu z połyskiem. Przesuwne miękka struktura pręta wygodne w użyciu, narzędzie świetnie się trzyma i nie roluje się. W składzie są naturalne oleje jojoba, kokosowy, shea, które chronią delikatną skórę przed słońcem i wiatrem. Termin przydatności do spożycia przekracza 3 lata, miękki pręt wymaga częstego uaktualniania meykapa.

Essence lipliner

To niekwestionowany lider w kategorii matowych szminek: rozwiązanie różni budżetowej kosztem, uniwersalność, ma 8 kolorów, nadaje się na wieczorne i codziennego makijażu. Mocny trzon nie kruszy się, zapewnia aksamitną powłokę. Olej rycynowy i witamina E odżywiają skórę, substancja nie tworzy powłokę na ustach i wygodne w stosowaniu.

Lingerie od "L ' Etoile"

Wkładka dostępna w pięknych nyudovykh i wieczorowych kolorach, tworzy efekt matowej szminki, delikatnie kładzie się i wydają się bardziej wyraziste. Może być stosowany na suche usta i w parze z balsamem. Ekonomiczny, wytrzymały, praktycznie nie wyczuwalny na ustach.

El Corazon

Eyeliner-szminka tworzy kremowe wykończenie, dostępne dla nawarstwianie w celu wzmocnienia koloru. Kosmetyk nie wysusza skóry, dzięki bogata pigmentacja pomaga skupić się na ustach. Wśród ponad setki odcieni łatwo dobrać dobry narzędzie do powściągliwą biznesowej i ekspresyjny wieczornego obrazu.

Golden Rose Dream Lips

Specjalna formuła pozwala zachować kolor, nawet przy intensywnej eksploatacji, trzonek średniej gęstości łatwy w użyciu, nie rozmazuje się. Paleta zawiera nyudovye biznes i głębokie, soczyste połączenie. Budżetowa seria jest doskonale przystosowana do wszystkich typów skóry, nie traci fakturę w kontakcie z wilgocią.
Kredki pozwalają zrobić kontur ust, bardziej wyraźny i ostry, osiągnięcia symetrii, wielkości, przyciągnąć uwagę. Z ich pomocą można zapobiec utrata koloru szminki i połysk, stworzyć modny matowy efekt. Cielesne, bezbarwne i kolorowe kombinacje naprawić wady, harmonijnie uzupełniają i dopełniają makijaż.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Eyeliner, Liniowej, Jak Poprawnie i Pięknie Zawieść Oczy, Który Eyeliner Lepiej
Oczy kobiety – strona główna część twarzy, na którą mężczyźni zwracają uwagę. Uważa się, że są one odzwierciedlają duszę człowieka. Dlatego często podkreślają przy użyciu
Kredka Do Oczu: Jak Malować i zrobić to w Oczy Ołówkiem, Jak Używać dla Początkujących
Nowoczesny przemysł kosmetyczny produkuje wyroby dla oczu w różnych kolorach, mechanizmów i celów. Niniejsze urządzenie może być wykorzystywane do tworzenia strzałki,
Makijaż z Białą Kredką, Jak Używać i Do Czego służy Biała Kredka Do Oczu i Brwi
Zobaczyć makijaż z użyciem białego ołówka na dziewczynach w codziennym życiu będzie nie tak często. Jeśli prawidłowo używać odcień, to makijaż będzie wyglądać zbyt
Profesjonalny Makijaż: Kosmetyki, Porady Wizażystów, Jak Zrobić Profesjonalny Makijaż
Makijaż wykonany ręką profesjonalisty, widoczny na pierwszy rzut oka: osoba ma nieskazitelny wygląd, małe wady umiejętnie ukryte przed oczami innych. Aby to osiągnąć,
Ołówek Kayal Dla Oczu - Co To Jest, Niezmywalny Kredka Do Wewnętrznej Wieku, Biały Kayal
Każdego roku producenci kosmetyków starają się stworzyć uniwersalne nowości. I wydaje się, że im się to udało. Modny ołówek-kayal dla oka nie ma zasadniczych różnic się
Matowa Szminka Seventeen – Skórka Z Twojego Stylu
Co podkreśli indywidualność kobiecego stylu? Oczywiście, szminka. Soczyste, apetyczne usta przyciągają uwagę każdego mężczyzny. W torebce kobiety zawsze istnieje kilka