Brązowy Kolor Ubrania, Komu Pasuje, Połączenie z Żółtym i Innymi Odcieniami w Szafie, Wartość w Psychologii, Jak Łączyć Rzeczy w Różnych Kolorach
19.04.2019 608 0 panibasia

Brązowy Kolor Ubrania, Komu Pasuje, Połączenie z Żółtym i Innymi Odcieniami w Szafie, Wartość w Psychologii, Jak Łączyć Rzeczy w Różnych Kolorach

W zakładkach
Dążenie do harmonii we wszystkich dziedzinach życia odróżnia ludzi, którzy wolą brązowy kolor ubrania. Kolor ziemi i kasztanów, kawy i czekolady jest uniwersalny, ponieważ idealnie komponuje się z wszystkimi odcieniami widma i jest odpowiedni dla osób z każdym tsvetotipom. Brązowy odzież pozwala utworzyć obraz pewnego, ale nie agresywnego człowieka i wpływa korzystnie na stan psychiczny.

Psychologia koloru brązowego

"Żołnierze w życiu" uwielbiają ubrania koloru brązowego. Podobne preferencje świadczy o silnej wewnętrznej potrzeby emocjonalnego komfortu, zaufania w relacjach i rozwoju duchowym. Pragnienie, aby unikać destrukcyjnych konfliktów i tworzyć wokół siebie atmosferę spokoju i zrozumienia, popycha mężczyzn i kobiet nosić brązowy.
Popularna psychologia zaleca częściej nosić brązowy odzież mieszkańcom dużych miast, żyjących w ciągłym stresie i pozbawionych możliwości często kontakt z naturą. Stroje w odcieniach beżu stylowo wyglądają w sezonie letnim, a ciemno-brązowe odcienie idealnie nadają się do zimnej pogody.

Odcienie brązu – psychologia wizerunku

Podstawowa wartość koloru brązowego nierozerwalnie z obrazem Matki-Natury. Patronką kolor jest grecka bogini młodości i wiosny – Flora, która hojnie darzy swoich fanów siły życiowe.
 • Młodym kobietom warto nosić sukienki i garnitury w kolorze kremowym, karmel i trochę koloru, aby zdobyć poparcie bogini w sprawach miłosnych. Brązową ubrania najlepiej łączyć z "naturalnymi kwiatami" - zielonym, żółtym, pomarańczowym i czerwonym. Ważne jest, aby unikać krzyczących kolorów i kontrastów.
 • Męska garderoba musi być bardziej praktyczne – do pracy warto korzystać kostiumy szaro, czerwono - i ciemno-brązowe odcienie, a na wakacjach można sobie pozwolić na żółto i jasno-brązową szatę. W dni powszednie brązowy warto łączyć z koszulami w kolorze czarnym, szarym, ciemno-zielony kolor.
 • Mężczyźni i kobiety przydatne nosić brązowe kostiumy szaro i ciemno-brązowy kolor na rozmowy kwalifikacyjne. Współczesna psychologia twierdzi, że "mężczyzna w brązowym" podświadomie są postrzegane jako odpowiedzialne, emocjonalnie stabilne i pracowici.
Brązowy kolor ciekawy szerokością emocjonalne skutki. Jasne odcienie pomagają stworzyć romantyczny styl, co bardzo zbliża ludzi twórczych zawodów – wynalazców, artystów i pisarzy. Ciemne odcienie, wręcz przeciwnie, pozwalają na poważne i kilka konserwatywny ludziom czuć się komfortowo w każdych okolicznościach.

Garderoba w odcieniach brązu – podstawy harmonii

Kto jest brązowy? Tsvetotip nie ma znaczenia. Kawa, piaskowe i szaro-brązowe przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych. Czerwono-brązowe odcienie podkreślają piękno w średnim wieku i starszych. Łącząc brązowy z innymi kolorami, ważne jest, aby przestrzegać podstawowe zasady harmonii: "Ciepłego do zimnego, jasnego do ciemnego, jasnego do pastelowy". Sam w sobie, brązowy neutralny i nie powoduje wyraźnej nastrój obrazu – trzeba grać farby, aby wyglądać ciekawie.
Nawet męska garderoba w naturalnej gamie warto urozmaicić kilkoma jasnych elementów – jeśli nie koszule, krawaty i pasami. A kobiety i na pewno warto eksperymentować!

Ciemno-brązowy

Czekoladowy odcień jest 100% wyznacznikiem elegancji i konserwatyzmu. Arystokracja nie przypadkowo uważa dębowy kolor symbolem wykwintnego smaku.
 • Angielscy projektanci uwielbiają szyć z polewą tkaniny eleganckie suknie wieczorowe, stylowe marynarki i spodnie.
 • Szlachetna głębokość świetnie wygląda ze złotymi ozdobami, klejnotami, akcesoriami i butami ze skóry naturalnej.
 • Garnitury kawowe godnie wyglądają z koszulami ciemno-niebieskiego, zielonego i czarnego.

Szaro-brązowy

Popielaty brąz niezbędna w szafie nowoczesnych mężczyzn. Jest on uważany za zbyt rygorystyczne, dlatego potrzebuje jasnym dodatku. Świetnie komponuje się z innymi kolorami.
 • Złagodzić surowy obraz pomagają delikatne odcienie koszulek – kremowe, białe, jasnoróżowe i jasno-zielone.
 • Osiągnąć artystycznej rodzaju pomagają żywe kolory: szmaragdowy i pistacjowy, granatowy i bordowy, przytłumiony-pomarańczowy i umiarkowanie-żółty.
 • Surowość szaro-brązowego trzeba rozcieńczyć oryginalnymi akcesoriami. Śmiało nosić specjalnie kreatywne godziny i klamry pasów, broszki i spinki do mankietów, muszki i fulary, biżuteria i kapelusze.

Czerwono-brązowy

nutka czerwony kolor nadaje brązowego niezwykle ciepły odcień, zdolny do dywersyfikacji, zarówno męskiej, jak i damskiej garderoby.
 • Styliści polecają nosić czerwono-brązowy ostrożnie, ponieważ tworzy on zbyt dojrzały styl.
 • Ludziom letniego tsvetotipa często nie idzie, a wszystkim innym można eksperymentować.
 • purpurowy odcień warto zrównoważyć zimne opcji niebieskiego, niebieskiego i zielonego.

Żółto-brązowy

Żółty dodaje brown zadora – idealne do strojów w stylu etnicznym (boho-chic, orientalne motywy, słowiańska i nordic tematyka).
 • Jaki kolor będzie doskonały obraz? Nadają się miękkie, ale czyste odcienie niebieskiego i błękitnego, jasnozielonego zmrok-czerwień i bieli.
 • Żółto-brązowy odstrasza konserwatywnych mężczyzn, ale inspiruje artystycznych kobiet!
 • Komu pasuje taki odcień? Projektantów i stylistów, biznesowych i modeli, dziennikarzy i psychologów.

Jasno-brązowy

Jasne odcienie brązowego uważane za wiążące w wiosennym i letnim szafie przedstawicieli obu płci.
 • Męska garderoba warto urozmaicać jasno-brązowymi spodniami i marynarka w połączeniu z koszulami w innych kolorach (niebieski, zielony, czarny, granatowy, szary, biały).
 • Kobiety mogą się nie ograniczać! Sukienki i spódnice, spodnie i marynarki, bluzki i swetry – każdy element garderoby będzie elegancko wyglądać w jasno-brązowej kolorystyce.
Brązowy budzi poczucie bezpieczeństwa i nezyblemosti, dlatego wielu ludzi jest postrzegany jako męski kolor. Młode panie często unikają go, obawiając się wydawać zbyt domowymi i prawidłowe. Ale na próżno! Użyj urok brązowego koloru, aby podkreślić atuty swojego wyglądu – styliści uważają, że tylko odzież ziemskich odcieni jest w stanie w pełni odkryć niepowtarzalne piękno każdego człowieka.
Jeśli masz jakieś pytania - zostawiajcie je w komentarzach pod artykułem. My lub nasi goście z przyjemnością odpowiemy na nich
Żółty Kolor w Ubiorze Kobiety, z Czym Łączy się i do Kogo Idzie Limonki i Gruszka, Połączenie z Zielonymi, Czerwonymi i Brązowymi Odcieniach i Kolorach
"Ach, te żółte buty...", - mimo woli przypominają się słowa piosenki Joanny Aguzarovoy, traktując żółty kolor w ubraniach. Jest to jeden z najbardziej kolorowych i
Niebieski Kolor w Ubraniach Kobiet, Jego Znaczenie w Psychologii, Stylowe Połączenie z Niebieskim, Brązowym i Zielonym
Szczęście czeka na ludzi, które się na siebie. Niebieski kolor do ubrania lubią ludzie, od najmłodszych lat przyzwyczajeni stawiać przed sobą jasne cele i wytrwale je
Szary Kolor w Ubraniach, Psychologia, Połączenie z Innymi Kolorami i Dodatkami, czy Zadymionych Odcień Temnen'kim, Svetlokozhim i Rudym
Wyglądać stylowo, ale nie pretensjonalne pomaga szary kolor w ubraniach. Szary kolor pasuje ludziom, którzy chcą podążać zasadzie: "Być, a nie wydawać". Doceń moc i
Zielony Kolor w Ubraniach, Piękne Kombinacji z Innymi Kolorami i Nasycone Odcienie, Wartość Koloru w Psychologii, Komu Pasuje
Najbardziej modne i stylowe jest kolor zielony: nie tylko w ubraniach, ale i w akcesoria, buty. Odrodzenie do życia, witalność, energia - wszystko to odzwierciedla kolor
Różowy Kolor w Ubraniach, Jak Prawidłowo Go Łączyć z Innymi Kolorami, Komu Pasuje, Psychologia Koloru Różowego
pieszczoch losu lubią różowy kolor, który pomaga zawiadomić otoczenie o poziomie roszczeń. Nie przypadkowo księżniczki disneya chętnie ubrane w różowe – producentom nie
Koral Kolor Ubrania, Komu Chodzi i z Czym Nosić, Połączenie z Chusty i Płaszcz Innych Odcieni, Jaka jest Odpowiednia Biżuteria i Buty
Koral kolor zawiera w sobie wszystkie odcienie kobiecości. Pierwsza miłość, marzenia o księciu, długo oczekiwany ślub, radość macierzyństwa – aby wiernie oddać atmosferę